05/11/2011 19:19
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μόνος με τον Καρατζαφέρη και τη Ντόρα ο Παπανδρέου

Για μια ακόμα φορά ο Καρατζαφέρης  λειτουργεί σαν λαγός του ΠΑΣΟΚ. Το πρωί όταν είδαν ότι δεν μπορεί ο τωρινός πρωθυπουργός να κάνει τις διεργασίες για σχηματισμό οικουμενικής κυβέρνησης δήλωσε: "Αν η διερεύνηση για το σχηματισμό κυβέρνησης εθνικής σωτηρίας, γίνει από τον κ. Παπανδρέου, «είναι εξ αρχής ναρκοθετημένη» και πρόσθεσε ότι «η όποια διαδικασία, πρέπει να γίνει με ευθύνη του Προέδρου της Δημοκρατίας».

Πριν από λίγο ο κυβερνητικός εκπρόσωπος Ηλίας Μόσιαλος δήλωσε πως ο Πρωθυπουργός δεν έθεσε ως όρο να ηγηθεί της κυβέρνησης εθνικής συνεργασίας, ενώ έκανε γνωστό πως στη συνάντηση με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας συμφωνήθηκε να καλέσει ο ίδιος άμεσα τους πολιτικούς αρχηγούς για να διερευνήσει τη δυνατότητα συνεργασίας των πολιτικών δυνάμεων.

 Κυβέρνηση και Καρατζαφέρης έχουν ενορχηστώσει ένα απίθανο μπαράζ ψυεδοπληροφόρησης (στο οποίο μεταξύ άλλων πρωταγωνιστεί ο ΣΚΑΙ) με σκοπό να πιεσθεί ο Σαμαράς και να υπαναχωρήσει. Ματαίως, όπως αντιλαμβάνεσθε.

Την ίδια ώρα ,η Ντόρα προσπαθεί να παραμείνει πολιτικός αρχηγός (αν δεν γίνουν εκλογές) και όπως λένε τα ΜΜΕ "κορυφαίες πηγές από το κόμμα της" (υπάρχουν κι άλλες;) τονίζουν ότι θα πρέπει μέχρι τη Δευτέρα να σχηματιστεί κυβέρνηση εθνικής ενότητας και ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας να καλέσει τους πολιτικούς αρχηγούς να εκθέσουν τις απόψεις τους.

 Ο Αλέξης Τσίπρας στο μεταξύ το ΚΚΕ και η Δημοκρατική Αριστερά είναι σταθερά υπέρ των εκλογών

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΝΙΚΟΣ avatar
    ΝΙΚΟΣ 05/11/2011 19:36:52

    Ο ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΖΩΗΣ ΞΕΧΑΣΕ ΤΑ ΠΕΡΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑΣ ΚΗΡΥΓΜΑΤΑ;
    Α, ΡΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟΙ "ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ" ΞΕΦΤΙΛΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΝΟΙΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ!

  2. andreas avatar
    andreas 05/11/2011 19:47:06

    Τον Καρατζαφερη κακως τον λεμε λαγο,κοτα πρεπει να τον λεμε γιατι ενω θελει οσο κανενας αλλος να συγκυβερνηση δεν το τολμαει γιατι ξερει οτι ο Σαμαρας δεν ακολουθει και σκεφτεται οτι αν παει μονος του μονο χαμενος μπορει να βγει.Οποτε τον βλεπουμε να κακαριζει απλως.Κο κο κο κο κο κο κο κο.

  3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΙΑ avatar
    ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΙΑ 05/11/2011 19:49:15

    ΗΤΑΝ ΞΕΚΑΘΑΡΟΣ!!!ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΚΑΡΕΚΛΑ!!!!ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ!!ΑΠ ΤΗ ΜΙΑ Ο ΛΑΓΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΨΗΛΗ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ Κ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΣ ΚΟΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΟΒΛΕΠΩ Ο ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΖΩΟΛΟΓΙΚΟ ΚΗΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΓΑΠ!!!

