#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
22/09/2011 14:16
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ιδού πως να πληρώσετε ατέλειωτους φόρους!!!

Φυσικὰ καὶ πρέπει νὰ πληρωθοῦν οι νέοι φόροι Προτείνω τοὺς ἀκόλουθους τρόπους:

α) Νὰ πληρώσουμε οἱ πολίτες τὴν ἐφορία μὲ κρατικὰ ὁμόλογα ἴσης ἀξίας, ή

β) Νὰ ἀκολουθήσουμε τὴν μέθοδο Διαμαντοπούλου, ὅπως προτείνει τὸ antistachef: κατ’ ἀρχὰς στέλνουμε στὴν Ἐφορία φωτοτυπίες τῶν χαρτονομισμάτων, μέχρι νὰ ἔρθουν τὰ κανονικά.

Αστυάναξ Καυσοκαλυβίτης 






 

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 22/09/2011 14:22:25

    +10000

  2. Tem avatar
    Tem 22/09/2011 14:27:56

    Ετοιμάζω φωτοτυπίες. Με email μπορώ να στείλω ?

  3. Νικόλας avatar
    Νικόλας 22/09/2011 14:28:15

    ΑΦΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ, ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΛΗΣΤΡΙΚΑ ΜΕΤΡΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ Η΄ ΚΡΙΤΙΚΗ!!! ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΙΟΤΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!

  4. ataktos avatar
    ataktos 22/09/2011 14:29:16

    άριστο!!!!!! ευχαριστώ !!

  5. φωνη avatar
    φωνη 22/09/2011 14:30:37

    Και τα κανονικά φωτοτυπίες είναι.

  6. ΝΙΚΟΛΑΣ avatar
    ΝΙΚΟΛΑΣ 22/09/2011 14:35:30

    Εγώ να πληρώσω σε CDs! ; Όπως τα βιβλία των παιδιών, όχι τα Σι ντι Ες καλέ!

    Α, φτιάχνω κι αχινοσαλάτα, δε μπορεί, κάτι θα αξίζει..

  7. Ρήγας Φερραιος avatar
    Ρήγας Φερραιος 22/09/2011 14:55:21

    ΦΘΑΝΟΥΝ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΟΙ ΜΙΣΘΟΔΟΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ. ΟΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΛΟΓΩ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΟΥ ΜΕΣΟΠΡΟΣΘΕΣΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ!!!!
    ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΘΑ ΚΛΑΙΝΕ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ Δ.Υ.
    ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΘΑ ΕΦΑΡΜΑΣΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΤΡΑ....ΥΠΟΜΟΝΗ...ΘΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ Δ.Υ. ΤΟΥ ΠΡΟΤΕΚΤΟΡΑΤΟΥ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ!!!!!!
    Υ.Γ1. ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΦΩΣΤΗΡΕΣ ΤΗΣ Ν.Δ. ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ ΧΤΕΣ ΒΡΑΔΥ;;;;; ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙ ΥΠΟΥΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟ ΤΩΝ 5000 €;;;
    ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΕΚΜΑΡΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ 55ΟΟ € ΤΟΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;; Ε;;;; ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;;;;
    ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΚΛΗΘΕΙ ΝΑ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ;;;;;
    ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΗ ΣΥΓΓΡΟΥ!!!! ΒΓΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΣΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ.
    ΤΩΡΑ!!!! ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.
    ΥΓ2 ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΕΔΩ ΠΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ, ΚΑΠΟΙΟΙ ΜΕ ΛΟΙΔΩΡΗΣΑΝ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΞΕΦΡΑΣΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤ. ΣΑΜΑΡΑ. ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΡΟΣ ΜΑΣ!!
    Υ.Γ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΕΙΑ;;; ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ;;;;

    **** ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΘΕΙ ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ****
    ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ!!!!!

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ................

  8. ataktos avatar
    ataktos 22/09/2011 15:03:10

    και η επιστολή(συστημένη πάντα ) ..να σταλεί με κοινοποίηση στον ... Κάρολο Παπουλια !!!

  9. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 22/09/2011 15:50:05

    χαχαάαα άψογο!

  10. Ariadne avatar
    Ariadne 22/09/2011 19:03:27

    ..Ακάλυπτες και μεταχρονολογημένες επιταγές δέχονται;;

  11. Ειλωτας avatar
    Ειλωτας 22/09/2011 19:06:05

    Τι γινεται αμα δεν πληρωσης?
    Τα εχεις παντα μπροστα σου και στο τελος τα πληρωνεις διπλα+?
    Μπρος γκρεμος και πισω ρεμα

  12. sxolioblog avatar
    sxolioblog 22/09/2011 20:32:47

    σωστο !!!!!!!!!!!!!!