23/02/2010 11:48
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο κ. Παπακωνσταντίνου δεν απάντησε ακόμα

Τρείς μέρες από τις καταγγελίες του Κοντοπυράκη ότι ο Παπακωνσταντίνου "μαγείρεψε τα στοιχεία για το έλλειμμα και ο Υπουργός δεν απάντησε ακόμα

Ο κ. Παπακωνσταντίνου ενώπιον των ευθυνών του

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Αρμαγεδδών avatar
    Αρμαγεδδών 23/02/2010 12:10:57

    κατι τρέχει κατι τρέχει και το σύννεφο δεν βρέχει.......

    τι έπαθαν οι Πασόκοι και πρωτοστατούν για την αυριανή απεργία και τρομοκρατούν κιόλας;
    και πήρε και τ'αυτί μου οτι "το ξύλο βγήκε απ' τον Παράδεισο"

    • ψυχραιμια avatar
      ψυχραιμια @ Αρμαγεδδών 23/02/2010 13:15:33

      Δεν το ξερετε το ΠΑΣΟΚ.Φοβαται μηπως χασει τον ελεγχο των συνδικατων και ετσι οταν μια κυβερνηση του ειναι να παρει σκληρα μετρα,η μεν κυβερνηση προχωρα,οι δε πασοκοι συνδικαλιστες ηγουνται απεργιων για να κρατησουν την οργανωση.Ολοι αυτοι βεβαια συνυπαρχουν στο "ολον ΠΑΣΟΚ" που ειναι μηχανισμος χειραγωγησης και απομυζησης της κοινωνιας.Και στις πολεμικες περιπετειες τα ιδια εκαναν.Ο Σημιτης συμφωνουσε με τις επεμβασεις και ο Λαλιωτης εκανε αντιπολεμικες συγκεντρωσεις.

    • man8os avatar
      man8os @ Αρμαγεδδών 23/02/2010 13:17:47

      Ψυχραιμια, νομιζω που τωρα τα γεγονοτα αγγιζουν την τσεπη θα το βρουνε δυσκολο αυτο να το ξανακανουν με επιτυχια.

  2. xeiroteros avatar
    xeiroteros 23/02/2010 12:55:54

    ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ BLOGS
    Ενα νέο blog που θα τσακίσει τη βλακεία.
    Τα χειρότερα.
    Ανελέητο σαφάρι βλακείας.
    Όλα τα ηλίθια blogs, forums, portals.
    Κάθε βλακεία που θα δημοσιέυεται στο ιντερνετ, θα τη βρίσκετε εκεί.
    Με τα δικά σας ελέυθερα σχόλια.
    Βαράτε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Εσύ είσαι βλάκας;
    Αν είσαι θα το δεις
    στο http://xeirotera.blogspot.com

  3. alejandro avatar
    alejandro 23/02/2010 13:01:24

    Αυτη την απορια την εχω και εγω ακομα πιο πολυ.Στον χωρο εργασιας μου οι Πασοκοι συνδικαλιστες εχουν φαγωθει για συμμετοχη στην αυριανη απεργια.Τι εγινε ρε παιδια?

  4. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 23/02/2010 13:59:39

    Δεν πρόκαμε ν'απαντήσει το 'κυκλάμινο', γιατί ψάχνει τις ντιρεκτίβες στο θρυλικό σακίδιο.Προφανώς ανακατεύθηκαν με το λαδόχαρτο απ'το σάντουιτς που τούφτιαξε η μικρή Ολλανδέζα.

  5. μας δουλεύουν avatar
    μας δουλεύουν 23/02/2010 14:33:24

    Πά, πα, πά, ά-πα-πα (ο παπάκ κάνει την πάπια!)

  6. κοψοχέρης avatar
    κοψοχέρης 23/02/2010 16:08:00

    Σίγουρα θα απαντήσει ο παπάκ, μόλις παγώσει η κόλαση.

  7. Orestios avatar
    Orestios 23/02/2010 16:19:25

    Κρύβεται μαζί με το GAP και έχουν βγάλει τα δουλικά να κάνουν προπαγάνδα.

    • Κώστας Ροδινός avatar
      Κώστας Ροδινός @ Orestios 23/02/2010 18:13:32

      Εμείς δε θα σταματήσουμε να ρωτάμε κάθε μέρα

  8. exomatiakaivlepo avatar