#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
25/02/2010 22:31
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μεγάλη νίκη του Παναθηναϊκού



Ο Παναθηναϊκός μετά τα στραπάτσα στο ελληνικό πρωτάθλημα, αναγεννήθηκε σε ευρωπαϊκή διοργάνωση! Με μια εμφάνιση, βγαλμένη από τις χρυσές σελίδες της ευρωπαϊκής ιστορίας του επικράτησε 3-2 της Ρόμα και προκρίθηκε πανηγυρικά στους "16" του Γιουρόπα Λιγκ. "Μαγικό" παιχνίδι από τον Νίνη, ο οποίος έδειξε την κλάση του.Ο Σισέ, την ημέρα  που τον αγνόησε ο Ντομενέκ, ο εκλέκτορας της Εθνικής Γαλλίας, σημείωσε δύο γκολ.

Αμετανόητος Γάβρος

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Προφήτης avatar
    Προφήτης 25/02/2010 22:32:47

    Παναθηναϊκός γεννιέσαι - δεν γίνεσαι !

    • donaE avatar
      donaE @ Προφήτης 25/02/2010 22:35:02

      Ναι!!!!!!

    • effie B. avatar
      effie B. @ Προφήτης 25/02/2010 22:49:26

      ΑΠΑΙΚΤΟΣ Τιτλος απο τα Τελευταια Νεα (απο την Καθημερινη):

      "ΠΑΟ: Ως άλλος Νέρων «έκαψε» τη Ρώμη

      Γράφοντας ακόμη μια «χρυσή» σελίδα στην ευρωπαϊκή του ιστορία, το «τριφύλλι» μεταμορφώθηκε σε λιοντάρι στην Ιταλία και προκρίθηκε στους «16» του Γιουρόπα Λιγκ."

      Γιατι ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ - Παναθηναϊκός γεννιέσαι – δεν γίνεσαι!!!!!!!!!!!!

    • Spm avatar
      Spm @ Προφήτης 25/02/2010 23:06:53

      Ο Παναθηναϊκος ειναι ιδεα!!!
      Ο Παναθηναϊκος είναι ενα μαγικο όνειρο, που μας ταξιδεύει , εκεί που δεν μπορεί κανένας αλλος ...οσό αμετανόητος κι αν είναι!!!

  2. fantomas avatar
    fantomas 25/02/2010 22:56:25

    μαμοτο...... να μην επαιζε με την Μπαγερ Μοναχου !!!

  3. Διοτίμα avatar
    Διοτίμα 25/02/2010 23:01:09

    Να το πολιτικοποιήσουμε λίγο. Με τον "πράσινο" Κωστάκη πρωθυπουργό δεν θά 'βλεπε άσπρη μέρα! Τώρα, όλα βρίσκουν το φυσικό τους χρώμα: πράσινη κυβέρνηση, πράσινη ανάπτυξη, πράσινη διατροφή, πράσινο πρωυάθλημα και ...πράσειν άλογα!

  4. tiramola avatar
    tiramola 25/02/2010 23:08:09

    Παναθα τρέλλανέ μας!!!!!!

  5. Spm avatar
    Spm 25/02/2010 23:08:42

    ΠΑΝΑΘΑ μου, εισαι η πιο ...υγιής αρρώστια μου!!!

  6. Spm avatar
    Spm 25/02/2010 23:20:23

    Για φιλανθρωπικους λόγους, θα μοιρασουμε το dvd του ματς Ρομα-Παναθηναϊκος (2-3), εξω από το Καρασκαϊκη, για να μαθουν: ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΤΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.

  7. Shalai avatar
    Shalai 25/02/2010 23:35:07

    ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

  8. tiramola avatar
    tiramola 26/02/2010 00:16:44

    Θα γκρινιάξω λίγο τώρα με το μπάσκετ.
    Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνει φέτος ο Ομπράντοβιτς.Μία από τις καλύτερες περιφέρειες στην Ευρώπη διστάζουν ακόμα και σε ελεύθερο σουτ και ψάχνουν όλοι τον Πέκοβιτς.Αιφνιδιασμοί δεν γίνονται , όλες οι επιθέσεις απέναντι σε οργανωμένη άμυνα , αδυναμία στα ριμπάουντ επιθετικά και αμυντικά με αποτέλεσμα λιγότερες επιθέσεις και ψυχολογία στο ναδίρ για μεγάλο χρονικό διάστημα.Ίσως η μεγαλύτερη περίοδος ντεφορμαρίσματος εδώ και πολλά χρόνια.
    Κανένας λογικός φίλαθλος δεν μπορεί να έχει απίτηση για triple crown κάθε χρόνο , αλλά τόσο άσχημη χρονιά είχαμε πολλά χρόνια να δούμε.

