30/04/2010 15:05
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μετά τις αποφάσεις θέλει ο κ. Παπανδρέου το Συμβούλιο Πολιτικών Αρχηγών

Ο Πρωθυπουργός επικοινώνησε προ ολίγου με τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας και δέχθηκε να συγκληθεί το Συμβούλιο Πολιτικών Αρχηγών, αφού ολοκληρωθούν οι διαπραγματεύσεις και τον ενημερώσει σχετικά

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 30/04/2010 15:06:40

    Το GAP σέρνεται από τις εξελίξεις.
    Δεν μπορεί να μην συμφωνήσει. Είναι τόσο υπάκουο και κάνει ότι του λένε.

    • (A)θανάσης avatar
      (A)θανάσης @ Orestios 30/04/2010 15:07:37

      ΑΦΟΥ....

  2. Νταβέλης avatar
    Νταβέλης 30/04/2010 15:20:11

    Οπα οπα οπα οπα εεεεεεεεεε! Ε ρε γλέντια....

  3. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ avatar
    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 30/04/2010 16:08:17

    Τρείς εναντίον δύο;;;(Ε' τον συνοδοιπόρο τον ξέρετε από μέρες τώρα).Ελπίζω Θεέ μου, να μη γίνουν δύο εναντίον τριών ( κι ο νοών νοείτω ).

  4. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 30/04/2010 16:29:15

    Αρκει να μη βγουν απο εκει μεσα ειτε συναινουντες με τα μετρα ομοθυμαδον ειτε με οικουμενικη συγκαλυψης.

  5. ωχαδελφέ avatar
    ωχαδελφέ 30/04/2010 19:22:43

    η Αλέκα δεν θα πάει, ο Αλέξης θα τους πάει άγρια κόντρα, το τρία δύο γίνεται δύο τρία αν ο Αντώνης πιεστεί και υποχωρήσει λόγω βρυκόλακα και θυγατέρας. Αντε και λόγω νταβατζήδων.

  6. Σπάρτακος avatar
    Σπάρτακος 30/04/2010 19:44:36

    Καλά,που κρύφτηκες εσύ;;; Αλλά μέσα σ'όλα,διαπιστώνω πως είσαι άδικη κι αχάριστη με τους νταβατζήδες μικρή μου,γιατί εκτός από σένα,στήριξαν κι αυτοί με νύχια και με δόντια, τον δικό σου.Καί τώρα, τον αβαντάρουν ακόμα περισσότερο,λέγοντάς μας από τα καναλάκια τους,πόσο καλό κι απαραίτητο είναι το ΔΝΤ.Οσο γιά τον Αντώνη,άσε πρώτα να δείς και μετά κρίνε.Οπως άλλωστε θα κάνουμε κι όλοι μας.Οσο γιά την νέα σου προτίμηση τον Αλέξη,μην μου ανησυχείς καθόλου κυρά μου.Αυτός δεν χάνει το παντεσπάνι του,με τίποτα.Κύτταξε να δουλέψεις κομματάκι στο οκταωράκι σου,γιά να μπορέσουν τα γερόντια να πάρουν την ψαλλιδισμένη συνταξούλα τους.