#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
20/12/2008 00:07
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μια σημαδιακή φωτογραφία


__________________________________________________________________________________________________
Εικονίζεται το εκλογικό κέντρο της ΝΔ στο Πόρτο Λάγος, στην παραλία στην καρδιά της λίμνης Βιστωνίδας.

Που να ήξερα όταν την τράβηξα

Βουνίσιος

Factorx: εδώ ακριβώς λένε το «μια φωτογραφία χίλιες λέξεις»

ΣΧΟΛΙΑ

  1. donaE avatar
    donaE 20/12/2008 00:14:06

    Τυφλα να εχει Ο Walker Evans βουνισιε.

  2. ο βουνισιος avatar
    ο βουνισιος 20/12/2008 00:23:18

    ωραία φωτογραφία!! ...

  3. Αλεξάνδρα avatar
    Αλεξάνδρα 20/12/2008 00:24:20

    Μήπως το παρόν κτίσμα προσμετρήθηκε στην ανταλλαγή σαν υπεραξία; Βλέπω και το λογότυπο. Αλλη υπεραξία και αυτό. Λέτε να μέτρησε και αυτό;

  4. τιμωρός avatar
    τιμωρός 20/12/2008 00:27:49

    Δεν έχουν χρήματα να μισθώσουν ένα αξιοπρεπές εκλογικό κέντρο; Το βρήκα;

  5. kanis avatar
    kanis 20/12/2008 01:17:19

    Ο ΜΑΝΟΣ έλληνικής καταγωγής φωτογράφος διεθνούς βεληνεκούς...γιατί μου σβήσατε το σχόλιο; Καλό ήταν και για σας και για κεινον!

  6. PATRA avatar
    PATRA 20/12/2008 01:29:44

    Η ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗ ΑΝΕΤΕΘΗ ΣΤΗΝ "ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΚΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΙΚΗ ΑΕ", ΜΕ ΕΠΙΒΛΕΠΟΝΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ... ΚΙΝΕΖΟ.

  7. kanis avatar
    kanis 20/12/2008 01:32:06

    φίλο του Παμπούκη ;

  8. ANTIo avatar
    ANTIo 20/12/2008 01:37:37

    Είναι πασιφανές ότι προκειται για απάτη. Την φτιάξατε. Έλεος ακόμα και αυτό!!!

    Αν όμως οι εξελίξεις σας ξεπεράσουν τι θα πείτε???

    Ο Απρίλιος είναι κοντά!!!!

  9. Factorx avatar
    Factorx 20/12/2008 01:42:59

    @ANTIo. Στείλε e - mail, αν μπορείς να εμφανισθείς χωρίς κουκούλα, να σου στείλουμε το φιλμ

  10. ANTIo avatar
    ANTIo 20/12/2008 01:55:22

    Φάκτορες από πότε χρησιμοποιείτε φίλμ???
    Τόσο παλαιομόδίτες είστε???
    Τις κουκούλες γιατί τις αναφέρεις???

  11. Factorx avatar
    Factorx 20/12/2008 02:02:27

    @. Ασε τα παραμύθια και απάντησε σε αυτό που ρωτάω. Είπες οτι ειναι φτιαχτή.Στο ξαναλέω, Στείλε e - mail να σου στείλω το πρωτότυπο. Επιμένω γιατί κάθε φορά που μπαίνεις δεν το κάνεις για να προσφέρεις στο διάλογο αλλα για να πετάξεις ηλίθιες κακιούλες.

  12. ANTIo avatar
    ANTIo 20/12/2008 02:51:00

    Τι διάλογο να κάνεις? Κοίτα πάνω δεξιά που ξεκινάει το Ν (Δ) και θα καταλάβεις γιατί είναι φτιαχτή. Το έχω κάνει και εγώ για το προσκλητήριο της βάφτισης του παιδιού μου.

    Γιατί δεν μου δίνεις το δικό σου email να σου στείλω ένα προσκλητήριο!

    Είναι και στην Βιστωνίδα???