    Εξιλέωση την Κυριακή με το γαύρο...

  9. Giorgos avatar
    Giorgos 26/02/2010 01:49:10

    Αν και οι φίλοι Ολυμπιακοί δε θα διαβάσουν αυτό το άρθρο και φυσικά ούτε τα σχόλια ...

    Φέρτε μας και την Μπορντό για επιδόρπιο!

  10. Green St avatar
    Green St 26/02/2010 01:52:18

    Εκει που έχω ταξιδεψει εγωωωωω
    Μαζί με τον Παναθηναικοοοο
    Δε θα το δειτε ποτε σας ρε μ****ς
    στο πιο τρελό σας ονειρό

  11. Άφατος avatar
    Άφατος 26/02/2010 02:22:30

    έλα μωρή Πανάθα :Ρ

  12. Αρμαγεδδών avatar
    Αρμαγεδδών 26/02/2010 05:07:22

    Πήρε φωτιά το φεγγάρι!

  13. τζών μπερνς avatar
    τζών μπερνς 26/02/2010 05:32:00

    ΑΝ ο Νίνης γινει ο παίκτης που προορίζεται να γίνει, αυτό το παιχνιδί θα το θυμάται για πάντα, όπως και όλοι όσοι το είδαν απο κοντά.

  14. ΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ avatar
    ΠΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/02/2010 07:38:18

    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΟΛΕ.......

  15. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 26/02/2010 08:01:06

    Ως γαυρος συγχαιρω βαζελο. no more comments.

    ΠΠ

  16. Δημητρης avatar
    Δημητρης 26/02/2010 08:45:52

    Αυτη η αγαπη θα μας τρελανει. Μια του υψους και μια του βαθους. Παναθα σ' αγαπαμε οτι κι' αν κανεις.

  17. xrhxa65 avatar
    xrhxa65 26/02/2010 09:51:07

    Επειδή είμαι κακός.....
    και γιατί δεν μ'αρέσει το ποδοσφαιρο .....
    ίσως και γιατί είμαι λιγάκι καχύποπτος....

    Διαβάστε κι αυτό:αρκετά χρόνια ο Ολυμπιακος παίρνει πρωταθλήματα κτλ...ταυτόχρονα "το παιδί του Πέτρου" κλείνει δουλειές και στην ουσία "ελεγχει"το πολιτικό παρασκήνιο στην ελλάδα με κεφάλαια που του προμήθευσε η stazi λίγο πριν την διαλυση της ανατολικής γερμανίας ,για πενδύσεις σε μπανανίες....
    Δύο ημέρες πριν ένας άλλος ΕΠΕΝΔΥΤΗΣ (;)μας βγήκε με εμφάνιση εθνοσωτήρα.... να κάνει προτάσεις για την έξοδο απ'την κρίση και ταυτόχρονα να απαξιώνει (όχι ότι δεν τους αξίζει) τους πολιτικούς σαν υποχείρια διαφόρων....και με υπονοούμενα (υποσχέσεις;)κάθαρσης.......................
    ΚΑΙ σ'αυτό το site τα σχόλια μπήκαν : μόνο με Βγενόπουλο στη κυβέρνηση θα δούμε άσπρη μέρα.....

    Εεεεε.........φως φανάρι........αυτός ο άνθρωπος θα μας φέρει και άλλες χαρές όχι μόνο ποδοσφαιρίκές.............(αρκεί να του βγουν τα σχέδια)

  18. Νιόνιος-διονύσης avatar
    Νιόνιος-διονύσης 26/02/2010 17:15:15

    ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
    MONO EMEΙΣ!!!!!!

  19. xbab avatar
    xbab 26/02/2010 23:02:26

    Έξω πάμε καλά.
    Μέσα;

  20. Quicky avatar