#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
10/03/2011 17:21
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Νέες αποκαλύψεις για τις συνομιλίες Παπανδρέου - Στρος Καν



(Ανανεωμένο) Νέες αποκαλύψεις για τις συνομιλίες Παπανδρέου - Στρος Καν κάνει το περιοδικό ΕΠΙΚΑΙΡΑ στο τεύχος του που κυκλοφορεί .

Συγκεκριμένα, ο Γάλλος δημοσιογράφος Νικολά Εσκουλάν πήρε συνέντευξη από τον  Ντομινίκ Στρος Καν , αλλά όπως  παραδέχεται ο ίδιος στο ελληνικό περιοδικό έχουν κοπεί αποσπάσματα που αφορούν την Ελλάδα από την εκπομπή που θα μεταδώσει το Canal+ αυτήν την Κυριακή.

Στο απόσπασμα που έχει κοπεί ο Στρος Καν διηγείται πως λίγες ημέρες μετά την εκλογική νίκη του, ο Γιώργος Παπανδρέου του τηλεφώνησε και αφού του τόνισε πως η Ελλάδα είναι σε πολύ δύσκολη θέση τον ρώτησε αν το ΔΝΤ θα μπορούσε να έλθει για να ...βοηθήσει !!!

"Είμαστε σε πάρα πολύ δύσκολη κατάσταση...Νομίζεις πως το ΔΝΤ θα μπορούσε να έλθει στην Ελλάδα να μας βοηθήσει;" φέρεται να λέει στον Στρος Καν ο κ. Παπανδρέου, λίγες ημέρες αφότου δήλωνε στον ελληνικό λαό ότι "λεφτά υπάρχουν".

Ο Στρος Καν απάντησε ότι θα μπορούσε να το κάνει αυτό, αλλά εξήγησε στον Έλληνα πρωθυπουργό ότι "η ΕΕ δεν θα σας άφηνε να έρθετε σ΄εμάς".

Ποια ήταν η απάντηση του κ. Παπανδρέου; "Μην ανησυχείς για την Ευρώπη, εγώ μπορώ να τους πείσω" !!!.

Και τους έπεισε. Με τον "Τιτανικό", τα "πιστόλια" στο τραπέζι και όλο τον ευτελισμό της Ελλάδας που γνωρίζουμε

Ο Γάλλος δημοσιογράφος  γράφει επίσης για την  πολύ καλή σχέση του Στρος Καν με τον Γιώργο Παπακωνσταντίνου.

Δεν έκοψαν όμως τις ύβρεις του Στρος Καν

Κατά τα άλλα στο κομμάτι της εκπομπής που δεν έκοψαν ο  επικεφαλής του Διεθνούς Νοµισµατικού Ταµείου δηλώνει ευθέως πως οι «Έλληνες βρίσκονται μέσα, πολύ βαθιά στα σκ….ά». Εξαπολύει επίθεση σε πολιτικούς και πολίτες χαρακτηρίζοντάς τους απατεώνες («στην Ελλάδα η απάτη πάει σύννεφο») και ξεκαθαρίζει πως εάν δεν είχε παρέμβει το ΔΝΤ και η ΕΕ για να στηρίξουν την ελληνική οικονομία η Ελλάδα «θα είχε πέσει στην άβυσσο».

Δεν παραλείπει να θυμίσει σε όλους τα στατιστικά μαγειρέματα λέγοντας ότι «οι Έλληνες αισθάνονται ότι τους εξαπάτησαν και όµως είναι εκείνοι που µαγείρεψαν  τα στοιχεία και που δεν πληρώνουν φόρους ».
Κάνει και τις συστάσεις του στους Έλληνες λέγοντάς τους να... συμμορφωθούν με το πρόγραμμα στήριξης της ελληνικής οικονομίας, δηλαδή το Μνημόνιο. “Είναι απαραίτητο το µεγαλύτερο κοµµάτι της χώρας να αντιληφθεί ότι η διαδικασία αυτή είναι απαραίτητη» επισημαίνει ενώ παραδέχεται πως οι αντιδράσεις και οι κοινωνικές αναταραχές είναι εν μέρει φυσιολογικές, δοθέντος του γεγονότος ότι οι θυσίες είναι έως και υπέρογκες, όμως επιμένει ότι είναι αναπόφευκτη αυτή η εξέλιξη.

