04/08/2008 02:43
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μην καλείτε την αστυνομία

Μετά και το τραγικό περιστατικό στην Σαντορίνη, όπου δύο ομάδες αστυνομικών όχι μόνο δεν μπόρεσαν να συλλάβουν τον δράστη του αποτρόπαιου εγκλήματος αλλά τους πήρε το ένα από τα περιπολικά και στην συνέχεια τραυμάτισε σοβαρά άλλες δύο γυναίκες η λύση είναι μια. Μην καλείτε την αστυνομία! Όπως αποδεικνύεται καθημερινά όχι μόνο αδυνατούν να συλλάβουν κάποιον δράστη αλλά κάθε φορά οι δράστες τους παίρνουν όπλα, περιπολικά και ότι άλλο βρίσκουν πρόχειρο με αποτέλεσμα να χάνουν την ζωή τους ή να τραυματίζονται σοβαρά αθώοι συνάνθρωποι τους.  http://www.enimerosi24.gr

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Γιωργος Χ avatar
    Γιωργος Χ 04/08/2008 08:41:39

    ..λενε οτι εστειλαν ΑΟΠΛΟΥΣ δοκιμους αστυνομικους οι οποίοι εριχναν ΠΕΤΡΕΣ στο δράστη!!

    Νισάφι πια!!

    Μονο να προστατευουν τις υπουργικες Μπε Εμ Βε είναι άξιοι!

  2. fantomas avatar
    fantomas 04/08/2008 14:47:03

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΥΝΘΑΙΤΩ.
    ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ.
    ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΑΣ ΤΟ ΔΕΙΝΕΙ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΚΑΙ Η ΦΥΣΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ.
    ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΘΕ 4 ΕΤΗ ΚΡΙΝΕΤΕ ΔΙΑ ΜΕΣΟΥ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ.
    Η ΦΥΣΙΚΗ ΗΓΕΣΙΑ ΟΜΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ!!
    ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΚΡΙΝΟΥΜΕ!!!
    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΣΟΚ)....ΦΙΑΣΚΟ ΝΙΟΒΗΣ
    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΣΟΚ).... ΦΙΑΣΚΟ ΛΕΟΦΩΡΙΟΠΕΙΡΑΤΙΑ-ΑΛΒΑΝΙΑΣ
    ΝΑΣΙΑΚΟΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΣ (ΕΠΙΒΩΛΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑΣ)..... 17 Ν !!!!
    ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΣ (ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΠΙΒΩΛΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑΣ!!!).... RΩΣΟΣ ΦΥΓΑΣ (ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ CITROEN!!!)(ΝΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΧΕΙ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ CITROEN)
    ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ-ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΣ (ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΣ-ΣΤΑΙΚΟΥΡΑΣ ΝΔ).....ΤΙΠΟΤΑ... ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ!!
    ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ-ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΣ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!).... ??????

    ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ Ο ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΑΣ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΔΙΟΙΚΕΙ ΩΣ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ (ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ), ΑΣ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΕΙΣ ΠΟΥ ΣΚΕΥΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΧΑΛΙΦΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΧΑΛΙΦΗ, ΚΑΙ ΑΣ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΠΩΣ Ο ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΩΣ ΠΡΩΤΟ ΑΝΑΛΩΣΗΜΟ (ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΑΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!) ΟΠΩΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΑΝΑΛΩΣΗΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΝΑΥΑΡΧΟΣ!!

  3. μεταθέτης avatar
    μεταθέτης 04/08/2008 14:48:53

    στα νησιά έστελναν παλιότερα προβληματικούς χαρακτήρες αστυνομικών.

  4. fantomas avatar
    fantomas 04/08/2008 14:51:57

    μεταθέτης Says:
    August 4th, 2008 at 2:48 pm
    στα νησιά έστελναν παλιότερα προβληματικούς χαρακτήρες αστυνομικών.

    ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΝΕΙ ? ΣΤΟ 1967 ?

    ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΟΡΙΑ, ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΟΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΝΗΣΙ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΡΙΑ!!

