#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
21/05/2011 22:28
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Καιρός να γίνουμε δωδεκαθεϊστές



Το συνέδριο, στο οποίο επενδύει η κυρία Μπακογιάννη, στην πορεία της για αύξηση των ποσοστών του κόμματός της, αναμένεται να διεξαχθεί το τριήμερο 27-29 Μαΐου στο ποδηλατοδρόμιο του ΟΑΚΑ.

Θα ραγίσουν και τα τσιμέντα στο ποδηλατοδρόμιο. Η δε ημερομηνία συμβολική. Η μέρα που έπεσε η Πόλη θα συμβολίζει από τούδε και εις το εξής την αναγέννηση του συναινετικού έθνους

Ο Γκύντερ Κάιζερ πάλι δεν είναι μονόχνοτος άνθρωπος. Το αντίθετο μάλλον. Ο πρώην μάνατζερ της ασφαλιστικής εταιρίας Mannheimer Hamburg είναι δεινός γλεντζές. Από εκείνους μάλιστα, που ξέρει να μεταδίδει το κέφι του και στους συνεργάτες του. Όπως τον Ιούνιο του 2007, όταν νοίκιασε το περίφημο τουρκικό λουτρό της Βουδαπέστης Γκέλερτ - Τέρμε, για να το μετατρέψει, όπως γράφει η οικονομική εφημερίδα Handelsblatt, «σε υπαίθριο μπορντέλο για τους 100 καλύτερους πλασιέ της εταιρίας του».

Αυτά είναι μπόνους, αυτά είναι κίνητρα για τους εργαζόμενους. Κρατείται μυστικό σε ποια εταιρεία είναι τώρα μάνατζερ ο Γκύντερ γιατί πλημμυρίζουν από βιογραφικά...



Οι άθεοι λέει απολαμβάνουν πολύ περισσότερο τη σεξουαλική τους ζωή σε σχέση με όσους κατατρύχονται από ενοχές κατά τη διάρκεια του σεξ, αλλά και για εβδομάδες αργότερα, σύμφωνα έρευνα του Πανεπιστημίου του Κάνσας που διενεργήθηκε σε 14.500 άτομα. Όπως αποκάλυψε η μελέτη, όσοι δεν πιστεύουν στον Θεό είναι πιο πρόθυμοι να συζητήσουν τις σεξουαλικές τους φαντασιώσεις και εμφανίζονται πιο ικανοποιημένοι με τις εμπειρίες τους.

Ήρθε η ώρα να γίνουμε δωδεκαθεϊστές. Φτωχοί, άνεργοι, χωρίς ελπίδα και μέλλον, ας μην έχουμε και ενοχές από πάνω. Μόνο να μη γίνουμε κανίβαλοι Στροσκανιστές. Οιαθεόφοβοι Αμερικάνοι τον φωνάζουν πλέον DSK: δεινόσαυρος σεξιστής κανίβαλος

Και επειδή το σεξ πλέον είναι και θέμα «εξοπλισμού», πλήθος αναμένεται και φέτος να επισκεφτεί την Έκθεση Athens Erotic Dream. Πλέον είναι ένα γεγονός που κάθε χρόνο μαζεύει περισσότερους από 60.000 επισκέπτες, σ' ένα χώρο που έχει τα πάντα γύρω από το σεξ. Η έκθεση τα συγκεντρώνει όλα: ερωτικά αξεσουάρ & βοηθήματα, DVD, εσώρουχα, ξενοδοχεία, Sex Shops, Strip Shoe Clubs, περιοδικά – Sites - τηλεοπτικά κανάλια - εταιρείες παροχής υπηρεσιών, Hot Lines, αλλά και άφθονο live show.

Απορούν μετά οι ξένοι γιατί δεν εξεγείρονται οι Έλληνες. Βρίσκουν διεξόδους διαφυγής και εκτόνωσης. Η κρίση απαιτεί νέες δραστηριότητες. Χωρίς ταμπού και άλλα μικροαστικά συμπλέγματα. Ας πάει και το παλιάμπελο

Μ.Ο.

 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. usound avatar
    usound 21/05/2011 22:44:09

    Συν Θεώ και χείρα κίνει. Ευλογημένο το χουφτώνειν, τέκνον μου!

    • Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
      Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης @ usound 22/05/2011 17:11:05

      Άφεριμ!

  2. Απορία avatar
    Απορία 21/05/2011 23:02:25

    Μέσω του ευδαιμονισμού και του 'ερωτισμού' δεν πρόκειται να ορθοποδήσουμε. Αυτά μας κατάστρεψαν τα τελευταία χρόνια άλλωστε.

    Επιστροφή στις παραδόσεις και τις αξίες της πατρίδας μας χρειάζεται και πολλή πολλή σκληρή δουλειά και σοβαρότητα.

  3. Y. avatar
    Y. 21/05/2011 23:42:49

    ...Στροσκανιστές...χαχαχα
    Βλέπω να το συμπεριλαμβ’ανει και ο Μπαμπινιώτης στη νέα έκδοση του λεξικού του

  4. EYA avatar
    EYA 22/05/2011 00:37:15

    ΣΧ.1 : ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΟΥΝ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΑ ΝΤΟΡΟΥΛΙΝΙΑ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ...ΚΡΙΜΑ…
    ΣΧ. 2: ΑΜ΄ ΣΑΝ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΚΠ/ΚΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΘΩΟ ΟΥΖΑΚΙ;
    ΣΧ.3: ΝΑ ΨΩΝΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΣΤΟΝ ΣΤΡΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΛΑ…
    ΣΧ.4: ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΕΡΙ 12ΘΕΟΥ: ΦΗΜΕΣ, ΑΠΛΑ ΦΗΜΕΣ!!

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ EYA 22/05/2011 10:24:14

      Φιλόλογος Εύα?

  5. Aris lalidis avatar
    Aris lalidis 22/05/2011 00:47:27

    Οπου να ναι σκαει και ο Βεζουβιος σε λιγο, οποτε
    μπορουμε να θυσιασουμε μια σουβλα κοκορετσι
    και να κανουμε σπονδες με μαλαματινα-ελεω ΓΑΠ
    και ΔΝΤ-για χαρη της πρωτης ξενερωτης που μετα
    τα δωδεκα μπουκαλια ολο και μας θυμιζει τη Μπελουτσι.

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ Aris lalidis 22/05/2011 10:25:49

      Δλδ όπως λένε οι Ρώσοι Άρη, δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες υπάρχει λίγη βότκα?

      • Aris lalidis avatar
        Aris lalidis @ Μικρός Οδυσσέας 22/05/2011 10:43:42

        Eδω που φτασαμε αγαπητε , θα επιστρατευσουμε ολα τα αποθεματα
        των παραδοσιακων μας ποτων για να αντεξουμε την πραγματικοτη
        τα της "Δανιας του Νοτου".

  6. Αργοναύτης avatar
    Αργοναύτης 22/05/2011 09:26:18

    Μη το γελάς, και από Αυτόν που πιστεύουμε δεν είδαμε τόσα χρόνια καμιά προκοπή !!!
    --Μας έδωσε μυαλό από τα μπάζα.
    --Δεν φάνηκε πουθενά η φιλευσπλαχνία Του.
    --Δεν μας συγχωρεί που λένε τα παπαδαριά και πάμε άκλαυτοι .
    Τουλάχιστον τους 12 τους συγχωρούσαμε για τα καμώματά τους, γιατί έτσι είμαστε και εμείς.

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ Αργοναύτης 22/05/2011 10:28:09

      Άρα, παραγγέλνουμε χλαμύδες;

  7. danaos avatar
    danaos 22/05/2011 10:22:45

    Μια κοπέλα ρωτάει τη μαμά της, τι θα πει έρωτας.
    Απαντάει η μαμά: Έρωτας……….χμ…….
    Έρωτας παιδί μου είναι να γνωρίσεις έναν όμορφο Κύριο,…….. να σε πάει να φάτε ένα βράδυ στο HILTON,……..
    …….να σου αγοράσει ένα ωραίο αυτοκινητάκι, ……
    να σε πάει μία βόλτα στην Ιταλία,
    …. να σου αγοράσει ένα διαμερισματάκι στο Παρίσι…..
    …………αυτό είναι έρωτας, παιδί μου.


    Και λέει η κόρη:

    Μα, μαμά, και τελικά που είναι η αγάπη, το σεξ, ο πόθος, το πρώτο φιλί όπως λένε όλοι?


    Όχι παιδί μου, αυτά δεν είναι έρωτας, αυτά τα βγάλανε οι κομμουνιστές για να πηδάνε ΤΖΑΜΠΑ !!!!!

    • Aris lalidis avatar
      Aris lalidis @ danaos 22/05/2011 10:45:22

      Εγραψες Δαναε ! Καλημερα.

      • danaos avatar
        danaos @ Aris lalidis 22/05/2011 11:09:16

        Καλημέρα Άρη!Πολιτική ανάλυση έκανα σ' αυτά που γράφει ο Μικρός!

        • Μικρός Οδυσσέας avatar
          Μικρός Οδυσσέας @ danaos 22/05/2011 14:09:10

          Γεια σου Δαναέ. Πολύ καλό το ανεκδοτάκι

  8. Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης avatar
    Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 22/05/2011 17:09:25

    Μικρέ,
    όπως γνωρίζεις δεν διαθέτω καμμία κομματική θέση. Πλην όμως θα βάλω μέσον για να με στείλει η ΝΔ εκπρόσωπο στο Ποδηλατοδρόμιο. ΠΡΟΕΔΡΕ ΣΕ ΙΚΕΤΕΥΩ!

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ Φαήλος Μ. Κρανιδιώτης 23/05/2011 01:29:34

      χαχαχαχα. τώρα είδα το αίτημα σου. Αν πας θα γίνει μεγάλος ντόρος...

  9. ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ avatar
    ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ 22/05/2011 23:16:06

    Οἱ ἄθεοι τὸ ἀπολαμβάνουν καλύτερα; Τρίχες. Ἂν δὲν ὑπάρχει θεός, τί γοῦστο ἔχει νὰ ἁμαρτάνῃς;! Ὄχι στὴν ἀπομυθοποίησι τῆς ἁμαρτίας!

    • Μικρός Οδυσσέας avatar
      Μικρός Οδυσσέας @ ΚΑΛΛΙΜΑΧΟΣ 23/05/2011 01:30:10

      Ωραίο επιχείρημα καλλίμαχε