#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
12/05/2010 20:55
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Οργή λαού στον Ολυμπιακό!



«Κοίτα πως κατάντησες τον Ολυμπιακό». Με  το σύνθημα οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού ξέσπασε σε βάρος του Σωκράτη Κόκκαλη μετά την ήττα από τον ΠΑΟΚ.
Το ποτήρι ξεχείλισε η υπομονή εξαντλήθηκε και  στο λιμάνι βρίσκονται ένα βήμα πριν τα λαϊκά δικαστήρια.
Αμέσως μετά το τέλος του αγώνα επικράτησε χάος με ξύλο μεταξύ παικτών στη φυσούνα, «ντου» οπαδών στον αγωνιστικό χώρο και τα ΜΑΤ να αποτρέπουν την είσοδο του κόσμου στα αποδυτήρια.
Οι αστυνομικές δυνάμεις έκαναν ρίψεις δακρυγόνων για να απομακρύνουν τον κόσμο.

Ξέσπασμα...
Η αλήθεια να λέγεται: το ποτήρι πια ξεχείλισε και οι οπαδοί του Ολυμπιακού, βλέποντας την ομάδα τους να σέρνεται εναντίον του ΠΑΟΚ, ξέσπασαν προς πάσα κατεύθυνση. Παίκτες και Κόκκαλης άκουσαν τα... εξ αμάξης από τον κόσμο και το -σχεδόν άδειο- Καραϊσκάκη έβραζε...Οσο περνούσε η ώρα στο δεύτερο ημίχρονο, οι οπαδοί του Ολυμπιακού δεν ήξεραν σε ποιον να πρωτοξεσπάσουν. «Οποιος δεν μπορεί, να πάει να γαμ...» φώναζαν οι οπαδοί, που στη συνέχεια τα έβαλαν για πολλοστή φορά φέτος με τον Σωκράτη Κόκκαλη. «Εεε, οοο κοίτα πως κατάντησες τον Ολυμπιακό» ήταν το σύνθημα που ακούστηκε και πάλι, όπως κλαι το «Πόσο πάει το διαρκείας...». Και, φυσικά, δεν θα μπορούσε να λείψει και το γνωστό σύνθημα - αποθέωση για τον Βαλβέρδε...

«Ντροπή, ντροπή εμείς άμα θα παίζαμε θα είχαμε ψυχή», άρχισε κάποια στιγμή να φωάζουν όλοι στο Καραϊσκάκη, ενώ στόχος έντονου γιουχαρίσματοες έγινε τόσο ο Μαρέσκα κατά την ώρα της αλλαγής του με τον Γιάννη Παπαδόπουλο, όσο και ο Λούα Λούα. Αντίθετα, αποθεώθηκε ο Μέλμπεργκ της στιγμής της αποβολής του.

Ξύλο στη φυσούνα!

Ωστόσο, ο Σουηδός κατάφερε στο τέλος και συγκράτησε τα νεύρα του, σε αντίθεση με άλλους παίκτες του Ολυμπιακού, με αποτέλεσμα μετά τη λήξη του αγώνα να πέσει πολύ ξύλο στη φυσούνα ανάμεσα σε παίκτες των δύο ομάδων!

Όλα ξεκίνησαν όταν ο Ιβιτς δέχθηκε μπουκάλι από την εξέδρα και το επέστρεψε, με τον Γιάννη Παπαδόπουλο να τρέχει πάνω του. Ο Μήτρογλου κλότσησε μια μπάλα πάν στον Ουρουγουανό, ο οποίος έκανε χειρονομίες προς τον επιθετικό του Ολυμπιακού και όρμησε πάνω του. Το ίδιο έκανε και ο Ντουντού, με τον Ραούλ Μπράβο να τρέχει κι αυτός από τον αγωνιστικό χώρο και να τρέχει και αυτός πάνω στον Γκαρσία. Η σύρραξη γενικεύτηκε, όλοι οι παίκτες συμμετείχαν στο ξύλο και για αρκετή ώρα τα πράγματα ήταν εκτός ελέγχου.

