15/02/2009 15:36
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Νέες μέθοδοι αυτοκριτικής στη ΝΔ

ΣΧΟΛΙΑ

  1. patos avatar
    patos 15/02/2009 15:56:05

    δηλαδή, θα μπορούσε ποτέ να ξεφύγει η δημοσιογραφία απο τα μασκαραλήκια? www.antinews.gr/?p=5242 Η δημοσιογραφία κι αν κάνει μπλογκς [ε ρε πλάκες], οι μηχανισμοί της δεν αλλάζουν ούτε κεραία.

  2. α-δέξιος avatar
    α-δέξιος 15/02/2009 15:58:58

    patos: είσαι πολύ πάτος, αδελφέ μου

  3. Dias avatar
    Dias 15/02/2009 16:10:51

    α-δέξιος είσαι πολύ αδέξιος αδελφέ μου.
    Δε μου άρεσε καθόλου το άρθρο πραγματικά. Συνήθισα εδώ να διαβάζω μακράν αξιολογότερα άρθρα.

  4. Factorx avatar
    Factorx 15/02/2009 16:21:44

    Γιατί βρε Dias λες τέτοια πράγματα; Τι σοβαρή κριτική να κάνεις σε έναν πρ΄λωην υπερ-υπουργό που για να μην πάει η γυναίκα του μέσα κι αρχίσει το ντόμινο ζητάει να αυτομαστιγωθεί δημοσίως;

  5. ΑΤΑΚΤΟΣ avatar
    ΑΤΑΚΤΟΣ 15/02/2009 18:17:41

    O άνθρωπος είπε μια αλήθεια ανεπάγγελτος μια ζωή κομματόσκυλο ότι του ζητήσει το αφεντικό πρόκειται να κάνει τουλάχιστον είναι ειλικρινής και δημόσια εκφράζεται .Είναι για κλάματα το παιδί άμα μήνη άνεργος (τότε θα αυτόμαστιγώνετε??)

  6. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 15/02/2009 18:43:51

    Συμβολαιογράφος με στριγκ και μαστίγιο. Κλειστό επάγγελμα κατα τα άλλα....

  7. αλογοσκουφιτσα avatar
    αλογοσκουφιτσα 15/02/2009 20:10:36

    Μεχρι και Domina θα γινει ο κουζουλος, αρκει μη μεινει ανεργος.

  8. Ο Φυγάς avatar
    Ο Φυγάς 15/02/2009 20:44:39

    Δεν χρειάζεται να το κάνει αυτό. Ο λαός θα τον συχωρέσει γιατί είναι μεγαλόψυχος.
    Σκεφτείτε αξιωματική αντιπολίτευση που να στηρίζεται σε Βουλγαράκη, Ρουσόπουλο, Λιάπη, Τσιτουρίδη, Δούκα, Κοντό κλπ. Αντλούν την ελπίδα από την σημερινή αντιπολίτευση Β. Παπανδρέου, Παπουτσή, Αποστολάκη, κλπ. Ο λαός δεν ξεχνά να επαναλαμβάνει τα ίδια λάθη.

  9. ο avatar
    ο 15/02/2009 21:47:11

    ΕΙΠΑΝ: Βουλγαράκης Γ
    "Αν μου πει ο Κώστας Καραμανλής ότι πρέπει να αυτομαστιγωθώ στο Σύνταγμα για το καλό της παράταξης, θα το κάνω"

    Αυτό είναι ικανότητα να χαλαρώνεις τις εντάσεις!!