#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
24/07/2012 16:25
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Να τον χαίρονται οι ψηφοφόροι της Χ.Α.



«Πεινάτε σα ρεμάλια και τρώτε τα παιδιά... μίλα ελληνικά ή ψόφα»! 

 «Τ’ αστέρι του Δαβίδ με κάνει να ξερνάω, αχ, το Άουσβιτς, πόσο το αγαπάω!».

 

 «Θα μπω και στη βουλή είναι όλοι μαζεμένοι, πολύχρωμο μαντρί είναι οι προσκυνημένοι, τα κλεμμένα πλούτη, τα τόσα ψέματα τους, στο όρκο μου και εκδίκηση θα έρθει κι η σειρά του. Θα μπω και μέσα στη Βουλή και θα την κάψω όλη».

Ορίστε κύριοι που ψηφίσατε τη Χρυσή Αυγή γιατί δήθεν είναι αντισυστημικοί. Οι φασίστες που το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να σπέρνουν το μίσος απέναντι στο άλλο, το φόβο και την κοινωνίαςτης ζούγκλας.

Τα παραπάνω είναι στίχοι από τραγούδια του συγκροτήματος ... Pogrom στο οποίο μπασίστας ήταν ο νέος βουλευτής της Χρυσής Αυγής στις Σέρρες, Αρτέμιος Ματθαιόπουλος. Είναι αυτός που πήρε τη θέση του παραιτηθέντος Ν. Σιώη.

Για τον Ματθαιόπουλο λέγεται ότι είναι παντελώς άσχετος με τις Σέρρες αλλά επειδή είναι «φίλος» της κόρης του Μιχαλολιάκου, πήρε τη θέση στο κοινοβούλιο. Οπότε, μένει μόνο η κόρη να μπει στη Βουλή για να έχουμε όλη την οικογένεια Μιχαλολιάκου σε παράταξη. Άντε και στις επόμενες εκλογές βρε παιδιά, μη χάσουμε τέτοιο θέαμα.

Πάντως, ο νέος βουλευτής που δηλώνει και μουσικολόγος, υιοθετεί πλήρως τις απόψεις για το Άουσβιτς και για την… ανωτερότητα της ελληνικής φυλής όπως και επίσης θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν θα κάψει τη Βουλή τώρα που μπήκε μέσα.

Να τον χαίρονται, λοιπόν, οι ψηφοφόροι της Χ.Α.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ avatar
    ΑΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ 24/07/2012 16:34:23

    KOITAXTE , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΩΝ
    ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥΣ ΔΕΙΚΤΕΣ.
    ΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΣ ΔΕΙΚΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΕΙΚΤΗΣ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΩΝ..

  2. man8os avatar
    man8os 24/07/2012 16:39:58

    Χαχαχαχα σωστος!!
    αν θα καψει τη βουλη!!

  3. Άναυδος avatar
    Άναυδος 24/07/2012 16:45:18

    Δλδ ούτε η ΧΑ είναι εκτός του συστήματος Μαυρογιαλούρος-Γκόρτσος; Πωπω τι έκπληξη!

  4. Τιγράνης avatar
    Τιγράνης 24/07/2012 16:59:28

    Βρε την Ουρανία... τον λένε Αρτέμη λοιπόν! Μετά από αυτήν την είδηση ακούγεται ότι ήδη παρατηρείται έντονη κινητικότητα στις τάξεις των κορυφαίων, ανά την υφήλιο, γενετιστών.


    Πάντως με τους Μιχαλολιάκους η οικογένεια Χριστινάκη βρήκε τον μάστορά της...

    • Εύα avatar
      Εύα @ Τιγράνης 24/07/2012 17:13:15

      Πώς τώρα θυμήθηκα τον...Μάτσα...(κυριολεκτικά και μεταφορικά..)

  5. THEODOSIS MAKRIGIANNIS avatar
    THEODOSIS MAKRIGIANNIS 24/07/2012 17:27:47

    ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΟ ΤΙΓΡΑΝΗ.ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗ .ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

    • Τιγράνης avatar
      Τιγράνης @ THEODOSIS MAKRIGIANNIS 24/07/2012 18:08:59

      http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_1_18/02/2009_303892

      • TopGunZ avatar
        TopGunZ @ Τιγράνης 24/07/2012 19:43:26

        Ο αδελφός του συζύγου της κόρης... Αυτή η φράση μόνο τα λέει όλα...

    • Αντίθεσις avatar
      Αντίθεσις @ THEODOSIS MAKRIGIANNIS 24/07/2012 18:33:19

      Μια οικογένεια που είχε φτιάξει δυναστεία στο ταλαίπωρο πανεπιστήμιο ΑΘηνών.

      Το τμήμα Κοινωνικής θεολογίας κάποιοι λένε πως είχε καταστεί οικογενειακό τους μαγαζάκι...

      Απεκατέστησαν και τα τρία παιδιά τους σε πανεπιστημιακές θέσεις και συνέλεγαν πέντε μισθούς στο σπίτι.