Την ίδια στιγμή νέα εστία έντασης ξέσπασε ανάμεσα στους οπαδούς του Ολυμπιακού και τα ΜΑΤ. Τα αντικείμενα ήταν πολλά, οι αστυνομικές δυνάμεις ανέβηκαν στις εξέδρες και οι μάχες ήταν σώμα με σώμα. Οι οπαδοί ήταν πολύ περισσότεροι και επιτέθηκαν, χτυπώντας και παίρνοντας ακόμα και κράνη και ασπίδες από τους αστυνομικούς, οι οποίοι απάντησαν με χρήση χημικών... Μια διμοιρία εγκλωβίστηκε στο κέντρο του γηπέδου και δέχθηκε μαζική επίθεση, με την κατάσταση να είναι εκτός ελέγχου για αρκετή ώρα... Τα επεισόδια συνεχίστηκαν για λίγη ώρα και στο πάρκινγκ έξω από το γήπεδο και χρειάστηκε να περάσει πολλή ώρα μέχρι να ηρεμήσουν τα πνεύματα.

Όσο για τον Μαρέσκα, την ώρα που αντιλήφθηκε ότι θα γίνει αλλαγή, δεν αντέδρασε και με τον πλέον... κόσμιο τρόπο. Έκανε χαρακτηριστική χειρονομία εκνευρισμού προς τον Μπάντοβιτς, προς τον οποίο απηύθυνε κάμποσα... κοσμητικά επίθετα στη μητρική του γλώσσα....

http://www.protothema.gr/sports/article/?aid=68354

ΣΧΟΛΙΑ

  1. aDyNaTon avatar
    aDyNaTon 12/05/2010 21:07:53

    Κακώς διαμαρτύρονται οι, κακομαθημένοι από τα αλλεπάλληλα πρωταθλήματα, clientes του Κόκκαλη. Ο εσμός των μικροαστών που φαντασιώνεται μερίδιο εξουσίας μέσω των επιτυχιών της ομάδας του ενώ στην πραγματικότητα δεν καταλαβαίνει ότι αποτελεί "ιδιωτικό στρατό" ενός κορυφαίου επιχειρηματία της ελίτ, που νέμεται προνομιακά το δημόσιο χρήμα, μαζί με άλλους 5-6 κορυφαίους και μερικές δεκάδες "δεύτερης γραμμής". Όποιος αγαπάει πραγματικά το ποδόσφαιρο πρέπει να ασχολείται μόνο με ερασιτεχνικές κατηγορίες ή έστω να παρακολουθεί χωρίς να παθιάζεται- και εν πάση περιπτώσει να χαίρεται όταν κερδίζουν επαρχιακές ομάδες.
    Υ.Γ. Παρεμπιπτόντως, ξέρει κανείς με τί λεφτά χτίζει ο Πηλαδάκης το παλάτι της Λάρισας σε περίοδο κρίσης; Μακάρι να ξαναπάρει αυτή η ωραία ομάδα το πρωτάθλημα - και είμαι σίγουρος ότι θα το κάνει τα επόμενα χρόνια- αλλά όχι να καταντήσει αντίγραφο των "κοκκινοπράσινων νταβατζήδων" του Κέντρου.

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 12/05/2010 21:25:33

    Πασοκος ο Σωκρατες, Πασοκος ο ΓΑΠ ετσι θα καταντησει και ο δευτερος..

