08/12/2009 14:01
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μεγάλε εμείς μαζί σου , αλλά χωρις σκοτωμούς παρακαλώ



Ακόμη και σε αυτήν την ηλικία οι Rolling Stones παραμένουν «κακά παιδιά». Ο 62χρονος κιθαρίστας Ronnie Wood αφέθηκε ελεύθερος, έχοντας καταβάλλει χρηματική εγγύηση, κατηγορούμενος πως αποπειράθηκε να στραγγαλίσει την 20χρονη Ρωσίδα φίλη του Ekaterina Ivanova, στη διάρκεια τσακωμού τους.

Ο Wood συνελήφθη τη περασμένη Τετάρτη, έξω από ινδικό ρεστοράν,  όταν κλήθηκε η αστυνομία από περαστικό ζευγάρι που ήταν μάρτυρες του συμβάντος. Ο εκπρόσωπος τύπου του καλλιτέχνη, επιβεβαίωσε πως ο Wood συνελήφθη, αλλά  αφέθηκε ελεύθερος με εγγύηση.

Η Ivanova, που είναι σερβιτόρα, γνωρίστηκε με τον Wood σε ένα νυχτερινό κλαμπ του Λονδίνου πέρσι, και αποτελούν ζευγάρι έκτοτε. Η επί 23 έτη σύζυγος του Βρετανού ροκ σταρ, παράτησε τον Wood εξαιτίας της απιστίας του, και το διαζύγιο τους είναι να οριστικοποιηθεί τις ερχόμενες εβδομάδες. Η περιουσία του Wood, υπολογίζεται πως αγγίζει τα 84 εκατομμύρια στερλίνες.

 First Post

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 08/12/2009 14:04:57

    Δηλαδη στα 23 χρονια μια φορα την απατησε τη συζηγο του??? χαχαχαχαχαααααααααααααααααα

    Μαλλον περιμενε να μαζευτουν τα $$ και να απαιτησει ενα ποσον αξιον της υπομονης της. Αληθεια η κυρια ητο αμεμπτος κορασις 23 χρονια με τον Woods συζηγο στη γυρα???


    ΠΠ

    • Sic transit gloria mundi avatar
      Sic transit gloria mundi @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 08/12/2009 15:00:18

      Περίμενε πολύ, αλλά η αναμονή άξιζε. Όπως στο Χρηματιστήριο. Ο καλός επενδυτής καταπίνει πολλές πίκρες, αλλά στο τέλος, έχει ένα χαρτοφυλάκιο να...
      Κι ένα κέρατο νά, βεβαίως βεβαίως, αλλά αυτό είναι μικρολεπτομέρεια αισθητικής φύσεως.

  2. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 08/12/2009 14:52:22

    η τσου τσου ?

  3. koinos_nous avatar
    koinos_nous 08/12/2009 15:23:03

    Τα μεμε εννοεις?

  4. Anonimi avatar
    Anonimi 08/12/2009 17:03:56

    Τι σου κάνουν τα λεφτά και η δόξα. Με τέτοια μούρη ο τύπος αν τον συναντούσες σε καμιά παμπ στο south bank ούτε να τον φτύσουν δεν θα γύριζαν οι γκόμενες. Ενώ τώρα τρώει το κοριτσάκι τη ρυτίδα και τη χλαπάτσα στη μάπα και το θεωρεί και αναβάθμιση απ' το να σερβίρει βότκες τις νύχτες και ποιός ξέρει και τι άλλο.

    • Y. avatar
      Y. @ Anonimi 08/12/2009 17:12:33

      Ναι, αλλά της έκανε ιδιωτικά σολαρίσματα. Λίγο το ‘χεις? Σύννεφο οι groupies!

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ Anonimi 08/12/2009 18:15:53

      Προσοχή. Υπάρχουν και όρια. Ο τύπος είναι ένας Stone. Σεβασμός. Εδώ βγάζει πιπίνια ο Πανταζής με τη ρωσοποντιακή φάτσα... μη τρελαθούμε. Αν δηλαδή ο Πανταζής ή ο Γονίδης ή ο κάθε χλιμίτζουρας σκυλοτραγουδιστής βγάζουν δέκα πιπίνια, αναλογικά ο Γούντ θα έπρεπε να βγάζει χίλια και ο Τζάγκερ 10.000. Και ας είναι και 80 χρονώ. Μη τα ισοπεδώνουμε όλα. Ύβρις.

  5. loretta avatar
    loretta 09/12/2009 02:20:33

    ειναι και choker ο ατιμουλης εκτος απο ροκερ!!

    κακο κακο παιδι!!