15/05/2009 16:14
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μέχρι τον Οκτώβριο εκπρόσωπος ο κ. Παπακωνσταντίνου

Να παραμείνει μέχρι τον Οκτώβριο εκπρόσωπος του ΠΑΣΟΚ ζήτησε ο κ. Γ. Παπανδρέου από τον κ. Γ. Παπακωνσταντίνου ο οποίος θα είναι επικεφαλής της ευρωλίστας του Κινήματος.

Αυτό βεβαίως μπορούμε να το πάρουμε όπως θέλουμε. Επειδή ναι μεν η Ευρωβουλή δεν δουλεύει το καλοκαίρι, από την άλλη  όμως μπορεί να έχουμε βουλευτικές εκλογές τον Οκτώβριο.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΣΚΑΙς avatar
    ΣΚΑΙς 15/05/2009 16:43:52

    Είναι προφανές αυτό!
    Οι εκλογές θα γίνουν Οκτώβριο, αφού το αποτέλεσμα των Ευροεκλογών θα δημιουργήσει σοβαρό πρόβλημα στον Γιώργο. Επιπλέον, όπως έχει διαγνώσει και ο ΦΑΚΤΟΡΑΣ, θα έχουμε μια βουλή χωρίς ΠΑΥΛΙΔΗ μέχρι τότε. Η στρατηγική ξεδιπλώνεται σιγά-σιγά. Σήμερα, που διαλογίζεται ο Γιώργος με Κομφούκιο, ο ΚΚ μιλάει στον δυσαρεστημένο ΝΔκράτη.
    Κρατήστε τα όλα αυτά!

  2. tom avatar
    tom 15/05/2009 17:02:04

    @1

    Τον Παυλίδη δεν τον κουνάει κανένας. Ειναι ο πιο καθαρός μέσα σε όλη την γαλάζια σισιλιάνικη φαμίλια. Θέλετε να αρχίσει να κουνάει κανένα δαχτυλάκι πάλι; Η να αρχίσει να κελαηδάει;
    Γιαυτό σου λέω, άστον ήσυχο, τώρα που πάει να ξεχαστεί η όλη υπόθεση.

  3. τρια πουλακια καθονταν avatar
    τρια πουλακια καθονταν 15/05/2009 17:13:57

    ΣΚΑΙς
    τι να κρατησουμε? ολο κουταμαρες γραφεις

  4. ariel avatar
    ariel 15/05/2009 17:28:30

    @1
    η Κάτια Μακρή είπε το πρωϊ Ο ΓΑΠ διαλογίζεται με τον Κομφούκιο και ο ΚΚ με τον Ζαγορίτη και τον Τραγάκη. Εγώ λέω πως σαφώς υπερέχει ο πρώτος.

  5. Factorx avatar
    Factorx 15/05/2009 17:30:24

    @ariel: καλά ακούς και την συγκεκριμένη; Απορω

  6. ariel avatar
    ariel 15/05/2009 17:35:47

    Γιατί όχι Φάκτορα; Που βλέπεις το μεμπτό; Από το να βλέπω τα πρωϊνάδικα προτιμώ την Κάτια. Ακούω πολύ ραδιόφωνο όταν δεν είμαι στον υπολογιστή.

  7. Κανένας avatar
    Κανένας 15/05/2009 17:36:12

    Υπαλληλάκια της Ρηγίλης, πάλι όνειρα βλέπετε; Στον Γιώργο θα δημιουργήσει πρόβλημα το αποτέλεσμα των ευρωεκλογών ή στη γαλάζια συμμορία σας; Τα δελφινάκια άρχισαν ήδη να παίζουν στα κύματα...

  8. daris avatar
    daris 15/05/2009 18:44:48

    @1 και ΚΚ
    Στα γαλαζια σου γραμματα
    τρυφερες αναμνησεις
    και σε πιανουν τα κλαματα
    οταν θες να γυρισεις…

    Μια ζωη περιμενω
    μα με δε γινονται θαυματα
    μια ζωη ανασαινω
    στα γαλαζια σου γραμματα

  9. thanos avatar
    thanos 15/05/2009 19:46:04

    1-ΣΚΑΙς Says:
    May 15th, 2009 at 4:43 pm

    Βεβαιως τα κρτησα και τα τακτοποιησα μολις τωρα στο WC

  10. thanos avatar
    thanos 15/05/2009 19:48:54

    ...και να προσθεσω και κατι ακομα,γιατι βρε αγορι μου δεν πας να σε διαβασει ο παπας στη Σαλαμινα? που το ξερεις ισως καλλιτερεψεις.

  11. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 15/05/2009 19:50:03

    Απ`τον Οκτώβρη αναλαμβάνει η Κάτια...

  12. Το πνεύμα του Μάη avatar