    ΠΠ

    • anhsyxos thrakas avatar
      anhsyxos thrakas @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 13/05/2010 17:50:44

      Ο Σώκρατες, μετά το πάρτυ έπιασε πάτο και τώρα στήθηκαν λαϊκά δικαστήρια και μιλάνε για κατάντια του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.
      Αντίστοιχα και ο ΓΑΠ έφερε την κατάντια στην ΕΛΛΑΔΑ (αμερικάνικο πρωτεκτοράτο, αποικία του ΔΝΤ και των υπερατλαντικών του αφεντκών).Τα λαϊκά δικαστήρια για την εθνική και οικονομική κατάντια να δούμε πότε θα στηθούν.Και οι πράσινοι Εφιάλτες μάλλον θα την έχουν κάνει.
      Τάδε γράφει Θράκας ΈΛΛΗΝ γάβρος.

  3. zame avatar
    zame 12/05/2010 22:05:39

    τόσα χρόνια πρωταθλητές στην Ελλάδα...(η ποιο σπαταλη ομάδα)..και μάλιστα τους χαρίσανε και 11 δις χρέη...
    αλλά όταν συμμετείχανε στις Ευρωπαϊκές διοργανώσεις...
    ΚΟΤΕΣ με Λ Ι Ρ Ι...οι Ο Λ Υ Μ Π Ι Α Κ Ο Ι.

  4. Κάποιος. avatar
    Κάποιος. 12/05/2010 22:12:50

    Οταν ο "θείος" τους χάριζε τα πρωταθλήματα με την παράγκα, τους έκτιζε συγχρονο γήπεδο και κόρναραν κάθε Μάη οι βάρκες στο πασαλιμάνι, ήταν καλός ;
    Αντί να βγούν στους δρόμους για να διαμαρτηθούν για το μέλλον της ελλάδας και των παιδιών τους, τα σπάνε στο γήπεδο γιατί έχασαν μερικούς τίτλους.
    Αυτά που έγραψα φυσικά ισχύουν και για όλους τους άλλους ανεγκέφαλους οπαδούς των υπολοίπων ομάδων.

    • ΑΝΙΔΕΟΣ avatar
      ΑΝΙΔΕΟΣ @ Κάποιος. 12/05/2010 23:00:12

      Δικιο εχεις, παντως απο οτι ειδα το Καραισκακη ηταν αδειο, αρα οι περησοτεροι φιλαθλοι ( Οι οπαδοι ειναι σε αλλο κοσμο) ειναι με αλλα προβληματα απασχολημενοι και αυτο δειχνει και λεει πολλα.
      Ισως α ξυπνησει πλεων για τα καλα ο κοσμος.
      Παντως θρυλος ειναι ενας;-)!!!

  5. Hase avatar
    Hase 12/05/2010 22:17:00

    Χωρις τα δεκανικια δεν υπαρχουν νικια.

  6. Ευθύμης avatar
    Ευθύμης 12/05/2010 22:27:34

    ΝΕΜΕΣΙΣ

  7. ΓΙΩΡΓΟΣ avatar
    ΓΙΩΡΓΟΣ 12/05/2010 22:46:24

    ΤΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!! ΣΠΑΤΑΛΗ ΣΠΑΤΑΛΗ ΡΕ Ο ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΧΡΗΣΤΗ ΟΜΑΔΑ ΜΕΤΟΥΣ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ

  8. TopGunZ avatar
    TopGunZ 12/05/2010 22:56:09

    Ξεφτίλα της ελληνικής κοινωνίας. Διαλύεται το άπαν σύμπαν και όλοι ασχολούνται ακόμα με "σώβρακα και φανέλες". Ο κόσμος θα έρθει στα συγκαλά του όταν ο πιο ακριβοληρωμένος ποδοσφαιριστής θα παιρνει τα μισά από τον πιο κακοπληρωμένο γιατρό και ο πιο ακριβοπληρωμένος τραγουδιστής τα μισά από τον πιο κακοπληρωμένο δάσκαλο...