  4. Y. avatar
    Y. 05/11/2011 19:59:25

    Γιατί ασχολούμαστε με τα αποκόμματα? Το παιχνίδι είναι στο χέρι του Σαμαρά. Ή η όποια συνένεση για το οποιοδήποτε θα γίνει με τους όρους Σ, ή ας δρμολογήσουν μόνοι τους ότι θέλουν. Θα δείτε τι έχει να γίνει τότε μέσα στο Νοέμβρη. Το έλα να δεις

  5. κράτιστος avatar
    κράτιστος 05/11/2011 20:10:46

    εάν δεν έχει ομαλοποιηθεί η κατάσταση μέχρι τις 17/11/2011, τότε τελειώσαμε και πρακτικά.
    οι προβοκάτορες , φίλοι του jeffry, είναι έτοιμοι για πολλά στην Αθήνα.

    προσωπικά δεν θα ήθελα να φύγει ο Γιωργάκης, γιατί τώρα αρχίζει το γλέντι

  6. Θεμιστοκλής Ελευθεριάδης avatar
    Θεμιστοκλής Ελευθεριάδης 05/11/2011 20:15:40

    Αγαπητοί συναναγνώστες

    Το πλήθος των δηλώσεων, συνεντεύξεων, ομιλιών, διακυρήξεων, απειλών, εκβιασμών, δηλώσεων μετανοίας, αφέων αμαρτιών, οικονομικών και ιστορικών στοιχείων με τα οποία μας στραβώνουν οι κυβερνήτες μας, στο εσωτερικό και στο εξωτερικό, δεν έχουν παρά ένα και μόνο σκοπό:
    να μήν κατανοήσουμε το πραγματικό διακύβευμα των ημερών.
    Απο την αρχή των αιώνων, σε κάθε συναλλαγή, είτε πρόκειται για ένα σακκί σιτάρι, είτε πρόκειται για ένα βόδι, είτε πρόκειται για ένα χωράφι, είτε πρόκειται για 100 δούλους, είτε πρόκειται για το σχέδιο Marshal, είτε πρόκειται για την αγορά του αιώνα, είτε πρόκειται για υποβρύχεια, είτε πρόκειται για τηλέφωνα, για ξυστά, για στοίχημα, για δρόμους, για γέφυρες, για φάρμακα, για ολυμπιακούς αγώνες, για λίμνες και βαλτοπέδια, για μνημόνια, για μεσομακροπρόθεσμα, για σωτήριες δανειακές συμβάσεις, το κοινό τους χαρακτηριστικό είναι ένα:
    η θεμητή και προβλεπόμενη απο τα χρηστά εμπορικά ήθη μεσιτεία σε αυτόν που βοήθησε να πέσουν οι υπογραφές, δηλαδή η μίζα.

  7. δημητρης avatar
    δημητρης 05/11/2011 20:16:56

    Το Σκαι κουβαλησε ακομα και τον ανεκδιηγητο ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ για να επιτεθει στον Σαμαρα και να στηριξει το Γιωργο.
    Μονο που αυτη τη φορα ο τυπος αυτος μιλησε στα ελληνικα και οχι στα Σκοπιανοβουλγαρικα.
    Η ξεφτιλα.