 

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΥΞΙΔΑΣ avatar
    ΠΥΞΙΔΑΣ 09/03/2011 16:59:52

    Yπάρχει περίπτωση να επανέλθει γιά μόνο φορά η θανατική ?
    Γουδί-εσχάτη προδοσία του λαού-βίαιη αναδιανομή υπέρ του σεβ και των τραπεζών-γκρέμισμα κατακτήσεων-ξεπούλημα της χώρας...

    • Νικος avatar
      Νικος @ ΠΥΞΙΔΑΣ 09/03/2011 17:30:15

      Σιγά ρε επαναστάτη! Το χειρότερο που μπορει να γίνει είναι να φύγει νύχτα παίρνοντας μαζί του μερικά εκατομύρια, αν και ο πιο αφελής καταλαβαίνει πόσα λεφτά έχουν μαζέψει ήδη σε Ελβετία ή τίποτα offshore εταιρίες, και να περάσει το υπόλοιπο της ζωής του μέσα στη χλιδή σε κανά Λονδίνο ή Νέα Υόρκη... δυστυχώς εμείς θα μείνουμε πίσω εξαθλιωμένοι, άνεργοι και θα πληρώσουμε τα σπασμένα.

      • Αρετή avatar
        Αρετή @ Νικος 10/03/2011 18:43:27

        Για περάστε από Ελβετία μεριά να δείτε πόσες offshore σε μακρινά νησιά κι ονειρεμένα (για φορολογικούς σκοπούς) έχουν ανοιχθεί από έλληνες! "Mαζί τα φάγαμε" κατά τ'άλλα.

  2. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 09/03/2011 17:01:36

    Και γιαούρτια υπάρχουν...

  3. prasina_poylakia avatar
    prasina_poylakia 09/03/2011 17:03:34

    Θέλει ή δε θέλει ειδικό δικαστήριο ο ΓΑΠ με την ανθελληνική και πρσκυνημένη παρεούλα του, την ελληνόφωνη (ελληνική δεν είναι σίγουρα) κυβέρνηση?

  4. Edge avatar
    Edge 09/03/2011 17:03:58

    Το Γουδί θα είναι γι αυτούς λύτρωση. Χρειάζεται η μέθοδος Πινοσέτ - Βιντέλα. Επιβίβαση σε ελικόπτερα και πόντιση στον ωκεανό να γίνουν τροφή για καρχαρίες...

    • popolaros avatar
      popolaros @ Edge 09/03/2011 17:45:35

      Πούλησε στεγνά τη χώρα του.
      Γουδί.

  5. Σπύρος avatar
    Σπύρος 09/03/2011 17:27:02

    Όλα όσα υποπτευόμασταν εδώ και καιρό βγαίνουν στη φόρα!
    Γιατί όμως τον ξεμπροστιάζει έτσι ο Στρος Κανν τον
    φίλο του τον Παπανδρέου;
    Δεν καταλαβαίνει ότι τον εκθέτει ανεπανόρθωτα;
    Τι ετοιμάζουν πάλι;

    • popolaros avatar
      popolaros @ Σπύρος 09/03/2011 17:43:34

      Ο Ντομινικ πάει για πρόεδρος της Γαλλίας.
      Ξέρεις τι είναι να σου λένε ότι έφερες το ΔΝΤ στην ευρωζώνη.
      Καθαρίζει το προφίλ του.

      • Εnzo avatar
        Εnzo @ popolaros 09/03/2011 20:46:00

        προηγειται η Μαρι Λε Πεν ακροδεξια στις δημοσκοπησεις.
        για βλακες τους εχεις τους Γαλλους.

  6. Μάρκος avatar
    Μάρκος 09/03/2011 17:32:36

    Τίποτα από όλα αυτά. Να τον έχουμε εδώ, κι όπου τον βλέπουμε να τον φτύνουμε. Να μην μπορεί να κυκλοφορήσει στους δρόμους. Αυτή είναι η τιμωρία που του αξίζει!