  5. εκδικητής avatar
    εκδικητής 04/08/2008 14:53:19

    αυτό ο γεωργακόπουλος ήταν ποτέ της τροχαίας, αλλά στα κεντρικά; αλεξανδρας;

    γιατί αν είναι ο ίδιος της νιόβης και στη συνέχεια της λεωφοροπειρατίας που αργότερα τον έκαναν υπεύθυνο πολιτικής προστασίας (που βούλιαξε το μοσχάτο),

    τότε αν βρω το σημίτη στο δρόμο του αξίζει φτύσιμο όλη τη μέρα.

  6. μεταθέτης avatar
    μεταθέτης 04/08/2008 14:55:10

    όχ, γύρΩ στα 1990-92 ΣΤΗΝ ΠΆΡΟ, ΝΤΡΑΠΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΠΟ "ΟΡΓΑΝΟ" (ΣΤΑ ΕΝΔΟΤΕΡΑ ΟΧΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥ)

  7. fantomas avatar
    fantomas 04/08/2008 15:00:58

    εκδικητής

    ΦΙΛΕ, ΣΤΗΝ ΝΙΟΒΗΣ ΗΤΑΝ Ο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ(ΓΑΔΑΡΧΗΣ) ΟΠΟΥ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΥΤΙΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ.
    ΣΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΥΤΙΚΕ Ο ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ(ΑΡΧΗΓΟΣ Ε.Α.).
    ΣΤΙΣ ΚΡΙΣΕΙΣ ΑΥΤΕΣ Ο ΕΩΣ ΤΟΤΕ ΥΠΑΡΧΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ(ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΤΟΥ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ- ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ 20 ΕΤΗ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ) ΕΓΙΝΕ ΑΡΧΗΓΟΣ Ε.Α.
    ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ Ο ΣΙΜΗΤΗΣ ΚΑΤΟΠΙΝ ΑΙΤΗΜΑΤΟΣ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ Γ.Γ.Π.Π. !!!

  8. fantomas avatar
    fantomas 04/08/2008 15:06:27

    μεταθέτης

    ΦΙΛΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!!

    Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΓΙΝΕ ΕΠΙ ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗ!!!

    ΜΠΩΡΕΙ Ο ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΣΑΤΥΡΙΖΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΥΡΙΤΑΝΙΚΕΣ ΙΔΕΕΣ ΤΟΥ, ΟΜΩΣ ΤΟΤΕ ΕΚΑΝΕ ΕΝΑΝ ΕΞΙΧΡΙΝΙΣΜΟ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΩΘΙ ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
    1. ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΜΙΑ ΝΤΕΝΕΚΑ ΛΑΔΙ!! (ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ ΘΑ ΦΑΝΟΥΝ ΣΕ ΒΑΘΟΣ ΧΡΟΝΟΥ ΔΙΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΣΤΡΑΤΕΥΤΟΥΝ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ ΛΑΔΕΜΠΩΡΟΙ!!)
    2. ΙΔΡΙΣΗ ΑΡΧΗΓΙΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ.(ΜΕΡΙΚΟΣ ΑΠΕΓΛΩΒΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΜΜΑΤΙΣΜΟ)
    3. ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΜΟΡΙΑ
    Κ.Τ.Λ.

  9. konstantina avatar
    konstantina 08/08/2008 16:49:54

    Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΛΥΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ?ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ?ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΝΕ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΗΜ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ...

  10. 12345 avatar
    12345 01/09/2008 22:33:17

    ..ΠΑΡΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΧΙΛΙΑ ΕΥΡΟ,ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΟ ΤΟΥ 1921 ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ 7 ΜΕΡΕΣ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΚΑΝΤΕ Κ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ..

  11. Olymbiada avatar
    Olymbiada 08/09/2008 00:51:02

    ΣΤΗ ΜΕΣΣΗΝΗ, ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΠΡΟΧΩΡΗΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΔΡΑΝΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ. ΣΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ. Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ!