11/10/2009 17:08
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Πάει, χάλασε και το Play Boy



Η Μαρτζ Σίμπσον είναι το πρώτο καρτούν με δικό του εξώφυλλο στο διασημότερο ανδρικό περιοδικό, με αφορμή τα 20ά γενέθλια τής διάσημης σειράς στην ιστορία της αμερικανικής τηλεόρασης.

Σύμφωνα με το BBC, η επιλογή της Μαρτζ έχει σε μια προσπάθεια να προσελκύσει το περιοδικό νεαρούς αναγνώστες. «Ξέρουμε ότι θα έχει απήχηση στους 20άριδες» δήλωσε η εκπρόσωπος του Playboy, Τερέζα Χένεσι.

Η σχέση πάντως του Χέφνερ, του ιδιοκτήτη του, με την οικογένειας Σίμπσον μετράει ήδη πολλά χρόνια, καθώς ο ίδιος εμφανίστηκε σε επεισόδιο της σειράς στις αρχές της δεκαετίας του '90, ενώ δηλώνει φανατικός θαυμαστής των Σίμπσον.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. donaE avatar
    donaE 11/10/2009 17:12:34

    Αυτο ειναι το κακο οτι θα εχει τελικα απηχηση στους 20αρηδες και οχι μονο.
    Αντε μετα να δουν Θεου προσωπο οι πιτσιρικες.

    • Factorx avatar
      Factorx @ donaE 11/10/2009 17:17:16

      Αυτό είναι εξώφυλλο, άκου καρρούν

      • Γιωργος Χ avatar
        Γιωργος Χ @ Factorx 11/10/2009 17:25:25

        Τα φυσικά είναι, η τα πλαστικά;;

      • donaE avatar
        donaE @ Factorx 11/10/2009 17:32:00

        Για ...πενηνταρηδες;

        • ni.kappa avatar
          ni.kappa @ donaE 11/10/2009 19:08:18

          Και για 18αρηδες..

      • Anonimi avatar
        Anonimi @ Factorx 11/10/2009 19:39:15

        Πείτε μας πως αισθάνεστε κύρια Φάκτορα, τώρα που δεν περιλαμβάνεστε πια στο target group του playboy? ;-)

        • Factorx avatar
          Factorx @ Anonimi 11/10/2009 20:06:25

          μμμμ κακίες

    • Μποτίλια στο Πέλαγος avatar
      Μποτίλια στο Πέλαγος @ donaE 11/10/2009 20:27:27

      Η μόνη λύση είναι να ξεκινήσουν οι πιτσίρικες μια πιο ανοιχτή και απλόχερη συμπεριφορά. Οι γυναίκες αρέσκονται να διαμαρτύρονται, αλλά εάν είχα εδώ και τώρα τα φράγκα που έφαγα (επένδυσα) σε δισκοθήκες, μπαρ και καφετέριες, θα ΄μουν τώρα νταβατζής και θα ανεβοκατέβαζα κυβερνήσεις.
      Πέραν ότι η Ομοσπονδιακή Κυβέρνηση μου χρωστάει τον Μεγαλόσταυρο της Τιμής για την συμμετοχή μου στην καταπολέμηση της γυναικείας ομοφυλοφιλίας. Τι αποκόμισα; Ερωτικές περιπέτειες αισθητά λιγότερες από τις σόλες που έλιωσα (χώρια οι ταξιτζήδες, τα σπασμένα πιάτα στα σκυλάδικα, τα πούρα μετά τις διαλέξεις και οι τηγανιές που μάζεψα από τη γυναίκα μου).

      • o Μήτσος avatar
        o Μήτσος @ Μποτίλια στο Πέλαγος 11/10/2009 21:03:23

        άσε που κινδύνεψες και από το προσωπικό του "Νηρέα"...

        • Μποτίλια στο πέλαγος avatar
          Μποτίλια στο πέλαγος @ o Μήτσος 11/10/2009 22:09:09

          Το σχόλιο που παρατέθηκε στηρίζεται σε επιστημονική επιχειρηματολογία. Θα σε παρακαλέσω να αποφύγεις την παράθεση ιστορικών γεγονότων, έστω κι αν αυτά αφορούν ηρωικές μάχες που δόθηκαν, για να περάσουν οι τουρίστριες στα χέρια των δικαιούχων.

  2. Swell avatar
    Swell 11/10/2009 18:03:34

    H κρίση δεν θ' αφήσει τίποτα όρθιο.

  3. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 11/10/2009 20:02:49

    Δεν είναι και άσχημη όταν είναι γυμνή η Μάρτζ!

  4. Βανζέτι avatar
    Βανζέτι 11/10/2009 20:08:13

    αααααααααα...για αυτό έγιναν ρε παιδιά τα.."Δεκεμβριανά"...

    • fantomas avatar
      fantomas @ Βανζέτι 12/10/2009 18:55:14

      Καλοοοοοοο!!!!!

  5. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 11/10/2009 20:24:09

    Εχουμε κ εμεις ηρωες καρτουν. Ψωμιαδη, Κουλουρη, Αλαβανο, Θοδωρα.

