19/02/2009 16:08
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Νέα έφοδος στη Ζήμενς για το θεαθήναι

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ο Φυγάς avatar
    Ο Φυγάς 19/02/2009 16:20:03

    Η υπόθεση Siemens έχει κλείσει. Απλώς δεν χωράει προς το παρόν να μπει στο αρχείο.

  2. daris avatar
    daris 19/02/2009 16:25:36

    ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ-ΤΡΟΜΑΛΑΓΝΕΙΑ-SIEMENS-OIKONOMIA-AΛΜΟΥΝΙΑ...Κ.Λ.Π= ΕΚΛΟΓΕΣ
    Παντα η εξουσια κερδιζει απο εκρυθμες καταστασεις.
    Μεγαλη χαμενη η Δημοκρατια!!! Τα Δημοκρατικα Δικαιωματα και οι ελευθεριες των πολιτων στο αποσπασμα και απο εκει στην καλπη...
    Μια ζωη τα ιδια και τα ιδια.
    Ειναι και χειμωνας και οι πυρκαγιες ειναι δυσκολο να φυτρωσουν...
    Ειναι και οι δημοσιοκαφροι που θελουν το ψωμακι τους, τα λαμογια που θελουν την εξασφαλιση τους μπαινοντας βαθυτερα ή φευγοντας ευκολοτερα, οι πολιτικοι που θελουν την χαμενη αξιοπιστια τους...
    Το τι θελει ο λαος ειναι ενα ζητουμενο αλλα οχι για αυτους που τον ελεγχουν και τον καθοδηγουν!

  3. GreenPoint avatar
    GreenPoint 19/02/2009 16:31:38

    Δεν πιστευω να πιστευει κανεις οτι η δικαιοσυνη ειναι καθοδηγουμενη ιδιαιτερα την τελευταια πενταετια!!!!!! Απαπαπαπα...!!!!!!

  4. daris avatar
    daris 19/02/2009 16:58:16

    GreenPoint Says:
    Τι ειναι χειρότερο, μια καθοδηγουμενη δικαιοσυνη, μια καθοδηγουμενη δημοσιογραφικη πενα ή ενα καθοδηγουμενο δημοσιογραφικο μικροφωνο?
    Η δικαιοσυνη παρ'όλο που επρεπε να ελεγχει την εξουσια αντιθετως την υπηρετει τυφλα.
    Εγινε η ιδια εξουσια.
    Η δημοσιογραφια παρ' όλο που επρεπε να ελεγχει και την εξουσια και τη δικαιοσυνη τα παιρνει χοντρα.
    Εγινε η ιδια μαστιγα για τον τοπο.

  5. Skorpios!!! avatar
    Skorpios!!! 19/02/2009 18:28:39

    4@@ ΕΧΕΙS ΔΙΚΑΙΟ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ DARIS !!

  6. aris53m avatar
    aris53m 20/02/2009 13:47:23

    με τους βραστήρες αυγών ρε παιδιά τι έγινε τελικά? τα πλήρωσε τα 28 ευρώ ή όχι?

  7. ΔΙΑΔΩΣΙΑΣ avatar
    ΔΙΑΔΩΣΙΑΣ 20/02/2009 16:23:09

    Για φανταστείτε …… η απόπειρα που έγινε στην Citibank να είχε γίνει στην siemens !!! τι θα είχε γίνει (πολιτικά και δημοσιογραφικά )!!