#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
08/09/2010 12:11
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Η κ. Αποστολάκη θυμάται τον κ. Χριστοφοράκο;





ΣΧΟΛΙΑ

  1. Ηλίας avatar
    Ηλίας 08/09/2010 12:20:01

    Έλα τώρα....Τι κάθεσαι και θυμάσαι κι εσύ...

  2. Tasos Dedes avatar
    Tasos Dedes 08/09/2010 12:50:09

    Ναι μωρέ περσινά ξυνά σταφύλια..Δεν είναι η Μιλένα αυτή, δεν τη βλέπεις? Έχει η Μιλένα τέτοιο μαλλί τώρα? ΄Εχει αλλάξει σου λέω...αυτό είναι το παλιό ΠΑΣΟΚ...το καινούριο ΠΑΣΟΚ έχει ξανθό μαλλί, ίσιο και είναι καλοντυμένο (αυτά τα παλιά τα σοσιαλιστικά του Ανδρέα δεν υπάρχουν πια) ο ΓΑΠ είναι ευρωπαίος, ορθολογιστής, έχει άλλο αέρα...η Μιλένα αυτή...δε βλέπεις μάλλον καλά...να πας σε οφθαλμίατρο!

  3. ΝΙΚΟΣ avatar
    ΝΙΚΟΣ 08/09/2010 13:49:09

    Μα τί είναι αυτά που θυμάσαι τώρα; Αφού ο ΓΑΠ είπε ότι θα ματώσει αλλά το καθάρισε το ΠΑΣΟΚ! Έχει καμιά σχέση η κυβέρνησή του με τις κυβερνήσεις Σημίτη; Μόνο καμιά σαρανταριά ονόματα είναι ίδια!

    • liker avatar
      liker @ ΝΙΚΟΣ 08/09/2010 18:16:37

      like like like

  4. Greco avatar
    Greco 08/09/2010 14:58:42

    βρηκε καιρο φαινεται ο φακτορας και ξεσκονιζει το αρχειο του :D
    !!!

  5. ΑΝΤΩΝΗΣ avatar
    ΑΝΤΩΝΗΣ 08/09/2010 15:32:40

    Πλάκα - πλάκκα όμως τώρα την βλέπω πιο όμορφη, λες να φταίει ο χωρισμός.

    • παραέλληνας avatar
      παραέλληνας @ ΑΝΤΩΝΗΣ 08/09/2010 18:38:23

      τίποτα φίλε. "σιγά το πράμα" που είχε πει ο Ανδρέας παλιότερα για μια διάσημη. εγώ χωρίς τη μπατζελή έχω αρχίσει ήδη να μην την παλεύω. αχ κατερίνα! νά'μουν αγρότης και νά'σουν στο μπλόκο... (πάντως χωρίς χαζά η ομορφότερη υπουργίνα ever. η μπατζελή, έτσι;)

      • ΑΝΤΩΝΗΣ avatar
        ΑΝΤΩΝΗΣ @ παραέλληνας 09/09/2010 00:51:54

        Λες να μη του εκατσε του Γιώργου γι΄αυτό την εδιωξε.

  6. donaE avatar
    donaE 08/09/2010 16:04:07

    Το πολυ πολυ να θυμαται το τελευταιο μοντελλο louis vuitton.Kαι εγω νομιζω το θυμαμαι αλλα δεν εγινα υφυπουργος.

  7. donaE avatar
    donaE 08/09/2010 16:14:53

    ;

  8. rs avatar
    rs 08/09/2010 16:47:46

    "το γαρ πολύ της θλίψεως γεννά παραφροσύνη"

  9. Vass avatar
    Vass 08/09/2010 17:59:32

    Αίσχος Factora με τις αήθεις επιθέσεις σου. Η κοπέλα έχει υποφέρει πολλά μέχρι να αναρριχηθεί στο πολιτικό στερέωμα και μάλιστα σκληρά εργαζόμενη προς όφελως του λαού που την επέλεξε.
    Ντροπή και στους σχολιαστές που δεν μπορούν να διακρίνουν τη ισορροπία στυλιστικών τάσεων μεταξύ Νταλάρα και Μιλένα που επιχείρησε ο ΓΑΠ. Κρίμα!

  10. ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ avatar
    ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ 08/09/2010 18:19:49

    Το συζηγο τον θυμαται?? Τοσα αυτοκινητα πουλησε στο Σημιτη !! ΕΛΑΣ, Πυροσβεστικη κλπ κλπ

    Ασε μας ρε Μιλενα.. που πηρες και υπουργειο.. μονο απ το ΓΑΠ θα το επερνες. κ αυτος το ξενυχτησε.

    ΠΠ

  11. kleftis avatar
    kleftis 08/09/2010 18:35:34

    http://taxalia.blogspot.com/2010/09/blog-post_2836.html

    απλά κορυφαίο

  12. vonchristoforakos avatar
    vonchristoforakos 08/09/2010 19:43:28

    Αμ, αυτό το κτίριο που νοίκιασε ο ΟΠΑΠ (τα κεντρικά του)!

  13. Ανωνυμος avatar
    Ανωνυμος 08/09/2010 19:50:03

    QUIZ

    Ποιας οικογενειας της απεναντι οχθης ειναι πρωτου βαθμου συγγενης?

    ΜεγαλοΒαρονικη Οικογενεια

    -Πατριαρχης προς αποστρατειαν απο προσκηνιον
    -Ετερο Εκλεκτο Μελος υποβιβασθεν απο Μαφιοσα Σουπερλιγκα σε κατωτερη
    -Ετερο Εκλεκτο Μελος διοργανωτης των ανθρωποσωτηριων εκδηλωσεων της
    Βιλδεβιργης Λεγγια
    -Ετερον Εκλεκτον Θηλεον Μελος μοχθησαντω για τους αγαθους σκοπους
    της Παγκοσμιου Διακυβερνησης ως νεα ανωνυμη Νταιανα

  14. enasapopalia avatar
    enasapopalia 08/09/2010 22:50:33

    Επομένως, όταν μια υφυπουργός παρίσταται σε ένα συνέδριο του economist και ανταλάσσει χειραψία με τον χορηγό του συνεδρίου, αυτό συνιστά διαπλοκή; η εν πάσει περιπτώσει αποτελεί ένα τεκμήριο ενοχής, για το οποίο καλείται να απολογηθεί;
    Δεν μας έχει συνηθίσει το antinews σε τόσο εύκολη και απροβλημάτιστη λασπολογία, φαίνεται όμως ότι στην πορεία για την κατάληψη της εξουσίας από τον Σαμαρά, όλα επιτρέπονται

    • Factorx avatar
      Factorx @ enasapopalia 08/09/2010 23:10:45

      Φυσικά και δεν συνιστα διαπλοκη .
      Όπως δεν συνιστούσε και η φωτογραφια του Καραμανλη με τον Χριστοφοράκο -

      ο αναμάρτητος κλπ.klp

      τα του καισαρως τω καισαρι όμως.
      και υπενθυμιζω τις δεκαδες φωτογραφιες κορυφαιων στελεχων τησ ΝΔ που εχει δημοσιυσει το antinews.

    • Strange Attractor avatar
      Strange Attractor @ enasapopalia 08/09/2010 23:13:39

      Αν τσίμπησε όμως και καμιά τοστιέρα στο συνέδριο;