#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
26/06/2010 19:23
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Λίστες και ονοματολογία στο Συνέδριο της ΝΔ

Όπως αναμενόταν στους διαδρόμους του Tae Kwo DO, όπου συνεχίζει να διεξάγεται το 8ο Συνέδριο της ΝΔ κυριαρχεί η ονοματολογία για τις θέσεις των αντιπροέδρων και του νέου γραμματέα της Κεντρικής Επιτροπής.

Για τις θέσεις των αντιπρόεδρων παίζουν φυσικά τα ονόματα των κ. Αβραμόπουλου και Δήμα, οπότε και πρέπει να … αποκλείσουμε (καλώς εχόντων των πραγμάτων) κάθε άλλη υποψηφιότητα.

Για την θέση του γραμματέα επίσης παίζουν τέσσερα ονόματα: Κώστας Μαρκόπουλος, Ευριπίδης Στυλιανίδης, Ανδρέας Λυκουρέντζος και Πάνος Παναγιωτόπουλος



Άλλο πεδίο ονοματολογίας η αυριανή εκλογή των μελών της Κεντρικής Επιτροπής, για την οποία  ακούγονται τα εξής ονόματα, ενδεικτικά : Φίλων Παρρησιάδης, Χρήστος  Γιάνναρης, Φαήλος Κρανιδιώτης,  Γιάννης Μητρόπουλος, Πέτρος Τζωρτζής, Μίλτος Χρυσομάλλης,  Γιώργος Αναγνωστάκος,  Κώστας Ζωντανός, Γεωργία Αναστασοπούλου, Βασίλης ΚΙκίλιας, Ασημίνα Σκόνδρα, Παντελής Αργυριάδης, Διονύσης Σταμενίτης, Θ. Δραβίλας. Σταύρος Πεντέας, Γιώργος  Παπαδόπουλος, Γιώργος Παντάκης, Κώστας Μπέσης, Παντελής Αργυριάδης, Νταϊάνα Μεταξά, Δημήτρης Κούκης, Αμαλία Σκορδίλη κλπ

Γράφεται επίσης ότι υπάρχουν  «λίστα Καραμανλικών»  και «λίστα Αβραμόπουλου» και ότι και ο Άρης Σπηλιωτόπουλος προσπαθεί να προωθήσει δυο – τρεις δικούς του, αλλά μην πιστεύετε όσα διαβάζετε.

Μία και μοναδική  λίστα φαίνεται ότι θα υπάρχει στο τέλος. «Προεδρική»

Τέλος υπάρχουν και δύο  μπλόγκερς και σχολιαστές μας : Αναστάσιος Καζαντζίδης, και Αθανάσιος Κατσίμπελης οι οποίοι παλεύουν για την τιμή των όπλων.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. πολίτης avatar
    πολίτης 26/06/2010 22:18:29

    Ο Κρανιδιώτης μπορεί να εμπνεύσει κόσμο, ο λόγος του είναι ένα σημαντικό όπλο για τη ΝΔ. Ας βγει μπροστά, από όποια θέση...

  2. πολίτης avatar
    πολίτης 26/06/2010 22:20:12

    Μιλάω από προσωπική πείρα, δικό του ήταν το πρώτο άρθρο που διάβασα και κόλλησα στο Αntinews.

  3. Wolf avatar
    Wolf 26/06/2010 22:38:44

    Το κοινά χαρακτηριστικα όλων αυτών που αναφέρεις για την κεντρική επιτροπή είναι τα εξής: είναι έντιμοι, αφθαρτοι, επιτυχημένοι, νέοι και αυτοδημιουργητοι.

    • Βρασίδας avatar
      Βρασίδας @ Wolf 26/06/2010 23:30:33

      μήπως ξέρεις πού υπηρέτησαν όλοι αυτοί και πού εργάστηκαν;

      • Wolf avatar
        Wolf @ Βρασίδας 27/06/2010 23:46:47

        Φιλε Βρασιδα, όλοι αυτοι ειναι ανθρωποι της καθημερινοτητας μας. Ανθρωποι της διπλανης πορτας, εργαζομενοι, επιχηρηματιες, γιατροί, καθηγητες, δικηγοροι κλπ.

