#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
14/08/2012 11:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πάμε...Μαϊάμι



Βρήκαμε τη λύση σε περίπτωση που η Ελλάδα χρεοκοπήσει. Ακόμη κι αν τα σκληρά μέτρα για το πακέτο των 11,5 δις δε μας αρέσουν, έχουμε κι άλλη επιλογή.

Ποια είναι αυτή; Να… φύγουμε από την Ελλάδα αλλά όχι να πάμε όπου κι όπου. Η μαγκιά είναι να πάμε σε καλύτερα μέρη, να περάσουμε καλύτερα και να ξεχάσουμε την πίκρα μας. Η πρόταση του antinews βγαίνει από μια μεγάλη έρευνα που έγινε για το ποια πόλη του κόσμου είναι η… Μέκκα του σεξ. Που γίνεται δηλαδή περισσότερο σεξ από οπουδήποτε αλλού.



Σύμφωνα λοιπόν με την έρευνα, το Μαϊάμι είναι η πόλη που οι άνθρωποι έχουν την εντονότερη σεξουαλική ζωή. Το Μαϊάμι με τα εκατομμύρια των γυναικών από την Κούβα με τα φιδίσια και λάγνα κορμιά. Η έρευνα έδειξε ότι οι κάτοικοι της συγκεκριμένης πόλης περισσότερο από παντού έχουν σεξουαλική ζωή που αγγίζει το 74%. Δηλαδή 7 στους 10 που ζουν εκεί κάνουν συνέχεια σεξ.

Και όταν δεν κάνουν σεξ, σκέφτονται το σεξ (πως να μην το κάνουν άλλωστε) τουλάχιστον 11 φορές την ημέρα. Και εάν μπερδευτήκατε με τα νούμερα σας λέμε ότι σύμφωνα με την έρευνα ο μέσος κάτοικος του Μαϊάμι θα κάνει σεξ 179 φορές το χρόνο, δηλαδή μια φορά κάθε 2 ημέρες.

Επίσης, οι μισοί κάτοικοι του Μαϊάμι (ποσοστό 53%) έχουν κάνει σεξ κατά μέσο όρο με 24 διαφορετικούς συντρόφους, ενώ τουλάχιστον το 42% στις ηλικίες μέχρι τα 35, σε κάποια φάση της ζωής τους δοκίμασαν σεξ με περισσότερους από έναν σύντροφο ταυτόχρονα.

Εμπρός λοιπόν. Εισιτήριο και φύγαμε… Αφού στην Ελλάδα δε θα έχουμε να φάμε τουλάχιστoν να πάμε στο Μαϊάμι να έχουμε να…

ΣΧΟΛΙΑ

  1. TopGunZ avatar
    TopGunZ 14/08/2012 11:26:25

    Άκουσ' εκεί, 11 φορές την ημέρα σκέφτονται το σεξ. Το σεξ μια φορά την ημέρα το σκέφτεσαι. Απλά η σκέψη ξεκινάει μόλις ξυπνήσεις και τελειώνει μόλις κοιμηθείς.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ TopGunZ 14/08/2012 14:00:44

      Υπάρχουν και τα βραδινά όνειρα, για τους μερακλήδες.

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ Strange Attractor 14/08/2012 14:05:25

        Ε, είπα να μην αναφερθώ στις ονειρώξεις και με κατηγορήσουν πάλι.

        • Δαναός avatar
          Δαναός @ TopGunZ 14/08/2012 14:45:09

          Σα δε ντρέπεστε και οι δυο! Ο ένας τη μέρα, ο άλλος τη νύχτα κάντε και κανένα διάλειμμα και πάτε για ψάρεμα! Με...καμάκι!

