#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
23/01/2012 13:56
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο Καρατζαφέρης περιστοιχισμένος από την Μαφία της Θεσσαλονίκης

[caption id="attachment_144107" align="alignnone" width="640" caption="Κλίκ για μεγέθυνση"][/caption]

ΣΧΟΛΙΑ

  1. unfair avatar
    unfair 23/01/2012 14:06:39

    ...μια εικόνα ...χίλιες λέξεις!

  2. ΣΟΝ ΠΕΝ avatar
    ΣΟΝ ΠΕΝ 23/01/2012 14:07:10

    Είδε κανείς κάποιο σχόλιο σε μεγάλη εφημερίδα ή Κανάλι που να κάνει τον παραπάνω υπαινιγμό?
    Φανταστήτε να συνέβαινε στη Ν.Δ?
    Η απόδειξη της Διαπλοκής του Συστήματος σε όλο της το μεγαλείο.
    Να μην τρελαθούμε ρε παιδιά.
    Ο Καραμπέρης ήταν η ΝΥΧΤΑ της Θεσσαλονίκης.
    Και η νύχτα βοούσε εδώ και χρόνια.
    Μόνο ο Καρατζαφέρης ....δεν άκουγε.

  3. μητσοs avatar
    μητσοs 23/01/2012 14:16:13

    παραφραζονταs τον βαρναλη:
    ....πατριδα ειναι οι πατριδοκαπηλοι,ΜΑ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ οι ΦΤΩΧΟΙ.....

  4. Kώστας Θ. avatar
    Kώστας Θ. 23/01/2012 14:53:39

    «Επτά Θάλασσες» είναι το εστιατόριο του Μαργιόλη που αυτοκτόνησε πέρυσι το καλοκαίρι.
    Εκεί χλαπακιάζουν στις φωτογραφίες. Δεν πιστεύω να πλήρωσαν τίποτα..

    • Y. avatar
      Y. @ Kώστας Θ. 23/01/2012 16:58:46

      Ο λογ/μός συμψηφίστηκε, με μέρος από τα πανωτόκια, των τοκογλυφικών τόκων

  5. Χέρι Χέρι avatar
    Χέρι Χέρι 23/01/2012 15:22:43

    ....έλα μωρέ δεν μπορεί να πάει ο άνθρωπος να πιεί ένα καρτούτσο στο φτωχό το καπηλειό με κάποιους επιχειρηματίες που στο κάτω κάτω δίνουν να φάει και ο λαουτζίκος ένα κομμάτι γλυκό ψωμί και αμέσως να αρχίσουν τα σχόλια ζήλειας επειδή είναι ατσάλινος και φανταστικός

    γεία σου πρόεδρα μεγάλε.... ρήξη και ανατροπή λέμεεε

  6. ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. avatar
    ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 23/01/2012 15:27:28

    Να κληθεί να καταθέσει ο Καρατζαφέρης στον ανακριτή Θεσσαλονίκης. Να ζητηθεί άμεσα ακόμα και με αίτηση πολιτών στον Εισαγγελέα του Αρείου Πάγου

  7. ΕΥΑ avatar
    ΕΥΑ 23/01/2012 16:05:32

    Και το κόμμα του ΛΑΟΣ, λέει, δε χρωστά λεπτάκι τσακιστό....

  8. μητσοs avatar
    μητσοs 23/01/2012 16:19:29

    καλα εχει πολυ μεγαλη πολιτικη πλακα ο βελοπουλοs στην εκπομπη τωρα......
    ΝΑ΄ΣΑΙ ΚΑΛΑ κυριακο!
    με εκανεs και ΓΕΛΑΣΑ!

  9. ΝΙΚΟΛΑΣ avatar
    ΝΙΚΟΛΑΣ 23/01/2012 16:42:47

    Εδώ καλά χαιρόμαστε, σε άλλα website ("ενημερωτικά") φροντίζουν να δείχνουν τη σχέση της μαφίας με τη ΝΔ , αποσιωπώντας τη σχέση των πασόκων εμπλεκομένων...