    • αναγνώστρια avatar
      αναγνώστρια @ Wolf 27/06/2010 10:02:46

      δεν είμαι ΝΔ, αλλά συνιστώ στον κ. Σαμαρά, στις θέσεις κλειδιά να βάλει ανθρώπους :
      1. που δεν είναι μέλη των μασονικών στοών γιατί από μέσα εκεί δίνονται οι εντολές,
      2. να έχουν τουλάχιστον 10 ετών ένσημα,
      3. να μην έχουν επισκεφτεί την bidelberg - άλλη εβραϊκή / σιωνιστική λέσχη,
      4. να μην έχει ξανακούσει ο κόσμος το όνομά τους γιατί όλοι οι πα;λιοί πολιτικοί έχουν συνδεθεί είτε με σκάνδαλα είτε με αναποτελεσματικότητα.
      5. ο ίδιος ο κ. Σαμαράς πρέπει να δέχεται τον απλό ολίτη τουλάχιστον 4 ώρες / εβδομάδα για να ακούει απ ευθείας τα παράπονα του πολίτη, να μην ακούει την κατάσταση μόνο από αυλοκόλακες - αυτοί πάντα τα παρουσιάζουν όλα πολύ καλά.

  4. DARK-BLUE avatar
    DARK-BLUE 26/06/2010 23:19:49

    Με αυτούς θα είναι η καλλίτερη Κ.Ε.
    Μακάρι να εκλεγούν.. Άνθρωποι καθαροί, ιδεολόγοι, μαχητές, με ανιδιοτέλεια,και προσήλωση στο κόμμα που οραματίζεται ο Αντώνης Σαμαράς.........ΕΛΠΙΔΑ για τον κόσμο.

  5. Πέτρος avatar
    Πέτρος 26/06/2010 23:40:18

    Ο Φαήλος Κρανιδιώτης είναι εξαιρετική περίπτωση εντιμου και άφθαρτου στελέχους με ιδέες και αποτελεσματικότητα. Θυμηθείτε αυτό το όνομα σε λίγο καιρό. Μπράβο στην επιλογή!

  6. Πέτρος avatar
    Πέτρος 26/06/2010 23:43:22

    Μπορεί να εκφράζω προσωπική γνώμη γιατί είναι φίλος μου,αλλά είναι αλήθεια πως η πορεία του είναι διάφανη όπως και η ζωή του! Φαήλο είμαστε κοντά σου! Μπράβο στον Σαμαρά που τον εμπιστεύεται αταλάντευτα τόσα χρόνια.

  7. Χριστιανοδημοκράτης avatar
    Χριστιανοδημοκράτης 27/06/2010 00:01:58

    Για γραμματέα Λυκουρέντζο, όχι τον απίθανο Στυλιανίδη!

    • gav250 avatar
      gav250 @ Χριστιανοδημοκράτης 27/06/2010 00:15:21

      Διαφωνώ!!! Στυλιανίδη για γραμματέα επειγοντως!!! Σωστός ο Λυκουρέντζος αλλά ως εκεί. Ο Ευριπίδης είναι μακράν καλύτερος σε πολλούς τομείς!!! άριστα δείγματα εργατικότητας, συνεργατικότητας και συντονισμού με λίγους που κάνουν για πάρα πολλούς!!!
      και ρε παιδιά έλεος πια με το Μαρκόπουλο! όπου υπάρχει κενή θέση είναι και υποψήφιος. Δεν σημαίνει οτι επειδή ήταν στη ΠΟΛΑΝ με το Σαμαρά πρέπει να τον λουζόμαστε συνεχώς!!! νισαφι!!

      • thespieys avatar
        thespieys @ gav250 27/06/2010 01:47:01

        Εμενα κανεις απ΄αυτους δε μου γεμιζει το μάτι.

