#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
20/04/2012 16:11
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο Φαήλος ... συλλαμβάνεται!



Η εφημερίδα Hurriyet δημοσιεύει ανταπόκριση από την Αθήνα με τον τίτλο «Υποψήφιος βουλευτής ο Ελληνας δικηγόρος του Οτζαλάν».

Στην ανταπόκριση γράφει ότι ανακοινώθηκε ο κατάλογος υποψηφίων βουλευτών της Νέας Δημοκρατίας και ότι ο Φαήλος Κρανιδιώτης, υποψήφιος στην Β περιφέρεια Πειραιώς είναι γνωστός για την εχθρότητά του έναντι των Τούρκων.

Γράφει ακόμα ότι ο κ. Φαήλος Κρανιδιώτης είχε γίνει γνωστός το 1988 όταν άρπαξε και εκσφενδόνισε μακριά το στεφάνι που είχε καταθέσει στον Αγνωστο Στρατιώτη στην Αθήνα ο τότε Δήμαρχος Κωνσταντινούπολης Νταλάν (φωτογραφία). Αρχικά είχε συλληφθεί, αλλά στην συνέχεια αφέθηκε ελεύθερος. Ο ίδιος αναφέρει η εφημερίδα, είχε ετοιμάσει και νομοσχέδιο αναφορικά με την αρμενική Γενοκτονία που είχε κατατεθεί στο Κοινοβούλιο το 1994 και είχε γίνει αποδεκτό το 1996 . Ο κ. Κρανιδιώτης επι χρόνια ήταν υπερασπιστής του ΡΚΚ στα ελληνικά δικαστήρια , ενώ το 1999 ήταν δικηγόρος του Οτζαλάν.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Karanus avatar
    Karanus 20/04/2012 16:22:16

    Μια φωτογραφία χίλιες λέξεις.
    "Ο παλήκαρος και οι κουραμπιέδες".
    Ενοχλήθηκαν οι γείτονες: Τι μου λές!Συμπέρασμα:
    Άριστη επιλογή!!!

  2. Aφροδίτη avatar
    Aφροδίτη 20/04/2012 16:35:23

    Δεν κατάλαβα, η Hurriyet τα γράφει αυτά γιατί θαρρεί πως θα τον βλάψει; Ξεχάστηκε πως ο Φαήλος είναι υποψήφιος στην Ελλάδα;
    Αυτά είναι τα βαρύτιμα παράσημά του!
    Φαήλο μην ξεχάσεις να στείλεις ένα ευχαριστήριο με μια αγκαλιά λουλούδια στην καλή εφημερίδα, μπας και ξαναγράψουν τίποτα τόσο "άσχημο" για σένα, που θα εκλεγείς σίγουρα χωρίς να κουραστείς! Η Προσφυγιά της Β' Πειραιά τη Μνήμη, για τις Αλησμόνητες Πατρίδες, τη διατηρεί άσβεστη!

  3. Νίκος Γκ. avatar
    Νίκος Γκ. 20/04/2012 16:37:52

    Άριστος!!! Φαήλο και carreaux πουκαμισάκι ε; Ήσουν πολύ μπροστά!

  4. kotstak avatar
    kotstak 20/04/2012 16:42:17

    Εξαιρετική διαφήμιση για τον κύριο Κρανιδιώτη.
    Του συνιστώ, το συγκεκριμένο δημοσίευμα της Hurriyet, να το μεταφράσει, να το τυπώσει, και να το μοιράσει.

  5. trooper avatar
    trooper 20/04/2012 16:51:34

    ''Ο κ. Κρανιδιώτης επι χρόνια ήταν υπερασπιστής του ΡΚΚ στα ελληνικά δικαστήρια , ενώ το 1999 ήταν δικηγόρος του Οτζαλάν.''

    τιμή του και καμάρι του!

  6. Diamond Angel avatar
    Diamond Angel 20/04/2012 16:53:49

    Τι λες μωρέ; Ενοχλήθηκαν οι σφαγείς !!! Θα βάλω τη γάτα της γειτόνισσας να κλαίει! Στους εχθρούς τους , να μετράνε και εμένα!! Αντε πιά ........

  7. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 20/04/2012 17:11:51

    Το ύφος του εκ δεξιών αστυνομικού είναι φοβερό!
    Κουιζ: Ποιος ήταν υπουργός δικαιοσύνης το 1988?

    • airman avatar
      airman @ Γιάννης Φαίλτωρ 20/04/2012 17:27:54

      Ο Μένιος βεβαίως-βεβαίως!

