#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
10/09/2010 18:07
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο υπουργός του "Σάμινα" μετέτρεψε σε στρατόπεδο τη Θεσσαλονίκη



ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 10/09/2010 18:11:18

    Ο επαναστάτης Παπουτσής!
    χαχαχαχαχαχαχαχα
    Πιο χωμένος στο σύστημα δεν γίνεται.

  2. 11888 avatar
    11888 10/09/2010 18:21:02

    Πως και δεν κατεβασαν και τον στρατο ειναι αποριας αξιο.

    • ataktos avatar
      ataktos @ 11888 10/09/2010 18:52:43

      η αρμοδιότητα ανήκει... στον Πάγκαλο ..με εισηγητή τον Βενιζέλο ...και κλαδική ....απόστρατοι ΠΑΣΟΚ ... όλα να τα περιμένουμε

    • Σελάνος avatar
      Σελάνος @ 11888 10/09/2010 19:05:35

      κάνεις λάθος , είναι με πολιτικά δεν τους είδες - τάχαμ είναι σε άδεια , εδώ δεν μπορούμε να πάμε σπίτι μας και μας κάνουν έλεγχο λες και είμαστε οικονομικοί μετανάστες.....

  3. 3birdssitting avatar
    3birdssitting 10/09/2010 18:33:45

    Χαχαχαχαχα

    Στην φωτο ο Παπουτσης κανει τον σπουδαίο οτι κατι ψιθυρίζει και ο ΓΑΠ κανει οτι στοχάζεται οτι δηθεν σοβαρά ενδιαφέρεται να τον ακούσει....

    • anonymos avatar
      anonymos @ 3birdssitting 10/09/2010 23:33:56

      ΣΕ ποια γλώσσα?

  4. παπαδοπαιδι avatar
    παπαδοπαιδι 10/09/2010 18:52:22

    με ποσες νεκρες εγκυες αραγε θα ικανοποιηθει η ΔΑΠ?..."καλη προβοκάτσια.ε?"

    • Μάρκος avatar
      Μάρκος @ παπαδοπαιδι 10/09/2010 19:39:48

      Πραγματικό παπαροπαίδι τελικά...

    • BlueSky avatar
      BlueSky @ παπαδοπαιδι 10/09/2010 23:20:56

      Δημοσιουπαλληλίσκος , κρατικοδίαιτο αυτιστικό πασοκάκι.

  5. Ευθύμης avatar
    Ευθύμης 10/09/2010 19:18:08

    άκου, πιο πολλά post, ποιό πολλά λευτά, ποιό πολλά λευτά επι δύο αν τα πόστ είναι και λιγάκι extreme...
    Άντε τώρα σε κανένα "καλό" site να εξαργυρώσεις τα δεδουλευμένα.

  6. ουρανιος avatar
    ουρανιος 10/09/2010 19:50:44

    Να υποθεσω οτι τωρα που ο κ. Παπουτσης εγινε υπουργος θα συνεχισει να κριτικαρει σφοδρα την οικονομικη πολιτικη της κυβερνησης και εκεινον τον δυσμοιρο Σαχινιδη ?? Τι ζηταω και εγω ο ρομαντικος !!!!

  7. Misha avatar
    Misha 10/09/2010 19:54:02

    To μαυριδερό κομμάντο αριστερά του κ.Σάμαινα είναι αυτό που φαινεται;
    Δωράκι του Μπίμπι;

    • anonymous avatar
      anonymous @ Misha 10/09/2010 23:06:01

      μπαμ κανει,ισως και ο αλλος

  8. η Dimi avatar
    η Dimi 10/09/2010 19:57:32

    Ο mister πολύ ανεξήγητο ναυάγιο Express Samina 26/9/2000 στις βραχονησίδες Πόρτες στ’ ανοικτά της Πάρου (a.k.a Παπουτσής).

    Υπενθύμιση, ότι επί υπουργείας του Εμπορικής Ναυτιλίας, το πλοίο
    είχε χαρακτηρισθεί «Αξιόπλοο»:

    Βύθιση Express Samina σε 25 λεπτά + 80 άνθρωποι (21 οι αδειούχοι φαντάροι) στον υγρό τάφο + τα ορφανά και συγγενείς τους που ζούν
    τον δικό τους καθημερινό Θάνατο + Αυτοκτονία Παντελή Σφηνιά +
    Νομικές Περιπέτειες + Οικονομικός Ολεθρος Κληρονόμων Παντελή Σφηνιά =

    Η μεγαλύτερη ναυτική τραγωδία μετά την Φαλκονέρα. Μς πρώτο θέμα στο
    CNN και πρωτοσέλιδο στις μεγαλύτερες εφημερίδες του εξωτερικού =
    Βιογραφικό και επιτεύγματα Υπουργού ΠΡΟΠΟ 2010.