    • πολίτης avatar
      πολίτης @ Χριστιανοδημοκράτης 27/06/2010 11:42:28

      Ο Συλιανίδης έκανε καλή δουλειά στο παιδείας και αυτό είναι κάτι που ακούω από εκπαιδευτικούς που προέρχονται από διάφορους πολιτικούς χώρους. Κυρίως όταν τον συγκρίνουν με όσους υπουργούς προηγήθηκαν και ακολούθησαν, σχέδόν όλοι επισημαίνουν ότι στις μέρες του το υπουργείο ήταν πιο οργανωμένο από ποτέ. Δεν ξέρω αν έχει στην πλάτη του κανένα σκανδαλάκι (για κανέναν δεν μπορούμε πλέον να βάλουμε το χέρι μας στη φωτιά), αλλά τουλάχιστον οι ικανότητές του δεν έχουν αμφισβητηθεί.

      • anonymous avatar
        anonymous @ πολίτης 27/06/2010 11:53:48

        Για το Στυλιανίδη έχουν ακουστεί αρκετά περίεργα για υπερβολικά έξοδα και αδικαιολόγητες δαπάνες όσο ήταν στο υπουργείο.

      • globek avatar
        globek @ πολίτης 27/06/2010 12:02:12

        Έδωσε τζάμπα ..τους υπολογιστές χιχιχιχ

      • Ζάχος avatar
        Ζάχος @ πολίτης 27/06/2010 12:22:20

        Πολίτη, που είναι η καλή δουλειά του Στυλιανίδη στο Παιδείας και δεν την είδαμε; Μήπως ότι λειτούργησε σαν λιαιζόν της εκκλησίας;

  8. Χρήστος avatar
    Χρήστος 27/06/2010 00:16:13

    δεν μίλησε για απολύσεις ο Δενδιας. μειωση του αριθμου γινεται και με μείωση των προσλήψεων. ακόμα και η αγαπημένη σου ντόρα συμφωνει μ'αυτο.

  9. τζιμ avatar
    τζιμ 27/06/2010 02:15:14

    δήμας σημαίνει δύναμη!!

  10. Γιάννης Χριστόπουλος avatar
    Γιάννης Χριστόπουλος 27/06/2010 03:29:24

    To δίχως άλλο ο Κρανιδιώτης πρέπει να εκλεγεί!!!!!!

    • Γιάννης Χριστόπουλος avatar
      Γιάννης Χριστόπουλος @ Γιάννης Χριστόπουλος 27/06/2010 15:07:31

      Χαχαχα συμφωνώ απολύτως με τον συνονόματο και συνεπώνυμο μου!!!

  11. Orestios avatar
    Orestios 27/06/2010 04:09:55

    Φαήλος=power

    • anetos avatar
      anetos @ Orestios 27/06/2010 11:17:27

      αξιος ο Κρανιδιωτης αλλα και ο χρυσανθος ειναι πολυ καλος

    • Dimi avatar
      Dimi @ Orestios 27/06/2010 16:28:23

      @ Orestios

      Φαήλος = Δόξα και Τιμή στους Αγρυπνους Φύλακες Ηρωες των Ελληνικών Ειδικών Δυνάμεων από Αέρα, Γη, και Θάλασσα!...

  12. Asterix avatar
    Asterix 27/06/2010 04:23:10

    Τούτη τη στιγμή, ελάχιστα ενδιαφέρουν τα ονόματα. Θα αρχίσουν να μας ενδιαφέρουν σε κάνα μήνα από τώρα, οπότε και θα διαπιστώσουμε αν όντως υπάρχουν προσόντα, επάρκεια, πολιτική φαντασία κ.λπ. ή αν τα πρόσωπα απλώς εκφράζουν και πάλι μηχανισμούς και λεπτές ισορροπίες.
    Κάποιοι ισχυρίζονται ότι "μόνον έτσι γίνονται αυτά τα πράγματα". Εγώ από την πλευρά μου ισχυρίζομαι ότι μόνον έτσι ΔΕΝ γίνονται τα πράγματα.
    Όχι στις λίστες.
    Όχι στους μηχανισμούς.
    Όχι στις ισορροπίες.
    Όχι στα Μητσοτακικά - Παπανδρέικα κόλπα.

