Η βλακεία είναι ανίκητη στην Χρυσή Αυγή
29/03/2014 13:00
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Η βλακεία είναι ανίκητη στην Χρυσή Αυγή

Τα αποκαλυπτικά στοιχεία που βλέπουν το φως της δημοσιότητας για τη Χρυσή Αυγή αποδεικνύουν ότι πολλοί από τους Χρυσαυγίτες εκτός από εγκληματίες του κοινού ποινικού δικαίου και επικίνδυνοι είναι και… επικίνδυνα στόκοι. Οι φωτογραφίες που προέρχονται από τους υπολογιστές στελεχών της Χ.Α. όπως του Κασιδιάρη ή του Πατέλη της Νίκαιας, καθώς και τα βίντεο που τράβηξαν οι ίδιοι επιβεβαιώνουν ότι η δικαιοσύνη έκανε καλά τη δουλειά της και ορισμένα από αυτά τα φασισταριά θα πάνε στη φυλακή για πολλά χρόνια. Στο βίντεο που ακολουθεί υπάρχει κατ’ αρχάς ο δολοφόνος του Παύλου Φύσσα, ο Γιώργος Ρουπακιάς ο οποίος φαίνεται να εκπαιδεύεται από άλλους Χρυσαυγίτες και να παίρνει μέρος στα γυμνάσια που έκαναν. Καταρρίπτονται έτσι οι αιτιάσεις του ότι δεν ήταν μέλος της Χ.Α., ότι δεν γνώριζε πρόσωπα και πράγματα κι ότι τυχαία βρέθηκε στον τόπο της δολοφονίας. Εντολή είχε πάρει από τον Λαγό και τον Πατέλη, τελεία και παύλα.

Στο βίντεο επίσης υπάρχουν ομιλίες Χρυσαυγιτών, των οποίων η νοημοσύνη βρίσκεται υπό το μηδέν, να διαβάζουν κείμενα και να κάνουν ιδεολογική κατήχηση εξυμνώντας τον Μουσολίνι και τον Χίτλερ. Αυτούς που δολοφόνησαν χιλιάδες προγόνους μας.

Και το ιδιαίτερα ανησυχητικό είναι επίσης ότι έχουν μυήσει ανήλικα παιδιά στις εθνικοσοσιαλιστικές ανοησίες τους, έχουν δηλητηριάσει με μίσος την ψυχής τους και τα έχουν κάνει στρατιωτάκια έτοιμα να σκοτώσουν, αν χρειαστεί.

Αποδεικνύεται η εγκληματική και αντεθνική δράση της Χρυσής Αυγής και δένεται ακόμη περισσότερο το κατηγορητήριο για σύσταση εγκληματικής οργάνωσης αλλά ακόμη και για προπαρασκευή κατάλυσης του πολιτεύματος. Απορίας άξιο είναι πώς δεν έχουν μπουζουριάσει ακόμη τον Ηλία Κασιδιάρη ο οποίος είναι πανταχού παρών.

Δείτε το νέο βίντεο της ξεφτίλας:

ΣΧΟΛΙΑ

  1. πΔπ avatar
    πΔπ 29/03/2014 15:10:47

    Κοιτάτε ρε πόζα το άτομο! Κοιτάτε έναν Κ(λ)ασιδιάρη με το ΑΕΡΟΒΟΛΟ, να φαντασιώνεται ότι είναι gangsta!!! Ρε ντουγάνια, οι 13άχρονοι με τα Panzerfaust στα χαλάσματα του Βερολίνου, είχανε περισσότερη ψυχή από εσάς.

    • ΓΡ74 avatar
      ΓΡ74 @ πΔπ 29/03/2014 17:12:35

      Εχεις δικιο σε αυτο που λες,αλλα αυτός εστω κι ετσι κρατησε οπλο,οι αρχηγοι και τα λοιπα μελη των λοιπων κομμάτων που κράτησαν;σε ποιον ΕΣ;του Κολωνακιου;

      • Σάββας Σταμπ. avatar
        Σάββας Σταμπ. @ ΓΡ74 29/03/2014 19:19:03

        Πάντως την θητεία του την υπηρέτησε στούς Λ.Ο.Κ , δηλαδή κράτησε και κανονικότατο όπλο, Μ16, όπως σχεδόν και η πλειοψηφία των πολιτικών μας τής μεταπολίτευσης. Ή μήπως ...... ;

        • Μεγάλες στιγμές. avatar
          Μεγάλες στιγμές. @ Σάββας Σταμπ. 29/03/2014 21:03:25

          Εξαιρετικό κριτήριο για να αναλάβει το τιμόνι της χώρας.Το βλέπω μπροστά μου,προεκλογικό φυλλάδιο και στην πρώτη σελίδα με χακί (λόγω ΛΟΚ) γράμματα...ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΡΑΤΟ Μήπως να αναλάβει και το ΔΝΤ;

  2. Apatsi avatar
    Apatsi 29/03/2014 16:23:27

    Το άρθρο μου θύμισε ένα περιστατικό, καθώς εκείνη την εποχή ήμουν στην περιοχή της Αλεξανδρούπολης. Δεν θυμάμαι αν ΄ήταν οι εκλογές του '93 ή του '96. Σε προεκλογική συγκέντρωση σε πόλη του Έβρου, μιλάει ο Τζοχατζόπουλος. Το τί λέει, μόνο αυτός και οι από κάτω (δεν είμαι και τόσο σίγουρος) καταλάβαιναν. Μετά το τέλος της ομιλίας τον πλησιάζει ο πατήρ Χατζηνικολάου και του λάει "Ακη, με όσα είπες, περιμένεις να πάρεις ψήφους?" Και γυρνά χαμογελαστός ο Ακης και του απαντά "Φίλε μου πές εσύ για προγράμματα και προοπτικές και άσε εμάς να λέμε αυτά που ξέρουμε στον κόσμο. Το τί ψήφους θα πάρουμε εσείς και εμείς , έλα μετά να το συζητήσουμε. Ο χάρτης έγινε παλι πράσινος. Δίδαγμα. Μιά μεγάλη μερίδα κόσμου έχει ανάγκη να ακούει, όσα κάποιοι τα θεωρούν "βλακείες, οπισθοδρομήσεις, ασύμβατα, μη ορθά πολιτικώς κλπ". Άρα το κόμμα αυτό δεν απευθύνεται σε πολίθτες που ακροβατούν μεταξύ μεσαίου χώρου και κεντροδεξιάς, κι έχουν αποφασίσει ότι η προοπτική της Ελλάδος είναι προς μιά συγκεκριμένη κατεύθυνση, δυτικά, άντε και βορειοδυτικά.

  3. Μάρκος2 avatar
    Μάρκος2 29/03/2014 16:36:47

    δεν μπορούν καν να διαβάσουν 2 γραμμές κείμενο και θέλουν να λέγονται "πατριώτες"

    • Πανος avatar
      Πανος @ Μάρκος2 29/03/2014 19:01:44

      Δεν ηξερα φιλε οτι ο πατριωτισμος προυποθετει και πτυχιο. Ο Κολοκοτρωνης ποιο Πανεπιστημιο εβγαλε? Ο ΓΑΠ παντως,εβγαλε το Χαρβαρντ...

      • occular witness avatar
        occular witness @ Πανος 29/03/2014 21:33:45

        πάνο να αγιάσει το στόμα σου! άντε με τους τυχαίος όλους. Και σήμερα το πρωί ο αλέφαντος στη πρωινή εκπομπή του Ε του τας έκανε γης μαδιάμ όταν πήγε το θέμα στη χ.α.