    Μ’αυτό το αφιλότιμο, ανερυθρίαστο, αλαζονικό γύφτικο σκεπάρνι, με την
    παντελή έλλειψη πολιτικής ανδρείας, συνείδησης, αυτοκριτικής και
    αυτογνωσίας, τον κολλητό της Μιμής, οι απροστάτευτοι Ελληνες, πρέπει
    να κοιμόμαστε εξαιρετικά ανήσυχοι.

    Επειδή, η πολυπολιτισμική αστυνομία που του παρέδωσε ο Χουντοχοϊδης,
    είναι πλέον Θέμα μετρημένων ημερών να βουλιάξει κι αυτή, μαζί με τον
    mister πολύ ανεξήγητο ναυάγιο Express Samina 2000.

    «...Σε ποια κυβέρνηση νομίζετε ότι είστε υφυπουργός; Ξέρετε κανέναν δανειστή που να ενδιαφέρεται να διασωθεί αυτός που τον δανείζει;»

    ~6/3/2010: Σφοδρή λεκτική επίθεση στη Βουλή, του Xρήστου Παπουτσή (πρώην Γραμματέα της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΠΑΣΟΚ) με άμεσο αποδέκτη τον υφυπουργό Οικονομικών Φίλιππο Σαχινίδη..

  9. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 10/09/2010 20:12:40

    Υπουργός "προστασίας" του πολίτη από το πάτο του Αιγαίου!

    • η Dimi avatar
      η Dimi @ Σοσιαληστής 10/09/2010 20:36:33

      Ποιός θα μάς προστατέψει από τους προστάτες;

      • Strange Attractor avatar
        Strange Attractor @ η Dimi 10/09/2010 20:37:54

        Μια διαφορετική φαμίλια με έναν πιο δυνατό Ντόν.

      • η Dimi avatar
        η Dimi @ η Dimi 11/09/2010 01:56:35

        Οh, my sweet Jesus!

  10. Παπουτσωμένος avatar
    Παπουτσωμένος 10/09/2010 21:53:53

    μια χαρά τα κατάφερα!!!
    μπήκα στην κυβέρνηση ακολουθώντας το κόλπο του Πάγκαλου.
    τον έκραζα αγρίως ώστε να υποχρεωθεί να με υπουργοποιήσει για να μην μιλάω!!!!!!!!!

  11. ΒΡΑΧΟΣ avatar
    ΒΡΑΧΟΣ 10/09/2010 22:46:57

    Καλό επίσης θα ήταν να διαμορφώσουν και μερικά από τα σπρέϋ των αστυνομικών σε "αντικουνουπικά". Μην έχουν και πρόβλημα με τον ιό του Δυτικού Νείλου...Πόσοι , είπαμε , είναι οι νεκροί πλέον; 22; Λεπτομέρειες...

    • Orestios avatar
      Orestios @ ΒΡΑΧΟΣ 10/09/2010 23:03:33

      Όλα είναι τέλεια στην χώρα του αντεξουσιαστή και εκπροσώπου των πολιτών, GAP.
      Μην λες για θανάτους πολιτών. Δεν έχει τέτοια. Μόνο η κακιά Δεξιά σκοτώνει.

  12. Ηνιοχος avatar
    Ηνιοχος 11/09/2010 02:33:03

    Ατιμε Ντελορ να με πεταξεις εξω απο την ΚΟΝΟΜΙΣΙΟΝ για λιγα ψωροδις

  13. nicname@ta lefta iparhoun.gap avatar
    nicname@ta lefta iparhoun.gap 11/09/2010 15:14:03

    ...έτσι θα σώσει την χώρα ο Παπουτσής !!όπως έσωσε τους ναυαγούς του Σαμίνα που τους άφησε να πνιγούν 100 μέτρα απο την ακτή !! Βλέπετε αυτός δεν είναι επάρατος ..είναι Δημοκράτης και μπατζανάκης του.....Καρχιμάκη!!!
    Λέτε να τον έκανε προστασίας του πολίτη επειδή υποψιάστηκε ..το παπούτσι του γιατρού ο μεγάλος GAP

  14. Berlousconication avatar
    Berlousconication 11/09/2010 19:58:34

    Φάκτορα κατατάσω το antinews στις πιο έγκυρες και τίμιες δημοσιογραφικές πηγές.
    Όμως το post λαϊκίζει και τα σχόλια σιγοντάρουν.

    Οφείλεις να εκθέτεις το θεσμό και όχι το πρόσωπο, τον ρόλο και όχι τον ηθοποιό.

    `Αλλωστε όπως κατάντησαμε, ένας (ακόμα) ανόητος τύρανος είναι προτιμότερος από ένα έξυπνο, γιατί θα βλάψει λιγότερο...

    • vardarskian avatar
      vardarskian @ Berlousconication 11/09/2010 20:07:31

      σωστά, οφείλουμε να σκυλοπνιχτούμε politically correct στο επόμενο Σάμινα...