      • Γιάννης Φαίλτωρ avatar
        Γιάννης Φαίλτωρ @ airman 20/04/2012 17:32:51

        Σωστός! Ο δημοκράτης "Δε δικαιούστε δια να ομιλείτε!" Βαθύτατο ΠΑΣΟΚ. Από το σκοτεινά βάθη της Γης.

  8. tak avatar
    tak 20/04/2012 17:15:54

    Γεια σου John απ την Ευρώπη
    και εμείς; Στο ... Νευροκόπι!

  9. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 20/04/2012 17:29:43

    Χαίρε τρισμέγιστε στιχοπλόκε tak!
    Α-tak-α κι επιτόπου τα σκαρώνεις τα στιχάκια. Αυτό θα πει ταλέντο.

    • tak avatar
      tak @ Γιάννης Φαίλτωρ 20/04/2012 17:41:07

      Αχ, βαρύ το κομπλιμέντο
      δυο τσουβάλια με τσιμέντο!
      Από πάνω και τον ... Πάνο
      και το Δαναό από πάνω!

  10. tabachaniotika avatar
    tabachaniotika 20/04/2012 17:36:22

    ..Φαήλο προχώρα ! η πράξεις σου είναι εφάμιλες των Κυπρίων αγωνιστων της ΕΟΚΑ. Οι Τούρκοι θέλουν στην Ελλάδα Πάγκαλους και GAP !!!! και λίγο Σιμήτιδες.
    Μακάρι να ψήφιζα στον Πειραιά ,μονοσταυρία θα έπαιρνες !

  11. Νικήτας avatar
    Νικήτας 20/04/2012 17:46:15

    ΧΑΧΑ έγραψε η χουριέτ για τον Φαήλο . Τι λέτε ρε μεμέτια. BIJI KURDISTAN ρε γενοκτόνοι αρνητές!

  12. Agrofylakas avatar
    Agrofylakas 20/04/2012 18:35:41

    Φαήλο,
    Μπορώ να λέω στον κόσμο ότι είμαι φίλος σου και αδελφός;
    Καλή δύναμη και με την νίκη, ρε ψυχή!

    • Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
      Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης @ Agrofylakas 21/04/2012 01:59:11

      Ελεύθερα!

  13. voter avatar
    voter 20/04/2012 18:50:41

    Θα μας "τρελλάνει " σήμερα το antinews με τις φωτογραφίες !

    Αυτή κι αν είναι φωτογραφία ανεπαναληπτη .!!!

  14. Νίκος Θ. avatar
    Νίκος Θ. 20/04/2012 19:02:27

    Φαήλο, είσαι ένα παληκάρι στην καρδιά μας. Προχώρα μπροστά για τον Αρχηγό μας και την Ελλάδα μας. Οι διάφορες "φωνές διαμαρτυρίας", ενοχλούν και πονάνε. Να ξέρεις οτι έχεις πολλούς καλούς και αληθινούς φίλους.

  15. Γεώργιος Τ. avatar
    Γεώργιος Τ. 20/04/2012 19:29:27

    Έπαινοι τέτοια δημοσιεύματα. Καλό αγώνα πατριώτη!

  16. Pluto avatar
    Pluto 20/04/2012 20:04:46

    Nα χάσεις τίποτα 6-7 κιλα Φαήλο,γιατί έχει πολύ ορειβασία το μέλλον.

  17. ΣΤΕΛΙΟΣ avatar
    ΣΤΕΛΙΟΣ 20/04/2012 21:15:54

    Η προσωποποίηση της λέξης "λεβέντης"! Λυπάμαι που δεν ψηφίζω στον Πειραιά!

  18. Theo avatar
    Theo 20/04/2012 21:19:39

    Συγγνώμη για τη διακοπή. Συνεχίζω. Θυμίζω το προσκύνημα του Γιωργάκη στο μνημείο του Κεμάλ... Υπάρχει και φωτογραφία την οποία μπορείς να βρεις αν θέλεις. Θα πολύ στο ξεβράκωμά του. Αυτοί λοιπόν υπονόμευσαν την υπόθεση. Φυσικά κανείς πόντιος δεν πρφέπει να ψηφίσει το ΠΑΣΟΚ του Γιωργάκη και φυσικά του Βαγγέλη που είναι ο Γιωργάκης σε πιο ξεφτελισμένη έκδοση.

  19. Κώστας Σταματάκης avatar
    Κώστας Σταματάκης 20/04/2012 21:44:03

    Και μόνο για αυτό το λόγο πρέπει να εκλεγεί.