  9. Πορτοκαλί Γκουρού avatar
    Πορτοκαλί Γκουρού 12/05/2010 23:01:06

    Ας επιστρέψουν πίσω τα δανεικά που τους χαρίστηκαν (σε ΟΣΦΠ, ΠΑΟ κλπ) και ας πάνε μετά να κάνουν ό,τι θέλουν. Τα πάνε, τα καίνε, παίρνουν πουλημένα/στημένα πρωταθλήματα, με τα λεφτά του απλού κοσμάκη πάλι.

  10. Στέργιος avatar
    Στέργιος 12/05/2010 23:13:40

    Να καταργηθούν ΟΛΕΣ οι επαγγελματικές αθλητικές ομάδες ΤΩΡΑ.
    Τα κρατικά δισεκατομμύρια από τα οποία ζουν όλοι αυτοί οι κηφήνες και οι ρεμπεσκέδες θα μπορούσαν να αποσβέσουν το μισό μας χρέος σε χρόνο μηδέν.

  11. τάσος avatar
    τάσος 12/05/2010 23:45:34

    ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
    ΣΤΕΛΝΑΜΕ ΒΑΓΟΝΙΑ, ΜΕ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΤΡΕΛΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΙ
    ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ…
    ΜΕΓΑΛΕ ΠΑΟΚ Η ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ
    ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ, Η ΤΟΥΜΠΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ‘ΝΑΙ ΚΑΖΑΝΙ
    Γ@ΜΩ ΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΑΛΙΜΑΝΙ…
    ΠΑΟΚ ΟΛΕΟ ΠΑΟΚ ΟΛΕΟ ΜΑΚΑΡΙ
    ΝΑ ‘ΞΕΡΑ ΤΙ ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΩ… ΠΑΟΚ ΟΛΕΟ ΠΑΟΚ ΟΛΕΟ
    ΜΕΣ ΤΗΝ ΠΟΥΤ@Ν@ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ !

  12. I.Q. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥ avatar
    I.Q. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΥ 13/05/2010 00:06:04

    Το κόκκινο είναι έρωτας, είναι πάθος, είναι αίμα που βράζει και καμμιά φορά γίνεται φωτιά, γίνεται και οργή (κοκκίνισε από το κακό του λέμε). Δεν μπορεί να απαξιωθεί όμως, ούτε συνολικά το ποδόσφαιρο, ούτε ο αθλητισμός γενικότερα. Είναι ανθρώπινη εκδήλωση. Όπως το θέατρο κεντρίζει το πνεύμα και η μουσική τις αισθήσεις, έτσι και ο αθλητισμός κεντρίζει την αγωνιστικότητα του ανθρώπου. Και ιδιαίτερα το ποδόσφαιρο. Γι' αυτό είναι η 'θρησκεία' με τους περισσότερους πιστούς σε όλο τον κόσμο, όπως εύστοχα γράφει ο Νίκος Μπογιόπουλος στο βιβλίο του "Ποδόσφαιρο, μια θρησκεία χωρίς άπιστους".

    Και μια και περί Ολυμπιακού ο λόγος, στο ίδιο βιβλίο αναφέρεται συνοπτικά η (μικρή) ιστορία του Νίκου Γόδα, ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού που ήταν ένας από τους 200 ΕΑΜίτες που εκτελέστηκαν στο σκοπευτήριο της Καισαριανής από τους Ναζί. Η τελευταία του παραγγελία στους δικούς του πριν τον εκτελέσουν, ήταν να του φέρουν τη φανέλλα του Ολυμπιακού. Αυτή φόρεσε την τελευταία (και πιο μεγάλη) ώρα της ζωής του και αυτή έβαψε με το αίμα του όταν άφηνε την τελευταία του πνοή πέφτοντας από τις σφαίρες του κατακτητή. Γιατί το κόκκινο είναι έρωτας, είναι πάθος και αίμα που βράζει (και ας γίνεται καμμιά φορά και οργή)...

  13. Shikaballa avatar
    Shikaballa 13/05/2010 00:11:05

    Έχει κατά-υπέρ-ξανά κλέψει τόσες φορές τους υπόλοιπους φιλάθλους και ομάδες.
    Τόσα παιχνίδια στην Ευρώπη 5 μάτς έχει να θυμάται.

