#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
04/05/2012 20:33
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Με ... Πακιστανούς "γέμισαν" τη συγκέντρωση του ΠΑΣΟΚ στο Σύνταγμα (βίντεο)



Σύνταγμα 4.5.2012, ώρα 20:00 - Προεκλογική ομιλία Βενιζέλου

Ο Βενιζέλος μιλάει και δίπλα από την εξέδρα ο χώρος είναι άδειος.

Τότε έρχονται σε σειρά Πακιστανοί πολίτες με σημαίες του ΠΑΣΟΚ για να γεμίσουν τον χώρο!!!

Στο τέλος του βίντεο μπορείτε να δείτε κάποιον με κοστούμι που τους λέει να κουνήσουν τις σημαίες !!!









https://twitter.com/#!/Siderisg

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 04/05/2012 20:39:29

    Δεν είναι Πακιστανοί βρε παιδιά.
    Απλά πίνουν πολύ φραπέ και σκούρυναν...

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Strange Attractor 04/05/2012 20:40:20

      Εκτός κι αν είναι απ το Μπαγκλαντές.

  2. van damme avatar
    van damme 04/05/2012 20:42:58

    παιδια υπαρχει ακομα ο μπιρσιμ?

  3. juliet avatar
    juliet 04/05/2012 20:45:03

    Πασόκοι μεταμφιεσμένοι ....
    :) :)

    • Διηνεκης avatar
      Διηνεκης @ juliet 04/05/2012 21:02:28

      ε πως να το κανουμε βρε juliet τον πασοκο και αν τον πλενεις το σαπουνι σου χαλας

    • Mara avatar
      Mara @ juliet 04/05/2012 22:03:54

      Ξέρουν τα αλλοδαπά ότι άλλαξε ο αρχηγός ή νομίζουν ακόμα ότι αρχηγός είναι το "...γκιόργκο... πολύ ωραίο...."?

      • juliet avatar
        juliet @ Mara 04/05/2012 22:11:56

        Τώρα άλλαξε το σύνθημα ''.....βακελάκι....πολύ χοντρό''.
        :)

        • Mara avatar
          Mara @ juliet 04/05/2012 22:18:20

          xα χα καλό!!!

        • Παύλος avatar
          Παύλος @ juliet 04/05/2012 22:19:44

          Βακελλάκι ή Βαρελάκι;

          • Mara avatar
            Mara @ Παύλος 04/05/2012 22:36:18

            ...εμένα πάντως για ανακόντα... μου φέρνει... μπρρρρρ....

          • juliet avatar
            juliet @ Παύλος 04/05/2012 23:31:09

            Bακελλάκι πεινάμε
            πέσε κάτω να σε φάμε.....

      • http://chomatery.blogspot.com avatar
        http://chomatery.blogspot.com @ Mara 05/05/2012 10:22:21

        κι εγκό ΠΑΣΟΚ ψηφίζω.... Μπένι πολύ ωραίο.....Με βλέπει μαμά μου Πακιστάν?

  4. Δεξιός Ψάλτης avatar
    Δεξιός Ψάλτης 04/05/2012 20:52:30

    Πυργιώτες και Καλαματιανοί από το Ασπρόχωμα είναι βρε παλιορατσιστές.Που βλέπετε παντού Πακιστανούς..

  5. ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. avatar
    ΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 04/05/2012 21:00:08

    Οι ραγκούσιοι ψηφοφόροι με πασοκελληνική ιθαγένεια

  6. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 04/05/2012 21:18:00

    Ελληνες είναι, παλιορατσιστές!

    • Αυριανιστής avatar
      Αυριανιστής @ αλλενάκι 04/05/2012 22:56:21

      Κυρία, εγκώ Έλληνας πια, πήρε υπηκοότητα, γκράφτηκε και ψηφίζω Βήτα Ατήνας, βάλω σταυρό Ραγκούση! Μόνο Ρωσοπόντιοι ψηφίζουν ΠΑΣΟΚ εκλογκές ντύο χιλιάντες; Ραγκούση καλό άντρωπο, αγκαπάει μετανάστες, ξαντέλφη του ξέρει μόνο λατραία τσιγκάρα, όχι λατραίο άντρωπο!

  7. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 04/05/2012 21:25:30

    Διαδώστε το! Είναι η καλύτερη προπαγάνδα υπέρ της ΝΔ. Ο μέσος Πασόκος δεν παύει να είναι Έλληνας και απεχθάνεται τους μουσουλμάνους Αφροασιάτες.

    • Bodinus1576 avatar
      Bodinus1576 @ ΒΙΣ 04/05/2012 21:46:52

      Δυστυχώς ΒΙΣ ο Πασόκος έχει αντικατασταθεί από τον νεοπασόκο, ο οποίος πίστεψέ με έχει διατηρήσει την εμμονή με την εξουσία, που είχει η προηγούμενη γενιά πασόκων, επομένως σου λέει, να μείνουμε στην εξουσία και με πακιστανούς, από την άλλη έχει βελτιωθεί σε σχέση με τον προκάτοχό του αισθητικά, δίνοντας την εντύπωση εξευρωπαισμένου αστού (έργο Κωστόπουλου και ΚΛΙΚ), το οποίο είναι πολύ πιο ύπουλο. Στην ουσία όμως είναι το ίδιο και περισσότερο εξουσιομανής και αδίστακτος.

      • Μικρασιάτης avatar
        Μικρασιάτης @ Bodinus1576 04/05/2012 21:50:26

        Έτσι ακριβώς...

  8. Christos Iraklio avatar
    Christos Iraklio 04/05/2012 21:33:04

    Καλά το ''γεμισαν'' είναι σχετικό.Ούτε με τους Πακιστανούς δεν γέμισαν την πλατεία.Πραγματικά το ΠΑΣΟΚ είναι πλέον για λύπηση.

    • Ιωάννης33 avatar
      Ιωάννης33 @ Christos Iraklio 04/05/2012 22:39:42

      Μην είσαι τόσο σιγουρος.46% έπιασε σε συνδικαλιστικές εκλογές στην Θεσ/νίκη

      • Ραβινος avatar
        Ραβινος @ Ιωάννης33 04/05/2012 22:58:09

        Μιλας για την ΠΟΕ-ΟΤΑ των σκουπιδιαραιων ?Αυτοι εχουν διοριστει πριν γεννηθουν στους δημους και τις κοινοτητες απο το ΠΑΣΟΚΟΑΘΕΣΤΩΣ απο την εποχη ''η κουταλα συντροφοι '' του μακαριτη του Γιαννοπουλου και το ''λαδωθηκε το αντερακι σας '' προς τους ΠΑΣΟΚΟΥΣ του Μιλτιαδη Παπαιωαννου !

      • juliet avatar
        juliet @ Ιωάννης33 04/05/2012 23:26:54

        Iωαννη33
        σε συνδικαλιστικές ....αν είχες μάθει να κάααααθεσαι και να πληρώνεσαι θα έλεγες ......αυτός και άλλος κανείς.Ετσι είναι και ο πράσινος συνδικαληστής ,έχει μάθει να υπακούει μπροστά στην δική του καλοπέραση και αναγνώρηση .....αυτό για να φαίνεται ότι κάτι κάνει ....άξιος ο μισθός που λέμε.

    • Φελίζα avatar
      Φελίζα @ Christos Iraklio 04/05/2012 23:16:56

      Ε όχι και να λυπηθούμε για το πασοκ !
      Ποιός από αυτούς λυπήθηκε για την Ελλάδα και τους Έλληνες όταν χρόνια τώρα αποδομούσαν την υγεία , την παιδεία , τις ένοπλες δυνάμεις και την κοινωνία την ίδια, με απώτερο σκοπό να παραμένουν στην εξουσία για την εξουσία?

      • Christos Iraklio avatar
        Christos Iraklio @ Φελίζα 04/05/2012 23:30:21

        Όπως και να το κάνουμε,η εικόνα του ΠΑΣΟΚ και του Βενιζέλου προκαλεί θλίψη.Η παράταξη που κυριάρχησε στη μεταπολιτευτική Ελλάδα τελειώνει με άσχημο τρόπο και μαζί της τελειώνει και μια ολόκληρη εποχή,μια εποχή που μας σημάδεψε.

  9. restart avatar
    restart 04/05/2012 21:44:39

    διορθώστε τον τίτλο
    Με … Πακιστανούς ΔΕΝ “γέμισαν” τη συγκέντρωση του ΠΑΣΟΚ στο Σύνταγμα

    http://www.zougla.gr/politiki/article/i-ekdikisi-tis-faneris-kameras

  10. Kargia avatar
    Kargia 04/05/2012 21:47:28

    Το κακό δεν είναι ότι κρατάνε σημαίες και γεμίζουν πλατείες. Το θέμα είναι ότι ψηφίζουν κιόλας.

  11. takis400 avatar
    takis400 04/05/2012 21:50:33

    μην γελατε καθολου,αυτοι την κυριακη ψηφιζουν το εχετε καταλαβει?αν τους δω σε εκλογικο τμημα 10-10 για προστασια μεταξυ τους και εγω δεν ξερω τι εχει να γινει.Γι αυτο μην χασκογελατε και προετοιμαστειτε

  12. σταυρος avatar
    σταυρος 04/05/2012 21:55:26

    ουτε ο δαρβινος δεν θα μπορουσε να προβλεψει την εξελιξη του ειδους,psifoforoys pasokoys.....να το προσεξουν οι πασοκοι αυτο....

  13. περήφανος δεξιός avatar
    περήφανος δεξιός 04/05/2012 21:57:39

    πασοκιστανοι

  14. dikefalosaitos avatar
    dikefalosaitos 04/05/2012 22:17:42

    Το ποσοστό άραγε θα πάρει το ΠΑΣΟΚ, στο εκλογικό κέντρο (εντός φράκτη) της Αμυγδαλέζας;
    Όχι νομίζανε ότι θα ξεφύγουν από τον σύντροφο Χρυσοχοΐδη, θα ψηφίσουν θέλουν δεν θέλουν και μετά ας πάνε όπου θέλουνε.

    • juliet avatar
      juliet @ dikefalosaitos 04/05/2012 22:27:24

      Ψηφίζετε ......και καθαρίζετε .

      • dikefalosaitos avatar
        dikefalosaitos @ juliet 04/05/2012 22:36:40

        Θα τους πλένουνε κιόλας; :)

        • juliet avatar
          juliet @ dikefalosaitos 04/05/2012 23:28:41

          Μπακαλιάροι είναι.....
          :) :)

    • Barbarian avatar
      Barbarian @ dikefalosaitos 04/05/2012 22:51:04

      Σχόλιο από facebook: "τους είπαν να διαλέξουν, ή Σύνταγμα ή Αμυγδαλέζα" :D

      • dikefalosaitos avatar
        dikefalosaitos @ Barbarian 04/05/2012 22:54:35

        Ή την Παρασκευή Σύνταγμα για την συγκέντρωση και την Κυριακή Αμυγδαλέζα για ψήφο. :)

        • Barbarian avatar
          Barbarian @ dikefalosaitos 04/05/2012 23:15:04

          Και τη Δευτέρα με το καλό απέλαση.

          • dikefalosaitos avatar
            dikefalosaitos @ Barbarian 04/05/2012 23:29:01

            Για να μην λέτε ότι στην χώρα αυτή δεν υπάρχει προγραμματισμός.

  15. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 04/05/2012 22:48:30

    Λυπᾶμαι τούς Ἒλληνες πού μαζεύτηκαν ἐκεῖ καί εἶναι πολύ λιγότεροι ἀπό τούς Πακιστανούς...,λές καί τούς μάζεψαν στό κέντρο κράτησης Συντάγματος κι ἒβαλαν τούς Πακιστανούς νά τούς φυλᾶνε...,ξεπεσμός!

