03/01/2009 18:53
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Με επεισόδια τέλειωσε το συλλαλητήριο

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 03/01/2009 20:45:26

    "Προηγουμένως είχαν συγκρουσθεί μεταξύ τους υποστηρικτές της Χαμάς και της Φατάχ"

    Ενδιαφέρον!!!

  2. fantomas avatar
    fantomas 03/01/2009 21:07:03

    πραγματικα κατα την διαρκεια ολης της πορειας με αρχη εμπρος απο την πρεσβεια της αιγυπτου εως και το τελος της επεσαν πολλες μπουφλες αναμεταξη τους!!

  3. tony avatar
    tony 03/01/2009 21:10:13

    Αισχος δε φτάνει που γεμίσαμε μετανάστες τώρα πληρώνουμε με τους δικούς μου φόρους τά ματ να δέρνουν και τους Παλαιστίνιους.Θα την κόψω την εφορία,να πληρώνω εγώ τά ματ για να δέρνουν τους Παλαιστίνιους?Και ποιος θα δέρνει τους δικούς μας δεκαεξάριδες προβλέπω μέσα στο Μάρτιο 30,000 προσλήψεις στην αστυνομία.Δεν μας φτάνουν τά ματ.Πόσο νά δείρουν και αυτά τά παιδιά?Εχουν πιαστεί τά χέρια τους. Στό μεταξύ η ουρά για ξύλο ατελίωτη.Απολυμένοι απεργοί δεκαεξάριδες κουκουλοφόροι...Α ρε λεβέντη Παπαδόπουλε φωνή από το μέλον.....
    ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑ ΔΕΡΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΙΣΟΥΣ ΤΟΤΕ ΓΕΝΝΑΤΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ.
    ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟΥΣ ΔΕΡΝΟΝΤΑΣ!!!!
    Και μη μου πείτε που τον θυμήθηκα,πείτε μου γιατί ξαφνικά άρχισα νά τον θυμάμαι τόσο συχνά?

  4. Μάρκος avatar
    Μάρκος 03/01/2009 21:16:45

    Μόνο στην Ελλάδα η πάσα εκδήλωση, ακόμη και εορταστική, καταλήγει σε επεισόδια.

  5. synoro1 avatar
    synoro1 04/01/2009 02:39:06

    “Προηγουμένως είχαν συγκρουσθεί μεταξύ τους υποστηρικτές της Χαμάς και της Φατάχ”

    Μπορεί να γίνει λίγο πιο συγκεκριμένη αυτή η πληροφορία?
    Σε ποιο σημείο της διαδρομής έγινε αυτό, το γνωρίζουμε?

    (Ήμουνα στη πορεία.)

  6. vromopasokos avatar
    vromopasokos 04/01/2009 10:18:01

    synoro1:
    Μπροστά στην αιγυπτιακή πρεσβεία άρχισε και με τα σπρωξίματα έφτασαν στην άλλη μεριά του δρόμου προς τη Βουλή. Τώρα αν ήταν χαμας ή φαταχ οι εμπλεκόμενοι θα σε γελάσω. Το αντικείμενο της αντιπαράθεσης πάντως ήταν η επιθυμία κάποιου να πετάξει κάτι, δεν είδα τί, στην αιγυπτιακή πρεσβεία.
    Έφαγα κι εγώ κάποιες ψιλές στην προσπάθειά μου να τους χωρίσω

  7. fantomas avatar
    fantomas 04/01/2009 20:26:07

    vromopasokos Says:
    January 4th, 2009 at 10:18 am

    ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΠΡΕΣΒΕΙΑ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΠΑΜΕ.
    ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΙΔΑΝ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ.
    Π.Χ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ, ΧΙΛΤΟΝ Κ.Τ.Λ.