29/11/2009 18:54
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Νέα παράταση, μέχρι 21.30 συνεχίζεται η ψηφοφορία

Νέα παράταση πήρε η ψηφοφορία . Οι κάλπες σε όλη την χώρα θα κλείσουν στις 21.3o.

Δήλωση Κουμουτσάκου: 

Η προσέλευση των πολιτών, που συμμετέχουν στη σημερινή εκλογή, είναι πραγματικά πολύ μεγάλη και συνεχίζεται με αμείωτο ρυθμό ειδικότερα στο Λεκανοπέδιο. Ευχαριστούμε από την καρδιά μας τους πολίτες για τη μεγάλη ανταπόκρισή τους. Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή, σεβόμενη τη δική τους βούληση συμμετοχής, αποφάσισε ομόφωνα την παράταση της διαδικασίας έως τις 21:30 σήμερα το βράδυ και έως ότου εξαντληθεί ο αριθμός εκείνων που αναμένουν να ψηφίσουν. Ευχαριστούμε και πάλι το λαό της Ν.Δ. για την υπεύθυνη στάση που έχει επιδείξει. Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή ζητάει την κατανόηση για την παράταση της διαδικασίας.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
    ΓΙΑΝΝΗΣ 29/11/2009 19:02:41

    Άλλες δυομιση ώρες ψηφοφορίας. Σωστος μαραθώνιος. Αξίζει τον κόπο παντως. Μηχανισ΄μοί και τζάκια τελείωσαν απο την παράταξη. Ο κόσμος συνεχίζει να πηγαίνει κατά εκατοντάδες. Στο Φάληρο που είμαι εγω ύπαρχουν ακόμη μεγάλες ουρές. Θα εχουμε τρομερες εκπληξεις αυτη τη βραδια...Μεχρι τότε ο αγωνας συνεχιζεται. Οι Νεοδημοκράτες ψηφίζουν ΜΑΖΙΚΑ

  2. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 29/11/2009 19:07:28

    καλά έκαναν. Στην Κηφισιά, στις 7 παρά δέκα είχε κόσμο μέσα, έξω, γύρω γύρω...

  3. Παλιός Οννεδίτης avatar
    Παλιός Οννεδίτης 29/11/2009 19:08:15

    ο κόσμος της ΝΔ έγραψε σήμερα ιστορία. Μπράβο στον ανώνυμο Νεοδημοκράτη. Η ψυχή της παράταξης είναι ζωντανή και δυνατή.

  4. kanis avatar
    kanis 29/11/2009 19:26:29

    22 νταμιτζάνες ρακί παρέλαβε απο την Κρήτη το Μητσοτακέικο χθές, όπως έγραφε γνωστό blog. Θα τους φτάσουν άραγε;

  5. markella avatar
    markella 29/11/2009 19:42:23

    Κοιτα...αν θελουν να γεμισουν την μπανιερα με ρακιες και να αποτολμησουν το μοιραιο...δεν νομιζω να φτασει!
    Για να πνιξουν τον καημο τους πινοντας...εεε λεω πως ειναι αρκετο!!

    • kanis avatar
      kanis @ markella 29/11/2009 19:58:03

      Μην ξεχνάς, ότι είναι και μεγάλο το σόι...

  6. Επώνυμος avatar
    Επώνυμος 29/11/2009 20:02:25

    Εντωμεταξύ, την είδηση ότι παρατάθηκε η ψηφοφορία μέχρι τις 21:30 δεν την έχουν αναφέρει σε ΚΑΝΕΝΑ κανάλι, από αυτά που έπαιζαν ειδήσεις. Απίστευτο!

    Για να πω την αλήθεια, και να με συγχωρείς φάκτορα, στην αρχή νόμισα ότι έκανε λάθος το antinews. Κάποια στιγμή όμως του ξέφυγε του Κωνσταντάτου στον Alter ότι "πήρε παράταση η ψηφοφορία δύο δυόμιση ώρες". Και τώρα που το ξανασκέφτομαι συνειδητοποιώ ότι το θάψανε για να μην το μάθει ο κόσμος και πάει κι άλλος κόσμος να ψηφίσει!

    Δεν έχουν το Θεό τους!

  7. Κρης avatar
    Κρης 29/11/2009 20:05:13

    http://www.youtube.com/watch?v=EQKIDEJ27NU

    Eis Mnimin - Harry Klynn - Kydia

  8. Κρης avatar
    Κρης 29/11/2009 20:05:47

    http://www.youtube.com/watch?v=EQKIDEJ27NU

    Eis Mnimin - Harry Klynn - Kydia
    στο 3,40 η Λιανα λολ

  9. παναγιώτης avatar
    παναγιώτης 29/11/2009 21:45:02

    οφείλονται συγχαρητήρια για την εν γένει κοσμιότητα της σημερινής κρίσιμης φάσης των αρχαιρεσιών της ΝΔ, όπως και στην ωριμότητα και ανταπόκριση των νεοδημοκρατών, παρά την μέχρι και σήμερα αποδειχθείσα απαξιωτική προς αυτούς "κρίση" των προβεβλημένων στελεχών της οργανωτικής επιτροπής και του κομματικού διευθυντηρίου, παρότι επανειλημμένα και ποικιλλότροπα τιμήθηκαν από αυτήν την ίδια βάση. Εύχομαι και ελπίζω το καλύτερο για το σήμερα και το αύριο του πολυταλαιπωρημένου τόπου μας.