06/12/2009 21:28
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Μέσα σε όλα και ο Νικήτας



Ο Δήμαρχος Αθηναίων Νικήτας Κακλαμάνης γιατί δεν φρόντισε να μαζέψει τα σκουπίδια; Για να συμβάλει στην «επανάσταση» αφου πρώτα στους κάδους βάζουν φωτιές οι αντιεξουσιαστές;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. B.K.Σ. avatar
    B.K.Σ. 06/12/2009 22:01:37

    μμμ, νομίζω πως είναι καλή ιδέα! μαζικές πορείες απ΄ όλους τους Αθηναίους κάθε μέρα πριν περάσουν τα απορριματοφόρα, και κάψιμο του περιεχομένου των κάδων! ...σαν τον παληό καλό καιρό που τα καίγαμε στην αυλή!

  2. kanis avatar
    kanis 06/12/2009 23:14:25

    Οι κακιασμένες κι υστερικές επιτέλους αποδεικνύουν το ελαφρότατό τους είναι!

  3. Οδυσσέας - KOMCORP.org avatar
    Οδυσσέας - KOMCORP.org 06/12/2009 23:21:16

    Εσύ έξυπνε που ξέρεις να κατηγορείς, δεν έμαθες πως αυτοί που τα μαζεύουν έκαναν απεργία και δεν κατάφερε με τις προσπάθειες που έκανε να την διακόψει;

    • Loretta avatar
      Loretta @ Οδυσσέας - KOMCORP.org 07/12/2009 00:45:32

      το ταλαιπωρο τρελλο αγορι.....ας πηγαινε να μαζεψει μονος του τα σκουπιδια....!!

      Σε αλλους ηξερε να τα πεταει....!!!

      αλλα οπως λενε στο χωριο μου...Νικητα eat my dust!!

      • ΟΔΥΣΣΕΑΣ avatar
        ΟΔΥΣΣΕΑΣ @ Loretta 07/12/2009 14:07:57

        Τι να προλάβει να κάνει ο άνθρωπος, τέτοιο αγώνα που έδωσε με νύχια και με δόντια..έριχνε λάσπη κάργα..
        Είχε σχέδιο να ψηφίσουν και οι σακούλες αλλά δεν είχαν ταυτότητα...
        Άσε που θέλει να είναι πάλι υποψήφιος δήμαρχος...

    • pampam avatar
      pampam @ Οδυσσέας - KOMCORP.org 07/12/2009 07:50:45

      Εντάξει αλλά δεν είναι και σε φόρμα τώρα για σοβαρές διαπραγματεύσεις –μετά το κτύπημα που εδέχθη η Δεσποσύνη.
      Μην τα θέλουμε όλα δικά μας. Την άλλη φορά όμως να βγάλουμε δήμαρχο του ΣΥΡΙΖΑ.

  4. Tasos avatar
    Tasos 07/12/2009 00:39:26

    Εχει συνέλθει μετά το χαστούκι των εκλογών ή κείται ημιθανής ακόμη? Γιατί στις δημοτικές θα φάει ακόμη μεγαλύτερο...

  5. Vass avatar
    Vass 07/12/2009 00:47:47

    Ο Νικήτας ετοιμάζει δέντρο που θα μας καταπλήξει. Θα έχει και διπλή γραμμή οχυρωματικών για προστασία από τους αναπτήρες.

  6. Justin Case avatar
    Justin Case 07/12/2009 00:51:00

    Σίγουρα το χαστούκι που θα φάει θα είναι ηχηρό άν του επιτρέψουν να κατέβει (δεν προβλέπεται). Δεν είναι βέβαια μόνο η στάση του στα εσωκομματικά (κατάπτυστη - όπως του αρέσει) αλλά σαν δήμαρχος Αθηναίων υπήρξε το απόλυτο τίποτα. Το χειρότερο όμως είναι ότι θα μας φορτώσουν το μικρό Κακλαμάνη - Άρη που έβλεπε την ήττα της Μπακογιάννη αλλά έκανε την κουφή και την αόματη. Θά έρθει και η ώρα της και αυτηνής.

    • Tasos avatar
      Tasos @ Justin Case 07/12/2009 01:07:06

      Μπα, στην συνέντευξη πουέδωσε κάπου είπε ότι δεν θα κατέβει για δήμαρχος (ο Αρούλης)

      • anthropos avatar
        anthropos @ Tasos 07/12/2009 08:02:39

        Ο Αρούλης, ναι βρεεε!!!

  7. hyperion avatar
    hyperion 07/12/2009 08:11:33

    Δήμαρχος απ’ το ΣΥΡΙΖΑ κι ας είν’ και νταβανέλος. (Αυτό μου φαίνεται πολύ καλύτερο.) :) )

  8. Λάκωνας avatar
    Λάκωνας 07/12/2009 15:59:38

    τί να πείς....(;)