    Δεν έχουμε χρόνο ρε παιδιά.
    Θα μας φάνε λάχανο οι πράσινοι πεινάλες.

    • αναγνώστρια avatar
      αναγνώστρια @ Asterix 27/06/2010 10:30:18

      τα 35 χρόνια της μεταπολίτευσης που
      1. έκλεισαν οι 60 μεγάλες βιομηχανίες στην Ελλάδα με τις υπογραφές του στέφανου Μάνου, και συνεπώς της ΝΔ γιατί ΝΔ ήταν αυτός τότε (1980)Νομοθεσία αριθμός 1083/1980
      2. κανένας δεν μιλάει για εξόρυξη εθνικού πλούτου,
      3. και οι 2 κυβερνήσεις είχαν τις προσλήψεις στο δημόσιο ως εξυπηρέτηση των πελατών τους,
      4. έφαγαν μεταξύ τους - αυτοί και οι φίλοι τους - το δημόσιο χρήμα. Έπαιξαν με μετοχές και ομόλογα τις κρατήσεις των εργαζομένων. Συζητάτε ότι έχει μέλλον η ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ; μην τρελαθούμε τελείως. Οι Ελληνες πολίτες ψάχνουν τώρα για καινούργιο πολιτικό κόμμα, με αξιόλογους ανθρώπους για να σωθούν. Ψάχνουν για νέο ηγέτη που εύχομαι να εμφανιστεί όταν έρθει η κατάλληλη στιγμή. Γιατί αν εμφανιστεί τώρα θα τον φάνε λάχανο οι δημοσιογράφοι / εντεταλμένοι των 2 σημερινών μεγάλων κομμάτων.

    • Επώνυμος avatar
      Επώνυμος @ Asterix 27/06/2010 17:20:27

      Έχει σημασία ότι τόσο ποιοι θα είναι, όσο το ποιοι ΔΕΝ θα είναι.

  13. Προφήτης avatar
    Προφήτης 27/06/2010 10:55:40

    Ο Στυλιανίδης είναι ντενεκές. Αν κάτι τέτοια τυπάκια προωθηθούν σαν ελπίδα για το μέλλον να ξεγράψουμε την ελπίδα.

    • denkserotipota avatar
      denkserotipota @ Προφήτης 27/06/2010 10:56:16

      Και όχι μόνο ο στυλιαρίδης... και κάποιοι άλλοι.

    • Επώνυμος avatar
      Επώνυμος @ Προφήτης 27/06/2010 17:19:22

      Έτσι ακριβώς. Και να σκεφτείς ότι είναι ο καλύτερος ντενεκές από τους πολλούς που είχε ο Καραμανλής (ήταν ο μόνος, ας πούμε, από τα πολιτικά πρόσωπα του ΥΠΕΞ, που έπαιρνε μαζί του διπλωμάτες όταν πήγαινε στο εξωτερικό!). Σκέψου οι άλλοι.

      Όμως δεν ταιριάζει με τίποτα σε αυτό που θέλει να φέρει ο Σαμαράς. Αν κάνει τώρα τέτοιες "ισορροπίες", ζήτω που καήκαμε.

    • Asterix avatar
      Asterix @ Προφήτης 27/06/2010 20:11:09

      Ο φουκαράς ο Στυλιανίδης δεν είναι ντενεκές. Ολίγον ακαλλιέργητος είναι. Απλά τον έβαλε ο ΚΚ στο ΥΠΕΠΘ την πλέον ακατάλληλη στιγμή, ενώ ήταν το πλέον ακατάλληλο πρόσωπο.