    Για όλους έχει η ενημέρωση....
    h__p://tvxs.gr/news/ellada/o-xlidatos-gamos-toy-nonoy-tis-thessalonikis-video

  10. Δεξιός avatar
    Δεξιός 23/01/2012 17:05:53

    Η Θεσσαλονικιότικη Δεξιά του κυρίου... Βρώμα και δυσωδία.

    • madprof avatar
      madprof @ Δεξιός 23/01/2012 19:03:24

      Και να ήταν μόνη αυτή που παρουσιάζεται, πλαισιωμένη από φτερωτούς, μεταφορείς μαθητών και καουμπόιδες με τα 45 άρια, καλά θα ήταν!

  11. ΕΝΙΑΛΙΟΣ avatar
    ΕΝΙΑΛΙΟΣ 23/01/2012 17:09:27

    H ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΙΝ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
    Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ...

  12. Dee Jay Stelios avatar
    Dee Jay Stelios 23/01/2012 17:18:55

    Αυτός ο Καραμπέρης πολύ αθώα φάτσα δεν έχει?Μιλάμε για μπουμπούκια,αλλά για το λαγουδάκι λίγο περισσότερος σεβασμός ρε παιδιά.....

  13. Τιγράνης avatar
    Τιγράνης 23/01/2012 18:45:09

    Από τον καταποντισμό στις Επτά Θάλασσες στην ελεύθερη πτώση από τους επτά ουρανούς. Πόσο είπαμε ότι είναι το όριο εισόδου στη βουλή;

  14. η Dimi avatar
    η Dimi 23/01/2012 18:46:01

    Η αδιαφορία βγάζει τη Ροτόντα από τον κατάλογο των προστατευόμενων μνημείων της UNESCO http://www.tsantiri.gr/katagelies/i-adiaforia-vgazi-ti-rotonta-apo-ta-mnimia-tis-unesco.html

    O δε ανεπαρκέστατος δήμαρχος της “γειτονιάς του έρωτα” θα μπορούσε να μοιράσει ακόμα και.. σύριγγες για τους τοξικομανείς που τριγυρνάνε στη Ροτόντα και σε άλλες περιοχές “για να είναι ελεγχόμενη η κατάσταση”, λέει.
    “Δεινόν το γήρας ου γαρ έρχεται μόνον”.

    • Y. avatar
      Y. @ η Dimi 23/01/2012 19:50:55

      Το “..γειτονιά”, το καταλαβαίνω. Το “..έρωτα” που το βρήκες. Οι κρίση επιρρέασε τις τεστοστερόνες, που βρίσκονται σε ιστορικό χαμηλό

      • η Dimi avatar
        η Dimi @ Y. 23/01/2012 20:20:07

        Δεν το βρήκα εγώ. Ευφυολόγημα (μεταξύ των πολλών) του δημάρχου είναι.

  15. karenin avatar
    karenin 23/01/2012 19:00:54

    Kαιρός να σπάσει το απόστημα, και να αποκαλυφθεί η πραγματικότητα για το πολιτικό μόρφωμα που λέγεται ΛΑΟΣ. Μπίζνες του αρχηγού και κάποιων στελεχών, εξυπηρετεί κάνοντας ξεδιάντροπο λόμπι. Για αυτό και οι αρχηγοί της ΝΔ δεν θέλανε ούτε την καλημέρα τους. Η συμμετοχή του στην κυβέρνηση δείχνει τον πλήρη πολιτικό αμοραλισμό του ΠΑΣΟΚ, και μικρότερες ευθύνες έχει και η ΝΔ.

  16. Tassos avatar
    Tassos 23/01/2012 19:04:26

    Εχει χαθεί κάθε μέτρο. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΡΧΗΓΟΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣ Ο ΣΥΝΔΑΙΤΗΜΟΝΑΣ ΤΩΝ ΜΑΦΙΟΖΩΝ? Εχουμε τρελλαθεί τελείως? Το ΒΗΜΑ πριν από λίγο έβγαλε κι άλλη φωτό, τον Βελόπουλο αγκαλιά με τον Λαμπάκη. Καλά δεν υπάρχει τεράστιο ηθικό και πολιτικό ζήτημα και για την κυβέρνηση Παπαδήμου?

