17/09/2008 16:16
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Θα ανεξαρτητοποιηθεί ο κ. Τατούλης;

Οριστικά εκτός Νέας Δημοκρατίας θεωρούν ήδη τον Τατούλη καλά πληροφορημένες πηγές της ΝΔ. Σύμφωνα με τις ίδιες η μέθοδος που θα ακολουθηθεί δεν θα είναι πειθαρχικό και τα τοιαύτα, αλλά να μην ...κληθεί στην επόμενη σύνοδος της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του κόμματος. Δεν ξέρουμε αν στέκεται αυτό και πως θα μεθοδευτεί τελικά η διαγραφή του, αλλά οι πληροφορίες είναι αξιόπιστες και σας τις μεταφέρουμε.

Ερώτημα: Θα προλάβουν στη ΝΔ, ή ο Κ. Τατούλης θα ανεξαρτητοποιηθεί πρώτος;

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Lies avatar
    Lies 17/09/2008 17:07:05

    Τηλεφωνησε ο Ρουσοπουλος? Αντε κι εις ανώτερα!

  2. rs avatar
    rs 17/09/2008 18:01:48

    Τί μου λέτε;!!! Σοβαρά;
    Μήπως ανασυγκροτείται το ΕΚΚΕ;

  3. troktiko avatar
    troktiko 17/09/2008 18:50:37

    E, τώρα φίλε factorx θα σε...μαλώσουμε. Όταν το βάλαμε εμείς μας έλεγες ότι έπαιρναν από το Μαξίμου και έκαναν τις διαρροές. Δεν χρειάζεται ούτε εσένα να πάρουν ούτε εμάς. Δεδομένο είναι. Πρέπει να είναι βλάκας(sic λόγω Γεροντόπουλου) ο πρωθυπουργός της χώρας για να μην το πράξει.

  4. Γιωργάκης avatar
    Γιωργάκης 17/09/2008 19:20:56

    Γιατί το αποκλείεις τρωκτικό; Μόνο εγώ έχω την αποκλειστικότητα;

  5. Factorx avatar
    Factorx 17/09/2008 19:40:29

    @troktiko:

    Πηράζει που η διαρροή δεν είναι απο το Μαξίμου, αλλά απο την ...Ρηγίλλης - πλάκα κάνω που λέει και ο Παμίνος

    Αλλά, άδικα τα πήρατε στο κρανίο. Πως λέμε "ο Τύπος"; Έστι πρέπε να λέμε και "μπλογκς"


    Να προτείνω και κάτι; Να αρχίσουμε να τσακωνόμαστε για τον ....επόμενο κυβερνητικό εκπρόσωπο. Πάει αυτός

  6. thanos avatar
    thanos 17/09/2008 21:34:03

    @1.# Lies Says:
    September 17th, 2008 at 5:07 pm

    Τηλεφωνησε ο Ρουσοπουλος? Αντε κι εις ανώτερα!

    Δεν αφηνεις τα υπονοουμενα ρε φιλε,ετσι σε ειπανε να γραψεις? Αλλου περνει τηλεφωνο ο Ρουσοπουλος.πας καλα?

  7. troktiko avatar
    troktiko 18/09/2008 00:00:16

    Eίμαστε μαζί σας. Οι σχέσεις μας περνάνε σε νέα εποχή. Τέλος ο ψυχρός πόλεμος. Να τσακωνόμαστε κάθε μέρα. δεν έχουμε πρόβλημα. άλλωστε με όσα γίνονται ότι και να γράψουμε για όποιον και αν γράψουμε ότι θα φύγει είναι δεδομένο ότι θα πέσουμε μέσα. σωστό πάντως αυτό με τα blogs και τύπος. θέλει προσαρμογή στην ιδέα. Άντε να είστε καλά. και μην παρεξηγείστε γενικά μαζί μας. τρέχουμε και πολλές φορές από την ένταση το βλέπεις αλλιώς το πράγμα και όταν είσαι ήρεμος το βλέπεις διαφορετικά. Αν παρεξηγήθηκε κανένας του ζητάμε συγνώμη.

  8. aionios avatar
    aionios 18/09/2008 01:43:27

    Να τα βρείτε και με τους παλιούς σας φίλους από το ΘΕΜΑ και να μην μαλώνετε να είστε αγαπημένοι.
    Εξάλλου στις κωλοτούμπες είστε συνηθισμένοι.

  9. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 19/09/2008 02:15:14

    @troktiko: "Eίμαστε μαζί σας. Οι σχέσεις μας περνάνε σε νέα εποχή. Τέλος ο ψυχρός πόλεμος. Να τσακωνόμαστε κάθε μέρα". Σε ποιους απευθύνεσαι;

  10. "νήπιος γέρων" avatar