    Παράγκες, κοράκια, νταηλίκια, νεκροί και υπόδικοι, κάτω από την ομπρέλα του αθλητισμού.
    Πολιτική, τζόγος, υποκλοπές, προπαγάνδα, εκβιασμοί, κατασκοπεία πίσω από την κουρτίνα της ερυθρόλευκης ιδέας.

    Κανείς δε θα λυπάται για τη μιζέρια του γάβρου...

  14. τάσος avatar
    τάσος 13/05/2010 00:45:36

    http://www.youtube.com/watch?v=uW0_LbKm92c

    ΑΙΝΤΕ ΠΑΟΚΑΡΑ

  15. nik avatar
    nik 13/05/2010 00:45:45

    Όταν πήρε τον Ντιόγκο και όλο αυτό το σινάφι είχα πει τέτοιους τσαρλατάνους έχει μιλιούνια εκεί κάτω στο ΡΙΟ αλλά……….

  16. anonymous avatar
    anonymous 13/05/2010 00:56:10

    Έχω ένα φίλο δικαστή που έχει κάνει και αθλητικός δικαστής. Κάθε φορά που έβγαζε κάτι που δε συνέφερε τον Ολυμπιακό πήγαιναν οι στρατοί των χούλιγκαν και τον απειλούσαν. Ούτε το παιδί του στο σχολείο δε μπορούσε να πάει.

    • Ευθύμης avatar
      Ευθύμης @ anonymous 13/05/2010 11:26:16

      Ε ναί παντού τιμιότης και δικαιοσύνη, πασόκ και γαύρος χέρι χέρι μαζί στην εκσυχρονιστική εποχή.

  17. Stasa avatar
    Stasa 13/05/2010 03:46:35

    ΠΑΟΚΑΑΑΑΑΡΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! :D :D

    (Εεε, ναι ρε παίδες, έχω IQ 50!! ok??!
    Πειράζει που βλέπω την ομαδάρα μου να πετάει τελευταία και παθαίνω??! :P)

    • otiprepei avatar
      otiprepei @ Stasa 13/05/2010 06:44:13

      Για να λέμε και του στραβού το δίκιο μας αφήνουν να πετάμε γιατί αμα δε πετάξει η ομάδα θα πετάξουμε εμείς στην Αθήνα να τους φάμε τα λαρύγγια με την ανεργία που χει πέσει. Αυτό φοβούνται.

  18. otiprepei avatar
    otiprepei 13/05/2010 06:42:50

    Πως τον κατάντησε τον Ολυμπιακό?
    Πάντα έτσι ήτανε. Έπαιζαν με 12 παίχτες, αυτοί κι ο διαιτητής.
    ΠΑΟΚ ΡΕ!!!

  19. otiprepei avatar
    otiprepei 13/05/2010 06:57:59

    "ο πιο ακριβοληρωμένος ποδοσφαιριστής θα παιρνει τα μισά από τον πιο κακοπληρωμένο γιατρό και ο πιο ακριβοπληρωμένος τραγουδιστής τα μισά από τον πιο κακοπληρωμένο δάσκαλο…"

    Γιατρό και δάσκαλο? Πάλι για κρατικοδίαιτους μιλάτε.
    Ο κόσμος θα έρθει στα συγκαλά του όταν Δημόσιο is completely dead!
    Έτσι για να μάθετε! Ιδιωτικοποίηση ΟΛΑ! τώρα!!
    Κόψιμο μισθών στο ΜΙΣΟ, 800 ευρω και τα υπόλοιπα στους ανέργους μέχρι να ορθοποδήσει η οικονομία και να αρχίσει εκβιομηχάνιση της χώρας για να έχει έσοδα να πληρώσει τη μη παραγωγική εργασία σας. Δεν θα πεθάνετε. άλλοι θα πεθάνουν, εσείς είστε στη μονιμότητα, μόνο αυτό φτάνει.
    Μας, πρήξατε πια! Οι άλλοι μαζεύουν να φάνε απ τα σκουπίδια κι εσείς στη Δημοσιοκοσμάρα σας.