  7. popolaros avatar
    popolaros 09/03/2011 17:41:18

    To πράγμα σκληραίνει μετά τις αποκαλύψεις.
    Για όσους παπαγάλιζαν και παπαγαλίζουν ακόμα ότι ήταν επιλογή της Μέρκελ και της Γερμανίας, η αποκάλυψη είναι ξεκάθαρη.
    Ο ολίγιστος το είχε έτοιμο και εκτελούσε εντολές να παίξει ρόλο δούρειου ίππου.
    Για αυτό οι Γερμανοί λάλησαν και άρχισαν το βρίσμο και τα αντίποινα.

    Και μην ξεχνάμε ότι τα επίκαιρα παίζουν παλιοπασοκικά.
    Εκεί στη Συγγρού ακούει κανείς ????

  8. Bodinus1576 avatar
    Bodinus1576 09/03/2011 17:50:23

    Την προδοσία πολλοί αγάπησαν τον προδότη ουδείς. Ουδόλως τους ενδιαφέρει αν ο ΓΑΠ θα εξοριστεί ή θα καταδικαστεί, δεδομένου ότι η Ελλάδα έχει δεθεί χειροπόδαρα. Άλλωστε ο πρώτος ή ο τελευταίος δικτάτορας θα είναι, τον οποίο οι Αμερικανοί αφού κάνανε τη δουλειά τους τον παρατήσανε στην τύχη του;Για τον λόγο αυτό άλλωστε και ο ίδιος ακόμα κατέχει και αμερικανικό διαβατήριο ακόμα, παρ'όλο τον "πατριωτισμό" του.

  9. spiros avatar
    spiros 09/03/2011 18:28:10

    Είδες η Προεδρία στη Γαλλία τι κάνει για να έχει καλές σχέσεις με την Μέρκελ ως αντίδοτο του άξονα Σαρκοζί -Μέρκελ;

  10. ΑΓΡΟ avatar
    ΑΓΡΟ 09/03/2011 18:30:00

    ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΛΑΜΟΓΙΕΣ.
    ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΦΥΛΑΝΕ ΤΟΝ Κ... ΤΟΥΣ.
    ΤΙΣ ΒΑΦΤΙΖΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΣΤΑΝΟ.

  11. Χαμενος avatar
    Χαμενος 09/03/2011 20:53:16

    Πρόκειται προφανώς για μπαρούφα. Κατά πάσα πιθανότητα θα αφήσουν την είδηση να κάνει τον κύκλο της και μετά ο Στρος-Καν θα την διαψεύσει. Η θέση του πρόεδρου του ΔΝΤ δεν είναι παρά μια βιτρίνα (απ)ανθρωπιάς για τις τράπεζες που το αποτελούν. Ο Στρος-Καν δεν θα μπορούσε ούτε στο βεσε να πάει χωρίς την άδεια τους, ειδικά αν έχει στη συνεχεία πολιτικές φιλοδοξίες στη Γαλλία. Ο δε ΓΑΠ ξέρουμε ότι έχει απευθείας επαφές με τους σορους. Το μόνο ίσως που προαναγγέλλει είναι άδειασμα του ΓΑΠ.

  12. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 09/03/2011 21:16:05

    Γουδι - Καστρι 1 λεπτο στο τηλεφωνο, αποσταση ειναι... πολυ κοντα !!!!!!

    ΠΠ

  13. Μιχαλης avatar
    Μιχαλης 09/03/2011 21:54:23

    όλοι τους οι Νεοταξικοί πολιτικοί Μας δουλεύουν. δεξιοί και αριστεροί καθεστωτικοί προδότες της χώρας γιατί έτσι θέλουν τα αρπαχτικά του χρήματος!
    Γουδί και για τους 300!!!!!

  14. ΕΛΛΗΝ avatar
    ΕΛΛΗΝ 10/03/2011 02:27:29

    Το θέμα δεν είναι ο ΓΑΠ

    Το θέμα είναι γιατί η ΝΔ δεν τον σπρώχνει (μάλλον ένα φυσημα χρειάζεται) για να πέσει.