    Μια διαπίστωση. Ο Φαήλος δεν είναι πολύ γνωστός στις γειτονιές του Πειραιά. Δεν είναι γνωστός στις προσφυγικές γειτονιές της Αμφιάλης, της Δραπετσώνας, και της Νίκαιας. Έκανα μια κουβέντα και με κάτι ξαδέλφια μου στον Πειραιά και δεν τον γνωρίζουν. Πρέπει να γίνει γνωστός στους Μικρασιάτες των περιοχών αυτών για τον αγώνα του και τον χαρακτήρα του.

    Είναι λίγος ο χρόνος και θέλει πολύ δουλειά

  20. ΤΗΕΟ avatar
    ΤΗΕΟ 20/04/2012 21:53:20

    Eπειδή από λάθος πληκτρολόγηση χάθηκε το κομμάτι του κειμένου που προηγήθηκε, συμπληρώνω, πως όταν με το καλό εκλεγείς να ξαναφέρεις στη βουλή το θέμα της αναγνώρισης της ποντιακής γενοκτονίας, την οποία επί Ανδρέα Παπανδρέου, προσυπέγραψαν 204 τότε βουλευτές, αλλά ποτέ δεν ήλθε επίσημα στη βουλή. Ο λόγος, ότι τορπιλίστηκε από την επόμενη κυβέρνηση Σημίτη και ΥΠΕΞ Γιωργάκη και υπονομεύθηκε, ώσπου ναυάγησε και σήμερα βρίσκεται θα έλεγα πιο πίσω από ποτέ.

    • Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
      Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης @ ΤΗΕΟ 21/04/2012 01:57:52

      Κάνεις λάθος. Η Ποντιακή Γενοκτονία έχει αναγνωριστεί επίσημα. Ο νόμος ψηφίστηκε. Αυτόν χρησιμοποίησα ως "μοντέλο" για να γράψω την εισηγητική έκθεση και το κείμενο του νόμου με το οποίο αναγνωρίστηκε από την Ελλάδα και η Αρμενική Γενοκτονία. Απλώς κατά καιρούς διάφοροι ανεγκέφαλοι ή εγκάθετοι προσπαθούν να υποβαθμίσουν τις εκδηλώσεις μνήμης που ΥΠΟΧΡΕΟΥΤΑΙ να κάνει η Πολιτεία.

  21. Νικόλας avatar
    Νικόλας 20/04/2012 22:23:01

    Άνω Νεάπολη-Νίκαιας εδώ μεριά και ψηφίζω Φαήλο...πραγματικά χάρηκα όταν ενημερώθηκα πως κύριε Κρανιδιώτη πως θα είστε υποψήφιος.

    PS: Για όσους έκανα σχόλιο για το πουκάμισο, τέτοιο style είναι ο ύμνος των hipsters στις μέρες μας. :ppp

  22. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 21/04/2012 00:09:04

    Τό νομοσχέδιο πού ἀναφέρετε σχετικά μέ τήν Ἀρμενική γενοκτονία,τί ἀπέγινε;

  23. Μπολιβάρ avatar
    Μπολιβάρ 21/04/2012 01:02:06

    Ο Οτζαλάν τι να λέει για το Ραφαήλο σήμερα, τάχα; Το θυμάται καμμιά στάλα, το τότε νεαρό και αμούστακο αγόρι, ο μυστακοφόρος μαρξιστής Κούρδος αντάρτης των, υποδουλωμένων στην τουρκιά, όρεων;

  24. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 21/04/2012 01:54:08

    Είναι νόμος του κράτους από το 1996! Η Ελλάδα αναγνώρισε επίσημα την Γενοκτονία των Αρμερνίων από την Τουρκία και οι τελετέςγίνονται υπό την αιγίδα των κατά τόπους Νομαρχιών.

    • ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
      ΚΥΘΗΡΙΟΣ @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 21/04/2012 12:46:58

      Εὐχαριστῶ Φαήλε!

  25. O METOIKOΣ avatar
    O METOIKOΣ 21/04/2012 11:22:13

    ΦΑΗΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΛΛΟΙ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΡΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΝΟΥΝ Κ.....(ΠΙΣΙΝΟ). ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΑΧΘΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΡΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ, ΝΑ ΠΟΝΑΜΕ, ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΠΡΟΧΩΡΑ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ .

  26. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ avatar
    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ 21/04/2012 18:55:47

    ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΗΝ ΣΤΥΛΙΔΑ ΤΗΝ ΝΟΔΕ ΚΑΙ ΤΗΣ 3 ΤΟΠΙΚΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ.ΜΕΣ ΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΝ ΑΦΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ , ΕΙΠΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΗΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΟΤΙ ΕΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΕΠΙΧΗΡΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΑΠΛΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΑ ΑΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΦΑΗΛΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗ .ΝΕΟ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΙΓΜΑ ΝΕΟΣ ΚΩΔΙΚΑΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΣΗΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΕΠΟΥΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΚΗΣ Ο ΒΟΡΙΔΗΣ ,ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΤΑ ΚΡΑΤΟΣ ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΑ ΕΝΑΝΤΙ ΤΗΣ ΔΕΞΙΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΝΑ ΟΡΙΖΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΠΟ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ,ΤΟ ΚΕΝΟ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΝΗΣΗ ΚΑΙ ΑΤΟΛΜΙΑ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ , ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΟ ΓΕΜΙΣΕ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΜΕ ΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΚΑΙ ΕΤΣΙ Η ΔΕΞΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΑΣΘΜΕΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΕΝΑ ΜΠΛΕ ΠΑΣΟΚ.ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΝΟΜΟΤΕΛΕΙΑΚΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥΣ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΑΗΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΟΠΩΣ Ο ΦΑΗΛΟΣ Ο ΚΡΑΝΗΔΙΩΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΚΗΣ Ο ΒΟΡΙΔΗΣ ΝΑ ΙΣΟΠΕΔΩΘΟΥΝ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΚΑΙ ΝΟΟΤΡΟΠΙΕΣ ΠΟΥ ΤΑΛΑΝΙΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3Ο ΧΡΟΝΙΑ.Ο ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΛΕΟΝ ΥΠΕΡΤΑΤΗ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΕΤΗ ,Η ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΣΟΝ ΚΑΘΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΑΝΔΡΑ.ΦΑΗΛΟ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗ ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ.ΤΑ ΣΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΡΕΙΞΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΔΟΣΟΥΝ ΚΑΡΠΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ.ΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΠΟΤΕ ΑΛΛΩΤΕ ΓΟΝΙΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΙΕΡΓΗΘΕΙ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΗΧΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΗΧΙΑ ΚΑΙ ΔΗΝΑΜΗ.ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΤΟΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Ο ΤΟΠΟΣ ,ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ........

  27. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 21/04/2012 22:50:22

    Αγαπητέ Θανάση, υπερβολικός ο έπαινος. Αυτονόητα πράγματα λέω και γράφω και προσπαθώ να ζω σύμφωνα με τις ιδέες μου, τις ιδέες μας. Ευχαριστώ πολύ πάντως.

  28. Κωστοπουλοσ Κωστας avatar
    Κωστοπουλοσ Κωστας 22/04/2012 14:47:37

    @Αθανασιος Στουρναρας
    ....συντασομαι απολυτως με ολα οσα γραφετε, ιδιως αυτο περι "μπλε ΠΑΣΟΚ"

    Εχω δηλωσει φανατικα "Φαηλικός" εδω και καιρο και καθε φορα που τον ακουω ή διαβαζω αρθρο του νοιωθω δικαιωμενος γιαυτο.

    Αποψη μου ειναι οτι αν βγει συστηματικα στα καναλια ο Φαήλος η αυτοδυναμια θα ειναι απολυτως εφικτη
    .....ας μην εκληφθει ως υπονοουμενο ανεπαρκειας οσων αλλων βγαινουν στην τηλεοραση, απλα ο Φαήλος εχει το μεγαλο χαρισμα να ξεσηκωνει συνειδησεις

  29. leon selos avatar
    leon selos 22/04/2012 15:38:44

    ενοχλήθηκε η "χουριέτ" και όποιοι κρύβονται πίσω της ;
    ας " καταργήσει" τους δικηγόρους σ όλο τον κόσμο.
    Η αμετροέπεια των βαρβάρων σ΄όλο της το μεγαλείο.
    Μια λαϊκή παροιμία λέει "πίσω έχει η αχλάδα την ουρά"
    Εύγε κ.Φαήλο για τα λόγια αλλά κυρίως για τις πράξεις σου.

  30. thanos avatar
    thanos 23/04/2012 13:22:14

    Αν και δεν τον πάω καθούλου και δεν θα τον ψηφίσω. Μπράβο του ειλικρινά