      Νεποτισμός; Όχι, καλέ. Τυχαίες συμπτώσεις...

  6. avanti avatar
    avanti 24/07/2012 17:35:50

    Κατάντια... οι καναπεδάτοι, φραπεδάτοι & βολεψάτοι ξαφνικά ξύπνησαν και ψήφισαν!!!

  7. akenaton avatar
    akenaton 24/07/2012 18:18:31

    Θα τα λουστούμε τώρα. Όλα!!!!!!!!!!! Και άλλα χειρότερα. Εδώ οι άλλοι λούστηκαν ολόκληρο ...... Φύρερ! Και εξαιτίας τους η Ανθρωπότητα λούστηκε στο αίμα!

  8. knight rider avatar
    knight rider 24/07/2012 18:26:27

    Πάει χαλάσανε και οι Χρυσαυγίτες. Κουστουμάκι, σκαρπινάκι, γραβάτα.....Γίνανε "λουλούδες". Οπως λέει και ο λαός "Σηκώθηκε ψηλά η μαιμού, και φάνηκε ο κώλος της".

    Υ.Γ. Κουίζ: Πόσα κονομάει η "οικογένεια" Μιχαλολιάκου το μήνα απο βολευτικές αποζημιώσεις?

  9. Δραγουμης avatar
    Δραγουμης 24/07/2012 19:19:02

    μια χαρα σχολια κανει το παλικαρι

    που διαφωνειτε?

  10. TopGunZ avatar
    TopGunZ 24/07/2012 19:42:48

    Τα γράφαμε εδώ πόσο καιρό τώρα και μας μιλούσανε για δεξιά αντίσταση και αριστερό παρακράτος... τη φωτιά δεν τη σβήνεις με βενζίνη... Κι ας είναι και νοθευμένη...

  11. V avatar
    V 24/07/2012 21:13:10

    Ελα να ριξεις μια ματια Αβερωφ 31 και Αχαρνων που εχει μετατραπει σε Μπαγκλαντες (με εγκατελειμενα χτιρια τιγκα στους πακιστανους, με δεμενα καροτσακια του σουπερμαρκετ στα δεντρα γεματα με διαφορα που μαζευουν απο τα σκουπιδια) και μετα μιλα για φασιστες. Οτα η ζωη σου καταστρεφεται δεν σε νοιαζει αν ο αλλος ειναι φασιστας η εξωγιηνος.

    • Thesti avatar
      Thesti @ V 25/07/2012 12:38:53

      Όταν η ζωή σου καταστρέφεται, ψάχνεις λύσεις. Και τα φυντάνια της ΧΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ. Είναι μεγαλύτερο πρόβλημα.

  12. Γιωργος avatar
    Γιωργος 24/07/2012 21:57:04

    V Εχεις αναρωτηθει ποτε, οτι πληρωνεις ολους τους πολεμοκαπηλους,που εξαθλιωνουν και ξεσπιτονουν αυτους τους ανθρωπους!!!Εχεις αναρωτηθει ποτε οτι λογο των αιτιων αυτων,ακομα και να σκωτοσεις οσους εχουν ερθει εδω ,θα ερθουν διπλασιοι!!!Γι'αυτο η χρυση αυγη δεν σου λεει την αληθεια ,αλλα κανει καιροσκοπισμο και στοχος ειναι να κρυψει τις πραγματικες αιτιες του προβληματος και να στρεψει της οργη σου, οχι στους πραγματικους βιαστες της ζωης σου ,αλλα στους μεταναστες.Δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται αυτο ιστορικα ,αλλα απο οτι φενεται οι λαοι δεν βγαζουν συμπερασματα.ΕΝΑΣ ΛΑΟΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΣ ,ΕΥΚΟΛΑ ΑΝΑΜΑΣΑΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ!!!ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΤΩΡΑ Ο ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ,ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΦΑΣΙΣΜΟ!!!ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΗ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ,ΑΛΛΑ ΜΗ ΜΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΣΒΑΡΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΜΟΥΝΙΑ!!!

  13. vardarskian avatar
    vardarskian 24/07/2012 23:49:33

    μαύρα μεσάνυχτα έχουμε για τη Χ.Α...
    οι βουλευτικές αποζημιώσεις είναι το κερασάκι στην τούρτα.
    υπάρχει ένας ολόκληρος στρατός νεαρών χρήσιμων ηλίθιων
    που πουλάν φτηνότερο νταβατζιλίκι από αυτό των αλλοδαπών νονών...
    αυτή είναι η ουσία της ΧΑ. Και το νταβατζιλίκι κατατίθεται ευλαβικά στο κόμμα... βρωμάει πολύ περισσότερο από όσο φαίνεται...

  14. Βιεννεζος avatar
    Βιεννεζος 25/07/2012 01:35:13

    Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ..........ΣΥΓΓΝΩΜΗ,ΝΟΜΙΖΑ,ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΟΚ.........ΤΟΤΕ ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ ΗΤΑΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΑ.................

    • kyriakos avatar