#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
29/05/2009 13:04
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Κοίτα το ΠΑΣΟΚ

 Είπε κανένας τον ΓΑΠ  «ξενέρωτο»; Να το πάρει πίσω

(το φοβερό πρωτοσέλιδο απο τον "Αδέσμευτο Τύπο". Φαντάσου τι έχουμε να δούμε την επόμενη βδομάδα)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Le canard avatar
    Le canard 29/05/2009 13:09:46

    Σιγά μην σκίσουν κανα καλτσόν

  2. Αρχίδαμος avatar
    Αρχίδαμος 29/05/2009 13:16:14

    Φερε μου τη Κυριακου και θα δεις λιμπιντο και ας κερδισουν κυβερνηση και οι οικολογοι του βεργη.

  3. Αυριανιστής avatar
    Αυριανιστής 29/05/2009 13:20:51

    @2 Αρχίδαμος
    Τώρα που ανέφερες τον Βεργή... θυμάσαι τη μοναδική αφίσα του (νομίζω από τις εκλογές του 1996) που είχε το μόττο "Τσιλέρ, έλα να την πάρεις";

  4. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 29/05/2009 13:30:23

    Τα πρωτα κρουσματα παρατηρηθηκαν την εποχη του αποχωρισμου απο τα ζιβαγκο.... !!

    Τωρα ισως "φτιαχνονται" με τις ανανεωσιμες.. αβυσσος η ψυχη του πρασινου εκσυγχρονιστη.

    Αληθεια οι μπλε Μπαιρακταρηδες ακομη με τις διπλες πιτες "φτιαχνονται" ?? Εχουν τυλιξει εκει μεσα... μερχι και ράσα !! - "Ενα με διπλη και εξτρα ράσο, παρακαλω".

    Ο Τρεμοπουλος ειναι μεγαλο βλημα μιλαμεκαι κατ εμε κατακαθι. Ο δε Καφετζοπουλος ρε παιδια χτες στον Αλτερ, εχανε τα λογια του κ οταν τα εβρισκε καπου σκορπια ελεγε ασυναρτησιες. μαστουρωμενος ηταν?... ΕΛΕΟΣ = ΑΚΑΛΥΠΤΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!



    ΠΠ

  5. Στελιος avatar
    Στελιος 29/05/2009 13:38:29

    Μπορει να ειναι στο πλαισιο του "..ματε για χανομαστε".

  6. Αρχίδαμος avatar
    Αρχίδαμος 29/05/2009 13:40:28

    @4 στειλαμε την ματσουκα στας ευρωπας με τας ευλογιας του Γιωργη, ως σουπερ στελεχος, κολλαμε στον ακαλυπτο τωρα;

  7. Θύμα avatar
    Θύμα 29/05/2009 13:49:19

    Μπά λάθος κάνει ο άνθρωπος που πρίν γίνει πρωθυπουργός φημιζόταν για χαμηλή σεξουαλική δραστηριότητα, όταν έγινε με την κυβερνητική πολιτική του απέδειξε το αντίθετο.

  8. ΛΕΟ avatar
    ΛΕΟ 29/05/2009 13:49:32

    Αλέκα Παπαρήγα
    “Δεν πρόκειται να δοθεί κανένας κατάλογος με οικονομικά στοιχεία ποτέ ακόμη και αν έρθει εισαγγελέας....

    ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΚΚΕ ΟΜΟΛΟΓΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΟΓΙΟ.
    ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ....ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΔΩΡΑ.
    ΚΥΡΙΑ ΠΑΠΑΡΗΓΑ
    ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΥ ΔΗΛΩΣΗ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΠΟΜΕΝΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ ΓΙΑ ΝΕΟ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ.
    ΜΑΘΗΜΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ Η ΔΗΛΩΣΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ,ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΠΟΥ ΤΣΙΠΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΡΑΤΙΚΟ ΚΟΡΒΑΝΑ ΑΝ ΑΡΝΗΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ.
    ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΙΣΧΟΣ.
    Η ΚΟΠΡΟΣ ΤΟΥ ΑΥΓΕΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ Η ΒΟΥΛΗ ...ΕΧΕΙ ΓΕΜΙΣΕΙ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.

  9. anonym avatar
    anonym 29/05/2009 13:55:55

    Να ηταν μονο οι Πασοκοι ποιος θα' σκαζε. Μηπως δεν ξερετε οτι ολοι ειστε για το γαιδαρο καβαλα;;;;
    Η το γαιδαρο θα καβαλησετε η το καλαμι εχετε προ πολλου καβαλησει μετα την πρωτεια σας στα διεθνη καλλιστεια Σεξ.Αντε κι επιστροφη στα νηπια, αφου
    το μυαλο σας δεν απεχει απ' το πουλι παρα μονο εναν ποντο.Αουρορα

  10. Hase avatar
    Hase 29/05/2009 15:32:36

    @9
    Η Παπαρηγα ειπε΅:
    “Δεν πρόκειται να δοθεί κανένας κατάλογος με οικονομικά στοιχεία ανθρωπων που εχουν δωσει χρηματα στο κομμα ποτέ, ακόμη και αν έρθει εισαγγελέας…."
    Μην παραποιεις τα λογια της.
    Αντιθετα ο Τσουκατος ειπε οτι τα πηρε χοντρα απο την Ζημενς και κανενας εισαγγελεας δεν εχει βρει μεχρι τωρα που πηγαν τα φραγκακια.
    Και ο Γιωργακης οταν ρωτηθηκε (για το αποτελεσμα της εσωτερικης ερευνας που θα εκανε) πηρε Eludril. (Ειναι στοματικο υγρο για γαργαρες).

    Απο κει και περα σε κανενα κομμα δεν συμφερει να βγαλει στην φορα τα ονοματα των μεγαλοεπαγγελματιων που τα χρηματοδοτει. Για σκεψου να μαθει καποιος που πουλαει γιαουρτια φερειπειν οτι εγραψε ο τυπος οτι χρηματοδοτει το ΠΑΣΟΚ.


    Ποσα γιαουρτια θα πουλαγε στους Νουδητες αν αυτοι μαθαιναν πως τα δινει στο ΠΑΣΟΚ;
    Χωρια ο φοβος των μικρων που δεν θελουν να αποκαλυφθουν ποιο κομμα υποστηριζουν

  11. aristera avatar
    aristera 29/05/2009 15:44:26

    @9 Τέτοια πρόστυχη παραποίηση αναρωτιέμαι τι συμφέρον έχεις και την κάνεις. ΠΡοφανώς κρίνεις όλη την κοινωνία με βάση το δικό σου κόμμα και τον δικό σου περίγυρο και θεωρείς ότι παντού έχει γεμίσει κόπρο. Ψάξε λίγο καλύτερα ...

    Η Αλέκα είπε ότι τα κόμματα δεν είναι επιχειρήσεις για να υφίστανται ελέγχους, ότι σε κανένα κόμμα δεν έχει πάει εισαγγελέας και ότι
    Ο ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ

    Είναι δυνατόν να σε κατηγορώ για δολοφόνο χωρίς στοιχεία και να ζητάω ΕΣΥ να φέρεις στοιχεία ότι δεν είσαι δολοφόνος;

    Άντε γιατί παράγινε αυτό το λασπο-αίσχος.

  12. anonym avatar
    anonym 29/05/2009 15:49:37

    9. Aυτη τη μαγκουφα την Αλεκα τι τη θελετε στη βουλη; Οι αναχρονιστικες και ευτελιστικες της κορωνες προξενουν αηδια και προσβολη στους Κροισους τους απογονους της πρωην Λενικης και νυν Μοσχαικης δυναστειας.Αουρορα

  13. daris avatar
    daris 29/05/2009 16:26:27

    ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ!!!
    ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!

  14. leon avatar
    leon 29/05/2009 16:50:16

    "Επειδή διαθέτουμε καλούς φίλους, αλλά υπάρχουν και έντιμοι άνθρωποι και σε πολιτικούς χώρους και σε δημοσιογραφικούς, έντιμοι οι οποίοι βεβαίως δεν είναι κομμουνιστές, αλλά δεν αντέχουν τις βρώμικες εκστρατείες, έχουμε την πληροφορία ότι πολιτικοί και δημοσιογραφικοί κύκλοι προσπαθούν και σκέφτονται να ετοιμάσουν μια προβοκάτσια τις τελευταίες ημέρες πριν τις εκλογές εναντίον του ΚΚΕ, με την ελπίδα να κόψουν 1% σε ποσοστό από το ΚΚΕ. Ψηφοφόρους, που για πρώτη φορά θέλουν να ψηφίσουν το Κόμμα. Μολών λαβέ, λοιπόν".

    "Εμείς δεν μπορούμε να ματαιώσουμε την προβοκάτσια. Άμα θέλουν, να την κάνουν. Τους δηλώνουμε ότι θα το πληρώσουν ακριβά και εκείνο που θα μας προσφέρουν είναι τα μέλη του Κόμματος και της ΚΝΕ, οι φίλοι του Κόμματος, να κάνουν την μέρα, νύχτα, να τρέξουν ακόμα πιο πολύ από όσο τρέχουν, ούτως ώστε να μην υπάρχει καμιά ζημιά για το Κόμμα. Μολών λαβέ".

    Στην ερώτηση αν γνωρίζει ποιοι είναι αυτοί που ετοιμάζουν την προβοκάτσια, η κα Παπαρήγα απάντησε: "Λες να μην τους ξέρω; Γιατί το λέω; Έχουμε πει τίποτα που δεν ισχύει; Γιατί να τους καταδώσω; Μήπως πρέπει να έρθει και ο εισαγγελέας να μου πάρει δήλωση για αυτό;".

    Ταδε εφη Παπαρηγα σημερα...
    Απο Οτενετ...

  15. Factorx avatar
    Factorx 29/05/2009 17:02:13

    @daris: για μια ακόμα φορά επιβεβαιώνεται οτι δεν έχεις αισθηση του χιούμορ. Δεν απαξιώνει το ΠΑΣΟΚ το δημοσίευμα του Αδέσμευτου, αυτούς που τα γραφουν απαξιώνει. και λέμε την αποψη μας καθαρά

  16. Ρουλης avatar
    Ρουλης 30/05/2009 00:10:16

    Σιγά μην σκίσουν και κανένα καλτσόν.