#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
21/06/2010 13:44
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ε, όχι και γραφικός ο Καρατζαφέρης, κύριε Μητσοτάκη!



http://taxalia.blogspot.com/2010/06/blog-post_7611.html

ΣΧΟΛΙΑ

  1. AUD avatar
    AUD 21/06/2010 14:13:33

    Ξεπουλημένε... εσύ και το ένδοξο σόι σου… Η Ελλάδα ένα πράγμα σου χρωστάει… ΤΟ ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ…

    κύριε Μητσοτάκη.......

  2. αθανασιος Ι. avatar
    αθανασιος Ι. 21/06/2010 14:15:58

    Η π@@@@να ξύπνια ..τον ξευτέλισε ..και τώρα τον πέταξε σαν σκυλάκι ..στα άγραφα

  3. Greco avatar
    Greco 21/06/2010 14:16:27

    δεν λεει τπτ παραλογο

    • AUD avatar
      AUD @ Greco 21/06/2010 14:24:09

      ποιος ο Πρετεντέρης??? γιατι ο άλλος μάλλον δεν είναι έλληνας!!! Εκτός αν κάνω λάθος!!

  4. αθανασιος Ι. avatar
    αθανασιος Ι. 21/06/2010 14:20:08

    Γίδια πρόβατα φυλάει,

    όλη μέρα κελαηδάει,


    και πεντέμισι χρωστάει.

    Τι είναι;

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    .

    ….ΤΟ ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟ

  5. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΝΕΛΛΗ avatar
    ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΝΕΛΛΗ 21/06/2010 14:41:18

    ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΑΝΑΡΗΣΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΘΡΟ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΟΥΝ ΟΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΙ ΠΟΙΟΣ ΕΠΕΤΡΕΨΕ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΛΕΞΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΚΑΙ ΑΝΘΕΛΛΗΝΑΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΑΡΕ ΔΩΣΕ ΜΕ ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ.

  6. Skeptikos avatar
    Skeptikos 21/06/2010 15:05:05

    Βρε πως τσουζει, το 5% του Καρατζαφερη ενω περιμενατε να "ενσωματωθει" στη Ν.Δ υπο τον Σαμαρα, να γινεται 6% και βαλε...

    Εαν παρει η Ν.Δ τα ποσοστα του ΣΥΡΙΖΑ (με την εκλογη Τσιπρα) να ειναι τρισευτυχισμενη.

    Η "παρεα" του Σαμαρα χρεωκοπησε και το Κομμα θα εχει την τυχη της ΠΟΛ.ΑΝ και των Επιχειρηματιων που την ενισχυσαν (αν κι αυτοι επιβιωσαν)...

    • Γιάννης Χριστόπουλος avatar
      Γιάννης Χριστόπουλος @ Skeptikos 21/06/2010 15:26:19

      Είσαι τελείως εκτός πραγματικότητας και θα αποδειχθεί αυτό (και μάλιστα με πανηγυρικό τρόπο) στο μέλλον. Προς το παρόν κάνε παρέα στον Ψινάκη και την Τζαβέλλα του Κόκκαλη.

    • Asterix avatar
      Asterix @ Skeptikos 21/06/2010 15:28:30

      Ενσωμάτωση;
      Μετά τις μαλακίες του Λοβέρδου, την οικοπολιτική της Μπιρμπίλη και το "λεφτά υπάρχουν" του τρισμέγιστου χάχα, αυτό που γράφεις είναι το πιο κουλό κείμενο που διάβασα το τελευταία.

      Κοίτα, επειδή μάλλον κάτι άλλο συμβαίνει εδώ, σου συνιστώ, όταν τρως παραισθησιογόνα μανιτάρια, να μην οδηγάς και να μην γράφεις.

    • Dimi avatar
      Dimi @ Skeptikos 21/06/2010 16:19:27

      @ Skeptikos

      Καρατζαφέρης: ΔΝΤ yesman & εξαπτέρυγο-μπαλανταίρ +

      Τσίπρας «Tα Σκόπια δικαιούνται να λέγονται Μακεδονία» =

      Φούμο Μαύρο σαν Καλιακούδα στις Εκλογές!

      Συμπέρασμα: Ξυπνήσανε τα πιάτα τα ρηχά, και μάς ζητάνε σούπα!

      • AUD avatar
        AUD @ Dimi 21/06/2010 16:24:01

        Σε πειράζει να το πω διαφορετικά ?

        “…Σηκώθηκαν τα σκατα και τραβάνε καζανάκι...”

    • Ορθολογιστής avatar
      Ορθολογιστής @ Skeptikos 21/06/2010 17:47:54

      Τί είπε λοιπόν ό Skeptikos; Απλά πράγματα καί αυτονόητα. Ή ΝΔ μέ αυτό τό σχήμα δέν τραβάει. Μέ αποτυχημένους πρώην υπουργούς δέν γίνεται δουλειά.

  7. Χριστιανοδημοκράτης avatar
    Χριστιανοδημοκράτης 21/06/2010 17:12:47

    NΤΡΟΠΗ, ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ!

    Αποκρουστικός, εμετικός και πρποκλητικός.

  8. Νίκος avatar
    Νίκος 21/06/2010 17:54:41

    Δεν περιμενω τιποτα το διαφορετικο απο προδοτες και ριψασπιδες. ειναι πολλαααααα! τα λεφτα.

  9. ΝΑΟΥΣΑΙΟΣ avatar
    ΝΑΟΥΣΑΙΟΣ 21/06/2010 21:11:58

    Όσο υπάρχει αυτή η οικογένεια θα μαγαρίζει την πολιτική ζωή αυτού του τόπου.

  10. sofia or8h avatar
    sofia or8h 22/06/2010 02:42:52

    κ.Μητσοτάκη στο τέλος είπατε το σωστό -διοτι η Μακεδονία είναι γεωγραφική έννοια και αυτοί αποτελούν κομάτι της Μακεδονίας δεν αποτελούν όμως το όλον-
    Αυτήν την ατιμία όμως εσεις την επιτρέπετε? Το μέρος να σφετερίζεται την Ιστορία του ΟΛΟΝ?Αντε ξεκουμπίδια ,και να φανταστεί κανεις τι αγωνα έκανα για αυτόν το 1990 ,καλά να πάθω..

  11. παύλος avatar
    παύλος 22/06/2010 16:53:42

    Ανεξάρτητα από τις κομματικές προτιμήσεις του καθένα, είναι πραγματικά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και ΘΛΙΒΕΡΟ να αποδεχόμαστε εμείς οι Μακεδόνες, εμείς οι Έλληνες από "μικρόψυχους" πολιτικάντηδες (όποιοι κι αν είναι αυτοί, από όποιον πολιτικό σχηματισμό κι αν προέρχονται) να εκποιούν το ιερό όνομα της Μακεδονίας μας εκχωρώντας το σε ένα ανύπαρκτο κρατικό μόρφωμα που κυβερνάται από υπερεθνικιστές ακροδεξιούς που σφετερίζονται απροκάλυπτα την ιστορία μας και τον πολιτισμό μας......Απορώ πως και υπό ποιες συνθήκες ανετράπη η απόφαση των πολιτικών αρχηγών το 1992 που προστάτευε το όνομα Μακεδονία? Το θέμα δεν είναι κομματικό και αυτός που θα πρέπει να αποφασίσει δεν είναι καμμία κυβέρνηση αλλά ο λαός με δημοψήφισμα.....Κατά τη γνώμη μου ως Μακεδόνας, δεν πρέπει ΠΟΤΕ να επιτρέψουμε - για ευνόητους θεωρώ λόγους - την ντροπιαστική αυτή εκχώρηση ονόματος που ταιριάζει μόνο σε δωσίλογους.

  12. hot dog avatar
    hot dog 22/06/2010 19:11:25

    Φτάνει ρε παιδιά! Μ<η αναφέρετε ξανά το όνομα του γκαντέμη .... θα κρεμάσει το δίκτυο & η σελίδα του blog μαζί. Χτυπήστε ξύλο!!!