#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
15/05/2012 15:19
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Καταπέλτης η Προεδρία της Δημοκρατίας για τον Καμμένο: αυτός μας έδωσε το έγγραφο!!!



Ο διευθυντής του γραφείου του Προέδρου της Δημοκρατίας, πρέσβης κ. Μπίτσιος δήλωσε πριν από λίγο στους δημοσιογράφους, ότι ο ίδιος ο κ. Καμμένος "ενεχειρίασε" στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας το επίμαχο έγγραφο ζητώντας του να το μεταφέρει στους άλλους πολιτικούς αρχηγούς. Στη συνέχεια το έγγραφο διαβιβάστηκε στους άλλους πολιτικούς αρχηγούς είτε με φάξ είτε διά χειρός

Λίγο πιο πρίν, μιλώντας στη τηλεόραση του ΣΚΑΪ, ο Πάνος Καμμένος είχε πεί: «Αυτό το έγγραφο δεν είναι δικό μου δεν έχει κατατεθεί ποτέ από τους Ανεξάρτητους Έλληνες, δεν έχει σφραγίδα, ούτε αριθμό πρωτοκόλλου και δεν το έδωσα εγώ στον Πρόεδρο της Δημοκρατίας».

Και επίσημη ανακοίνωση της Προεδρίας της Δημοκρατίας

Μετά το συμβούλιο των πολιτικών αρχηγών η Προεδρία της Δημοκρατίας εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση:

«Στις 13.5.2012 στην κατ’ ιδίαν συνάντηση του Προέδρου της Δημοκρατίας με τον Πρόεδρο των Ανεξαρτήτων Ελλήνων, ο κ. Καμμένος έδωσε στον κ. Παπούλια ένα κείμενο με τις θέσεις των Ανεξαρτήτων Ελλήνων το οποίο περιείχε διάφορα σενάρια για τον σχηματισμό κυβέρνησης. Με παράκληση του Προέδρου των Ανεξαρτήτων Ελλήνων, το κείμενο αυτό κοινοποιήθηκε στους υπόλοιπους αρχηγούς κομμάτων».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Κοινος Νους avatar
    Κοινος Νους 15/05/2012 15:22:25

    Αυτα συμβαινουν οταν ψηφίζουμε ανεπάγγελτα πλουσιοπαιδα για πολιτικους.

    Ο κος Καμμενος νομιζει οτι μπορει να μας βγάζει ολους τρελλους, στην πράξη ομως οταν η μαιμου ανεβαινει στο δεντρο, τοτε φαινεται ο κ...ς της

  2. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 15/05/2012 15:23:10

    Νέα ήθη από τους νέους πολιτικούς μας!
    Μου λείπει ο .... Παπάγος.

    • S.P. avatar
      S.P. @ Strange Attractor 15/05/2012 15:32:05

      Ναι ατό το όνομα λείπει πάνω απ' όλα, πραγματικά !!!
      Λείπουν και άλλοι: Οι εξαιρετικά μορφωμένοι και τίμιοι Παναγιώτης Καννελόπουλος, Στέφανος Στεφανόπουλος, και λίγοι άλλοι.

  3. kotstak avatar
    kotstak 15/05/2012 15:27:24

    Ο Καμμένος, προφανώς, άφησε αυτό το non paper ανάμεσα στα άλλα έγγραφα.
    Δηλαδή κάτι σα να του έπεσε.
    Θέλησε με αυτόν το τρόπο να πει έμμεσα:
    Εάν, κύριε πρόεδρε, μου κάνετε εσείς αυτήν τη πρόταση θα την αποδεχτώ.
    Ο πρόεδρος, καλοπροαίρετα σκεπτόμενος και ευρισκόμενος μέσα στη δύνη των προβλημάτων, δεν έδωσε σημασία στον ελιγμό του Καμμένου.
    Είναι πολύ πιθανό ο Καμμένος να έχει τυπώσει το non paper σε άλλο εκτυπωτή, από αυτόν που τύπωσε τα άλλα έγγραφα.

  4. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 15/05/2012 15:36:26

    Οπερέττα buffa !
    Μου θυμίζει τον "Βαφτιστικό" του Θεόφραστου Σακελλαρίδη. Όπου ο Μάρκος μη ξέροντας γράμματα, έβαζε τον Πέτρο να γράφει την αλληλογραφία του. Και έτσι ξεκινά μια γελοία ιστορία...

  5. Mara avatar
    Mara 15/05/2012 15:48:37

    Ο κύριος "ούτε νεκρός....", την έκανε την δουλειά... του.
    Στην παγίδα του έπεσαν οι δεξιοί ψηφοφόροι και τον ψήφισαν.
    Ο στόχος λοιπόν επιτεύχθει.
    Η Ν.Δ. εξαιτίας του, έχασε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό ψηφοφόρων.

    Μόνο που δεν κατάλαβε ο κακομοίρης..., ότι η "δουλειά" τελείωσε... και τώρα πρέπει να τηρήσει τα συμφωνηθέντα....
    Μόλις λοιπόν πήγε να σηκώσει.... κεφαλάκι και να απαιτήσει.... άλλα... πιό μεγάλα..., τον στείλανε.... αδιάβαστο....
    Δόλιε και επαρμένε Πανούλη..., τί νόμιζες ότι μπορείς εσύ... να παίζεις παιχνίδια τέτοιου βεληνεκούς...???
    Είπαμε την δουλειά... την έκανες. Δεν έγινε ο Σαμαράς πρωθυπουργός.
    Άντε... τώρα που καλοκαιριάζει πάρε το σκαφάκι σου ή το ελικοπτεράκι σου και πήγαινε σε καμμιά Μύκονο να κάνεις μπάνια.... και να ηρεμήσεις.... (πάρε και τον μεγαλοπατριώτη... Χήτο μαζί σου, να σου κάνει κατήχηση περί "ανεξαρτησίας" της Κρήτης, μήπως αναλάβετε καμμιά νέα δουλειά....)

  6. Mara avatar
    Mara 15/05/2012 16:00:35

    ...και για να μην ξεχνιόμαστε.... θαυμάστε τον μεγάλο... πατριώτη Χήτο, πως έμμεσα στηρίζει την "ανεξαρτησία" της Κρήτης εδώ:

    Στο 4.37΄
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UUQ4bbxXtsQ

    • airman avatar
      airman @ Mara 15/05/2012 19:15:25

      'Ωστε κατά τον κ. Χήτο (υποψήφιο του κ. Καμμένου στα Γιάννενα) ευσεβής πόθος των Κρητικών είναι η ανεξαρτησία της Κρήτης!
      Μήπως οι απόψεις αυτού του κυρίου (παρ' ολίγον βουλευτή) συνιστούν κίνδυνο Εθνικής Ασφάλειας;

      • Mara avatar
        Mara @ airman 15/05/2012 19:42:53

        Είναι επικίνδυνοι όλοι εκεί μέσα....
        Απορώ με τα γνωστά πρώην στελέχεχη της Ν.Δ., πώς μπορούν και συνυπάρχουν με τέτοια άτομα.....

    • Εύμηλος avatar
      Εύμηλος @ Mara 15/05/2012 21:03:00

      Αυτό το κόμμα θα έπρεπε να ονομάζετε των Ανελλήνιστων Ελλήνων. Από τον αρχηγό του και τον Κουΐκ έως το Χήτο τα ελληνικά τους είναι τόσο χύδην ... η επέλευσις των βαρβάρων.
      Μα τόση παρακμή!!!
      Κατάντια

  7. Παναγιώτης avatar
    Παναγιώτης 15/05/2012 16:10:10

    Συμφωνώ ! Ο Καμμένος ξεβρακώθηκε. Ο Τσίπρας απομονώνεται. Το ζητούμενο είναι πως η δική μας Παράταξη θα προσελκύσει τους ψηφοφόρους της, είτε αυτούς που απείχαν και δεν προσήλθαν, είτε αυτούς που πήγαν σε ΑΝ.ΕΛ. ή ΣΥΡΙΖΑ . Το βλέπω λίγο δύσκολο.

    • Ο Θείος avatar
      Ο Θείος @ Παναγιώτης 15/05/2012 16:26:43

      Άρα, προς τι τόση φούρια;

    • Δημήτρης Κρ avatar
      Δημήτρης Κρ @ Παναγιώτης 15/05/2012 18:28:23

      Παναγιώτη, το ζητούμενο το βλέπω λογικό, όμως και το συμπέρασμά σου το βρίσκω πολύ λογικό.

  8. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 15/05/2012 16:25:51

    Πώς ήταν δυνατον άνθρωπος με τέτοια νοοτροπία να συμμετείχε επί μακρόν σε υπεύθυνες θέσεις μέσα σε μεγάλο πολιτικό κόμμα;
    Από το 1993 συνεχώς βουλευτής ! Το 2007 Υφυπουργός Εμπορικής Ναυτιλίας, Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής.
    Ποιά αυτοκριτική μπορεί να επανορθώσει;
    Θα μου πείτε ήταν ο μόνος που έσπασε ρεκόρ "σωφροσύνης", "σύνεσης", "εντιμότητας", "φιλοτιμίας" και "ευφυίας";
    Το πολιτικό μας προσωπικό έχει πολλούς τραγικούς και γελοίους.

    • Φρικιό avatar
      Φρικιό @ Ο Θείος 15/05/2012 17:01:08

      Ο λαός είναι σοφός σου λέει μετά. Πολλά καντάρια σοφίας, οξυδέρκειας, ευστροφίας και αντίληψης!

      • Ο Θείος avatar
        Ο Θείος @ Φρικιό 15/05/2012 17:35:32

        Ο λαός τον ανέβασε και τον κράτησε εκεί ή η κομματική νομενκλατούρα;

        • tak avatar
          tak @ Ο Θείος 15/05/2012 19:21:09

          Η νομενκλατούρα...

  9. ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
    ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 15/05/2012 16:46:40

    Ο κ. Καμμένος εξετέλεσε την αποστολή του. Αφαίρεσε ένα σημαντικό κομμάτι από τη ΝΔ τάζοντας λαγούς με πετραχήλια. Από τώρα και στο εξής νομίζω ότι θ΄αρχίσει η αποδόμησή του. Δεν είναι χρήσιμος πλέον, στους κύκλους που τον λανσάρισαν ως αρχηγό κόμματος.

    Πάντως, το τραγικό είναι οι νεοδημοκράτες που ψήφισαν ΣΥΡΙΖΑ. Δηλ. ψήφισαν εν αγνοία τους Ρόζα Λουξ., ΑΚΟΕ κλπ. αριστερές δυνάμεις με τις αμφιλεγόμενες θέσεις στα εθνικά προβλήματα, στο λαθρομετανατευστικό κλπ. Οποία πατριωτική στάσις και θέσεις των εν λόγω ψηφοφόρων.

  10. Orestios avatar
    Orestios 15/05/2012 16:53:08

    Η προβοκάτσια αποκαλύφθηκε.
    Τουλάχιστον ας διαφυλάξετε, όσο μπορείτε ακόμα, την αξιοπιστία του Antinews

    • Factorx avatar
      Factorx @ Orestios 15/05/2012 17:09:14

      Ποιά προβοκάτσια; Διαψεύδεις την Προεδρία της Δημοκρατίας; Που κατάντησες ρε φίλε....

    • Αυτόνομος avatar
      Αυτόνομος @ Orestios 15/05/2012 17:21:00

      Ρε Ορέστιε προσπαθείς να επιστρέψεις στο antinews τώρα που κατάλαβες την πατάτα που έκανες με τον Κατακαμμένο; Κι εκείνα τα καλοπαιδα ρε, ο Αρχαίος και κάτι άλλοι επιχειρηματίες του διαδικτύου (λέγε με Π-Π), που την είδαν ξαφνικά κι αυτοί Ανεξάρτητοι Έλληνες τι να λένε τώρα με τα ρεζιλίκια

      • Orestios avatar
        Orestios @ Αυτόνομος 15/05/2012 18:53:04

        Αποκαλύφθηκε πως από το σπίτι του ένας υπάλληλος διακινούσε κάποια "έγγραφα". Το "δεξί χέρι" της Προεδρίας για την ακρίβεια.
        Τώρα γιατί από το σπίτι του και όχι από τν Προεδρία, αυτό ας το βρεί ο δαιμόνιος ρεπόρτερ που το έβγαλε.

        • Factorx avatar
          Factorx @ Orestios 15/05/2012 21:39:17

          Δεν το έχω ξαναπεί για κανέναν, αλλά πραγματικά ντρέπομαι που σχολίαζες εδώ. ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΏΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΊΑΣ κι εσυ συνεχίζεις να κάνεις μαύρη προπαγάνδα;

          • Heaven avatar
            Heaven @ Factorx 15/05/2012 22:08:28

            όλα τα λεφτά η συνέντευξη του κ. Κασιαδιάρη της Χρυσης Αυγης στον Τράγκα, οπου διηγηθηκε καρε-καρε την σκηνη επιδοσης του φακελου Καμενου απο τον ΠτΔ στον Μιχαλολιακο!!
            Ηταν παρων οπως είπε και το εγραφο ειναι ακριβως αυτο που παρουσιασε ο Φακτορας!!!!!
            (για πολλά γέλια ο Καμενος κε. Ορεστιε!!!
            τουλαχιστον μην γελοιοποιείστε Ορέστιε!!!)

          • juliet avatar
            juliet @ Heaven 15/05/2012 22:20:57

            Και μετά άντε να πούμε κακό λόγο για τα ..μαρτυριάρικα .
            Η ζωή μου έμαθε να φοβάμαι τους ''πολύ φίλους'' και όχι τους εχθρούς ,αυτούς τους ξέρω .
            Αλλοστε ,θέλει θάρρος να πεις έκανα λάθος ..αλλά το να συνεχίζεις και διακαιολογείς είναι πια συνειδητή βλακεία .

      • Mara avatar
        Mara @ Αυτόνομος 15/05/2012 21:07:14

        Αυτόνομε,

        Άφησε τους, δεν πειράζει...

        Οι περισσότεροι εξαπατημένοι,
        θα κάνουν του Καμμένου... τα "εννιάμερα" (γιατί τόσες είναι οι μέρες από τις εκλογές) και θα επιστρέψουν....
        Όσο για τους υπόλοιπους, θα κάνουν θέλουν δεν θέλουν τα "σαράντα..." στις εκλογές του Ιουνίου.

    • Mara avatar
      Mara @ Orestios 15/05/2012 20:58:08

      Ορέστιε και λοιποί...συγγενείς... "συγχαρητήρια..."
      Τί να σας πώ?
      Αυτός και άν είναι αρρωστημένος εγωϊσμός.
      Να μην παραδέχεστε ότι την πατήσατε.... με τον Καμμένο.
      Αλλά... ο εγωϊσμός πάνω και από τον πατριωτισμό???
      Έλεος... πιά με αυτή την τυφλή σας φανατίλα....
      Τί άνδρες είστε εσείς? Δεν έχετε τα κότσια να πείτε... "ρέ... παιδιά έσφαλα, την πάτησα..."
      Τόσο κακό είναι πιά????

  11. Factorx avatar
    Factorx 15/05/2012 16:54:12

    Και επίσημη ανακοίνωση της Προεδρίας της Δημοκρατίας

    Μετά το συμβούλιο των πολιτικών αρχηγών η Προεδρία της Δημοκρατίας εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση:

    «Στις 13.5.2012 στην κατ’ ιδίαν συνάντηση του Προέδρου της Δημοκρατίας με τον Πρόεδρο των Ανεξαρτήτων Ελλήνων, ο κ. Καμμένος έδωσε στον κ. Παπούλια ένα κείμενο με τις θέσεις των Ανεξαρτήτων Ελλήνων το οποίο περιείχε διάφορα σενάρια για τον σχηματισμό κυβέρνησης. Με παράκληση του Προέδρου των Ανεξαρτήτων Ελλήνων, το κείμενο αυτό κοινοποιήθηκε στους υπόλοιπους αρχηγούς κομμάτων».

  12. Φρικιό avatar
    Φρικιό 15/05/2012 16:55:55

    Εγώ είμαι σίγουρος ότι ήταν από πίσω η Μέρκελ σε συνεργασία με αυτούς τους Ιλουμινάτι και τον Μπαξ Μπάνι.

  13. Ο Θείος avatar
    Ο Θείος 15/05/2012 17:02:14

    Ποιός θα κάνει αυτοκριτική τώρα;
    Και τι ωφελεί;
    20 χρόνια βουλευτής!
    Και τη στιγμή που η χώρα μπαίνει σε σπιράλ θανάτου, παίζουμε και γελάμε.
    "Αποστολή εξετελέσθη".

  14. rasputin avatar
    rasputin 15/05/2012 17:25:09

    Κουλάρετε . Υπάρχουν πλέον δύο δεδομένα :
    α)Ένα που προϋπήρχε , ότι δηλαδή ο πολύς κόσμος δεν αντέχει αυτό το μνημόνιο, αυτά τα μέτρα , τις οριζόντιες περικοπές , τους μαζικούς φόρους . Και δεν το αντέχει και η χώρα , αν συνεχίσουμε έτσι σε 1 χρόνο θα έχει καταρρεύσει και η Ελλάδα και οι πολίτες της .
    β)Ένα καινούργιο δεδομένο . Όσοι δεν είναι τελείως κακοπροαίρετοι , θολωμένοι ή με κομματικές παρωπίδες , πείστηκαν μετά την κουστωδία των τελευταίων 10 ημερών ότι κανείς δεν πρόκειται να καταγγείλει τις συμφωνίες και το μνημόνιο και να διώξει την τρόικα σε ένα βράδυ .
    Κανένας δεν τολμάει στην πραγματικότητα να προχωρήσει σε μονομερείς , οριστικές πράξεις κατά της Ε.Ε. και του ΔΝΤ .
    Τι απομένει; Να βρεθεί αυτός που θα κάνει τις πιο ωφέλιμες διαπραγματεύσεις με τους έξω , ζητώντας συγκεκριμένες άμεσες τροποποιήσεις , ώστε να σωθεί και η χώρα και οι πολίτες . Ή έστω να προσπαθήσει .
    Είναι ο μόνος δρόμος για όποιον κερδίσει τις εκλογές . Δεν μιλάω για αυτοδυναμίες . Αυτή την φορά όποιος είναι πρώτος θα έχει τουλάχιστον 120 βουλευτές . Θα βρεί εύκολα άλλους 30-50 .

  15. giorgos avatar
    giorgos 15/05/2012 17:54:33

    καλα ο καμμενος ενας γραφικος λαικιστης ηταν παντα.ο μαρκοπουλος,ο ζωης ,ο σταματης,ο δικος μας ο γιαννακης και τοσοι αλλοι δεν ντρεπονται μετα τα χθεσινα ρεζιλικια του πανου?

    • ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ avatar
      ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ @ giorgos 15/05/2012 18:48:32

      Ο Μαρκό; Για πέρνα κατά ΕΟΤ μεριά και τα λέμε.
      Η σοβαρότητά του παροιμιώδης.....Χτύπησε ταβάνι!

      • juliet avatar
        juliet @ ΓΙΑΔΙΚΙΑΡΟΓΛΟΥ 15/05/2012 21:57:59

        Δεν φταίει κανείς άλλος ...όταν βρήκαν οι λίστες με τις χορηγίες του τον καμαρώναμε ,άντε τώρα ...

  16. dim avatar
    dim 15/05/2012 19:01:09

    Μετά από αυτή την επίσημη τοποθέτηση του ΠτΔ, περιμένω άμεση τοποθέτηση του κ. Ζώη, που χθες στη Στάη κατηγορούσε τη ΝΔ για προβοκάτσια και αθλιότητες. Πως θα μπορέσουν πλεον αυτοί οι βουλετευτές να μένουν κάτω από την ίδια στέγη με έναν κατ' επάγγελμα ψεύτη, συκοφάντη, και λαϊκιστή? Αν δεν είναι και αυτοί ίδιοι, θα πρέπει άμεσα να αποχωρήσουν από το 'κίνημα' και να αφήσουν το Καμμένο και το Χαϊκάλη να εισρπάξουν το 1% που τους αξίζει στις επόμενες εκλογές....

  17. ex-zivagos lamogios laliotius gapomalakius pasokus-pasokus!! avatar
    ex-zivagos lamogios laliotius gapomalakius pasokus-pasokus!! 15/05/2012 19:02:46

    Υπήρξε ό χείριστος υφ.Εμπορικής Ναυτιλίας,από εποχής ιδρύσεως τού έν λόγω υπουργείου.
    Τεμπέλης,ανίκανος,καιροσκόπος,φανφαρόνος,φωνακλάς,φαφλατάς,
    αμοραλιστής,άφιλος,αγνώμων,συκοφάντης,συνωμοσιολόγος/συνωμότης, μυθομανής,επικίνδυνος όχι μόνον διά τό κόμμα αλλά καί δι΄αυτήν καθεαυτήν τήν Δημοκρατία.
    Στούς κύκλους/ γραφεία τών αξιωματικών,υπαξιωματικών,διοικητικών υπαλλήλων (ανωτέρων καί μή) τού ΥΕΝ,αλλά κι όλοι οί εμπλεκόμενοι φορείς τής ναυτιλίας,από τούς πλοιοκτήτες (Ε.Ε.Ε),συνδικαλιστές,ναυτεργάτες μέχρι καί τούς καφετζήδες τής πιάτσας τής Ακτής Μιαούλη,.έκφράζονται μέ τά χειρότερα λόγια/χαρακτηρισμούς δι΄ αυτόν καί διατηρούν τίς χειρότερες εντυπώσεις,διά τά έργα καί τίς ημέρες του,στό πέρασμά του από τό ΥΕΝ.
    Είναι απορίας άξιον κι ακατονόητο,ακόμη καί διά τόν πιό ευφυήν ανθρώπινον νούν,πώς ό Καραμανλής τόν επέλεξε (καί πολλούς άλλους σάν κι αυτόν) καί εμπιστεύθηκε,διά υψηλές κομματικές καί κυβερνητικές θέσεις.
    Καί φυσικά ουδείς πλέον Νεοδημοκράτης,πρέπει νά έχει τήν ελαχίστη
    αμφιβολία ,διατί καί πώς καί από ποιούς επροδώθη ό Καραμανλής,ό οποίος
    φέρει τεράστιες προσωπικές όχι μόνον κομματικές αλλά κι εθνικές ευθύνες,διά τίς άστοχες/άκριτες επιλογές του,σέ επίπεδο συνεργατών του.
    Όλα αυτά τά γνωστά πλέον σέ όλους μας ##καμένεια## ερπετά,πού επί πολλά χρόνια εφώλιαζαν στά γραφεία καί κομματικούς μηχανισμούς τής Ν.Δ.,ό Εθνάρχης θά τούς ##μπάτσιζε## καί θά τούς έφτυνε σέ καθημερινή βάση, ακόμη κι άν τού έλεγαν μία απλή καλημέρα!!!!!!

    Eπιθυμούσε καί προσπάθησε/πρότεινε(!!!!!!!_ νά γίνη τό παιδοβούβαλο καί πρωθυπουργός!!!!!

  18. marianna avatar
    marianna 15/05/2012 20:32:42

    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΜΕΓΕΘΟΥΣ ΓΚΑΦΑ, ΚΑΜΜΕΝΟΣ = ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΙΣΜΕΝΟΣ.

  19. ΚΥΘΗΡΙΟΣ avatar
    ΚΥΘΗΡΙΟΣ 15/05/2012 20:54:50

    Καί τό μεσημέρι,πρίν μπεῖ μέσα στό Προεδρικό Μέγαρο,μόνο πού δέν ἒκλαιγε μπροστά στίς κάμερες γιά τή συκοφαντία καί τή ρετσινιά πού τοῦ φόρτωσαν...
    Πόσο ψεύτης καί ὑποκριτής μπορεῖ νά γίνει ἓνας πολιτικός γ... τ. κ..... μ..
    Νά προσπαθήσει νά βγάλει ψεύτη ἓναν πολίτη,ἓναν δημοσιογράφο,ἢ δέν ξέρω ποιόν ἂλλον,ἀλλά καί τόν Πρόεδρο τῆς Δημοκρατίας!!!

  20. seraios avatar
    seraios 15/05/2012 21:58:15

    ο ΚΑΜΜΕΝΟΣ λέει ότι έδωσε ένα έγγραφο με τα 7 σημεία και ότι αυτό που βγήκε είναι πλαστό και δεν έχει πρωτόκολλο!!!! ας μας δώσει το πρωτόκολλο από το έγγραφο που έδωσε!!!!!!!!!