  17. Κωστας Ε. Χριστοδουλου avatar
    Κωστας Ε. Χριστοδουλου 23/01/2012 19:38:15

    Στ' άλήθεια , γιατί τέτοια έκπληξη ?? Περιμέναμε τίποτα διαφορετικό ??

  18. Y. avatar
    Y. 23/01/2012 19:54:52

    Κρίμα ρε εξυπνάκια, και σε είχα για έξυπνο. Εσύ πιστεύεις ότι οι ΝΔίτες της πόλης, δεν τα βλέπουν αυτά? Τα βλέπουν και τα παραβλέπουν, και έχουν σχηματίσει τις εντυπώσεις τους

    • Y. avatar
      Y. @ Y. 23/01/2012 19:56:41

      ...ο Δαφέρμος, τον έβγαλε τον εξυπνάκια!

      • εξυπνάκιας avatar
        εξυπνάκιας @ Y. 24/01/2012 08:38:20

        παρενέβη η τοπικη ΝΔ της " παναγία δέξια"

    • εξυπνάκιας avatar
      εξυπνάκιας @ Y. 24/01/2012 08:40:51

      τι να το κάνω ρε φίλε, οταν οι πασόκοι βλέπουν τον ΑΚΗ και εσεις τους χριστιανο-δεξιούς κλέφτες και στις εκλογές πάτε και μου ψηφιζετε τα κόμματα που τους επέβαλλαν στην πόλη?

  19. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 23/01/2012 20:49:22

    Κάπου διάβασα ότι ο Φερέτης αφέθηκε ελεύθερος με €200.000 εγγύηση τα οποία πρέπει να πληρώσει έως την Παρασκευή.
    Δηλώνει όμως ανήμπορος να συγκεντρώσει το ποσό.
    Απορία: Γιατί δεν δανείζεται από τον Καραμπέρη;

  20. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 23/01/2012 20:51:53

    Πάντως όλοι οι αρχηγοί των συμμοριών δηλώνουν αθώοι.
    Μου θυμίζουν τον "Ντον" Τζον Γκότι, που όταν ρωτήθηκε αν είναι ο αρχηγός της οικογένειας Γκαμπίνο, απάντησε: "δεν ξέρω για την οικογένεια Γκαμπίνο, αλλά στην δική μου οικογένεια... αρχηγός είναι η γυναίκα μου"!

  21. Y. avatar
    Y. 23/01/2012 21:18:13

    Και το δικό μου επίσης. Παρ’ όλα αυτά, η κατανάλωση γιαουρτόμελου με καρύδια, έχει αυξηθεί περιέργως

  22. Ρομπέν το Γκαρσόν avatar
    Ρομπέν το Γκαρσόν 23/01/2012 21:31:37

    Θα του τα δώσει ο Άνθιμος μόλις γυρίσει από τα Σκόπια που πήγε ως αρχιστράτηγος.

    • Tassos avatar
      Tassos @ Ρομπέν το Γκαρσόν 23/01/2012 22:27:21

      Ο Ανθιμος είναι σοβαρός και μετρημένος. Ο καραγκιοζίστικος αντικληρικαλισμός της αριστεράς είναι για να γελάς. (υπόψη ότι στην εκκλησία έχω να πάω καμμιά 20 χρόνια)

  23. Χαρίλαος avatar
    Χαρίλαος 24/01/2012 00:53:07

    Τελικά, από ότι φαίνεται, η "μαφία" ήταν... μνημονιακή...
    Θα μάθουμε πολλά σε λίγο!

  24. Κώστας ΜΠ avatar
    Κώστας ΜΠ 24/01/2012 01:18:01

    κ. Παπαχελά, δεν ξεχνάμε:
    http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_columns_1_11/03/2011_435437

  25. EΛΛΗΝΑΣ avatar