  8. road runner avatar
    road runner 05/11/2011 20:17:10

    Ε Καρατζαφερη: Ριξη και ανατροπή όλα τα άλλα είναι ντροπή. ΜΕΓΑΛΕΕΕΕΕΕΕ

  9. Νικόλαος avatar
    Νικόλαος 05/11/2011 20:27:06

    Αντώνη Σαμαρά, μπράβο για την εθνική στάση σου χτες και σήμερα.
    Θα είμαι ξανά αιρετικός εδώ μέσα.
    Όλη η κοινωνία έχει αντιληφθεί τι ρόλο παίζει ο καθένας σας στην πολιτική ζωή. Οι τελευταίες μέρες το έδειξαν περίτρανα.
    Πιεζόμαστε αισχρά από παντού για μια κυβέρνηση ανάγκης , να περάσει η σύμβαση και να μη φαλίρουμε και επίσημα.
    Και η ίδια η κοινωνία πιέζει προς τα εκεί.
    Ο απατεώνας θα παραιτηθεί και στη θέση του θα μπει ένα μεγάλο και σεβάσμιο στέλεχος της παράταξής μας.
    Λες το ΝΑΙ, σώζεται η κατάσταση , εκλογές σύντομα και θρίαμβος. Η Ελλάδα αποκτά ξανά αξιοπρέπεια και ΤΙΜΗ.
    Σκίστους ΑΝΤΩΝΗ ΣΑΜΑΡΑ! Παραίτηση του ψεύτη και προχωράμε.
    ΚΑΝΤΟ , Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΙΑ.

    • stanley@gr avatar
      stanley@gr @ Νικόλαος 05/11/2011 21:56:28

      αφου δεν παραιτειται, τι να κανουμε;

  10. johndoctor avatar
    johndoctor 05/11/2011 20:35:01

    Πατριδοκαπηλία απο το κύριο του ΛΑ.ΟΣ τα wikileaks τώρα δικαιώνονται...

  11. Komis Montechristo avatar
    Komis Montechristo 05/11/2011 21:03:05

    Η πασοκική παράταξη και ο Παπανδρέου ψάχνουν και αναζητούν,εναγωνίως,συνενόχους.Παίζεται ένα πολύ σκοτεινό παιχνίδι.Επιχειρείται,με ύπουλο τρόπο,να εμπλακεί η Νέα Δημοκρατία.Θα χρησιμοποιηθούν απίθανα τρικ.Είμαι σίγουρος.Εξάλλου,το διαπιστώνουν οι πολίτες.Έχουν αφηνιάσει οι πάντες για τον εγκλωβισμό της παράταξης και του προέδρου προσωπικώς.Το θέμα δεν είναι τι θα κάνουν τα μικρά κόμματα.Το μείζον θέμα,τώρα,δεν είναι αν ο Παπανδρέου παραμείνει ή αναλάβει ο Βενιζέλος με στήριξη μικρών σχηματισμών.Εξάλλου,πολλάκις,άπειροι σχολιαστές έχουν αναφέρει και αναλύσει τη παπανδρεϊκή χυδαιότητα και αναξιοπιστία.Το ζήτημα είναι η Νέα Δημοκρατία.Η ανταλάντευτη στάση Σαμαρά και ο σφριγηλός πολιτικός του λόγος είναι το ΚΛΕΙΔΙ για ν'απεμπλακούμε το γρηγορότερο από τη σαπίλα που αναδύεται,λόγω της παραμονής του πασοκισμού στην εξουσία με ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ μορφή,και να οδηγηθούμε το ΤΑΧΙΣΤΟ στις εθνικές εκλογές.Και κάτι ακόμη.Επισημαίνω,για πολλοστή φορά,την ύποπτη στάση Παπανδρέου.Αρχίζει και εξαγριώνει τους Ευρωπαίους και ΕΠΙΔΙΩΚΕΙ να χρεώσει στην αξιωματική αντιπολίτευση το χάος που ο ΙΔΙΟΣ επιθυμεί....Εδώ,ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ,κατά τη προσωπική μου γνώμη,η Νέα Δημοκρατία να βγει προς τα έξω και να καταγγείλει τον ΒΡΩΜΙΚΟ ρόλο του παπανδρεϊσμού και ΤΙ ΕΠΙΔΙΩΚΕΙ.Τα πράγματα είναι εξαιρετικά σοβαρά και ο Παπανδρέου δεν διστάζει σε ΤΙΠΟΤΑ και ΠΟΥΘΕΝΑ,προκειμένου να πετύχει το σκοπό του που ΔΕΝ είναι άλλος,στη συγκεκριμένη πολιτική συγκυρία,από το να ΔΕΣΕΙ χειροπόδαρα τη χώρα και να την οδηγήσει στη ΠΛΗΡΗ εξαθλίωση...Αν ΔΕΝ πετύχει αυτό,θα μας οδηγήσει,τάχιστα,στη χρεωκοπία και το πλήρες χάος....Γι'αυτό επιμένω,και ίσως γίνομαι κουραστικός,πως η Νέα Δημοκρατία πρέπει να έχει ΔΙΠΛΗ ΣΤΟΧΕΥΣΗ:Αφενός το γρηγορότερο εκλογές αφετέρου να καταγγελθεί ο ΔΟΛΙΟΣ σκοπός του παπανδρεϊσμού,όπως τον ανέπτυξα λίγο παραπάνω.Άρα,η Νέα Δημοκρατία πρέπει να φωτίσει,ενημερώνοντας με συνεχή τρόπο,την ελληνική κοινή γνώμη άμεσα διότι οι εξελίξεις είναι απρόβλεπτες.Σήμερα,αύριο,μεθαύριο,δεν γνωρίζουμε τι μας ξημερώνει και η ελληνική κοινωνία αναμένει με πολύ μεγάλο ενδιαφέρον τη στάση και τις αντιδράσεις της Νέας Δημοκρατίας και του προέδρου της.

