01/10/2009 22:39
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μεγάλη συγκέντρωση του Σαμαρά στην Καλαμάτα





ΣΧΟΛΙΑ

  1. Dubai Expatriate avatar
    Dubai Expatriate 01/10/2009 23:39:21

    Η Καλαμάτα, πόλη 50.000 κατοίκων συγκέντρωσε σχεδόν το ίδιο κόσμο με τη κεντρική προεκλογική συγκεντρωση του ΓΚΑΠ στην Αθήνα.

    Στη Καλαμάτα μαζέυτηκαν στο ζενίθ της ομιλίας περί τα 10.000 άτομα ενώ στην Αθήνα μετά βίας έφθασαν τους 20.000 (Σε πόλη 5 εκ.!)

    Υπάρχει μια βουβή αντίδραση που αρχίζει να φαίνεται.




    Υ.Γ Παρεπιπτώντος, Φάκτωρ το πολύ καλό σάιτ "ΟΛΥΜΠΙΑ" έχει ανεβάσει μια είδηση σχετικά με την αποστολή Αλβανικών SMS, από την Νταλάρα σε Βορειοηπειρώτες που ψηφίζουν.

    Ήδη υπάρχουν αντιδράσεις αρκετές και πρόκειται κατά την ταπεινή μου άποψη για πολύ μεγάλη πολιτική αλητεία.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Dubai Expatriate 02/10/2009 00:03:57

      Είπαμε, η Νταλάρα μου θυμίζει δυσανεκτική. Έτοιμοι να μας αρχίσει στα χαστούκια είναι. Που να βγει και βουλευτής.

    • Υ. avatar
      Υ. @ Dubai Expatriate 02/10/2009 19:20:32

      Με απόφαση δικαστηρίου απαγορεύεται να κάνετε χρήση του συγκεκριμένου ονόματος.
      Άρα, “η ακατονόμαστη”

  2. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 01/10/2009 23:51:14

    Τι να λέει ο Μπρέγκοβιτς άραγε ...

  3. O Ιθαγενής avatar
    O Ιθαγενής 02/10/2009 13:56:18

    ...μπα μάλλον είχαν πάει να υποδεχθούν τον Επικούριο Απόλλωνα....

  4. tiramola avatar
    tiramola 02/10/2009 14:04:13

    7 νοματέοι το τετραγωνικό....

    • trelakias avatar
      trelakias @ tiramola 02/10/2009 14:47:34

      Σιγά ρε αδερφέ, μην μπερδέβεσε, δεν μιλάμε για την συγκέντρωση του Jefrey στο πεδιο του Άρεως. Για τον Σαμαρά στην Καλαμάτα βλέπουμε.
      Άρε παναγιωτακόπουλε πως λείπεις απο το Θασοκ!! Ούτε ένα πλάνο δεν ξέρουν να πάρουν τα γιουσουφάκια του ΓΚΑΠ.

  5. O Ιθαγενής avatar
    O Ιθαγενής 02/10/2009 15:45:32

    Σε διάφορες αναρτήσεις παλαιότερα τον είχα υποστηρίξει.
    Λυπάμαι, αλλά δεν διαφέρει από τους υπόλοιπους.
    Κάτι οι μεταφορές μνημείων, κάτι οι παραχωρήσεις διατηρητέων κτιρίων, ενώ οι Υπηρεσίες του Υπουργείου που προΐσταται είναι στο ενοίκιο δείχνουν ή πολιτικές πρακτικές ή έλλειψη πληροφόρησης.
    Οτι και από τα δύο να συμβαίνει δεν είναι σωστό για κάποιον που διοικεί.....

  6. no more bets avatar
    no more bets 02/10/2009 15:54:18

    Αρχηγικη εμφανιση με προσεκτικες διατυπωσεις...