    Πολύ φοβάμαι οτι ακόμη 100 τέτοιες αποκαλύψεις να γίνουν ή και ακόμα χειρότερες δεν πρόκειται να ρίξουν τον ΓΑΠ αν δεν ολοκληρώσει το έργο του (την καταστροφή της Ελλάδας) με θεατές και θύματα ταυτόχρονα όλους εμάς.

    Τόσο πολύ φοβόμαστε το βαθύ Πασοκ και περιμένουμε τον ΓΑΠ να το σκοτώσει ????

  15. Αντιδωρος avatar
    Αντιδωρος 10/03/2011 03:37:56

    κοιτα, και στο συνταγμα να ειναι δεν πειραζει. αρκετους εκτελεσαν στο γουδι. να παμε και πουθενα αλλου

  16. Αντιδωρος avatar
    Αντιδωρος 10/03/2011 03:39:42

    δυστυχως κυριοι, πασοκοποιηθηκαμε. ως χωρα

    • Γιώργης avatar
      Γιώργης @ Αντιδωρος 10/03/2011 19:39:41

      Σωστό!
      Ἀλλά δέν πρέπει νά τό ἀποτινάξουμε αὐτό;
      Νομίζω ὃτι πλησιάζει ἡ ὣρα σιγά-σιγά...

  17. καινός avatar
    καινός 10/03/2011 09:38:58

    επιτέλους, μια σοβαρή άποψη στη μέση των "τα ξερω όλα"!

    Απλά έχουν αρχίσει την αποδόμηση του παπαντρέα. Το γιατί πρέπει να μας ανησυχεί καθότι δε νομίζω να νοιάζονται για την Ελλάδα...

  18. Aeroporos avatar
    Aeroporos 10/03/2011 13:55:52

    Παρόλα αυτά, Πάλι ΠΑΣΟΚ Θα ψηφίσουν ρε παιδιά !!!! Άν η ΝΔ είχε κάνει το ελάχιστο απο αυτά που κάνει το ΠΑΣΟΚ δεν θα είχε μηνει κολιμπιθρόξηλο...

  19. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 10/03/2011 14:32:01

    Ξεπουληματιας κατ επαγγελμα, εθισμενος.

    ΠΠ

  20. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 10/03/2011 17:31:32

    Γιατι συνεχιζει να τον βγαζει στο κλαρι ο Ντομινικ???? 30 Δις με τοκους πηρε....
    Δουρειος Ιππος το ΓΑΠ.. το χει... εχει και 4 ατια σελωμενα και ταισμενα, δωρο!!!

    Μιζαρισμενος ειναι οποιος πιανεται????????

    ΠΠ

  21. Πρέσβης avatar
    Πρέσβης 10/03/2011 17:48:28

    Το θέμα είναι ότι πολλοί γλείφουν ακόμα το κοκαλο που τους έδωσε το ΠΑΣΟΚ και όσο έχει ακόμα να γλείψουν δε πρόκειται να ψηφίσουν κάτι άλλο. Λίγο μυαλό αν είχαμε το ΠΑΣΟΚ έπρεπε να είναι στο 5% αυτή τη στιγμή στις δημοσκοπήσεις (που όσο και ψεύτικες να είναι νομίζω ότι δεν πέφτουν τόσο έξω σε αυτό)

  22. ΝΑΟΥΣΑΙΟΣ avatar
    ΝΑΟΥΣΑΙΟΣ 10/03/2011 18:27:48

    Μετά απ' 'όλα αυτά τι δουλειά έχει ο Αντωνάκης και συζητεί με ένα πουλημένο κορμί; Τι προσδοκά απ' αυτόν και το συνάφι του; Αν όμως είναι ο επόμενος εκλεκτός της κυρίας που τον είχε ομογάλακτο με τον Γιωργάκη, αδίκως περιμένουμε άσπρη μέρα. Ο Στρος Καν όταν έλεγε ότι είναι ....ατά τους πολιτικούς μας εννοούσε.

  23. thanasis avatar
    thanasis 10/03/2011 19:20:34

    η σοσιαλιστικη διεθνης διαλυεται και οταν βουλιαζει
    το καραβι τα ποντικια προσπαθουν να σωθουν
    ετσι και ο στρος κααν προσπαθη να σωθη
    οταν το πλοιο αρχιζει να μπαζει νερα

  24. kiki avatar
    kiki 10/03/2011 19:57:33

    Για διαβαστε διπλα, η προεδρια της ΕΕ που την εχει η Ουγγαρια, καλεσε τον τουρκο ΥΠΕΞ, στο ατυπο υπουργικο συμβουλιο να μετασχει.
    Ε Ε ΝΔ ξυπνα.

  25. Agiatolax avatar
    Agiatolax 10/03/2011 20:10:58

    Ειναι ανουσιο να κατηγορουμε το πασοκ αφου ειναι πτωμα και βαρεθηκε να βαζει αυτογκολ στην εστια του ισως και σκοπιμα , οι προδοτικες του ευθυνες ειναι γνωστες σε ολο το συμπαν , δεν χρειαζεται αντιπολιτευση ετσι που εγινε , μετραει αντιστροφα για την εξοδο

    Παμε παρακατω σε εθνικο επιπεδο

    Τα νεα απεξω ειναι μαυρα και αραχνα , τελειωνει η συνοδος στις 25 και λεει η μερκελ μονο επιμηκυνση στο υπαρχον μνημονιο χωρις καμια αλλη αλλαγη τι γινεται?

    Αν χρεωκοπησουμε συντομα πως θα αντιμετωπισετε την επομενη μερα?

    Ειστε ετοιμοι για αυτο ?

    Τι θα πραξουν τα κομματα ?

    Ακουω σεναρια αντιμεπτωπισης

    • Γιώργης avatar
      Γιώργης @ Agiatolax 04/05/2011 03:29:40

      Ἐγώ προσωπικά εἶμαι ἕτοιμος!
      Καί μάλιστα ἀπό τήν αρχή...!
      Τό σκεπτικό εἶναι -ὅπως ὃλα τά σωστά πράγματα- πολύ ἁπλό:
      Ὃταν βρίσκεσαι στό "-3οο δίς συνολικό χρέος", καί σέ "πολεμούν" μέ λύσσα αφαιρώντας σου σχεδόν ὃλες τίς ἐπιλογές, ΔΕΝ -ἐπαναλαμβάνω- ΔΕΝ αὐτοκτονείς αὐξάνοντας τό χρέος σου κατά 37% (110δις) μέσα σέ μιά νύχτα μόνο καί μόνο γιά νά «ἀρχίσεις» νά τό μειώνεις μετά ἀπό 20 χρόνια μέ τρομακτική πιθανότητα κατάρευσης ἔστω καί μέ τό παραμικρότερο "στραβοπάτημα῾...
      Ἁπλά, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ!
      Ἀπ'εὐθείας συζήτηση γιά ἀναδιάρθρωση χρέους πρίν κάν τεθεῖ τό θέμα τών 110δίς, ἔγινε ἀπό τούς Εὐρωπαίους εὐθύς ἐξ ἀρχῆς. Κι ὅμως ἀπορρίφθηκε...!!!
      Ἀπορρίφθηκε ἀπό τὀν μεγαλύτερο ἴσως Προδότη τῆς Σύγχρονης Ἑλληνικῆς Ἰστορίας...
      Κανένα, ἀπολύτως κανένα ἐλαφρυντικό, καμία ἐπιείκια δέν ὑπάρχει γιά αὐτό τό ...ὑποκείμενο καί τό «συνεργεῖο» του...

      Τό χρέος αὐτῆς τῆς δύσμοιρης Πατρίδας μαζί μέ τούς τόκους τοῦ "πακέτου" στήν λήξη του, θά φθάνει τά 450 δίς!
      50% περισσότερο ΧΡΕΟΣ-ΣΚΛΑΒΙΑ μέσα σέ μιά νύχτα...
      ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΛΗΡΩΣΕΙ...;;; Τά εγγόνια καί τά δισέγγονα...;;;
      Σκλάβοι πρίν κάν γεννηθούν!
      Αυτό δέν εἶναι Ἐσχάτη Προδοσία...;;;

      Γι΄αὐτό λοιπόν...
      Ἡ Χαρά μου θά εἶναι φανερή καί μεγάλη, ἡ δέ Ἀνακούφιση μου θά εἶναι ἀπίστευτη, μεγαλύτερη ὅμως ὁλων καί τεράστια θά εἶναι ἡ Ὅρεξη μου γιά Δουλειά...
      Γιά τήν Ἐλευθερία καί τήν Πατρίδα.

