16/07/2010 11:23
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Οι εργαζόμενοι του ΤΤ στου δρόμους, η αστυνομία στον ρόλο της

Κυκλοφοριακό έμφραγμα στο κέντρο της Αθήνας.
Οι εργαζόμενοι στο ΤΤ κατέβηκαν κάτω από τα γραφεία τους στην Πεσμαζόγλου διαμαρτυρόμενοι για την πιθανή πώληση της Τράπεζας.
Η αστυνομία έκρινε απαραίτητο τον αποκλεισμό όλης της Σταδίου προκαλώνταςτεράστια προβλήματα στην πόλη.
Η ταλαιπωρία δεν οφείλεται στους εργαζομένους

ΣΧΟΛΙΑ

  1. man8os avatar
    man8os 16/07/2010 11:25:27

    Λευκη απεργια και η αστυνομια?

    • εργαζόμενος avatar
      εργαζόμενος @ man8os 16/07/2010 11:39:56

      χα χα

      η αστυνομία είναι από τους βασικούς πελάτες του ΤΤ, είτε σαν καταθέτες είτε σαν δανειολήπτες

  2. εργαζόμενος avatar
    εργαζόμενος 16/07/2010 11:32:38

    FactorX, στους εργαζόμενους του Κεντρικού Καταστήματος, μοιράζονται χιλιάδες φωτοτυπίες με το κείμενο "Μεγάλα ερωτηματικά συνοδεύουν την πρόταση της

    Τράπεζας Πειραιώς" που ανέβηκε χθες στο antinews.gr

  3. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 16/07/2010 11:34:56

    Η αστυνομία έλαβε εντολή να λειτουργήσει ως "Τοντόν Μακούτ" του Σάλλα, με σκοπό οι διερχόμενοι να αγανακτήσουν από το μποτιλιάρισμα και να πουν "άει σιχτίρ, ξεπουλήστε το να μας αφήσουν ήσυχους". Γνωστή τακτική

    • μικρός οδυσσέας avatar
      μικρός οδυσσέας @ Αυριανιστής 16/07/2010 11:57:45

      Οι άνθρωποι έχουν καταλάβει τα πεζοδρόμια της Πεσμαζόγγλου, η κίνηση στο στενό δρόμο διαξάγεται κανονικά και η αστυνομία έκλεισε όλο το κέντρο..

      • Κώστας Ροδινός avatar
        Κώστας Ροδινός @ μικρός οδυσσέας 16/07/2010 12:01:56

        Ωπα, και επιτόπιο ρεπορτάζ!

        Θα σε κυνηγάνε οι γίγαντες Κώνστας και Σόμπολος!

      • μικρός οδυσσέας avatar
        μικρός οδυσσέας @ μικρός οδυσσέας 16/07/2010 13:32:35

        Και "έσπασα" και 3 μπλόκα για να φθάσω!!

      • Κώστας Ροδινός avatar
        Κώστας Ροδινός @ μικρός οδυσσέας 16/07/2010 13:34:13

        Mπαρουτοκαπνισμένε Πορθητή!

    • Κοντη Λιζα avatar
      Κοντη Λιζα @ Αυριανιστής 16/07/2010 15:52:14

      ...να λειτουργήσει ως “Τοντόν Μακούτ” του Σάλλα,...

      Ωραιος! Που θυμηθηκες τους Duvalier & τον Baby Doc της Αιτης;

  4. 30ς δρομος για τον κορυδαλλο avatar
    30ς δρομος για τον κορυδαλλο 16/07/2010 12:24:45

    εχω την εντυπωση οτι η εξαγορα δε θα γινει, απλα θα κινητοποιήσει και αλλες προτασεις καλύτερες..παντως ο Αντωνης συμφωνει με την εξαγορά

  5. ataktos avatar
    ataktos 16/07/2010 13:41:32

    και η 3Ε στην Θεσσαλονίκη στο ...δρόμο

  6. Dimi avatar
    Dimi 16/07/2010 13:45:20

    Κλειστή είναι η οδός Σταδίου από την Αιόλου μέχρι το Σύνταγμα λόγω απειλητικού τηλεφωνήματος για βόμβα στο υπουργείο Εργασίας. 'Αγνωστος τηλεφώνησε στις 09.15 στην εφημερίδα ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ και είπε ότι είχε τοποθετηθεί βόμβα χωρίς να δώσει χρονικό περιθώριο για έκρηξη γι αυτό και αποκλείστηκε η περιοχή, εκκενώθηκε το κτίριο και γίνεται έρευνα από το Τμήμα Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών.

    ERT3.gr

    • μικρός οδυσσέας avatar
      μικρός οδυσσέας @ Dimi 16/07/2010 14:45:44

      Το Εργασίας είναι στην Πειραιώς, η οποία ήταν τίγκα στα μποτιλιαρισμένα αυτοκίνητα

    • Γιάννης Φαίλτωρ avatar
      Γιάννης Φαίλτωρ @ Dimi 16/07/2010 15:00:00

      Φόρα το κράνος σου!

      • Κώστας Ροδινός avatar
        Κώστας Ροδινός @ Γιάννης Φαίλτωρ 16/07/2010 15:08:12

        Και την ασπίδα μη ξεχάσεις!
        Ρε,τι πάθαμε,ασχολούμαστε όλη μέρα με τον Μικρό Οδυσσέα!

        Καλά δε μου λές;
        Εχεις λαπτοπ και στη μηχανή;