#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
08/10/2013 19:20
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Οι Χρυσαυγίτες κοιμούνται αγκαλιά με τα ...όπλα τους



Life style δεν ήθελαν τόσο καιρό οι Χρυσαυγίτες; Ωραία, τους το παρέχουμε πλουσιοπάροχα και μετά τον «λουκουμά» γαμπρό του Μιχαλολιάκου που κατέρριψε κάθε έννοια αξιοκρατίας στο «κόμμα της κάθαρσης», σας παρουσιάζουμε τους έρωτες των Χρυσαυγιτών.

Μη νομίζετε ότι είναι σαν όλους τους άλλους που πάνε το βράδυ στο σπίτι τους, βλέπουν τη γυναίκα τους, πηγαίνουν στο κρεβάτι για το συζυγικό τους καθήκον (ή και κάτι περισσότερο). Ο έρωτας των στελεχών της Χρυσής Αυγής είναι πλατωνικός. Δεν έχει σχέση με σαρκικές απολαύσεις και άλλα τέτοια ποταπά και... αντιχριστιανικά.

Οι Χρυσαυγίτες κοιμούνται τα βράδια αγκαλιά με τα όπλα τους. Όχι γιατί φοβούνται τους κλέφτες, αλλά γιατί ηδονίζονται με τη ζεστή αγκαλιά μιας καραμπίνας. Το αποκάλυψε ο βουλευτής Μιχάλης Αρβανίτης, ο οποίος είπε για τα όπλα που βρέθηκαν στα σπίτια μελών της οργάνωσης:

«Κι εγώ έχω όπλο στο σπίτι. Είναι ένα συλλεκτικό Winchester, το όπλο των καουμπόι, το αγόρασα όταν η εν λόγω μάρκα γιόρτασε τα 120 χρόνια της...Μου αρέσει τόσο το συγκεκριμένο όπλο που όταν το αγόρασα, έδιωξα το βράδυ την γυναίκα μου από το κρεβάτι και κοιμήθηκα με το Winchester . Εμείς οι άνδρες, εμείς οι Έλληνες, έχουμε μια αδυναμία στα τουφέκια. Όταν γυρνώ σπίτι μου, τα χαϊδεύω. Τα αγαπώ. Ποιος άντρας που έχει υπηρετήσει στον ελληνικό στρατό δεν αγαπά τα όπλα! Αυτός που λέει ότι τα αγαπά για να προστατεύει την οικογένειά του και την πατρίδα του, πρέπει να είναι περήφανος για τον εαυτό του. Είμαστε περήφανοι Έλληνες. Έχουμε πάντα όπλα. Μπορούμε συνεπώς να βρούμε τουφέκι σε κάθε ελληνικό σπίτι».

Τι να πει κανείς με τα βίτσια του καθενός. Άμα θέλει να χαϊδεύει το όπλο του και να το αγαπά, αφού διώξει πρώτα τη γυναίκα του, τι μας κόφτει εμάς; Αλλά υπάρχει ένα ερώτημα που πρέπει να απαντηθεί. Λέτε κάθε Έλληνας και κάθε πραγματικός άντρας να έχει στο σπίτι του ένα όπλο και να κοιμάται αγκαλιά μαζί του; Διότι αν συμβαίνει αυτό τότε καταρρίπτεται ο μύθος του Έλληνα εραστή, του γνωστού και greek lover. Όχι τίποτε άλλο αλλά οι Χρυσαυγίτες θα μας χαλάσουν τη φήμη, ό,τι είχαμε πολυτιμότερο σ' αυτόν τον κόσμο.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. πετρος avatar
    πετρος 08/10/2013 19:29:19

    Κι όπως είπε κι ο Φρόυντ, το όπλο είναι υποκατάστατο του μικρού πέους...

  2. Μικρασιάτης avatar
    Μικρασιάτης 08/10/2013 19:53:32

    Το Τηλ αυτης στη Φωτο, μπορω να εχω??

    • Γιώργος avatar
      Γιώργος @ Μικρασιάτης 08/10/2013 20:20:05

      Nokia είναι...

    • ForTheFestivals avatar
      ForTheFestivals @ Μικρασιάτης 08/10/2013 20:42:23

      Μη φοβάσαι, είναι απασχολημένη. Ο Χρυσαυγίτης κοιμάται κι η τύχη του ...δουλεύει υπερωρίες!