      Τον τάϊσαν και με κάτι απίστευτες μπούρδες οι "σύμβουλοί" του, τις οποίες (ο αθεόφοβος) εκστόμισε ενώπιον ακροατηρίου... Τώρα βέβαια του έμεινε η ρετσινιά. Την οποία άϊντε να τη βγάλει τώρα, ε; Και είναι και νέο παιδί που να πάρει.

  14. anonymous avatar
    anonymous 27/06/2010 11:59:29

    Η ΝΔ ως παράταξη έχει ειδικά χαρακτηριστικά. Δεν ξέρω αν της ταιριάζουν.
    Ειδικά για το Λαζαρίδη, έχει αριστερό παρελθόν και μετά τους Αλογοσκούφη, Τατούλη, κλπ. είμαι εξαιρετικά επιφυλακτικός.

  15. Factorx avatar
    Factorx 27/06/2010 12:38:26

    Ξεχάσαμε την Ευθυμία (Εφη) Μπάσδρα, αν. καθ. Ιατρικής Σχολής Παν/μιου Αθηνων

  16. Gabi avatar
    Gabi 27/06/2010 12:46:55

    ο Στυλιανιδης ειναι πολυ καλη επιλογη.....

    • ΙΩΝΑΣ avatar
      ΙΩΝΑΣ @ Gabi 28/06/2010 11:47:37

      Για την Ντόρα

  17. Αγανάκτηση avatar
    Αγανάκτηση 27/06/2010 13:00:17

    Ο Σαμαράς να δώσει στίγμα ότι το κόμμα ως μηχανισμός εξυπηρέτησης προσωπικών συμφερόντων και βολέματος έχει τελειώσει. Αξιοκρατία και διαφάνεια παντού. Αυτό πρέπει να είναι το σύνθημα. Το κόμμα για την Ελλάδα και όχι η Ελλάδα για το κόμμα. Αυτή είναι και η μόνη μακροπρόθεσμα βιώσιμη πολιτική κατεύθυνση.

    Όποιου του αρέσει. Όποιου δεν του αρέσει να πάει στην Ντόρα, στον Καρατζαφέρη ή όπου αλλού βρει στέγη για το σαρκίο του.

  18. ΑΡΚΑΣ avatar
    ΑΡΚΑΣ 27/06/2010 16:53:26

    Ονόματα πέφτουν, αλλά θα εκλεγούν αυτοί που πρέπει. Να του έχετε εμπιστοσύνη.....

    • Asterix avatar
      Asterix @ ΑΡΚΑΣ 27/06/2010 20:21:35

      Να τα πούμε όπως πρέπει:
      Εμπιστοσύνη του Αντώνη του έχω απεριόριστη. Το εννοώ. Είναι ο μόνος πολιτικός που γνωρίζει κάν ποιος είναι ο Ελύτης.
      Αλλά αν πρόκειται να απολαύσουμε πολιτική παραγωγικότητα σε "βάθος χρόνου", να χέσω και τις εμπιστοσύνες και τις αγάπες.

      Χρειάζεται στελέχη με γνώση του ελληνικού επιστημονικού και οικονομικού χώρου. Με γνώσεις χωροταξίας και ιστορίας.
      Ήτοι, χρειάζεται κάτι που το πασόκ δεν διαθέτει πλέον, ενώ το '81 το είχε και του περίσσευε. Χρειάζεται επιστημονικούς συμβούλους απ' όλα τα μήκη και τα πλάτη του ιδεολογικού φάσματος.

      Πρέπει να καταλάβει ότι δεν εκπροσωπεί πλέον την ΝΔ και μόνον. Είναι το Νέο κόμμα των Μεσαίων Στρωμάτων. Έχει την δυναμική του Πασόκ του '78 και του '81. Πρέπει να φύγει μπροστά, γράφοντας τα παλιά στα παπούτσια του.

  19. DOC avatar
    DOC 27/06/2010 16:54:03

    Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία,αλλά εμείς προτελευταίοι!