    • Aris. A avatar
      Aris. A @ Komis Montechristo 05/11/2011 21:25:02

      Κόμη ο Σαμαράς έχει ένα μεγάλο όπλο ο κόσμος συμπαρατάσεται με το όχι.

      • Komis Montechristo avatar
        Komis Montechristo @ Aris. A 05/11/2011 21:49:48

        Ari A,σήμερα ο κόσμος βομβαρδίζεται από τη προπαγάνδα της δήθεν ''επιβεβλημένης κυβέρνησης συνεργασίας''.Αυτό θα γίνει και αύριο,και πιθανό να συνεχιστεί.Πρέπει η παράταξη,ΑΜΕΣΑ,να ενημερώσει το κόσμο για τους δόλιους σκοπούς του παπανδρεϊσμού,όπως ανέπτυξα παραπάνω.Ο χρόνος είναι πολύτιμος και κυλά αδυσώπητα.Δεν πρέπει να χαθεί ούτε λεπτό.Ο Σαμαράς εξήγησε πολλά σήμερα.Να βγουν στελέχη-βουλευτές της παράταξης και να δείξουν πως στέκονται δίπλα στη κοινωνία,επεξηγώντας το μήνυμα Σαμαρά και αναλύοντας τη κρισιμότατη κατάσταση που διανύουμε.Δεν ενημερώνονται όλοι από το διαδίκτυο.

        • DIM avatar
          DIM @ Komis Montechristo 05/11/2011 22:12:25

          ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ''ΑΝΙΑΤΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ''

      • Γιώργης avatar
        Γιώργης @ Aris. A 06/11/2011 00:50:51

        Παρ’ ὅλη τήν ἐπικοινωνιακή ὀλιγωρία, ὁ κυρ-Ἀντώνης τόν στρίμωξε γιά τά καλά τόν Παπα(ρ)ανδρέου γι αὐτό καί πέσανε βροχή οἱ «νουθεσίες» -βλ. ἀπειλές- άπό τούς «συνεταίρους» ἔξωθεν...
        Ἐάν ὀ Α.Σ. ΑΠΟΣΥΡΕΙ τήν ὑπογραφή του ἀπό τό ΠΡΟΔΟΤΙΚΟ ἄρθρο 2 παρ.7 καί τά σύν αὐτῶ ἄρθρα τοῦ Ἐφαρμοστικοῦ, ἤ ἐάν ρητά καί δεσμευτικά τά θέσει ΔΗΜΟΣΙΩΣ πρός ΑΚΥΡΩΣΗ στήν λεγόμενη ἐπαναδιαπραγμάτευση, τό Ὄχι στό Μνημόνιο θά καταστεῖ ἕνα πραγματικά ΑΝΙΚΗΤΟ ΟΠΛΟ στά χέρια ἑνός πραγμα-
        τικοῦ Πατριώτη.
        Ἡ Μοίρα τῆς Πατρίδας καλεῖ γιά δεύτερη φορά τόν Ἀντώνη
        Σαμαρᾶ στήν πρώτη γραμμή. Ἄλλη φορά ΔΕΝ θά ὑπάρξει.
        Αὐτό πού μένει εἶναι νά ἀνταποκριθεῖ στό κάλεσμά Της...

