#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
22/06/2012 16:29
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μιλάμε για κανονικό βουντού: και ο Ράπανος στο νοσοκομείο



Και ο ορισθείς ως υπουργός Οικονομικών κ. Β. Ράπανος λιποθύμησε και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο!!!

Σύμφωνα με ιατρικές πηγές, υποβάλλεται σε εξετάσεις, ενώ σύμφωνα με πληροφορίες έχει αναφέρει πόνους στην κοιλιακή χώρα.

Και δεν έχει ακόμα ορκισθεί.

Μιλάμε πλέον για κανονικό ...βουντού μετά και το περιστατικό με τον Πρωθυπουργό Αντώνη Σαμαρά

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 22/06/2012 16:38:48

    O Τσίπρας!
    Όταν είχε πάει στη Βενεζουέλα για πετρέλαιο, είχε πεταχτεί για λίγο απέναντι, στην ωραία Αιτή.
    Κάνει τώρα πρακτική εξάσκηση, ότι έμαθε τότε σε ταχύρρυθμο σεμινάριο από τοπικό μάγο.

    • BLACKQUEEN avatar
      BLACKQUEEN @ Ο Θείος 22/06/2012 16:58:16

      ΠΟΙΟΣ ΤΣΙΠΡΑΣ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΛΟΓΑ;;; ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΑΕ ΓΙΑ...ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ, ΜΕ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΤΟΚΤΟΡΑ!!!!! ΟΧΙ...ΓΑΤΑΚΙΑ... ΠΑΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΣΑΣ ΣΤΟΝ ΣΩΣΤΟ??? ΑΥΤΟΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΕΤΑΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΥΤΟΣΥΓΚΕΝΤΡΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΞΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΡΑ ΛΑΜΠΑΔΕΣ!!!!

      • knight rider avatar
        knight rider @ BLACKQUEEN 22/06/2012 18:17:41

        DRACULA!!!!!!!!!!

      • m.s avatar
        m.s @ BLACKQUEEN 22/06/2012 19:36:06

        μήπως κάποιος πολύ ΣκαΣμένος ;

  2. man8os avatar
    man8os 22/06/2012 16:47:21

    Ιησους Χριστος νικαει!
    Καντε ευχελαιο!

    • Diamond Angel avatar
      Diamond Angel @ man8os 22/06/2012 16:51:08

      Επειγόντως....!

  3. theo1611 avatar
    theo1611 22/06/2012 16:49:17

    Του δείξαμε το ταμείο και τις βραχυπρόθεσμες υποχρεώσεις και τον ενημέρωσαν ότι σήμερα αύριο θα του δώσουν το πλήρες πλάνο μέχρι τέλος Ιουλίου!!!

  4. tpe avatar
    tpe 22/06/2012 16:54:26

    Είπαμεεεεεεεε......
    Κυριάκος...
    ρόερδρε, δεν σε βλέπω καλά... Κι ακόμα δεν σας έχει ευχηθεί ο επίτιμος... Ξανασκέψου το σε παρακαλώ... Τι ψυχή έχει ένα υπουργείο; Έκοψες και 30%, βγαίνει να μπει ένας ακόμα.

  5. BLACKQUEEN avatar
    BLACKQUEEN 22/06/2012 16:56:06

    ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΓΙΑΣΜΟ !!!!!

  6. Γραβατοφορος avatar
    Γραβατοφορος 22/06/2012 16:56:51

    Ευκαιρία στη θέση του να βάλουν τον Λαυρεντιάδη......

    Ανθρωπο της αγοράς δεν θέλουν ???

  7. ΝΕΚΚ avatar
    ΝΕΚΚ 22/06/2012 16:57:32

    Εμ, ουτε η Ντορα, ουτε και ο Κυριακος στο Υπουργικο...

  8. Θάνος Κηφισιά avatar
    Θάνος Κηφισιά 22/06/2012 17:00:10

    Δεν έβαλαν τους Μητσοτάκηδες στην Κυβέρνηση και να τα μας τώρα...
    Δεν χρειάζονταν και πολλά βουντού...
    Πάντως περαστικά στους ανθρώπους.

  9. Wolf avatar
    Wolf 22/06/2012 17:00:39

    Ω ρε μαγκα μου!!!
    Χθες και προχθές το βράδυ πρεπει να είχαν πάρτυ με καρφίτσες και κουκλακια στην Αραβαντινου!!!

  10. Γιαννης Κ. avatar
    Γιαννης Κ. 22/06/2012 17:06:53

    Σύμφωνα με πληροφορίες, ευχετήριες επιστολές έχουν αποσταλεί από τον δράστη σε όλα τα μέλη του Υπουργικού Συμβουλίου. Ανθρωποκυνηγητό για τη σύλληψη του (ποιός να είναι άραγε;) έχει εξαπολύσει η Αντιτρομοκρατική.