  2. ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΤΣΙΑΣΣΗΣ avatar
    ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΤΣΙΑΣΣΗΣ 14/08/2012 11:30:15

    αν με τα ηλιοκαμμενα οπισθια λυνονταν το προβλημα της Ελλαδος εχω να πω οτι υπαρχουν πολυ ωραιοτερα Ελληνικα οπισθια που θα Ελληναν οχι μονο τα 11.5 δις αλλα ολο το οικονομηκο προβλημα της Ελλαδος και στο φιναλε ΕΙΜΑΙ ΛΑΤΡΗΣ ΤΩΝ ΕΓΧΩΡΙΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΜΑΣ ,ΠΡΟΤΙΜΩ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΡΩΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΝΗΣΤΩ ΑΝΕΠΗΦΥΛΑΚΤΑ

  3. Enzo avatar
    Enzo 14/08/2012 12:23:44

    τι διαολο? κουνελια ειναι?
    εδω μας το εκοψαν και το σεξ η τροικα, που ψυχολογια για τετοια πραματα.

    • Iωάννης34 avatar
      Iωάννης34 @ Enzo 14/08/2012 14:29:02

      http://www.youtube.com/watch?v=Jh-rJbtI4jA

  4. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 14/08/2012 12:59:45

    Η πραγματικότητα του Μαιάμι είναι πολύ διαφορετική, και πολύ πιο πεζή.
    Παρεμπιπτόντως, σε περσινή αμερικανική έρευνα (δεν θυμάμαι που και πως), ο μέσος 35αρης Αμερικανός έχει πάει με μόλις 6 γυναίκες στη ζωή του! Μια Τρίτη βράδυ δηλαδή ενός Έλληνα κάμακα (ή ένα απόγευμα Δευτέρας του Δαναού).

  5. Εύα avatar
    Εύα 14/08/2012 13:15:56

    179 φορές;;; πονοκέφαλο δεν έχουν οι Καλιφορνέζες;

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Εύα 14/08/2012 13:56:17

      Πως δεν έχουν. Από το προσκέφαλο.

      • Δαναός avatar
        Δαναός @ TopGunZ 14/08/2012 14:47:07

        Έχουν ανατομικά μαξιλάρια λάτεξ ή αφρού.

        • TopGunZ avatar
          TopGunZ @ Δαναός 14/08/2012 15:04:14

          Από το επαναλαμβανόμενο χτύπημα του κεφαλιού στο προσκέφαλο ανά δυο μέρες εννοούσα...

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ TopGunZ 14/08/2012 15:07:31

            Πω ρε βίτσια! Άκου "επαναλαμβανόμενο χτύπημα του κεφαλιού στο προσκέφαλο". Τι ρε χταπόδι είναι;

          • TopGunZ avatar
            TopGunZ @ Δαναός 14/08/2012 15:33:42

            Η γραμμική περιοδική ώση κατά τη διάρκεια της ιεραποστολικής στάσης και η επακολουθούμενη εξαναγκαζόμενη ταλάντωση κατά τη κρούση της κεφαλής του θηλυκού επενεργούμενου στην κεφαλή της κλίνης ευθύνονται για το αναφερθέν φαινόμενο...

    • Iωάννης34 avatar
      Iωάννης34 @ Εύα 14/08/2012 14:31:39

      Σκέψου και το κόστος...179 προφυλακτικά!! πόσες δουλειές πρέπει να κάνει ο μέσος Μαϊαμιανός για να ανταπεξέλθει;

  6. TopGunZ avatar
    TopGunZ 14/08/2012 13:16:40

    ...και να 'ναι και νηστεία.

  7. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 14/08/2012 13:29:26

    Κάτι μου λέει ότι το Μαιάμι και η πολιτεία της Φλόριντα έχει από καιρό χρεωκοπήσει.
    Κάνω λάθος;
    Πληρώνουν τα κορόιδα οι δουλευταράδες Πενσυλβάνιοι...
    Ά ρε Μέρκελ που τους χρειάζεται...