    • For The Festivals avatar
      For The Festivals @ Μικρασιάτης 08/10/2013 20:58:45

      Θα είναι σίγουρα...απασχολημένη. Ο Χρυσαυγίτης κοιμάται κι η τύχη του δουλεύει....υπερωρίες!

    • occultist avatar
      occultist @ Μικρασιάτης 08/10/2013 21:08:44

      @Μικρασιάτης
      Οτι λάμπει δεν είναι χρυσός. Εάν οι υπηρεσίες της κυρίας είναι "πτώμα" δικαιολογημένα ο τύπος βρίσκει ποιό θερμή την καραμπίνα.

      • For The Festivals avatar
        For The Festivals @ occultist 08/10/2013 22:37:01

        .....Παθών ε;

  3. daresome avatar
    daresome 08/10/2013 20:25:26

    Σχεδόν δεν ασχολείστε με τίποτ΄ άλλο πλέον εδώ, παρά μόνο με τη Χρυσή Αυγή. Έχετε ιδέα τι προβλήματα ταλαιπωρούν τον κόσμο καθημερινά, που απορρέουν από την αδιέξοδη και καταστροφική πολιτική που ακολουθείται ? Πιστεύετε ότι με την συνεχή προβολή κάθε σκοτεινής πλευράς αυτού του κόμματος, ο κόσμος θα πειστεί να ψηφίσει Αντώνη Σαμαρά και θα ξεχάσει όλα τ΄άλλα ?

    • Tassos avatar
      Tassos @ daresome 08/10/2013 20:43:39

      Θέλει ο φασίστας να κρυφτεί...

      • daresome avatar
        daresome @ Tassos 08/10/2013 22:25:22

        Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις ...

  4. Κυθήριος avatar
    Κυθήριος 08/10/2013 21:13:15

    Τῶρα,νά τόν πιστέψω;
    Αὐτός ἔδιωξε τή γυναῖκα του ἀπό τό κρεββάτι γιατί ἤθελε τό ὄπλο,ἤ ἐκείνη ἔφυγε μόνη της γιατί δέν τῆς ἔκανε τό ὄπλο...

    • For The Festivals avatar
      For The Festivals @ Κυθήριος 08/10/2013 22:37:55

      :-) Ήταν ...άσφαιρο το όπλο!

      • Κυθήριος avatar
        Κυθήριος @ For The Festivals 08/10/2013 22:58:37

        Καί κοντόκαννο μᾶλλον.. :-)

  5. Nik avatar
    Nik 08/10/2013 21:18:09

    Ο Φρόιντ είπε ότι στα όνειρα όλα τα μακριά αντικείμενα αντιπροσωπεύουν το πέος και τα κοίλα τον κόλπο. Μια γυναίκα που έχει χόμπυ την αγγειοπλαστική τι πρόβλημα έχει ώ μέγιστε Πέτρε ψυχολόγε; Οτι έχει μικρό ή υπερμεγέθη κόλπο;

  6. Anonymouse avatar
    Anonymouse 08/10/2013 21:49:43

    Το πρωτο βημα για να κατακτησετε ενα εθνος ειναι να αφοπλισετε τους πολιτες του.

    Ποιος "πατριωτης" απο την σημερινη κυβερνηση θα ηθελε να εχει σημερα απεναντι του οπλισμενους Ελληνες ;

    E ;;;;

  7. parsifal avatar
    parsifal 08/10/2013 23:45:06

    Κάτι μου λέει πως ολοι οι εξυπνάκηδες που χαριεντίζονται με το ... κοντόκαννο των χρυσαυγητών είναι αφενός ασφαιροι και κοντόκαννοι, αφετέρου ασχετοι με οπλα...

    • Κυθήριος avatar
      Κυθήριος @ parsifal 09/10/2013 20:41:51

      Ἀγαπητέ parsifal δέν περίμενα ἀπό σένα τέτοιο προσβλητικό σχόλιο!
      Ὅπως,δέν περίμενα νά μήν ἀντιληφθεῖς τό σκωπτικόν τοῦ ὕφους...

  8. For The Festivals avatar
    For The Festivals 09/10/2013 08:41:35

    ...Άσε που εκπυρσοκροτούσε και σε χρόνο ...άσχετο! (πριν την ώρα του) :-P