  16. kotstak avatar
    kotstak 04/05/2012 22:48:44

    Ίσως αυτός να είναι ο λόγος, που στις συγκεντρώσεις του ΠΑΣΟΚ κρατούσαν μόνο κομματικές σημαίες.
    Οι Πακιστανοί, προφανώς, θα ηρνούντο να κρατήσουν Ελληνικές σημαίες.

  17. Βασίλης avatar
    Βασίλης 04/05/2012 23:01:10

    Ο Ραγκούσης κατηγόρησε τον Σαμαρά για τη μετανάστευση λέγοντας ότι άνοιξε τα σύνορα το 1990 !!!... αλλά τι περιμένεις απο τον Δήμαρχο της Πάρου ... μπέρδεψε την Βόρειο Ήπειρο και τον Ελληνισμό της με ... το Πακιστάν και το Μπαγκλαντές!! Θυμάμαι τα λόγια του Βορεοηπειρώτη Λέκα που έφυγε τα μέσα της 1οετίας του 80 κολυμπώντας από τους Αγίους Σαράντα προς την Κέρκυρα "αν άνοιγαν τα σύνορα στην Αλβανία δεν θα έμενε ούτε χελώνα". Γιαυτό τον Ελληνισμό ενδιαφέρθηκε τότε ο Σαμαράς ... για αυτό τον Ελληνισμό που ο Σημίτης έλεγε " Αλβανοί ομιλούντες την Ελληνική"...τέτοιο αριστερό κόμπλεξ. Για τον Ελληνισμό της Βορείου Ηπείρου ενδιαφέρθηκε τότε ο Σαμαράς και τον Πύρρο Δήμα,για να μπορεί σήμερα το ΠΑΣΟΚ να τον έχει υποψηφιό του και όχι για έλθουν στην Ελλάδα όλοι κατατρεγμένοι και ταλαίπωροι της Ασίας της Αφρικής και του Κουμουνστικού παραδείσου.

  18. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 04/05/2012 23:25:41

    Πληροφορίαι κατά τας οποίας η Μαρκησία Ντ' Αλλάρα, τέως Υφυπουργός, αρμοδία επί των Μεταναστών (δηλώσασα "η θέση μου είναι στο πεζοδρόμιο μαζί με τον μετανάστη"), εθεάθη εν μέσω Πακιστανών παρά τη περικλεεί πλατεία Συντάγματος και έπεσεν λιπόθυμος εκ της βαρείας οσμής της αναδιδομένης πέριξ αυτής, ελέγχονται ως κακοήθεις και πάσχουσαι εξ εχθροπαθείας.
    Εκ του Γραφείου Τύπου της Μαρκησίας.

    • ΠαναγιώτηςΖΜεσ avatar
      ΠαναγιώτηςΖΜεσ @ ΒΙΣ 04/05/2012 23:43:13

      +10000000 πολύ καλό!

  19. Πτωχοπρόδρομος avatar
    Πτωχοπρόδρομος 04/05/2012 23:56:04

    Τώρα φαίνεται πόσο μπροστά ήταν ο Αντρέας όταν είχε προτείνει το πράσινο χρώμα στο έμβλημα του ΠΑΣΟΚ!
    Πράσινο...Το χρώμα της ελπίδας !
    Το χρώμα του Ισλάμ !
    Το χρώμα του Πακιστάν !
    Η ελπίδα ότι όλοι οι Έλληνες κάποτε θα γίνουμε Πακιστανοί !
    ...και μουσουλμάνοι...
    Έτσι δεν θα χρειάζεται τα μέλη της Κεντρ. Επιτροπής (Εθν. Συμβούλιο κλπ) να χωρίζουν και να ξαναπαντρεύονται ... Πολυγαμία εδώ και τώρα !
    Έτσι δεν θα χρειάζονται δώρα οι γκόμενες και θα περιοριστούν και οι μίζες!
    Μιλάμε για οικονομία κλίμακος...χώρια τα πακιστανικά μεροκάματα...