  11. Εμου του ιδίου avatar
    Εμου του ιδίου 22/06/2012 17:11:52

    Υπομονή μέχρι αύριο. Αν τριτώσει, επιβάλλεται και θέση Εξορκιστή στην Κυβέρνηση.

    • Μάκης avatar
      Μάκης @ Εμου του ιδίου 22/06/2012 17:51:14

      Χαχα! Υπουργός Εξορκισμών!

    • Εύα avatar
      Εύα @ Εμου του ιδίου 22/06/2012 18:05:25

      Σιγά..με -30% ποιος θα πάει..

  12. Inno avatar
    Inno 22/06/2012 17:28:17

    αν συνυπολογίσουμε και το "13ος πρωθυπουργός". μαζί με το γκαντεμόσογο εκτός κυβέρνησης, δε θέλει και πολύ.

  13. avanti avatar
    avanti 22/06/2012 17:44:53

    Να αρχίσουν επειγόντως τα ξεματιάσματα και μάλιστα από έμπειρους τους είδους, αγιασμός άμεσα, ευχέλαιο και ότι άλλο προβλέπει η εκκλησία μας, μόνο τυχαία δεν μπορούν να χαρακτηριστούν .... και τι σύμπτωση, το μυαλό όλων πάει σε συγκεκριμένα πρόσωπα. Πάντως ας βάλουμε και τον Λοβέρδο στο πλάνο, πρέπει να του έχει στοιχείσει που δεν είναι υπουργός.
    Περαστικά και στους δύο.

  14. np_complete_problems avatar
    np_complete_problems 22/06/2012 17:45:24

    Σε λίγο ΔΕΝ θα βρίσκουμε ούτε "υποψήφιους Υπουργούς Οικονομικών" ...
    Μια ματιά στους φακέλους και τέρμα !!!
    Περαστικά και στους δύο.

  15. Lichnee avatar
    Lichnee 22/06/2012 17:46:30

    Αχ!Αυτή η ευχή του Μητσοτάκη!

  16. dikefalosaitos avatar
    dikefalosaitos 22/06/2012 18:10:34

    Βαστάτε παλικάρια.
    http://3.bp.blogspot.com/_neRbAKibzMo/SxKvnul40AI/AAAAAAAAAak/m_CrrJOB-6U/s1600/%CE%B2%CE%BF%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%85+%CE%BC%CE%B7%CF%84%CF%83%CE%BF%CF%84%CE%B1%CE%BA%CE%B7%CF%82.jpg

    • TopGunZ avatar
      TopGunZ @ dikefalosaitos 22/06/2012 18:33:06

      Ρε συ, ρε συ, βάλε ένα NSFW σηματάκι, ένα "Χ", κάτι! Άρχισε να βγάζει καπνούς η οθόνη!

  17. Factorx avatar
    Factorx 22/06/2012 18:19:58

    Καλά να είναι ο άνθρωπος αλλά μυρίζομαι "διπλωματική ασθένεια"

    • Ανδρέας avatar
      Ανδρέας @ Factorx 22/06/2012 18:41:46

      Σοφό σε βρίσκω φάκτορα

  18. ΠαναγιώτηςΖΜεσ avatar
    ΠαναγιώτηςΖΜεσ 22/06/2012 18:25:37

    Κ εγώ νομίζω ότι μάλλον αγχώθηκε υπερβολικά κ προκαταβολικά από την υπευθυνότητα της θέσης.Λαϊκιστί:"Τα έκανε επάνω του"

    • voter avatar
      voter @ ΠαναγιώτηςΖΜεσ 22/06/2012 21:11:03

      Περαστικα στον κ. Ραπανο !

      Το να αγχωθηκε ( ως υπόθεση μιας και δεν ξέρουμε ) δεν σημαίνει οπωσδήποτε οτι φοβήθηκε. Το εναντίον , μπορει να σημαινει και υπεύθυνο άνθρωπο χωρίς την αναλγησία άλλων προκατόχων του .

  19. Υψηλάντης avatar
    Υψηλάντης 22/06/2012 19:11:47

    Βουντού Βουντού και γαλάζια μαγεία...το κύπελλο θα φέρουμε από την Πολωνία!!!

  20. Απλή σκέψη avatar
    Απλή σκέψη 22/06/2012 20:45:47

    Μάλλον θα είδε τα στοιχεία του προϋπολογισμού ... και λιποθύμησε ο άνθρωπος!
    Μην τα δείχνετε τόσο άγαρμπα στους υπουργούς, εσείς των υπουργείων και κλατάρουν οι υπουργοί!
    Σε λίγο όπως πάμε θα χρειαστούμε ... ανασχηματισμό!
    Περαστικά στον κ. Ράπανο!

  21. nikolas avatar
    nikolas 22/06/2012 21:19:36

    Η αγία οικογένεια σε πλήρη δράση!