12/02/2009 23:52
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ζήτω η ασυνεννοησία

 
_________________________________________________________________________________________
Σε αυτή την Κυβέρνηση δεν ξέρει η «δεξιά'' τι κάνει η «αριστερά» , όπως θα έλεγε και ο μακαριστός ο Χριστόδουλος!

Από την μια μεριά είναι ο κ. Χατζηδάκης που προσπαθεί να δώσει όσο όσο την Ολυμπιακή στον κ. Βγενόπουλο (χθες εμφανίσθηκε και ο κ. Λάτσης) μπας και δείξει η κυβέρνηση ότι κάνει κάτι και πάρει τα πάνω του ο Καραμανλής.

Και από την άλλη, ο Γενικός Γραμματέας Δημόσιας Τάξης,  πρέσβης κ. Κωνσταντίνο Μπίτσιο (πρώην κάτοικος κι αυτός του Μαξίμου) που αρνήθηκε χθες να υπογράψει σύμβαση ανάθεσης της τεχνικής υποστήριξης των ελικοπτέρων του Πυροσβεστικού στην τεχνική βάση της Ολυμπιακής. Με ποια δικαιολογία; Επειδή θα ήταν λέει πιο φτηνά αν έδιναν το έργο στην Πολεμική Αεροπορία!!! Προφανώς ο κ. πρέσβης αγνοεί ότι η Πολεμική Αεροπορία τα δικά της ελικόπτερα S.P.  τα συντηρεί στην Ολυμπιακή.

Και μετά σου λένε γιατί έπεσε έξω η Ολυμπιακή !

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΘΑ τρελαθώ avatar
    ΘΑ τρελαθώ 13/02/2009 06:30:33

    Άν κάποιος δε ξέρει τί του γίνεται. Πολλές γκάφες...

    Μου έστειλαν σήμερα το πρωί ένα ppt που έλεγε σε μια διαφάνεια.

    Οι σκύλοι είναι καλύτεροι φίλοι επειδή κουνάνε την ουρά τους και όχι τη γλώσσα τους.

  2. ο δείμος του πολίτη avatar
    ο δείμος του πολίτη 13/02/2009 08:06:30

    Καλά μιλάμε σοβαρά; Έτσι είναι; Τότε πίσω απ' όλα υπάρχι ολόκληρο σχέδιο είτε μιζών είτε ειδικών προμηθειών και κατασκευής γοήτρου για το στρατό.

  3. Skorpios!!! avatar
    Skorpios!!! 13/02/2009 09:08:17

    Τι σχεση μπορει να εχει ενας διπλωματης με το υπουργειο Δημοσιας Ταξης???Το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι η υψηλη αμοιβη!!!Το αλλο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι μπορει να ειναι ο προθαλαμος για την εισοδο στην πολιτικη .Και εαν και τα δυο συνυπαρχουν τοσο το καλυτερο για τονυιο Μπιτσιο.Η δεξια ποτε δεν ξεχνα τα παιδια της!!!!!

  4. αλογοσκουφιτσα avatar
    αλογοσκουφιτσα 13/02/2009 09:13:25

    Απο την πρωτη μερα μετα τα αποτελεσματα των εκλογων οι ατακτες κινησεις τους και η χοντροκοψια τους προδιδε ασχετοσυνη και συναμα
    πληρη αγνοια με το αντικειμενο, που πετυχαν κυνηγωντας.

  5. Προβοκατωρ. avatar
    Προβοκατωρ. 13/02/2009 10:26:07

    Οι ανθρωποι,ειναι επικινδυνοι,γιατι συνδυαζουν αγνοια,αγραμματοσυνη,και μισαλλοδοξια.
    Μπρρρ.
    Εξω πουστη απ την παραγκα.

  6. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 12:23:44

    ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ!!
    ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ!!

  7. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 16:36:30

    ΜΕΓΑΛΕ ΛΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ,ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΔΕΝ ΣΥΝΤΗΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ , ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΑΚΑΡΑΚΕΣ ΤΟΥ ΕΚΑΒ ΠΟΥ ΕΠΕΦΤΑΝ Η ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΤΑ ΣΥΝΤΗΡΕΙ

    ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΒΓΑΛΤΕΣ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΡΚΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΜΜΑΤΙΚΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ.

    ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΣΟΥ

    ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΕΧΩ 18 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΤΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

  8. Anonymous avatar
    Anonymous 13/02/2009 16:53:05

    Για ρωτήστε πόσες ώρες πτήσης είχαν τα ελικόπτερα αυτά το 2008,( ελάχιστες) ποιους μετέφερε (αφού είναι VIP) και και πόσα εκατομυρια ετησίως ζητά η Ολυμπιακή για να τα συντηρήσει..... Για να ξέρουμε δηλαδή τι κοστίζει το κόλπο αυτό στον Ελληνα φορολογούμενο....

  9. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 16:53:32

    Α ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ , 3 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΚΑΒ ΠΕΣΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2003 ΜΕ 14 ΝΕΚΡΟΥΣ , ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΤΕ ? ΠΟΤΕ ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΑΝ ? Η ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΕΙΧΕ ΔΟΘΕΙ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ Η ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ? ΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΑΝΑΘΕΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ? Η ΔΕΞΙΑ ΠΑΛΙ ? Η Η ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΜΕ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ?

    ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ

  10. Γιάννης avatar
    Γιάννης 13/02/2009 17:09:09

    Πέντε εκατομμύρια ευρώ οικονομά η ολυμπιακή απ΄ότι ξέρω για τη συντηρηση για ελικόπτερα που είναι στη ναφθαλίνη. Πυροσβέστες και Ολυμπιακή στη μασα!

  11. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 17:25:40

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ Says:
    February 13th, 2009 at 4:36 pm

    AΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ

    Η ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ.
    ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ.
    ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΡΓΑΖΕΣΕ ΣΤΗΝ Π.Α. ΣΕ ΕΡΩΤΩ
    ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΤΑ S.P. THΣ Π.Α. ΔΕΝ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΣΟΒΑΡΕΣ ΣΥΝΤΗΡΙΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΑΠΟ ΤΗΝ Ο.Α.?

    ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΤΩΡΑ...... ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ S.P. ΣΤΟ ΥΠΟΣΤΕΓΟ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΓΥΜΝΟ!!!!

    ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΕΥΡΑ ΠΑΜΕ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.... ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΣΥΝΤΗΡΙΣΗΣ ΤΡΙΩΝ (3) ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΩΝ ΤΗΣ Π.Α. ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ!!!

    ΑΣΤΑ ΦΙΛΕ ΕΠΑΙΞΕΣ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕΣ!!!

  12. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 17:36:13

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ Says:
    February 13th, 2009 at 4:53 pm

    Α!!!!
    και για τα ελικοπτερα του εκαβ ακου και αυτο.

    ΑΓΟΡΑΣΤΙΚΑΝ ΤΟ 1999. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΥΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΟΤΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΗΜΟΣΕΙΟ ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΡΕΛΑΒΕ!!!
    ΓΙΑΤΙ?
    ΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΓΝΩΜΟΝΕΣ ΤΗΣ Π.Α.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΕΓΡΑΨΑΝ ΝΑ ΠΑΡΑΛΗΦΟΥΝ!!

    ΤΑ 5+1 ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΚΑΒ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥΣ Η ΙΔΙΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ HELITALIA.
    ΟΤΑΝ ΕΠΕΣΑΝ ΤΑ ΤΡΙΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΤΟΤΕ Ο ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΣ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΙΜΗΤΗΣ ΤΑ ΕΔΩΣΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΣΤΗΝ Π.Α. ΝΑ ΠΕΤΟΥΝ!!
    ΠΑΡΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΤΟ 2004 ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΚΑΙ Η Π.Α. ΤΟ ΕΚΡΗΨΕ!!!
    ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Η Π.Α. ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΗ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΤΗΡΕΙ.... ΔΕΝ ΠΕΤΑΕΙΚΑΝΕΝΑ 'Η ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΡΙΒΟΛΟΓΟΥΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΚΑΘΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΦΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ!!!
    ΠΑΓΙΑ ΤΑΚΤΙΚΗ ΤΗΣ Π.Α.


    ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ?
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ......
    ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ!!!

    ΘΥΜΙΣΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΙΚΡΕ ΨΕΥΤΗ!!

  13. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 17:51:46

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ
    ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?
    ΧΑΘΗΚΕΣ !!
    ΜΟΥΓΚΑ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΥΓΚΑ?

    ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΑ ''ΚΑΛΑ'' ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΤΑΝΕ ΜΙΑ ΜΠΑΡΟΥΦΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ?

    ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΕ ΜΟΥ ΨΕΥΤΗ?

    ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΙΣ ΤΟ ΓΑΝΤΙ?
    ΚΑΤΑΠΙΕΣ ΤΗΝ ΓΛΩΣΣΑ ΣΟΥ?

    ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ?

  14. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 18:24:41

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΜΙΚΡΕ ΜΟΥ ΨΕΥΤΗ....
    ΜΩΛΙΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑ 4 ΦΩΤΟ ΜΕ Ε-ΜΑΙΛ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗ ΤΟΥ ΣΑΙΤ!!!

    ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΤΣΙΑ ΒΓΕΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟΣΤΟΜΟΤΙΚΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.....
    ΜΙΚΡΕ ΜΟΥ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗ!!!!

  15. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 18:33:39

    ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

    ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΜΙΛΙΣΕΙ....

    Factorx ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΙΣ 4 ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

    ΟΙ ΟΥΡΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΚΛΗΣΤΙΚΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ Π.Α.

    ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!

  16. Factorx avatar
    Factorx 13/02/2009 18:44:00

    H φωτογραφία ανέβηκε και το ελικόπτερο Super Puma της ΠΑ διακρίνεται να επισκευάζεται στο υπόστεγο της Ολυμπιακής στο βάθος αριστερα.

  17. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 18:46:22

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Factorx

    ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ!!

  18. δημοσθενης avatar
    δημοσθενης 13/02/2009 19:15:48

    Fantomas- και εγώ είχα την εντύπωση ότι ένας δυο .. καθε τοσο εδω είναι εθελοντές σου συστήματος χαχα

  19. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 20:24:53

    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΗΝ ΠΑΡΙΣΤΑΝΗΣ ΤΟΝ ΘΡΙΑΜΒΕΥΤΗ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΠΟΣΤ . ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ...
    ΣΤΟ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟ ,ΟΧΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΑ (ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ) ,Η ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΟΝΤΩΣ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΡΙΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΡΟΛΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΟΥΝ ΤΟ ΤΑΧΥΤΕΡΟ ΣΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΩ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ....
    ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΣΕ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΠΑ , ΑΡΑ ΤΟ ΟΤΙ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΤΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΛΑΘΟΣ
    Η ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΛΟΓΩ ΣΟΒΑΡΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΩΝ ΛΟΓΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΟΝΑΣ ΑΛΛΑ Η ΕΞΑΙΡΕΣΗ

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΩΤΑΣ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΤΑ ΡΑΒΑΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ

  20. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 21:07:18

    ΓΙΑΤΙ ΣΒΗΣΤΗΚΑΝ ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΣΤ ΜΟΥ ΡΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ?
    ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ Η ΦΟΒΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ ?

  21. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 13/02/2009 22:01:15

    ΚΑΘΟΛΟΥ ...χάλια, του "taxalia"! Κάτι ειδήσεις, ρε, παιδάκι μου, που θάβονται.

  22. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 13/02/2009 22:02:38

    @ΔΗΜΗΤΡΗΣ: σβήστηκαν, Ή δεν ανέβηκαν;

  23. Factorx avatar
    Factorx 13/02/2009 22:13:10

    @ΔΗΜΗΤΡΗΣ: Εγω το έσβησα επειδή έβριζες. Σε διέψευσε ο Φαντομάς με φωτογραφίες απο εργασίες που γίνονται τωρα και εσυ επιμενεις και επειδή βγήκες ψερύτης και προβοκάτορας καταφεύγεις στις υβρεις

  24. Factorx avatar
    Factorx 13/02/2009 22:14:06

    @΅"νήπιος γέρων": σε ποιές ειδήσεις αναφέρεσαι;

  25. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 22:19:38

    ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΒΡΙΣΙΑ?
    ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΥΤΗΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΨΕΥΣΗ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΙ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ

    ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΕΣΒΗΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΓΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΦΑΝΤΟΜΑ ... ΠΕΡΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ?
    ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΒΑΡΩΝΟΣ ΚΑΛΟΠΛΗΡΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΜΑΦΙΑΣ ΠΟΥ ΞΕΖΟΥΜΙΖΕΙ ΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΑΟ .... ΠΟΙΟΣ ΑΜΦΙΒΑΛΛΕΙ?

  26. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 22:22:41

    FACTOR ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΩΡΑ ... ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ... ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ....

    Ο ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ .... ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

  27. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 22:39:57

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ Says:
    February 13th, 2009 at 8:24 pm

    ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ

    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙΣ!
    ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΔΑΙΛΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΩΛΗ..... ΑΠΟΚΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΟΝ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ!!

    ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΥΠ.ΑΡ. 8 ΤΗς February 13th, 2009 at 4:36 pm ΕΛΕΓΕΣ:

    ''ΜΕΓΑΛΕ ΛΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ,ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΟ ΤΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΔΕΝ ΣΥΝΤΗΡΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ''

    Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕ!!

    ΕΙΠΕΣ:

    ''ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΒΓΑΛΤΕΣ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΛΕΕΙ ΑΡΚΕΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΜΜΑΤΙΚΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ.''



    ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ (ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ ΚΤΛ) ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΡΙΣΙΕΣ ΣΟΥ(ΑΝ ΣΟΥ ΕΜΑΘΑΝ ΣΤΗΝ Π.Α. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!)

    ΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ ........ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ...... ΝΑ ΠΑΨΕΙς ΝΑ ΖΕΙς ΣΕ ΓΚΕΤΟ..... ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΕΛΙΚΩΣ (ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩς) Η Ο.Α. ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΑ special tools ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ .....ΚΑΙ ΤΙς ΚΑΝΕΙ!!!
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΕΧΕΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙς ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ (ΣΕ ΤΙΜΕς ΦΤΗΝΟΤΕΡΕς ΤΗς Π.Α.) ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑΒ.... ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΑΡΓΑΡΑ.... ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕς ΣΤΟ ΕΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΟΥΦΑΡΙΑ!!

    ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΤΕΡΟς..... ΘΑ ΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ......''ΑΥΤΟΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΩ''

    ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ!!

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΣ ΓΙΑ ΧΑΖΟΥΣ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ!!!

  28. Factorx avatar
    Factorx 13/02/2009 22:43:21

    @ΔΗΜΗΤΡΗΣ. Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος για το επάγγελμα του Φαντομά

  29. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 22:46:53

    ΔΗΜΗΤΡΗΣ Says:
    February 13th, 2009 at 10:22 pm
    FACTOR ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΩΡΑ … ΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ … ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ….

    Ο ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΕΙΠΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ …. ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ


    ΠΑΣ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ?

    ΕΓΩ ΒΑΖΩ 1000 ΕΥΡΩ!!

    ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΙΜΟΣ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΛΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ..... (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ) ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ!!

    Η ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΙΝΗ.
    ΔΕΝ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ(ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ)

    ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΣΚΑΦΟΥΣ !!!

  30. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 22:47:33

    ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΝΟΥΜΕΡΟ

    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΜΑΤΟΣΚΥΛΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΕΓΩ ΥΠΗΡΕΤΩ ΚΑΤΙ ΑΝΩΤΕΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ... ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΠΑΤΡΙΔΑ

    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΓΓΡΑΦΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΘΗΝΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΕΣ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΩΝ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ... ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΧΘΗΚΑ ?

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΜΕΓΑΛΕ ... ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΣΟΥ , ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΣΤΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ

    ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ

    ΟΙ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΕΣ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΝΙΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ.... ΑΙΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΡΚΕΤΟ ΠΛΙΑΤΣΙΚΟ ΚΑΝΑΤΕ

  31. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 22:52:00

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΞΙΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ

    ΕΓΩ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΜΕ ΤΗΝ ΠΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ

    ΞΥΠΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟ ΣΟΥ ΛΗΘΑΡΓΟ

  32. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 22:54:32

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ Ο.Α. Ο ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ !!
    ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ Η Π.Α. ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ!!!
    ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?
    ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΗΣ ΜΑΕΔΥ!!!
    Η??? ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ!!
    ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!!
    ΕΙΝΑΙ 40.000.000,00 ΕΥΡΩ (ΒΛΕΠΕ ΕΠΙΣΗΜΟς ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 2009) ΓΙΑ 20 ΔΥΠΛΑΝΑ ΤΟΥ 1970!!!
    ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΥ ΕΚΑΒ!!
    ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ !!
    ΜΗΝΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΞΕΡΩ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ!!

  33. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 22:55:55

    ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ..... ΕΣΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΕΣ ΠΡΙΝ 18 ΕΤΗ!!!
    ΤΟΤΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΗΤΑΝ Ο ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ!!

  34. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 23:02:35

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΕΔΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΥΠΟΥΡΓΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ 2004 ΠΟΥ ΤΗΝ ΓΕΜΙΣΑΝ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΥΣ

    ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΠΛΑΝΑ ΤΑ ΣΥΝΤΗΡΕΙ Η ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ?

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑΒ Η ΠΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΤΗΣ ΤΑ ΦΟΡΤΩΣΑΝ , ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ , ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΜΙΔΕΣ ΑΣΘΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΒΛΕΨΑΝ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑ ΤΟΥΣ 42 ΒΑΘΜΟΥΣ ... ΓΙΑΥΤΟ Η ΠΑ ΔΕΝ ΥΠΕΓΡΑΨΕ ΠΟΤΕ ΓΙΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΝ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ , ΓΙΑΤΙ ? ΨΑΞΕ ΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΟΥΣ

  35. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13/02/2009 23:03:24

    ΑΡΑ ΟΣΟΙ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ 1993 ΕΩΣ ΤΟ 2004 ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΠΑΣΟΚΤΣΗΔΕΣ ?

  36. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 23:27:43

    ΦΙΛΕ

    ΕΧΕΙΣ ΧΑΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΣΟΥ!

    ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΘΕΜΑΤΑ.
    1. ΕΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ Ή ΟΧΙ? (ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Ο ΚΑΥΓΑΣ)
    2. Ο ΡΟΛΟΣ Ο.Α ΚΑΙ Π.Α.

    ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΠΟΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗΣ ..... ΜΙΛΑΝΕ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ.

    ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Ο.Α. ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ.
    ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Α. ΠΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΗΝ ΤΙΜΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΜΥΝΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΝΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΤΗΣ!!

    ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΘΩ ΣΤΙς ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙς ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΑΥΤΕΣ ΣΤΗΝ ΤΒ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ Η Π.Α. ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΓΕΑ Α.Ε.!!!

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ 40.700.000,00 ΕΥΡΩ ΝΑ ΣΤΗΧΙΖΕΙ ΤΟ ΕΤΟΣ 20 ΔΥΠΛΑΝΑ ΤΟΥ 1970 ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΛΙΤΗ ΜΕ ΠΡΟΦΑΣΗ ΤΗΝ ΑΕΡΟΠΥΡΟΣΒΕΣΗ!!

    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΔΕΧΕΤΕ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΛΛΗΝ ΕΝΣΤΟΛΟΣ ΝΑ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙ ΣΥΝΗΔΗΤΑ ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΒ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ 207/2002, 211/2003 και 143/2005 ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ JAR-FCL 1 ΚΑΙ 2 ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΟΥΝΤΑΙ ΑΕΡΟΔΙΑΚΟΜΗΔΕΣ ΥΠΟ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ!!

    ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ !!

  37. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 23:29:46

    Α!!!!
    ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ....... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ....... ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΕΧΟΝΤΑΙ..... ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ!!!

  38. Factorx avatar
    Factorx 13/02/2009 23:34:35

    ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ. ΘΑ ΤΑ ΣΒΗΝΩ

  39. fantomas avatar
    fantomas 13/02/2009 23:36:06

    ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΕ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΑ ....
    ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΤΟ S.P. ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΤΕΓΟ ΤΗΣ Ο.Α. !!!
    ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?

    ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ!!!


    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!

    ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ??

  40. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14/02/2009 00:07:24

    ΤΙ ΘΑ ΠΩ? ΤΙΠΟΤΕ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ...

    Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ , ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ ,ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΚΙΟ
    ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΗΚΕΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ
    ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ

    ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ (ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΕΙΟ)ΕΙΤΕ ΕΙΣΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΕΙΤΕ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΙΤΕ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ

    ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ (ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΝΤΟΜΑΣ) ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΑ ΜΕΓΑΛΟ ΞΕΦΤΙΛΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ

    ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ , ΠΛΑΚΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ

    ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ

    ΑΝΤΕ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ....... ΕΙΣ ΑΥΡΙΟΝ ΤΑ ΣΠΟΥΔΑΙΟΤΕΡΑ

  41. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14/02/2009 00:09:01

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ .. ΠΟΛΥ ΣΟΜΠΟΛΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ , ΠΟΛΥ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ...ΜΗΠΩΣ ΘΕΣ ΚΑΙ ΛΥΤΡΑ?

  42. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 14/02/2009 00:09:02

    @Factorx: "ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ, 38 ΛΕΠΤΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ, 58 ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ".

  43. ΔΗΜΗΤΡΗΣ avatar
    ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14/02/2009 00:11:29

    ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΠΟΣΤΕΓΟ ΤΗΣ ?

  44. fantomas avatar
    fantomas 14/02/2009 09:55:01

    ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΗΡΘΕ!!

    ΤΟ ΤΙ ΕΙΜΑΙ ..... ΤΟ ΒΡΕΙΚΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ!!!

    ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ, ΟΡΚΙΣΤΗΚΑ ..... ΤΙΜΩ ΤΟΝ ΟΡΚΟ ΜΟΥ, ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΥΠΙΚΑ!!

    ΔΕΝ ΠΡΟΣΔΟΚΩ ΝΑ ΒΓΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΗΝ HELITALIA Ή ΣΤΗΝ Ο.Α.'H THN MAEDY ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΠΡΩΣΑΡΜΟΣΩ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΟΦΕΙΛΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ, ΑΜΦΟΤΕΡΩΝ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΧΟΡΩΝ!!

    ΛΑΜΟΓΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ ΓΥΡΩ ΜΑΣ !!
    ΚΑΙ ΣΤΗΝ Ο.Α. ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ Π.Α. (ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΔΙΔΑΞΕ ΤΙΣ ΚΟΜΠΗΝΕΣ!)

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ Ο.Α. Ή ΤΗΣ Π.Α.
    ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΑΓΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ!!
    ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΣΤΩ ΜΕ ΑΓΝΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΥΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ!!

    ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΓΝΟΣ ΚΑΙ ΧΑΖΟΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ.
    ΕΑΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΡΠΟΥΝ, ΓΛΥΦΟΥΝ, ΚΑΙ ΑΡΠΑΖΟΥΝ ΕΙΣΑΙ ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ !!!

    ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!

    ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ ΕΡΧΕΤΕ!!

  45. fantomas avatar
    fantomas 14/02/2009 10:04:04

    Α!!!
    ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.....
    ΤΟ ΨΕΥΔΟΝΗΜΟ ΜΟΥ......ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΑΝ ΚΑΤΙ ΡΕΜΑΛΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΤΟΥ 1987 (ΕΠΙ ΣΙΣΜΙΚ).....
    ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΕΙΔΑΝ!!
    ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ''ΠΑΣΑΣ'' ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ (ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΩ).... ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΑΝ!!

    ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ!!