#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
10/06/2011 17:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ούτε σήμερα ειδήσεις; Ντροπή



"Όλως τυχαίως" ούτε χθές είχαμε, ούτε σήμερα θα έχουμε ειδήσεις!

Ο ελληνικός λαός θα ενημερωθεί για το ....Μεσοπρόθεσμο από τα τηλεοπτικά δελτία του ...Μνημονίου:  την ΕΡΤ και τον Σκαϊ!

Παίζεται το μέλλον της χώρας και κάποιοι  βάζουν πάνω απ' όλα  το συνάφι τους.

Δε λέω, αυτονόητο και σεβαστό το δικαίωμα της απεργίας, αλλα το δικαίωμα του ελληνικού λαού για ενημέρωση αυτές τις κρίσιμες ώρες;

Το σκέφτεται κανένας;

Θα μπορούσαν τουλάχιστον να βγάλουν τις ειδήσεις..

Όφις Ιοβόλος

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. nikolas avatar
    nikolas 10/06/2011 17:25:39

    Ειναι εξυπνος ο Ελληναρας, δεν χρειαζεται ενημερωση.

  2. Ίωνας avatar
    Ίωνας 10/06/2011 17:28:15

    Να εκδώσει ανακοίνωση η ...ΔΑΚΕ της ...δημοκρατικής ΕΣΗΕΑ.

    • Ένας avatar
      Ένας @ Ίωνας 10/06/2011 17:59:31

      Δεν υπάρχει δακε στην εσηεα. Τα χρώματα πάνε από βαθύ κόκκινο έως πορτοκαλοπράσινο.

  3. ΕΛΛΑΣ avatar
    ΕΛΛΑΣ 10/06/2011 17:28:40

    ΠΟΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ?

  4. Antonis Κάρτερ avatar
    Antonis Κάρτερ 10/06/2011 17:29:20

    Θα έχανε το πλοίο ο άνθρωπος!

  5. kopritis avatar
    kopritis 10/06/2011 17:30:50

    τι να πουνε δηλαδη?τι καλο ειναι το μνημονιο?

  6. 3birdssitting avatar
    3birdssitting 10/06/2011 17:32:03

    No news is good news !!

    • hollystone avatar
      hollystone @ 3birdssitting 11/06/2011 11:11:39

      No news! Just antinews!

  7. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 10/06/2011 17:41:19

    χωρις ειδησεις γλιτωνουν τα γιουχα τις μουτζες και το κραξιμο!.. φανταζονται ... αποσυμπιεση..
    αχχαα μμμπππααααααααααααα

    ΠΠ

    • Ίωνας avatar
      Ίωνας @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 10/06/2011 17:50:05

      ΠΠ ξέρουν καλά πως η συμπίεση συσσωρεύεται και φοβούνται την εκτόνωση,που την βλέπουν να ζυγώνει... Οι υποσχέσεις, που έδωσαν όμως στα αφεντικά τους, τους δεσμεύουν. Θα το πιουν το πικρό ποτήρι σταγόνα - σταγόνα.

  8. spiros avatar
    spiros 10/06/2011 17:43:08

    Δεν έχεις ενημέρωση μέσω Twitter; Τί άλλο περισότερο θα μάθεις;

  9. NIK THE GR avatar
    NIK THE GR 10/06/2011 18:03:19

    Δεν μπορει να συμβαινει αυτο εφιαλτης θαναι,τετοια ολοκληρωτικη αντιμετωπιση αριστα ενορχηστρωμενη χρειαζεται και μυαλο,πραγμα απιθανο απο ΓΑΠ και ΣΙΑ,αρα?????

  10. JOHN avatar
    JOHN 10/06/2011 18:57:25

    Καποια ολιγολεπτη ενημερωση κατα διαστηματα νομιζω θα ηταν προς ωφελος και των απεργων.

  11. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 10/06/2011 19:31:32

    Ευχής έργον να λέτε για να τους "ξεμάθει" ο κόσμος εντελώς και να στραφεί στο ίντερνετ όπου έχει ταυτόχρονα την ίδια είδηση από 10 μεριές και μπορεί να φιλτράρει καλύτερα.

  12. Dee Jay Stelios avatar
    Dee Jay Stelios 10/06/2011 20:41:30

    Και περιμέναμε με μεγάλη αγωνία εκτίμηση των μέτρων από Καψή,τον ορίτζιναλ κυβερνητικό εκπρόσωπο.....

  13. δημης avatar