    Εχουμε και playmind φυλλαδες κ ενα σωρο εξωφυλλα κ αρθρα.

    Δεν εχω παραπονο.

    ΠΠ

  6. Προφήτης avatar
    Προφήτης 11/10/2009 21:26:38

    Θα ψηφίσω Ντόρα όταν φωτογραφηθεί γυμνή στο Playboy.
    Να δείξει ότι η Οικογένεια Μητσοτάκη δεν έχει να κρύψει τίποτα.
    Δεν είπα ότι θα αγοράσω το περιοδικό.

    • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
      ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ Προφήτης 11/10/2009 21:38:06

      Εξωφυλλο ? η centerfold?? μηπως οπισθοφυλλο?

      ΠΠ

      • Προφήτης avatar
        Προφήτης @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 11/10/2009 23:20:38

        ΠΠ Στα πάντα (όλα), μέσα, έξω, κέντρο, αλλά με φερετζέ

        • archaeopteryx avatar
          archaeopteryx @ Προφήτης 11/10/2009 23:29:00

          οδηγούσα στην Ηλιουπόλεως με μηχανάκι, πριν από χρόνια, από Γλυφάδα προς Αθήνα... ξέρεις, ανάμεσα στα αυτοκίνητα, και εκεί σφηνωμένος ανάμεσα σε ένα χλιδάτο και ένα άλλο άσχετο, είδα... Πωςς να το περιγράψω το θέαμα, ψηλά από την σέλλα του ΚΤΜ, θεσπέσια ύπαρξη, μεγαλόσωμη και πληθωρική, παρέπεμπε σε Ρούμπενς, στο πίσω κάθισμα... άσε μην συνεχίσω και είναι νύχτα

          • Factorx avatar
            Factorx @ archaeopteryx 11/10/2009 23:42:56

            Καλά εντουράς είσαι Αρχαίε; Τώρα μου την έσπασες. FZR -1000, Yoshimura και το αυτί στην ....ασφαλτο στα λιμανάκια.

          • mpaxalo avatar
            mpaxalo @ Factorx 11/10/2009 23:47:08

            Και όπως λέγαν οι παλιοί: Είδα μια Φου-Ζου-Ρου φισέκι, μικουνιασμένη και σκελετωμένη απο Ιταλό, ο τύπος είχε πετάξει τα ρολόγια και περνούσε με 270 ψαρωμένος απο την Βούτα.

            (όποιος το μεταφράσει είναι ωραίος)

        • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
          ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ Προφήτης 11/10/2009 23:40:43

          Αρχαιεε μιλα..!!! νυχτα μερα... τι ειδες ?

          Προφητα, και μουστακι σε παρακαλω !! χαχα

          ΠΠ

        • archaeopteryx avatar
          archaeopteryx @ Προφήτης 11/10/2009 23:46:10

          ήταν πρωί, 8.30, 9 παρά τέταρτο. Από το πλαστικό του κράνους μου από κάτω είδα το Grand Canyon. Χρωμα σαρκός, μουσελίνα τέζα, σ' ορθο____ ντούρο, που έλεγε ο ποιητής. Και από κάτω.... αυτή η γραμμή που παραπέμπει σε άλλα

          Βρε συ ΠΠ, λες να ανοίξουμε _ορνογραφικό παράρτημα με βίους πολιτείες και περιγραφές;

        • ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
          ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ @ Προφήτης 11/10/2009 23:53:41

          γιατι οχι !! και που τα γνωριζουμε τι κερδιζουμε? ασε π αφηνουμε το ΛΑΟ στην αγνοια! λεω να συγκκλεσουμε κ εμεις μια ΚΕ Αντινεα να τα βαλουμε κατω. και δε θελω μαλακιες κ αρχηγηλικια.. θα κανω σουζα με το ποδηλατο πανω στο τραπεζι !

          Να καλεσουμε και τον τιραμολα με wild card !

          ΠΠ

          ΥΓ. το Grand Canyon, με παραπεμπει σε βαθος σχισμενο απο ποταμο.. επι 000.000 χρονια..

  7. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 11/10/2009 23:48:13

    o καλός ο μύλος όλα τα αλέθει, αλλά, όπως μπορείς να μαντέψεις, στο Grand Canyon δεν ...πήγα (ο φτωχός μικρός και μικροκαμωμένος λαϊκός τύπος που ήμουν), έμεινα με το ...όνειρο.

  8. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 11/10/2009 23:49:23

    ναι ρε και μαζευεις και τα στραγαλια απο την ασφαλτο !!

    τουλαχιστον ο αρχαιος εχει το νου του και κοβει το ματι του !

    ΠΠ

  9. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 12/10/2009 00:04:28

    Αρχαιε, ναι να τα εκδοσουμε μιας και που τα γνωριζουμε και μας ειναι αχρηστες πληροφοριες. Εχω κ μια αναγκη να προσφερω στο ΛΑΟ.. να συγκαλεσουμε μια ΚΕ Αντινεα να τα βαλουμε κατω να οργανωθουμε?

    Δε θελω αρχηγιλικια και σουζες.. τρελλενομαι.. αχαχαχ

    μια wild card στον τιραμολα !!

    ΠΠ