  26. astral avatar
    astral 10/03/2011 20:32:23

    δελτιο ειδησεων μεγκα: ο ... πρετεντερης τα χωνει στον... γαπ, η πως την λενε, με τα μουτρα ως κατω και ο τσιμας τελευταιο εξαπτερυγο.
    ρε που παμεεε!!!

  27. Agiatolax avatar
    Agiatolax 10/03/2011 20:40:18

    Μια αποψη

    http://kafeneio-gr.blogspot.com/2011/03/blog-post_9989.html


    Είναι αυτονόητο βέβαια ότι, ανάπτυξη κάτω από την αποπνικτική «σκιά» του ΔΝΤ, με το ίδιο ή με άλλο «μίγμα» μέτρων, πόσο μάλλον με υπερβολικούς άμεσους και έμμεσους φόρους, είναι αδύνατον να επιτευχθεί. Επομένως, εάν το ΔΝΤ δεν «εγκαταλείψει» τη χώρα μας, το αργότερο εντός του πρώτου εξαμήνου του 2011, με την παράλληλη κάλυψη του «χρηματοδοτικού κενού» της Ελλάδας από τους πιστωτές της (διαγραφή χρεών), δεν πρόκειται να υπάρξει μέλλον - ενώ η κατάσταση θα γίνει εκρηκτική, όχι μόνο για την Ελλάδα, αλλά για ολόκληρη την Ευρώπη.

  28. ΣκατοΛογίες! avatar
    ΣκατοΛογίες! 10/03/2011 22:32:46

    Μια και είμαστε μέσα στα σκατά καλά θα κάνουμε να θυμόμαστε μια παλια και καλη ιστορία! ΚΑι προπάντων να θυμηθούμε να μη κελαηδήσουμε!

    Ένα μικρό πουλί πετούσε νότια για να αποφύγει τον χειμώνα. Έκανε πολύ κρύο, το πουλάκι πάγωσε και έπεσε στο έδαφος σε ένα μεγάλο αγρό.
    Ενώ έτρεμε εκεί, ήλθε μια αγελάδα και κόπρισε επάνω του.
    Καθώς το παγωμένο πουλάκι ήταν μέσα στον σωρό της κοπριάς, διαπίστωσε ότι ζεστάθηκε.
    Η κοπριά το ξεπάγωσε.
    Καθώς λοιπόν ήταν ζεστό και χαρούμενο, άρχισε να κελαηδά.
    Μια περαστική γάτα άκουσε το κελάηδημα και έτρεξε να δει από πού προέρχονταν.
    Ακολουθώντας τον ήχο, η γάτα βρήκε το πουλάκι στην στοίβα της κοπριάς, και αμέσως το άρπαξε και το έφαγε.

    Ηθικά διδάγματα της ιστορίας:

    Όποιος σε χέζει δεν είναι απαραίτητα εχθρός σου.

    Όποιος σε βγάζει από τα σκατά δεν είναι απαραίτητα φίλος σου.

    Και όταν είσαι μέσα στα σκατά, είναι καλύτερο να κρατάς το στόμα σου κλειστό

  29. deldio avatar
    deldio 11/03/2011 01:14:30

    Είναι απλό. Οι γκάνγκστερ όταν κάνεις τη "δουλειά" σε "τελειώνουν". Μάλλον τελείωσε το "έργο" που ανέλαβε ο ΓΑΠ και θα κληθεί ο επόμενος να το συνεχίσει

  30. Κατερίνα Κ. avatar
    Κατερίνα Κ. 11/03/2011 13:31:46

    Το ύφος του κ. Στρός δηλοί το ήθος του , και διευθύνει και διεθνή οργανισμό. Θα πρέπει πρώτα να πάρει μαθήματα του savoir vivre.

  31. σώπα όπου να είναι θα σημάνουν οι καμπάνε avatar
    σώπα όπου να είναι θα σημάνουν οι καμπάνε 03/05/2011 23:33:30

    ακούγονται ελικόπτερα στο κέντρο της Αθήνας