    Ο Απρίλιος έρχεται!

  13. Factorx avatar
    Factorx 20/12/2008 02:57:44

    @ANTIo: και στις πόρτες τα άσπρα γράμματα ΝΔ παλστά είναι; περιμενων το προσκλητήριο. και τον Απρίλιο εδω θα είμαστε

  14. jpar avatar
    jpar 20/12/2008 03:14:12

    Mόνο στις πόρτες είναι εντάξει και μπορεί να σημαίνει οτιδήποτε. Ξέρεις εσύ απ' αυτά δημοσιογράφος είσαι! Λύσε μου μια απορία τεχνικής φύσης.
    Αν πέσει ο σοβάς, η μπογιά παραμένει άθικτη???

  15. jpar avatar
    jpar 20/12/2008 03:18:04

    @ ΦΑΚΤΟΡΑ 14
    Γιατί κόβεις τους ενοχλητικούς???

  16. Factorx avatar
    Factorx 20/12/2008 03:46:46

    @jpar: Μέσα δεν είσαι;

  17. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 20/12/2008 06:41:55

    ο βουνισιος-μπαγάσα η διαφήμιση πέτυχε την καρδία και μάτια του λάου , μας συγκίνησε βαθειά .Άψογη …

  18. tony avatar
    tony 20/12/2008 10:26:59

    @15 ναι η μπογιά μπορεί να λειτουργήσει και σαν κόλα.Τωρα το νόημα δεν το κατάλαβα.Εδώ κάνανε γραφεία πολυτελείας το κόμμα έχει φράγκα και είναι οι μόνοι που έχουνε.

  19. ο βουνισιος avatar
    ο βουνισιος 20/12/2008 10:28:18

    Η φωτογραφία είναι γνήσια, από αρνητικό KODAK 200 και σκανάρισμα επαγγελματικό.

  20. σκαι avatar
    σκαι 20/12/2008 12:22:54

    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με κόβεις!!! Επειδή σου λέω την αλήθεια??
    Μην βάζεις ότι σου πασσάρουν γιατί ο κόσμος καταλαβαίνει τα παιχνίδια που παίζονται γύρω του...
    Θα μας πάρουν με τις πέτρες!

  21. ΑΤΑΚΤΟΣ avatar
    ΑΤΑΚΤΟΣ 20/12/2008 13:40:42

    Σκαι-αυτό που λες «θα μας πάρουν με τις πέτρες» μάλλον απευθύνεσαι στον Κωστάκη μιας καιδεν κατάλαβε τώρα 2 εβδομάδες. Εμείς της τρώμε χρόνια τώρα!!!!!

  22. σκαι avatar
    σκαι 20/12/2008 15:07:55

    @ΑΤΑΚΤΟΣ
    Που τις τρως τις ΠΕΤΡΕΣ στο κεφάλι ή στην κυριολεξία??

    Οπως και να 'ναι το ίδιο είναι!!!!
    ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ!!!

  23. ο βουνισιος avatar
    ο βουνισιος 20/12/2008 15:25:13

    Επίσης, η φωτογραφία δείχνει ότι το κτίσμα θέλει φρεσκάρισμα!

    Βάψιμο, συγύρισμα, τακτοποίηση σε ότι πεταμένο υπάρχει γύρω γύρω και καταρχήν άνοιγμα της πόρτας γιατί φαίνεται ότι έχει σκουριάσει κτλ

  24. oktapus avatar
    oktapus 20/12/2008 15:48:49

    Σε διαγωνισμο φωτογραφιας θα επαιρνε σιγουρα την πρωτια.

  25. oktapus avatar
    oktapus 20/12/2008 15:49:44

    βουνισιε

    μοιαζει σαν τουαλετα τουρκικη απο Καραμαν μερια

  26. the1991 avatar
    the1991 08/03/2009 14:45:01

    Η φοτο ειναι γνησια ειμαι απο εκει και ξερω επισης υπηρχε και ενα παρομοιο εκλογικο κεντρο του πασοκ.