04/10/2009 22:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο Κ. Καραμανλής συνεχάρη τον Γ. Παπανδρέου για τη νίκη του

Από το Γραφείο Τύπου της Ν.Δ. εκδόθηκε η ακόλουθη ανακοίνωση:

 Ο Πρωθυπουργός και Πρόεδρος της Ν.Δ. κ. Κώστας Καραμανλής επικοινώνησε τηλεφωνικά, σήμερα στις 22:00, με τον Πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ κ. Γιώργο Παπανδρέου, τον συνεχάρη για την εκλογική νίκη του κόμματός του και του ευχήθηκε καλή επιτυχία.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 04/10/2009 22:55:54

    Και παραιτήθηκε. Μια νέα εποχή αρχίζει για τη Νέα Δημοκρατία

    • ΣΚΑΙς avatar
      ΣΚΑΙς @ Orestios 04/10/2009 23:07:47

      Θα έχουμε να λέμε πολλά από εδώ και πέρα Ορέστιε. Μήπως πρέπει να τα πούμε και από κοντά? Πώς θα έβλεπες την οργάνωση μιας κίνησης προβληματισμού, έστω και διαδυκτιακής???

      • Orestios avatar
        Orestios @ ΣΚΑΙς 05/10/2009 01:00:55

        Καθόλου κακή ιδέα Σκαι. Η αλήθεια είναι πως οφείλουμε να είμαστε ειλικρινείς με τους εαυτούς μας αρχικά για να είμαστε ικανοί να προβληματιστούμε από όλα όσα συμβαίνουν. Θα ήταν ευχάριστο να μην φοβόμαστε να βρισκόμαστε κοντά μετά από το σήμερα.

        • ΣΚΑΙς avatar
          ΣΚΑΙς @ Orestios 05/10/2009 01:32:25

          Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για την ειλικρίνεια που πρέπει να διαθέτουμε και θέτω στην διάθεσή σου, μέσω του ΦΑΚΤΟΡΑ, το email μου που το γνωρίζει.

          ΥΓ: Παρακαλώ τον ΦΑΚΤΟΡΑ να στείλει το email μου στον Ορέστιο.

          • Factorx avatar
            Factorx @ ΣΚΑΙς 05/10/2009 01:35:40

            στείλτο μου πάλι

        • Orestios avatar
          Orestios @ Orestios 05/10/2009 03:22:04

          Μπορείς να με βρείς στο blog: "Orestios" ή στο twitter

  2. Vass avatar
    Vass 04/10/2009 22:57:21

    Όλοι μαζί (χωρίς) τον Καραμανλή. Ζήτω ο Γιώργος ο Σουφλιάς που ξέρει και καλό τσάμικο.

  3. Προφήτης avatar
    Προφήτης 04/10/2009 23:02:38

    Να βγάλει το Σουφλιά. Θα προοδεύσει.

  4. ητα-βητα avatar
    ητα-βητα 04/10/2009 23:04:38

    nTora,nTora,nTora


    ...το περλ χαρμπορ του κωστακη..

  5. Προφήτης avatar
    Προφήτης 04/10/2009 23:25:08

    Θέλει η πουτάνα να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει.
    Πήρε αμέσως ο Ομπάμα να συγχαρεί το πατριωτάκι.

  6. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 04/10/2009 23:42:16

    Ξεκίνησε κιόλας η υπερατλαντική εντολοδοσία στο Γιωργάκη! Μαντέψτε ποιος ήταν ο πρώτος ξένος ηγέτης που έσπευσε να τον συγχαρεί τηλεφωνικά και να τον προσκαλέσει στη χώρα του...

    • αχαβαχ avatar
      αχαβαχ @ Αυριανιστής 04/10/2009 23:50:27

      Αυτόν που ήθελε να επισκεφτεί ο Κωστάκης για να ανέβουν τα ποσοστά. Σε τέτοια χώρα ζούμε.

  7. aurora avatar
    aurora 04/10/2009 23:55:43

    Εγω πιστευω πως κανεις απο ολους αυτούς τους δελφίνους δεν μπορεί να αντικαταστήσει τον Καραμανλη.Εγω κέρδισα από τον Καραμανλή. Το επίδομα που έδωσε και τα 2000 στο τρίτο παιδί εμένα με βοηθούν πολύ.Λυπήθηκα που παραιτήθηκε.

  8. βαγγελης avatar
    βαγγελης 05/10/2009 00:24:01

    εσενα σου εδωσε 2000 απο πολλους αλλους μας πηρε πολλες 100αδες ή 1000αδες αλλα απο τραπεζες κ μεγαλοεπιχειρηματιες δεν πηρε τπτ. Στον Βουλγαρακη κ λοιπους αφησε να παιζουν μπαλα μετα συζυγου και γενικως εκανε τη χωρα ακομα πιο μπαχαλο απο οσο την πηρε (αυτο πραγματικα ειναι αθλος, πως να καταφερεις να κανεις χειροτερη τη χωρα μετα το 2004...που ηταν ηδη οτι να ναι εννοω ε...)