    • Ευάριστος avatar
      Ευάριστος @ Ο Θείος 14/08/2012 13:55:25

      Η καλιφόρνια όχι η Φλόριντα

      • Maximilian P avatar
        Maximilian P @ Ευάριστος 14/08/2012 19:49:31

        τελευταία φορά που τσέκαρα πάντως, ακόμα φλόριντα ήτανε

        https://maps.google.lu/maps?q=miami&hl=pl&ll=26.037042,-77.4646&spn=5.358419,10.821533&sll=49.81549,6.1333&sspn=0.962321,2.705383&t=m&hnear=Miami,+Hrabstwo+Miami-Dade,+Floryda,+Stany+Zjednoczone&z=7

  8. Agrofylakas avatar
    Agrofylakas 14/08/2012 14:55:06

    Καί εγώ που νόμιζα ότι το μόνο πού κάνουν οι Αμερικάνοι είναι 'να πίνουν το αίμα των λαών'! Eat your heart, Strange! ( I am saying this in good humor!..βεβαίως, βεβαίως)

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Agrofylakas 14/08/2012 15:43:01

      Με έχεις παρεξηγήσει με τους Αμερικάνους. Που νά`ξερες;

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ Strange Attractor 14/08/2012 20:55:33

        Εδώ έχουμε χάσει το μέτρημα πόσες φορές σε έχουνε αποκαλέσει σκληροπυρηνικό νεοδημοκράτη και δεξιό εγκάθετο...

  9. TopGunZ avatar
    TopGunZ 14/08/2012 15:03:06

    Αποφεύγω το ψάρεμα, την τελευταία φορά η ψαριά δεν έκανε ούτε για τηγάνι, ούτε για...

    • Δαναός avatar
      Δαναός @ TopGunZ 14/08/2012 15:06:02

      Πλακί!!!

  10. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 14/08/2012 15:12:02

    Γιατί νά φύγουμε νά πᾶμε στό Μαϊάμι γιά σέξ,κι ἐδῶ καλό σέξ μᾶς κάνουν...

    • Diamond Angel avatar
      Diamond Angel @ ΚΥΘΗΡΙΟΣ 14/08/2012 16:18:08

      A, ρε θυμόσοφε Κυθήριε...!!

  11. TopGunZ avatar
    TopGunZ 14/08/2012 15:30:30

    Τώρα πλακί, πλακωτό, καφασωτό, πνευστά, ότι προαιρείται καθεμία...

  12. Δημήτρης Σκαμπαρδώνης avatar
    Δημήτρης Σκαμπαρδώνης 14/08/2012 16:40:22

    Και γιατί να πάμε Μαϊάμι? Προχτές η φώτο από την παραλία του φίλου μας του Δαναού,με τα ταπεράκια και το χιουντάϊ ,ήταν πιό όμορφη απο τα δύο πλάσματα πού βλέπω πιό πάνω.....Δέν είναι χρώματα από μαγιώ αυτά!!!!

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ Δημήτρης Σκαμπαρδώνης 14/08/2012 18:28:04

      Α, ναι, έχουν και χρώματα τα μαγιό!

      • Δαναός avatar
        Δαναός @ TopGunZ 14/08/2012 18:38:32

        Πού τα είδες τα μαγιό;

        • TopGunZ avatar
          TopGunZ @ Δαναός 14/08/2012 18:43:49

          Κάπου εκεί ανάμεσα στα ...μέρια, αν σφίξεις λίγο τα μάτια σου και ταυτόχρονα αλληθωρίσεις μπορεί να κάνουν τα μάτια σου φόκους στα μαγιό. Δύσκολο μεν, όχι ακατόρθωτο.

          • Δαναός avatar
            Δαναός @ TopGunZ 14/08/2012 18:47:11

            Τι σου κάνει η άτιμη πρεσβυωπία!

  13. ΜΔ avatar
    ΜΔ 14/08/2012 18:24:15

    Εγώ πάντως απ'έξω νόμιζα ότι το "Ποιοι χωρούν, ποιοί περισσεύουν" πήγαινε στη photo!!! Μετά είδα το Online δημόσιο!!! ;-)))

  14. Δημήτρης Σκαμπαρδώνης avatar
    Δημήτρης Σκαμπαρδώνης 14/08/2012 19:32:42

    Εγώ συνταξιούχος χωρίς σύνταξη καί τα βλέπω ,εσείς τζόβενα καί δέν...

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Δημήτρης Σκαμπαρδώνης 14/08/2012 23:28:20

      Ο Δαναός ήταν τζόβενο,όταν ο Γιώργος Παπανδρέου (ο γέρος) ήταν ακόμη νομάρχης.