        • Γιώργης avatar
          Γιώργης @ Γιώργης 06/11/2011 02:29:13

          Καί ἡ κατάλληλη στιγμή εἶναι -ἐπιτέλους- ΤΩΡΑ:
          Νά ἀπαιτηθοῦν ἀμέσως καί ΕΝΤΟΚΩΣ μέχρι τό τελευταῖο λεπτό, ΟΛΕΣ οἱ υποχρεώσεις τῆς Γερμανίας πρός τήν Ἑλλάδα ἀπό τό Κατοχικό Δάνειο
          καί τίς Πολεμικές Ἀποζημιώσεις, ὕψους ΑΝΩ τοῦ 1,2 τρίς...
          Καί τότε θά δοῦμε πραγματικά ΠΟΙΟΣ θά πάει στό Ταμεῖο Ἀλληλεγγύης...
          Ἐμπρός Ἀντώνη Σαμαρᾶ, ἦρθε ἡ ὧρα νά γίνουν τά λόγια ΠΡΑΞΕΙΣ. Γιά τήν Πατρίδα...!

  12. ataktos avatar
    ataktos 05/11/2011 21:15:38

    και η δυο ψήφισαν το Σύνταγμα.... άρα σίγουρα το ξέρουν ..χθες καταψήφισαν τον ΓΑΠ ... σήμερα όλη την μέρα στα κανάλια μόνο για προσωπικό συμφέρων το παίζουν...... πολιτικοί κερδοσκόποι!!!!

  13. ΣΠΥΡΟΣ avatar
    ΣΠΥΡΟΣ 05/11/2011 21:18:24

    Καρατζαφέρης το πνευματικό παιδί του Μητσοτάκη και η Ντόρα ψυχή και σώμα του. ΤΑ ΕΞΑΠΤΈΡΥΓΑ ΤΗ Σ ΠΡΟΔΟΣΊΑ Σ

  14. ΓΑΝΤΙ avatar
    ΓΑΝΤΙ 05/11/2011 21:37:40

    Kαρατζαφερης - Βελλιδειο Σεπτεμβριος 2011 "Σας υπόσχομαι ότι θα γίνω πρωθυπουργός" .

    • stanley@gr avatar
      stanley@gr @ ΓΑΝΤΙ 05/11/2011 21:58:56

      μονος του τα λεει, μονος του τα ακουει!
      εχει λαλησει ο ανθρωπος!!

      Προταση Λαος για πρωθυπουργο, κρατηθειτε:

      Γ. Σουφλιας
      (δεν ειναι αστειο, το διακινει με σοβαροτητα ο Λαος)

      • pipis avatar
        pipis @ stanley@gr 06/11/2011 03:07:38

        Α καλά. Εγώ θέλω το Ζάχο Χ"φωτίου

  15. Orestios avatar
    Orestios 05/11/2011 21:41:33

    Ο Μεγάλος Σοσιαλιστικός Συνασπισμός είναι έτοιμος.
    Ζώ για να δώ ΠΑΣΟΚο να ζητοκραυγάζει "ζήτω ο Μητσοτάκης" σε κυβέρνηση Παπανδρέου.

