12/01/2012 23:24
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Επίθεση σε βουλευτές του ΠΑΣΟΚ (βίντεο)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. Γιωργος Χ avatar
    Γιωργος Χ 12/01/2012 23:31:14

    Έπεσε κάνα γιαουρτάκι, η Μιμίκος ημέρας;;

  2. ΝΙΚΟΛΑΣ avatar
    ΝΙΚΟΛΑΣ 12/01/2012 23:43:06

    Ο Κουλούρης θα έλεγε ότι ήταν αλήτες εγκάθετοι της ομάδας ΔΙΑΣ.
    Ο Πάγκαλος θα μιλούσε για αλήτες Κερατιώτες.
    Ο Μπουτάρης - άσχετο - για σπιούνους του Ανθίμου
    Κι ο Παπακωνσταντίνου - αν και εξωκοινοβουλευτικός - για εχθρούς των ΑΠΕ.
    Α, κι οι Ρεπποραγκούσηδες θα κατηγορούν τους δεν πληρώνω.

    Που να φαντάζονταν όλοι αυτοί κι οι άλλοι την αλήθεια: ότι οι τραμπούκοι είναι τα ξαδέρφια της οικογένειας Τσαντ και ήρθαν να ενισχύσουν τον ΓΑΠ πριν να φύγει ώς μαχόμενος ήρωας από το ΠΑΣΟΚ. Ετοιμαστείτε για περισσότερες σκηνές φαρ ουεστ.

  3. Πεπόνης avatar
    Πεπόνης 12/01/2012 23:47:50

    Εκεί πάω εγώ για καφέ!!!! :ο

    • ΝΙΚΟΛΑΣ avatar
      ΝΙΚΟΛΑΣ @ Πεπόνης 13/01/2012 00:01:19

      Αποκαλύφθηκες...

      • Πεπόνης avatar
        Πεπόνης @ ΝΙΚΟΛΑΣ 13/01/2012 01:20:45

        Έχω ισχυρό άλλοθι, ήμουν στην δουλειά.

  4. ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ avatar
    ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 12/01/2012 23:54:34

    Vox Populi, Vox Dei ... Μην τους αφήνουμε σε χλωρό κλαρί ...

    500 Ελληνες ''αυτοκτόνησε'' το 2010 η κυβέρνηση ΠΑΣΟΚ
    και το πρώτο τρίμηνο του 2011 είχαμε 150 αυτόχειρες συμπολίτες μας ( 2 αυτοκτονίες την ημέρα δηλαδή ) .

    Την ίδια ωρα η χώρα ''παράγει'' την ημέρα 1500 ανέργους Ελληνες και στις ηλικίες των 20-30 η μετανάστευση στο εξωτερικό προς αναζήτηση καλύτερου μέλλοντος αγγίζει το 60% .

    Την ίδια ώρα τα ξεφτιλισμένα κόμματα της κοινοβουλευτικής μας δικτατορίας εισέπραξαν απο τον Κρατικό Προϋπολογισμό για το 2011 54 εκ. ευρώ , ΑΥΞΗΜΕΝΑ σε σχέση με τα 48 εκ. ευρώ του 2010 ...

    Να τους στείλουμε εκει που πρέπει , στα ειδικά δικαστήρια και στην
    φυλακή ...

    Να μην ησυχάσουμε αν δεν αποδοθούν ευθύνες ...

    Για πρώτη φορά σε αυτο το μπ....δέλo κράτος απο την μεταπολίτευση και μετά , να αποδοθεί δικαιοσύνη !!!

  5. fantomas avatar
    fantomas 13/01/2012 00:00:22

    Γιατι δεν πηγαν στην Αθηναικη Λεσχη να εχουν την ηρεμια τους?

  6. Aφροδίτη avatar
    Aφροδίτη 13/01/2012 00:22:36

    Ακόμα δεν κατάλαβαν πως ο κόσμος εξαγριώνεται όταν τους βλέπει να κυκλοφορούν ακόμα ελεύθεροι, αυτοί που συνέπραξαν με την ψήφο τους στην πλήρη απαξίωση και στο ξεπούλημα αυτού του τόπου; Σπίτια δεν έχουν να κάνουν τις βεγγέρες και τις συνωμοσίες τους, με πίτσες και μπύρες ρεφενέ;

  7. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ avatar
    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13/01/2012 00:27:33

    ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΤΑ ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΑ LIDL(ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ)ΜