21/02/2011 01:15
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Η δυστυχία του να είσαι Έλληνας θέλει .... διασκέδαση

Ψηφοφόροι του ΠΑΣΟΚ γιορτάζουν τα γενέθλια του Μωάμεθ - χα χα χααααααα

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Orestios avatar
    Orestios 21/02/2011 01:16:51

    αχαχαχχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

    • loretta avatar
      loretta @ Orestios 21/02/2011 01:22:31

      Ορεστιε

      ακουσες που ειπε....αυτο ντεν ειναι ντιμοκρατια...ντιμοκρατια ειναι μονο με το ΠΑΣΟΚ!! ...

      Τωρα που ντεν εχει χρημα θα λεει τα ιντια???

      • Orestios avatar
        Orestios @ loretta 21/02/2011 01:36:39

        Τώρα θα κουνάει την σημαιούλα στον Καντάφι.
        Καμία ανοχή στον ξεπεσμό.

  2. loretta avatar
    loretta 21/02/2011 01:20:45

    χαχαχαχα δηλ απιστευτο!!! αχχχχχχχχχχχ αθανατο ΠΑΣΟΚ!! τα δινεις ολα για την ΕΞΟΥΣΙΑ !! ΔΩΣΕΕΕΕΕ ΧΡΗΜΑ ΣΤΟ ΛΑΟ και θα παρεις ψηφο και απο τον πακιστανο!!

  3. Νικόλας avatar
    Νικόλας 21/02/2011 01:20:45

    Surreal Delirium!!!

  4. what avatar
    what 21/02/2011 01:51:09

    Πεντια μη φοβαστε ντιαφορετικο.
    Ντιαφορετικο ινε πλουτοσ.

  5. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ avatar
    ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ 21/02/2011 01:54:28

    Πασοκιστανός είναι αυτός;

  6. Professor Moriarty avatar
    Professor Moriarty 21/02/2011 02:06:29

    "...με εξ αιτία του πακιστανών απαγωγών προσωπικά εγώ και άλλα δεκαπέντε συναδέρφια μου εμένα με κρατήσανε αννιά μήνες στο Πακιστάν..."

    "τα φωτιά ντεν έχει πιάσει μόνο βουνό έχει πιάσει κι αγκορά"!

    Υποψήφιος βουλευτής Β' Αθηνών! Και είναι 20 χρόνια στο Ελλάντα!

    Αλλαχουακμπάρ και..πάση θεού, χα-χααα-χααα!

    • Ευθύμης avatar
      Ευθύμης @ Professor Moriarty 21/02/2011 13:17:51

      καλα τον είπε, παπαντρέα.. χαχααχαχαχα!

  7. ΦωΚ avatar
    ΦωΚ 21/02/2011 02:49:20

    se ligo tha valoun kai kanenan talimban, nane kala o filos gelasa simera

  8. taxidriver avatar
    taxidriver 21/02/2011 02:53:43

    Ολοι μαζι με το Γκιωργο Παπανδρεα

  9. ΦωΚ avatar
    ΦωΚ 21/02/2011 03:08:45

    http://www.youtube.com/watch?v=nGbR4SQG_AE&NR=1

  10. Γιώργος Μεσσηνία avatar
    Γιώργος Μεσσηνία 21/02/2011 07:59:09

    Επίκειται η απόφαση της ολομέλειας του ΣτΕ, και τότε θα αποκατασταθεί η δημοκρατία -στο σημείο αυτό- στον τόπο μας.
    Αναφέρομαι στο νόμο για την απόδοση Ιθαγένειας, αλλά και την ψήφο των αλλοδαπών στις αυτοδιοικητικές εκλογές.
    Από εκεί και πέρα, αν δεν θέλουμε να εξισλαμιθούμε ...εθελοντικά (άκου π@π@ριές), ας ενεργοποιηθούμε σαν υπεύθυνα μέλη της ΚτΠ μέσα από το διαδίκτυο και μετά στο δρόμο, ειδάλλως είναι να μας κλαίνε ..οι ρέγγες.
    Ας αναδείξουμε τη γύμνια των σύγχρονων φαρισαίων -δήθεν αλληλέγγυων- και να γλιτώσουμε από μια κατάσταση που θυμίζει περισσότερο θα έλεγα "άτυπη γενοκτονία", παρά μεταναστευτική ροή που οφείλουμε σαν κράτος να διαχειριστούμε.
    Αλλιώς ας αφεθούμε στη τύχη του κάθε σύγχρονου εφιάλτη της πολιτικής

    Υ.Γ Η κ. Τσόλκα είχε πει στη βουλή όταν ψηφιζόταν αυτό το φασιστικό (τότε) νομοσχέδιο, πως "δεν μπορούμε να αποφύγουμε την τεράστια ροή μεταναστών...", κάπως πιο χοντροκομμένα το είπε.
    Να υποθέσω πως συμφωνεί με τον καλό -μισογύνη- μπαμπά της που αναφέρθηκε στο δίκιο.. του καημένου του βιαστή;
    (Αλά Ισλάμ καταστάσεις, τύπου λιθοβολισμός, κλειτοριδεκτομή, μπούρκες κλπ..).
    Μα τι ...προοδευτικοί άνθρωποι, όλοι αυτοί ρε παιδί μου!
    ...όταν θέλουν...

    • ήγγικεν avatar
      ήγγικεν @ Γιώργος Μεσσηνία 21/02/2011 08:46:01

      Τσόκλη;

      • Γιώργος Μεσσηνία avatar
        Γιώργος Μεσσηνία @ ήγγικεν 21/02/2011 09:10:57

        βουλευτίνα πασοκ, στην εισαγωγική συζήτηση του νομοσχεδίου για την απόδοση της ελλ. Ιθαγένειας, ένα χρόνο περίπου πριν, έλεγε λίγο πολύ ότι πρέπει μοιρολατρικά να δεχτούμε τα κύματα λαθρομεταναστών, γιατί δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς.

        • juliet avatar
          juliet @ Γιώργος Μεσσηνία 21/02/2011 09:19:41

          τη συνέντευξη του πατέρα Τσόκλη την έχεις ακούσεις;;;επαινεί τους βιαστές ,κάτι παραπάνω θα ξέρει ο καλιτέχνης!!!!

        • Γιώργος Μεσσηνία avatar
          Γιώργος Μεσσηνία @ Γιώργος Μεσσηνία 21/02/2011 09:37:45

          Ναι... Τσόκλη, εκ παραδρομής έγραψα "Τσόλκα"
          χαχαχαχα...

    • Σαος avatar
      Σαος @ Γιώργος Μεσσηνία 21/02/2011 11:56:33

      Τούρκικο επώνυμο έχει η κυρία Τσόκλη, άρα είναι κατανοητές οι ισλαμικές καταβολές του πατέρα της που δικαιολογούν τον βιασμό των "ανήθικων" γυναικών (και μετά την θανατική τους ποινή δια λιθοβολισμού). Απλά ο νεοέλληνας δεν έχει καταλάβει πως οι τουρκαλβανικές φατρίες που διαφέντευαν την Ελλάδα επί Οθωμανικής κατοχής δεν μας έχουν εγκαταλείψει. Αυτές έφαγαν και όλους τους επαναστάτες του '21 με διάφορους τρόπους, αυτές τρώνε τα σωθικά μας τόσα χρόνια.

      • Γιώργος Μεσσηνία avatar
        Γιώργος Μεσσηνία @ Σαος 21/02/2011 13:32:44

        Το κακό με αυτή την ιστορία φίλε Σαος, είναι πως πρόκειται για έναν φαύλο κύκλο, που συντίθεται από (θεωρητικά) εκ διαμέτρου αντίθετες στάσεις/απόψεις, απαραίτητες ωστόσο για τη διατήρηση της σαπίλας.
        Η χειραφετητική αποδόμηση των πάντων, ξεκίνησε από ακραίες φεμινιστικές προσεγγίσεις που ήταν πιασάρικες την εποχή εκείνη -και κατά βάση υποτιμούσαν το γυναικείο φύλο- και κατέληξαν βαθμηδόν σε απόψεις σαν του Τσόκλη...
        Όλοι αυτοί ήταν ψευτο-επαναστάτες και πουλούσαν τρέλα, και μάλιστα πολλές φορές επιδοτούμενη... (βλ. ΜΚΟ)
        Μου άρεσε ένα σχόλιο, από την Dora αν δε κάνω λάθος, που αφορούσε στα λόγια του Martin Luther King "ρατσιστής είναι και αυτός που αγαπάει τους μαύρους, γιατί είναι μαύροι".
        Εδώ λοιπόν, τι συμβαίνει επί της ουσίας;
        Πάνε να μας εποικίσουν με λαθρο-μετανάστες, και στην πορεία να εξισλαμιθεί η πατρίδα μας, με το πρόσχημα ενός κακόγουστου και εξαιρετικά χυδαίου "ανθρωπισμού".
        Αυτά πλέον, όλοι τα βλέπουν, και τα περί "αλληλεγγύης" και "αλληλέγγυων", συνιστούν το τέλειο άλλοθι για τη διατήρηση αυτής της εγκληματικής ασυδοσίας που επικρατεί στη κοινωνία.
        Γι' αυτό δε σταματάω να κάνω λόγο για σύγχρονους φαρισαίους...

        • Γιώργος Μεσσηνία avatar
          Γιώργος Μεσσηνία @ Γιώργος Μεσσηνία 21/02/2011 13:33:55

          ..εξισλαμισθεί (χ2, το λάθος)

      • Ευθύμης avatar
        Ευθύμης @ Σαος 21/02/2011 16:10:46

        +1000

  11. evan avatar
    evan 21/02/2011 08:22:03

    Marry Mohamad

  12. Πλούταρχος Λευκαδίτης avatar
    Πλούταρχος Λευκαδίτης 21/02/2011 09:01:13

    Επίσης αγαπητό antinews ξέχασες και το Yorgo poli oraio!

    http://www.youtube.com/watch?v=uEBfroMn8Hk&feature=related

  13. juliet avatar
    juliet 21/02/2011 09:22:35

    οι ιδέες και τα πιστεύω είναι κληρονομικά σαυτή την οικογένεια!!!!!

  14. Γιώργος Μεσσηνία avatar
    Γιώργος Μεσσηνία 21/02/2011 09:28:13

    Το έχω ξαναπεί...
    Κανείς μας δεν είναι τέλειος, όλοι σφάλουμε, αλλά κάποιοι γίνονται επικίνδυνοι και ξανα-επισημαίνω:
    Ο σύγχρονος φαρισαϊσμός είναι πιο εξελιγμένος και διαστροφικός παρά ποτέ...

    • Dora avatar
      Dora @ Γιώργος Μεσσηνία 22/02/2011 00:28:31

      τετοια

  15. ΒΙΣ avatar
    ΒΙΣ 21/02/2011 09:38:56

    Ο Πασοκιστανός θα έμαθε τα ωραία ελληνικά στο Κυριακάτικο Σχολείο, αυτή τη ΜΚΟ που τρώει χοντρά λεφτά και ταϊζει και τον Θανάση Κούρκουλα (όχι γιαούρτι πάντως, αυτό του το δίνουν οι Έλληνες του Αγίου Παντελεήμονα).

    Ο ΓΑΠ τα ωραία ελληνικά του ("μηδέν εις το πηλίκιο", κλπ) τα έμαθε από την ελληνομαθή μαμά του. Το μυαλό, αυτός και ο αδελφός του ο Νίκος, το κληρονόμησαν από τον θειο τους, τον Γεώργιο Γ. Παπανδρέου, γνωστό λούμπεν τηλε-αστέρα του Βασίλη Λεβέντη και εφάμιλλο του Κατέλη. Την πρωθυπουργία την κληρονόμησε από τον μπαμπά του, χάρη σε κάτι λοβοτομημένους πασόκους, σαν αυτούς που βλέπουμε στην ομιλία του Πασοκιστανού.

  16. Misha avatar
    Misha 21/02/2011 09:46:57

    Τα Ελλήνικος τα έμαθε από τον Γκιοργκάκις, γι αυτό τα μιλάνε με τον ίδιο τρόπο.

    Αμίμητο το σημείο όπου τα ΖΩΑ φωνάζουν :«Δεξιά σημαίνει Ελλάδα πουλημένη».

  17. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 21/02/2011 10:05:53

    βοτσαλάκια, με το αριστερό χέρι, και Πασόκ.

  18. Misha avatar
    Misha 21/02/2011 10:07:40

    ΒΙΣ

    Δεν είναι κακό να μαθαίνουν ελληνικά οι ξένοι.
    Όταν περάσεις από την Ευαγγελίστρια, δες στο απέναντι στενό από το Γηροκομείο, είναι το κουρείο του Babul :)
    Μη σου πω δε για την China town που θα μάς προκύψει μέσω Cosco...
    Άσε τους γερμαναράδες που αγοράζουν ολόκληρα χωριά...

    • ΒΙΣ avatar
      ΒΙΣ @ Misha 21/02/2011 11:06:57

      To Kυριακάτικο Σχολείο Μεταναστών έχει σκοπό να μάθουν ελληνικά οι Πακιστανοί και λοιποί, να ζητούν δικαιώματα και να μας κατσικωθούν. Και χρηματοδοτείται αδρά από διάφορες πηγές. Είναι κακό σπυρί.
      Το κουρείο στη Βενιζέλου, στον Πειραιά, το ξέρω, είναι ανοιχτό τις Κυριακές παράνομα, τη στιγμή που τα ελληνικά κουρεία υποχρεούνται να κλείνουν...

  19. popolaros avatar
    popolaros 21/02/2011 10:46:04

    Με το giorgo εάν είσαι Έλληνας την πάτησες.

    • Σοσιαληστής avatar
      Σοσιαληστής @ popolaros 21/02/2011 15:42:55

      Giorgo πολύ ωραίο.

      Εναλλακτικά,

      Bravo Giorgos.

  20. man8os avatar
    man8os 21/02/2011 10:55:01

    Των εχθρών τα φουσάτα περάσαν
    σαν τον λίβα που καίει τα σπαρτά.
    Με κανόνια τις πόλεις χαλάσαν,
    μας ανάψαν φωτιές στα χωριά.
    Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει,
    δεν τη σκιάζει φοβέρα καμιά.
    Μόνο λίγο καιρό ξαποσταίνει
    και ξανά προς τη δόξα τραβά.
    Μα οι εχθροί μας πια τώρα σκορπίσαν
    και ξανάρθε σε μας λευτεριά.
    Για να φτιάξουμε τα όσα γκρεμίσαν,
    ας κοιτάξουμε τώρα μπροστά.

  21. Σοσιαληστής avatar
    Σοσιαληστής 21/02/2011 15:41:32

    ΠΑΣΟΚ αλάαααχχ ακμπαρρρρ.

  22. posidonio kiamos avatar
    posidonio kiamos 23/02/2011 17:26:55

    edw o kosmos peinaei....kai alloi einai ston kosmo tous