  16. Aggelos avatar
    Aggelos 05/11/2011 22:13:29

    Σαμαρα μην ψηφησεις τιποτα,,ουτε δανεια ουτε μετρα κλπ..
    Τιποτα,,θα στο βαρανε μια ζωη αν βαλεις ην υπογραφη σου πανω σε κατι που δεν συμμετηχες πουθενα στη δημιουργια του..

    Οσο οδυνηρο να ειναι για την Ελλαδα,,ασε το πασοκ να σαπισει καταρρευσει μεχρι ΤΕΛΟΥΣ ,,ετσι θα καθαρθει η χωρα..

  17. Νίκος Α avatar
    Νίκος Α 05/11/2011 22:59:31

    Komis Montechristo
    Σε συγχαίρω. Απαραίτητη η καμπάνια ενημέρωσης, ιδίως έξω. Οι αδίστακτοι συκοφαντούν εκεί ασύστολα. Οι ευρωβουλευτές μας, κάνουν όσα πρέπει;
    Μέσα, παρακολουθόύμε αηδιασμένοι τα νταβαζτοΜΜΕ. Αναγούλα. Το ολέθριο δημοψήφισμα έχει εξαφανιστεί. Παρελαύνουν τα πρόσωπα της προδοτικής συμμορίας, διαλαλώντας: εμείς βάλαμε την πατρίδα πάνω από το κομματικό συμφέρον, ας το πράξει και η Νέα Δημοκρατία!!
    Ο κωλοτούμπας σε συνεχή "σύνδεση". Στο ΜEGA ξεπέρασε και τις εντολές: γιατί 5 μήνες, αν είναι καλή η "νέα Κυβέρνηση" θα τραβήξει μέχρι τέλους και αφήνει άφωνους και τους "συνομιλητές του".
    Η Ντόρανα "ελπίζει ότι και ο Σαμαράς θα αρθεί στο ύψος των περιστάσεων".
    Τα υπολείμματα που έμειναν πίσω για τέτοιες στιγμές, σε κοινό μανιφέστο με το Βρεττό.
    Μέσα ενημέρωσης σε καθαρά πρακτορικό, αντεθνικό ρόλο.
    Κρίσιμες στιγμές. Όλοι κοντά στην παράταξη και στον Αντώνη Σαμαρά. Ας βοηθήσουμε ο καθένας με τον τρόπο του. Κυρίως ενημερώνοντας κόσμο στον περίγυρό μας. Είναι απογοητευτικό να διαπιστώνεις ότι τίμιοι άνθρωποι έχουν "καταπιεί' την καθεστωτική προπαγάνδα. Και αξίζει η ευγενής προσπάθεια να "καθαρίσει" η ματιά τους.

    • Komis Montechristo avatar
      Komis Montechristo @ Νίκος Α 05/11/2011 23:33:17

      Νίκο Α,εδώ μέσα σ'αυτό το διαδικτυακό μετερίζι ο καθένας,με τη δύναμη της ψυχής του,βοηθά με το τρόπο του.Σ'ευχαριστώ για το καλό σου λόγο.Το θέμα είναι τα στελέχη και οι βουλευτές της παράταξης,με ΡΩΜΑΛΕΟ και ΣΘΕΝΑΡΟ ύφος,να περάσουν ΣΩΣΤΑ το μήνυμα Σαμαρά ΠΑΝΤΟΥ.Οι στιγμές,που διανύουμε,είναι πολύ-πολύ κρίσιμες.Όσο για τους ''δούρειους'' ίππους μέσα στη παράταξη,ένα θα γράψω.ΕΚΤΙΘΕΝΤΑΙ σε κοινή ΘΕΑ και ΞΕΜΠΡΟΣΤΙΑΖΟΝΤΑΙ...Έχουν γνώση οι φύλακες....

  18. palegio avatar
    palegio 06/11/2011 19:55:30

    ΣΑΜΑΡΑ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Η ΛΕΣ ΕΝΑ ΒΡΟΝΤΕΡΟ ΟΧΙ Η ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΜΕΝΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ.