11/10/2010 23:07
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Καθηλώθηκε στην Κέρκυρα ο Σαμαράς !!!

Μόλις τέλειωσε η συνέντευξη του Μητσοτάκη στο Mega έπιασε καταρρακτώδης βροχή στην Κέρκυρα, με αποτέλεσμα να ματαιωθεί η πτήση με την οποία θα επέστρεφαν στην Αθήνα ο Αντώνης Σαμαράς και η συνοδεία του.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 11/10/2010 23:11:45

    τα βουντού του δράκουλα.
    lol

  2. BlueSky avatar
    BlueSky 11/10/2010 23:19:19

    Φτου σου γκαντέμη, δεν παίζεσαι. Αντώνη υπομονή, όπου να 'ναι θα πέσει ο γκαντέμης!!

  3. Ιωαννης Ένατος avatar
    Ιωαννης Ένατος 11/10/2010 23:25:22

    Είπα στη μάνα μου να τον ξεματιάσει... Α πα πα! Πείτε του να μη ξαναβγεί από τα τάρταρα...

  4. γαλαζιος avatar
    γαλαζιος 11/10/2010 23:32:43

    Σκορδα για τον πρόεδρο παιδιά. Ξεματιασμα και αύριο πρωί πρωί όλοι στο ευχελαιο.

  5. Y. avatar
    Y. 11/10/2010 23:34:03

    Χαχαχα....αφασία πλάκας....
    Μάγκες ακόμα γελάω με την ανάρτηση....

  6. Γιάννης Φαίλτωρ avatar
    Γιάννης Φαίλτωρ 11/10/2010 23:39:55

    Παιδιά εξαφανίστηκαν τα τελευταία σχόλια. Φωνάξτε γρήγορα τον Βαν Χέλσινγκ. Και βγάλετε τον ακατανόμαστο από τις φωτογραφίες!..

    • tsilivithras avatar
      tsilivithras @ Γιάννης Φαίλτωρ 12/10/2010 11:04:24

      Φαντάζομαι το γέλιο που θα έπεσε στο επιτελείο του Σαμαρά όταν θα τους ενημέρωσαν για την κατάσταση και κάποιος θα έκανε την σύνδεση με τα..."μεταφυσικά" τεκταινόμενα!!!

      LOL...

  7. vardarskian avatar
    vardarskian 11/10/2010 23:52:12

    Εγώ ανησυχώ πολύ για τον Αντώνη... Και δεν κάνω καθόλου πλάκα...

    • ΓΙΑΝΝΗΣ avatar
      ΓΙΑΝΝΗΣ @ vardarskian 11/10/2010 23:58:46

      Το ξέρω πως είναι αδίστακτοι, αλλά νομίζω πως έχουν γνώση οι φύλακες..

    • Orestios avatar
      Orestios @ vardarskian 12/10/2010 00:09:22

      Υποννοείς πως μποορούν να φτάσουν μέχρι και αφαίρεση ζωής?

      • loretta avatar
        loretta @ Orestios 12/10/2010 00:12:47

        που ειναι η kanis να μας απαντησει....

      • νεφέλη avatar
        νεφέλη @ Orestios 12/10/2010 00:30:27

        Εδώ είμαι γλυκειά μου και γελάω ....

        Κάποια εφημερίδα δεν έλεγε χθες, ότι η Ντόρα και κάποιος άλλος, από αυτό το άγιο σόι, είχαν παρτίδες με κάποιον από την εταιρεία δολοφόνων;

        υγ. η αλλαγή του nick από kanis σε νεφέλη, οφείλεται σε οικογενειακούς λόγους... Θυμάσαι τι γέλια κάναμε τότε στις εσωκομματικές;

      • vardarskian avatar
        vardarskian @ Orestios 12/10/2010 00:31:46

        Ορέστιε, δεν είμαι fαn του conspiracy theory
        αλλά η τύχη όσων άρθρωσαν ΟΧΙ τα τελευταία χρόνια
        με προβληματίζει...

      • νεφέλη avatar
        νεφέλη @ Orestios 12/10/2010 00:33:20

        vardarskian

        Ποιούς εννοείς;

      • Orestios avatar
        Orestios @ Orestios 12/10/2010 00:38:42

        Μάρτυρες γινόμαστε καθημερινά όλοι μας από τους εκτελεστές του μνημονίου

      • Orestios avatar
        Orestios @ Orestios 12/10/2010 00:40:17

        Πάντως τους έχω ικανούς. Εδώ δεν διστάζουν να οδηγήσουν έναν ολόκληρο λαό στην γενοκτονία.

      • vardarskian avatar
        vardarskian @ Orestios 12/10/2010 00:43:06

        δεν θέλω να το συνεχίσω για να μην γίνω (περισσότερο) γραφικός κι ούτε ξέρω κάτι συγκεκριμένο. Μένω στο έχουν γνώση οι φύλακες που είπε ο Γιάννης παραπάνω ( με την ελπίδα ότι ισχύει). Κι ας είναι δικές μου ψυχώσεις ότι θερίζει ο καρκίνος και αυξάνονται τα αεροπορικά ατυχήματα σε -γενικώς- αντιφρονούντες....

      • νεφέλη avatar
        νεφέλη @ Orestios 12/10/2010 00:49:25

        Αντωνάκη, καλού κακού δε γυρίζεις με τα ΚΤΕΛ, να πάρεις και χυλόπιτες απο του Λεβέντη, που θα σου χρειαστούν για κεράσματα οσονούπω, πρώτα ο Θεός!

      • Orestios avatar
        Orestios @ Orestios 12/10/2010 00:50:09

        Κάποια στιγμή όσα γίνονται κρυφά θα γίνονται πλέον φανερά.

      • loretta avatar
        loretta @ Orestios 12/10/2010 01:43:13

        Νεφελη

        παλι γελια θα ριξουμε ...εδω φτασαμε στο σημειο να βλεπουμε νεκρους να θελουν να αναστηθουν....ετοιμασε τις κασες να ριξουμε πεντε δεκα μεσα!!

  8. Μαρια avatar
    Μαρια 11/10/2010 23:58:31

    Μη γραφετε το συγκεκριμενο ονομα,ελεος πια υπαρχουν αφθονα ψευδωνυμα οπως εφιαλτης,δρακουμελ κ.λ.π ξερετε τωρα.......Δεν ειναι ωρα για σεισμους,λοιμους και καταποντισμους!!!!!!!

  9. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 12/10/2010 00:05:38

    11 ήταν πτήση, 8 άτομα η συνοδεία, 8 μποφόρ καθήλωσαν την πτήση, 8 πήρε το βραδινό του ο δράκουλας...

    όλο μαζί 11.888

    Τυχαίο;;;
    Δεν νομίζω!!!

    • rally monkey avatar
      rally monkey @ Σοσιαληστής 12/10/2010 01:01:14

      τεραστιος!!..

  10. A.M. avatar
    A.M. 12/10/2010 00:06:50

    Να μην πετάξει με αεροπλάνο
    να μην ταξιδέψει με πλοίο
    να μην ταξιδέψει με αυτοκίνητο
    να μην περπατήσει στην Κέρκυρα επειδή έχει στενούς δρόμους με γλάστρες στα μπαλκόνια
    να κοιμηθεί σε δωμάτιο χωρίς πολυέλαιο
    να κάνει ένα ευχάλαιο αύριο πρωί - πρωί με 7 επισκόπους.

    Τα παραπάνω αποτελούν ταξιδιωτική οδηγία για τον Αντώνη.
    Αφορούν τις τρείς επόμενες μέρες.
    Πρέπει να τηρηθούν κατά γράμμα.


    Για νάχουμε πρωθυπουργό δλδ μεθαύριο.

  11. diasapollon avatar
    diasapollon 12/10/2010 00:17:12

    Πρέπει να πάνε 7 επίσκοποι αλλά χωρίς τον Ιερώνυμο.......
    Γρήγορα να δώσει ευχή ο Παναγιώτατος Θεσσολονίκης Ανθιμος,να κάνει τάμα στην Μεγαλόχαρη της Τήνου και μετά να μπει στο αεροπλάνο και όλα θα πάνε καλά.

  12. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 12/10/2010 00:21:44

    Εμ αφού βγήκε ο εωσφόρος βραδιάτικα πάλι καλά που καθηλώθηκε μόνο, καλού κακού αν κάνουν κανένα αγιασμό στο αεροπλάνο και μια πλεξούδα σκόρδα για να είμαστε καλυμμένοι.

  13. Φαινότυπος avatar
    Φαινότυπος 12/10/2010 00:24:05

    Αυτή δεν είναι δουλειά του επίτιμου, είναι τα βουντού του Αβραμόπουλου.

  14. 13 avatar
    13 12/10/2010 02:59:04

    Πραγματι παιδια,αποψε θα ριξει καρεκλες ντιβανια,κομοδινα,τραπεζια... εχουμε καταιγιδα!Επιτελους νερακι!

  15. Γιάννης Κ. avatar
    Γιάννης Κ. 12/10/2010 07:43:09

    Ο Αρχιερέας της Διαπλοκής, με τη σημερινή του εμφάνιση,βοήθησε στην αποκαθήλωσή του.... Δείτε την αποψινή παράστασή του, με θετική ενέργεια, κι όλα θα πάνε καλά!! Ο δαιμόνιος πολιτικός, που, δεν δίστασε, να στείλει όλους τους πολιτικούς του αντιπάλους στο Ειδικό Δικαστήριο, προκειμένου να βγει στα 73 του πρωθυπουργός, θα κόλλαγε στον Αντώνη? Ας του αφιερώσουμε, λοιπόν, το άσμα "Ο χάρος βγήκε παγανιά" κι ας προχωρήσουμε... ' Ολα, πια, ξημερώνουν, για όλους μας, καλύτερα.... Σύντομα, ο Αντώνης Σαμαράς θα είναι Πρωθυπουργός!!