19/05/2009 20:00
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ο Αβραμόπουλος συνταξίδευε με το …κρούσμα

Ποιος συνταξίδευε με το αεροπλάνο της Ολυμπιακής που έφερε στην  Ελλάδα το νεαρό με πρώτο κρούσμα της γρίπης των χοίρων;

Ο ...Αβραμόπουλος που θα κάνει λέει σε λίγο ανακοίνωση.

Κι αυτό όμως το έγραψε χθες αναγνώστης μας: http://www.antinews.gr/?p=6485#comment-281031

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 19/05/2009 20:09:59

    Μήπως άλλος είναι ο φορέας και όχι ο νεαρός φοιτητής;

  2. ατακτος avatar
    ατακτος 19/05/2009 20:16:50

    xa xaxax

  3. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 19/05/2009 20:23:56

    μην τον φιλήσετε στο στόμα

  4. Jimmy L avatar
    Jimmy L 19/05/2009 20:25:50

    Μηπως υπαρχει καποιος σοβαρος λογος που το απεκρυψαν και μαλιστα επι δυο ημερες??

  5. kanenas avatar
    kanenas 19/05/2009 20:28:29

    aaahhhhhhhhhhh na kollage kai aftos na hsyxazame! etsi ki alliws to ergo tou oloklhrw8hke.

  6. Σπατζιώτης avatar
    Σπατζιώτης 19/05/2009 20:37:00

    @4,
    Ναι, υπάρχει πολύ σοβαρός λόγος - αυτός κόλλησε τον φοιτητή και για ευνόητους λόγους ''το απέκρυψαν''...

  7. Κανένας avatar
    Κανένας 19/05/2009 20:42:07

    Να μπει σε καραντίνα. Το ίδιο και ο Σπατζιώτης. Έχω έγκυρες πληροφορίες ότι συναντήθηκε με τον Αβραμό αμέσως μετά.

  8. Hase avatar
    Hase 19/05/2009 20:42:14

    Παιδες μην φοβαστε τιποτα, με τον που τον ειδε ο ιος αυτοκτονησε. Δεν υπαρχει πλεον στην Ελλαδα.

  9. Ο Φυγάς avatar
    Ο Φυγάς 19/05/2009 20:46:55

    Πάντα ξεχωριστός ο κύριος Αβραμόπουλος ο μόνος υπουργός υγείας που πήγε και έφερε στη χώρα του ο ίδιος προσωπικά τον ιό.

  10. Vass avatar
    Vass 19/05/2009 20:54:33

    Η ιστορία φτιάχνει καλό ανέκδοτο. Θα μας προβάλλουν και τα ξένα μέσα αν το μάθουν.

  11. Σπατζιώτης avatar
    Σπατζιώτης 19/05/2009 21:23:15

    Από τη γρίπη γλιτώνεις, από τη βλακεία όμως ποτέ.

  12. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 19/05/2009 21:23:29

    Ανθυποπαραπολιτικές βλακείες.

  13. kanis avatar
    kanis 19/05/2009 21:24:32

    Το θέμα είναι ποιός είναι το κρούσμα και ποιός ο ιός!

  14. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 19/05/2009 21:52:11

    ο παραλληρηματικός πυρετός και η παράκρουση είναι σύμπτωμα της νέας γρίππης (των χοίρων;)
    Μούρχεται να γίνω ψηφοφόρος του Βερελή και ανησυχώ σφόδρα διότι χτύπησα πρόσφατα κάτι μπριζόλες λαιμού.....

  15. o Μήτσος avatar
    o Μήτσος 19/05/2009 23:05:35

    μόλις το επιβεβαίωσαν στις ειδήσεις στον ΑΝΤ1. Ο Αβραμόπουλος ήταν στο αεροπλάνο, τον εξέτασαν και τον βρήκανε εντάξει.

    ...και μου φάνηκε black humor!!

  16. ksenos avatar
    ksenos 19/05/2009 23:48:57

    Γιά να αποδείξει πόσο αποτελεσματικά μέτρα έχει η Ελλάδα έναντι του ιού της γρίπης των χοίρων, ο ίδιος ο υπουργός, τον μετάφερε αεροπορικά στην Αθήνα, από τη Νέα Υόρκη

  17. Jimmy L avatar
    Jimmy L 20/05/2009 01:15:59

    Αρε Σπατζιωτη ποτε θα μας απαλλαξει το site απο τις βλακειες σου!!!

  18. Σπατζιώτης avatar
    Σπατζιώτης 20/05/2009 12:28:24

    @17
    Συγγνώμη, Τζιμάκο...