08/12/2011 16:26
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Οι διαδηλωτές κατά του Πούτιν ήταν ... Έλληνες μπαχαλάκηδες!!!



Η Αμερικανική προπαγάνδα κατά της Ρωσίας σε όλο το μεγαλείο της.

Το βίντεο είναι από το FOX NEWS όπου δείχνει πλάνα αρχείου απ’ τα επεισόδια του Δεκέμβρη του 2008 στην Αθήνα, ως… “Ρώσους διαδηλωτές” !!!

Διαβάστε και τις δηλώσεις Πούτιν

ΣΧΟΛΙΑ

  1. γιωργος παπανδρεου avatar
    γιωργος παπανδρεου 08/12/2011 16:34:14

    Αμερικανοελενχομενοι ειναι κι οι δικοι μας εδω που κανουν τα και καλα επεισοδεια.οι κυπ τους προσελαβε μαζικα την περιοδο 2002 2008 ταζοντας μια πολλα υποσχομενη καριερα στο δημοσιο....

  2. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 08/12/2011 16:39:57

    εε... εμείς βλέπαμε αλβανούς, πακιστανούς, γεωργιανούς, αμπχάζιους, χαζάρους... να μην δούνε και αυτοί κανένα Ρώσο; Μπορεί να εννοούν Ρωσοπόντιο...

  3. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 08/12/2011 16:54:35

    Γι αυτό, πάντα Russia Today...

    Ετοιμάσου Πούτιν, για το δικό σου, το μοσχοβίτικο πράσινο... "Δεκέμβρη"...

  4. ΚΜ avatar
    ΚΜ 08/12/2011 17:01:43

    Ξεφτίλα μεν, αλλά μάλλον το ακροατήριο του Φοξ δεν θα το πάρει χαμπάρι ποτέ.

    Κατά τα άλλα πάντως, ο Πορτοκαλής Δεκέμβρης του 2011 και οι μαϊμού-«ανεξάρτητοι διαδηλωτές» στη Μόσχα, έχουν αρκετά κοινά...

    • ΚΜ avatar
      ΚΜ @ ΚΜ 08/12/2011 17:03:31

      2008 ήθελα να γράψω.

  5. εναςάσχετος avatar
    εναςάσχετος 08/12/2011 17:02:01

    Παλιά μου τέχνη κόσκινο. Ήδη από τον καιρό της Σοβ. Ένωσης με παρόμοιο τρόπο, στήνανε το σκηνικό της αυτοκρατορίας του κακού.

  6. makis p avatar
    makis p 08/12/2011 17:25:06

    Ποια αμερικανική προπαγάνδα και FOX NEWS
    τον Πούτιν θα τον ρίξει το μεγάλο κανάλι o SKY.

    • juliet avatar
      juliet @ makis p 08/12/2011 17:39:09

      Ο Αλέξις η ο κυρ-Μπάμπης ;εγώ λέω να στείλουμε και μερικούς να τους ανασκευάσουνε και την ιστορία τους ,τι λέτε; έχουμε πολλούς και ''άξιους''.

    • Idiot avatar
      Idiot @ makis p 08/12/2011 18:37:26

      Και τα δυο ανηκουν στον Αυστραλοεβραιο Ρουπερτ Μερντοχ..

  7. johny avatar
    johny 08/12/2011 17:40:34

    μου κάνει εντύπωση που το antinews δε βγάζει μιλιά για όσα θίγονται σε άλλα μπλογκ για το πώς έπεσε η κυβέρνηση καραμανλή και τι στοιχεια βγαίνουν στο φως...κάποτε θα είχε ξεσηκωθεί όλος ο κόσμος της νδ...δε λέω εγιναν παρα πολλά ατοπήματα τη περίοδο καραμανλή, αλλά αυτά είναι φαινόμενα που πάντα ίσχυαν και παντού, το θέμα είναι η ουσία της πολιτικής που ακολουθεί κάθε κυβέρνηση και η αντιμετώπιση από τα μίντια και τα συμφέροντα διεθνή και εγχώρια.γιατί τέτοια σιωπή λοιπόν; άλλη μια οπισθοχώρηση και κομπλεξισμός στην αριστερίστικη πασοκική ιδεολογία που επικυριαρχεί εδώ και χρόνια; μακάρι να κάνω λάθος

    • factorx avatar
      factorx @ johny 08/12/2011 17:59:57

      Όταν θα υπάρξουν σοβαρές πληροφορίες θα ασχοληθούμε - σπέκουλα μπορείς να αναζητήσεις αλλού

      • makis p avatar
        makis p @ factorx 08/12/2011 21:01:22

        factorx σέβομαι πάντα τις απόψεις σου , όμως εδώ είσαι λάθος. Δεν σημαίνει ότι όσοι υποστηρίζουν την πολιτική Καραμανλή ψάχνουν σπέκουλα.
        Τουλάχιστον νιώθω υπερήφανος ώς Ελληνας που ψήφιζα τον Καραμανλή γιατί στα εθνικά θέματα δεν πρόδωσε ποτέ τα πιστεύω μου.

  8. Αντώνης avatar
    Αντώνης 08/12/2011 17:59:23

    they call them FAUX NEWS for a reason

  9. Lampros avatar
    Lampros 08/12/2011 18:00:35

    Ειστε απαράδεκτοι.
    Αυτά ειναι βασικά μαθηματα οικονομίας των αμερικάνων. Τόσα λεφτα κόστισε η εκπαιδευση και η χρήση των παιδιών αυτών στην Ελλάδα. να τα αφήσουν να πάνε χαμένα? Έχουν τα πνευματικά δικαιωματα, αυτό ειναι σίγουρο.

  10. Νίκος avatar
    Νίκος 08/12/2011 18:09:17

    Οι διεθνείς μεγαλοτραπεζίτες, κάνουν ό,τι μπορούν για να επιβάλουν την παγκόσμια δικτατορία (που ονομάζεται δημόσια "παγκόσμια υπερκυβέρνηση"), η οποία δήθεν θα "σώσει" όλους τους λαούς.

  11. Κρης avatar
    Κρης 08/12/2011 18:48:05

    Και εχθες στο κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Μεγα

    εβγήκε και η ανταποκρίτρια Καρχιλακη (?) και ελεγε

    για την Μεγαλυτερη διαδηλωση που εγινε ποτε στην Ρωσια !!!!

    400 κατα ηταν και 200 υπερ του Πουτιν
    σε ποσους ? 150,000,000 καπου εκει δεν ειναι ?

    "αργυρώνητοι της πρεσβείας"......
    αυτη ηταν στους 1700 τοσους , ντοπιους δημοσιογραφους που δηλωθηκε
    στο Κονγκρέσο επισήμως ότι τα περνανε απο την εδω πρεσβεια για να
    υποστηριζουν το σχεδιο Αναν ?

  12. factorx avatar
    factorx 08/12/2011 19:44:26

    Καμιά εκατοστή πήγαν απόψε να διαδηλώσουν στην Αγία Πετρούπολη, αλλά οι αστυνομικοί ήταν ...περισσότεροι

    • ΕΥΑ avatar