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ otiprepei 13/05/2010 10:20:12

      Σίγουρα σε πόνεσε πολύ όταν απέτυχες να μπεις στο Δημόσιο εν δυνάμει άνεργε και άνευρε.

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ otiprepei 13/05/2010 10:27:23

      Άλλαξε το otiprepei σε otinanai. Ούτε ο πιο στόκος νεοφιλελευθεριστής δεν "εύχεται" να χαθεί η (όποια) παιδεία και περίθαλψη με δημόσιο/δωρεάν χαρακτήρα. Επίσης είσαι και μαλάκας γιατί εγώ επιχειρηματίας μικρομεσαίος είμαι, που και να ήθελα, λόγω αντικειμένου δεν μπορώ να αγκιστρωθώ στο μαστό του δημοσίου.

  20. ΜΠΑΡΟΥΤΟΜΥΛΟΣ avatar
    ΜΠΑΡΟΥΤΟΜΥΛΟΣ 13/05/2010 07:23:21

    ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΑ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ,ΟΤΑΝ Ο ΘΕΙΟΣ ΣΑΣ ΤΑΪΖΕ ΤΙΤΛΟΥΣ ΜΑΪΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ?
    ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΓΝΩΜΟΝΕΣ.....

  21. δημητρης avatar
    δημητρης 13/05/2010 09:41:52

    ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΤΑ ΠΕΝΑΛΤΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΙ ΤΑ ΜΑΙΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ.

  22. ΙΩΝΑΣ avatar
    ΙΩΝΑΣ 13/05/2010 10:21:54

    ...Γ..ω την Τσέλσι και του Οπόρτο το λιμάνι

  23. Apellis avatar
    Apellis 13/05/2010 12:35:49

    Ξεφτιλισμένοι Έλληνες Οπαδοί (όχι απλοί φίλαθλοι) όλων των Ομάδων. Κάφροι ανεγκέφαλοι που έχετε καταντήσει άβουλα πιόνια στους μικρούς στρατούς των μεγαλοπαραγόντων.
    Ενός κατευθυνόμενου για τις κοινωνικές μάζες Ποδοσφαίρου.
    Σας τρώνε τα νιάτα, σας ρημάζουν τα όνειρα, σας μαραίνουν την αγωνιστικότητα, σας κρατούν μακριά από τους αληθινούς λαϊκούς αγώνες.

    Τρέχετε δεξιά και αριστερά για να σπάτε τα κεφάλια αλλήλων, τέτοια τζούφια κεφάλια μόνο σπάσιμο θέλουν!

    Και αφήνετε τη μοναδική Ομάδα για την οποία θα άξιζε ακόμη και να θυσιαστείτε, την Ελλάδα, να τη βιάζουν ξένοι και εγχώριοι βιαστές.

    Τρεχάτε ηλίθιοι των 500€ πίσω από τα σώβρακα του Σισέ και του Ντουντού που οικονομάνε εκατομμύρια. Διαδηλώνετε 30-40.000 για τις κωλο-ομάδες σας, αλλά για την πατρίδα και τα αληθινά σας συμφέροντα δεν ξεκουνάτε. Πίτσα, μπύρα και καναπέ καριόλ..ς
    Ζήστε στη μιζέρια σας ξωφλημένοι και πεθαμένοι πριν καν ακόμη πεθάνετε.

    Να σας πω μαλάκες; Λίγο θα είναι.....

  24. O KANENAS avatar
    O KANENAS 13/05/2010 22:02:08

    Και τώρα η αντίστροφη μέτριση άρχισε. Οπου φτώχια και γκρίναι που λέει ο ο λαός!!!