11/05/2009 20:20
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

ΜΑΝ: 15 εκ ευρώ σε Ελλάδα και άλλες χώρες

ΣΧΟΛΙΑ

  1. mavro avatar
    mavro 11/05/2009 20:46:42

    Υπάρχει κάποια υπόθεση με προμήθεια του δημοσίου ή δέκο πάνω απο 1-2 εκατ ευρώ που δεν βρωμάει? αν ναί γράψτε την και πότε έγινε.
    Κύριοι πληρώνουμε καπέλο για να κονομάνε οι διάφοροι ,τώρα ψάχτε εσείς να δείτε ποιοί είναι περισσότερο ή λιγότερο λαμόγια και καμαρώστε.
    Ελεος μαυρίστε τους ,στείλτε τους στα χωριά τους μπας και ξεμπουκώσει η Αθήνα απο το νέφος.

  2. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 11/05/2009 20:52:19

    Μια η ΖΙΜΕΝΣ, μια η ΒΟΝΤΑΦΟΝ, μια η ΜΑΝ... μια... μια... δεν θέλει πλέον και πολύ για να καταλάβει ακόμη και ο πιο αργόστροφος από εμάς τον λόγο για τον οποίο πολιτεύεται το 90% των όσων πολιτεύονται. Η κονόμα. Όλα τα άλλα είναι για ηλιθίους που τους ψηφίζουν με πάθος μάλιστα!

  3. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 11/05/2009 20:52:59

    Μαντέλη πες αλεύρι.....

  4. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 11/05/2009 21:11:59

    Συγγνώμη strange... Vodafone? Άκουσες να έχει λαδώσει? Μάλλον πλήρωσε τον μίστερ 4,3,2 για την Παναφον... Θα μου πεις, προϊόν εγκλήματος... αλλά λάδωσε?

  5. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 11/05/2009 22:25:01

    Δεν βάζω το χερι μου στη φωτιά, αλλά έχει κάτι συμφέροντα υπερατλαντικά, ή κάνω λάθος. Δεν θα το ρίσκαρε, τουλάχιστον όχι ή ίδια. Να ορίστε, βρήκαμε διαφορά μεταξύ γερμανών και αγγλοαμερικάνων. Οι πρωτοι λαδώνουν ευθεώς. Οι δεύτεροι με μεσάζοντες.

    Τι??? τα παίρνουν οι δικαστές στην Ελλάδα?

  6. Nick avatar
    Nick 11/05/2009 22:50:44

    Χαρές που κάνουν η Renault, IVECO, Volvo και Oshkosh. Και ακόμη μεγαλύτερες η Scania, που πήγε να εξαγοραστεί από τη MAN..

    Ο αμυντικός τομέας είναι το ζουμί, όχι τα λεωφορειάκια...

  7. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 11/05/2009 22:57:04

    O Βερελης προσελαβε γερμανικο δικηγοτικο γραφειο για τα περετερω... Που βρηκε τα $$$ τα τους πληρωσει??

    Θα μας δειξει τα τιμολογια και ΟΤΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ?????????

    Ρωταωωωω

    ΠΠ

  8. Dubai Expatriate avatar
    Dubai Expatriate 12/05/2009 01:09:02

    @ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ

    Οχι δεν θα στα δείξει γιατί αυτά είναι ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα. Ακούς εκεί να ζητάνε και τα ρέστα οι πολίτες.