  20. ΣΑΛΟΝΝΙΚΑ avatar
    ΣΑΛΟΝΝΙΚΑ 27/06/2010 19:37:46

    ΦΑΗΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΕΙΧΑΜΕ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΝΤΙΠΑΘΗΤΙΚΟ ΑΝΤΡΑ ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕΙΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΧΤΩ ΜΗΝΕΣ ΑΠΟΧΗΣ ΑΚΟΥΣΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΕΝΑΝ ΑΡΧΗΓΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΑΟ ΠΟΥ ΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΔΕΙΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ[ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΞΙΑ].ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΝ Κ.ΡΟΔΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΡΗΓΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΑΡΘΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΑΣ.ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ Η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ.

  21. ελευθεριαδου βουλα avatar
    ελευθεριαδου βουλα 27/06/2010 20:21:30

    O Στυλιανιδης ειναι εξυπνος, πολιτικο μυαλο, και πολυ οργανωτικος στοιχεια που ειναι απαραιτητα για την ανοδο του κομματος.

    • tiramola avatar
      tiramola @ ελευθεριαδου βουλα 27/06/2010 20:32:04

      Τελικά τι αποκόμισες Βούλα από το συνέδριο?
      Νέες ιδέες άκουσες?
      Κάτι για την κρίση και πως θα ξεπεραστεί?
      Ιδεολογική πλατφόρμα?

      Επειδή έχω την εντύπωση ότι τα συνέδρια για αυτούς τους λόγους γίνονται...

  22. Προφήτης avatar
    Προφήτης 27/06/2010 20:37:21

    Τις ιδέες του ΠΑΣΟΚ τις γράφει ο Σόρος, δεν χρειάζεται οι θλιβεροί ακόλουθοι του πράσινου μονάρχη να πηγαίνουν σε συνέδρια.

    • tiramola avatar
      tiramola @ Προφήτης 27/06/2010 20:40:33

      Αμάν με αυτόν τον Σόρος, μεγάλος σε ηλικία είναι, θα πεθάνει σε λίγα χρόνια...
      Να δούμε ποιον θα ανακαλύψετε μετά...

      • ΒΡΑΧΟΣ avatar
        ΒΡΑΧΟΣ @ tiramola 27/06/2010 20:41:27

        Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει...

      • archaeopteryx avatar
        archaeopteryx @ tiramola 27/06/2010 20:46:54

        ο κόσμος είναιο γεμάτος από αριστερές κρυπτοσοβιετικές αρκούδες, και στην αδερφίστικη εκδοχή τους έχουν καταλάβει το Δημοκρατικό κόμμα των ΗΠΑ και τα ευρωσοσιαλιστικά κανίς του.

  23. ψιλιασμενος avatar
    ψιλιασμενος 27/06/2010 23:59:03

    Απο τη λίστα αυτη, για την Κ.Ε. της ΝΔ, να πω και οι γνωριζοντες θα καταλάβουν οτι, οι ακραιφνείς Σαμαρικοί -οι δικοί του άνθρωποι- είναι:

    Παρρησιαδης Φίλων
    Γιανναρης Χρήστος
    Κρανιδιώτης Φαήλος
    Μητρόπουλος Γιάννης
    Αναστασοπούλου Γεωργία
    Παπαδόπουλος Γιωργος
    Αργυριαδης Παντελης
    Κουκης Δημητρης
    Σκορδιλη Αμαλια
    Παντακης Γιωργος
    Μεταξα Νταϊανα
    Σταμενιτης Διονυσης
    Μπεσης Κωστας
    Κικιλιας Βασιλης

    Οι αλλοι, απλά ειδαν φως και μπηκαν. Θα ελεγα ειναι στην κατηγορια, των "όψιμων" Σαμαρικών!!!
    Για την αποκατασταση της πραγματικοτητας, αυτά.

    • wolf avatar
      wolf @ ψιλιασμενος 28/06/2010 11:50:07

      Σωστός, ο ψιλιασμένος!!!
      Εισαι σε καλό δρόμο, μ΄αρέσεις...