  20. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 05/05/2012 00:48:21

    Ἑάν ὃλοι αὐτοί ἀποφάσιζαν ἓνα ντού πρός τήν Βουλή,τά ΜΑΤ θά τούς ἐμπόδιζαν,ἢ θά τους ἂνοιγαν καί τίς πόρτες...;

  21. ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ avatar
    ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ 05/05/2012 01:15:38

    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=52Xj2vxmBYI#!

    • airman avatar
      airman @ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ 05/05/2012 02:17:30

      Αυτό το χάλι που λέγεται ΠΑΣΟΚ σύμφωνα με τη λογική δεν σώζεται με τίποτα! Ας μη γελιόμαστε όμως. Το ''σύστημα ΠΑΣΟΚ'' έχει γαλουχίσει πιστούς ''στρατιώτες'', οι οποίοι την Κυριακή πίσω από το παραβάν θα πράξουν στο ακέραιο το ''καθήκον'' τους!
      Γι' αυτό μέχρι να κλείσουν οι κάλπες είναι ανάγκη όλοι να στρατευθούμε ώστε ο ''στρατός'' του ΠΑΣΟΚ να δεχτεί το τελειωτικό χτύπημα!
      Στο χέρι μας είναι!
      Καλό βόλι, δύναμη, υπομονή και πίστη!

  22. δημητράκης avatar
    δημητράκης 05/05/2012 01:20:13

    παντως για να γελάσουμε λιγάκι,προσέξατε τον μαύρο στο κέντρο της φωτό με το γυαλί και την (μπλιαχ)σημαία ?δεν είναι φατσούλα?μου θυμίζει τους οπαδούς του πασόκ "άναυδους"με όλα αυτά που εχουν δει από το κόμμα τους...χι-χι

  23. Νοήμων avatar
    Νοήμων 05/05/2012 01:33:29

    Φαντάζεστε να είχε γίνει αυτό σε συγκέντωση της ΝΔ; θα είχαν λυσσάξει όλα τα έγκριτα sites. Δεν το συζητάω για τον Κουρδιστό και το Χατζηνικολάκη. Τώρα μούγκα.

  24. Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης avatar
    Ἀστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 05/05/2012 01:40:19

    Πέρασα ἀπὸ τὴν συγκέντρωση, ἡ ὁποία ἦταν... σὰν διάδρομος προσγείωσης ἀεροπλάνου (γιατὶ γιὰ ἀπογείωση, δὲν τὸ βλέπω).Οἱ ὅσοι τέλος πάντων ἦταν ταξιθετημένοι σὲ ἕναν διάδρομο ὥστε νὰ φτάνει μέχρι τὴ ρίζα τῆς Ἑρμοῦ- ἀριστερὰ ΚΑΝΕΙΣ, δεξιὰ ΚΑΝΕΙΣ, σὰν νὰ ὑπῆρχε ἕνα ἀόρατο σχοινὶ ἀριστερὰ-δεξιά. Οὔτως ὥστε νὰ δείξει κάνα πλάνο ὅτι "ὁ κόσμος ἔφτανε μέχρι τὴν Ἑρμοῦ"... Ἐδῶ γελᾶνε βροντοδῶς.


    ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΜΜΙΑ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΖΑΠΠΕΙΟ, ποὺ γκρινιάζατε μερικοί...

  25. jimmys avatar
    jimmys 05/05/2012 02:25:08

    Χαμός Παρασκευή βραδύ στο ΠΑΣΟΚ Πρέβεζας με καταγγελίες και αντεγκλήσεις http://shar.es/2cOdF

  26. Βατάτζης avatar
    Βατάτζης 05/05/2012 03:06:51

    Η Φώφη έχει νομιμοποιήσει ΧΙΛΙΑΔΕΣ. Πριν κοροιδέψετε τους πακιστανούς, σκεφτείτε, ότι το ΠΑΣΟΚ τους έχει στρατεύσει έχει στρατεύσει ήδη, ενώ η ΝΔ πάει (για άλλη μια φορά) με το σταυρό στο χέρι....

  27. Σταύρος avatar
    Σταύρος 05/05/2012 03:11:31

    Μπάγκλα-νες!

  28. Xάρης avatar
    Xάρης 05/05/2012 05:01:33

    ΠΑ-κιστανικο
    Σο-σια-ληστικό
    Κίνημα

    Για γέλια το ΠΑΣΟΚ.Το άσχημο και ανησχυτικό είναι ότι όλοι αυτοί(ή έστω πολλοί εξ αυτών) ψηφίζουν μεθαύριο.Νοθευμένη,χαλκευμένη ψήφος.

  29. jimmys avatar
    jimmys 05/05/2012 08:33:21

    ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΡΤΙΠΙΑ ΤΟΥ ΣΠΑΣΟΚ ......... ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΕΓΩ .... ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ ................. ΕΤΣΙ ΕΞΕΙΓΟΥΝΤΑΙ ΟΛΑ ......ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΣ ΝΑ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ;;;;;;;;

  30. George avatar
    George 05/05/2012 09:14:01

    Γιατί μπορείς να το αποκλείσεις ότι δεν θα ψηφίσουν ??? ξεχάσαμε της εποχές που μοίραζαν πράσινες κάρτες με αυτήν την υπόσχεση στους αραπάδες? κανονικη νοθεια ειναι αυτο και πολυ.........ΕΛΛΗΝΙΚΟ.

  31. η Dimi avatar
    η Dimi 05/05/2012 10:27:35

    Eδώ, πρόκειται γιά Παγκοσμίως ανήκουστη ΨΗΦΟΘΗΡΙΚΗ EΘΝΟΚΤΟΝΙΑ ΕΝ ΕΞΕΛΙΞΕΙ (Απεμπόληση των Εθνικών μας Δικαιωμάτων του «Εκλέγειν» (και προ των θυρών) του λαθραίου «Εκλέγεσθαι»), και ημείς οι Ελληνες άδομεν.

  32. restart avatar
    restart 05/05/2012 13:54:13

    Κεντρικό Δελτίο Μουγκα Τσανελ 4/5/2012
    http://www.megatv.com/megagegonota/summary.asp?catid=26743&subid=2&pubid=29303415
    Δειτε απο το 01:30 ως 02:15 πως περιγράφει την κατάσταση ο χασαπόπουλος

    Δείτε τώρα και τι έβλεπε
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XFeoYmKEk4I

    κανάλι πανελλήνιας εμβέλειας δεν έχει κάποια θεσμική υποχρέωση να είναι αντικειμένικό 2 μέρες πριν τις εκλογες?
    ερώτηση κάνω δε ξέρω.
    μπορει ο κάθε μπαγλαμάς να λέει ότι του κατέβει?

  33. Γιώργος avatar
    Γιώργος 05/05/2012 19:40:50

    Είναι Έλληνες Πακιστανικής καταγωγής. Οι Έλληνες Φιλιππινέζικης καταγωγής όμως που είναι βρε παιδιά;

  34. Πατωματζής avatar
    Πατωματζής 05/05/2012 20:42:48

    «Για να τελειώνουμε με την Ελλάδα αρκεί να στείλουμε μερικά εκατομμύρια ανθρώπους από εδώ». Το «Δόγμα Οζάλ» φαίνεται πως βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη με δραματικές και ολέθριες συνέπειες για το μέλλον της πατρίδος μας. Απόλυτα συνδεδεμένο με τη λαθρομετανάστευση είναι το εμπόριο ναρκωτικών.

    Τι πολέμαγες Κολοκοτρώνη, Μακρυγιάννη και πόσοι άλλοι γενναίοι το 1821.
    Οι νεώτερες γενιές άνοιξαν την Κερκόπορτα.

  35. SFAKIANOS avatar
    SFAKIANOS 05/05/2012 22:12:07

    KI AYTH ΑΝΘΡΩΠOI EINAI

  36. αεροπόρος avatar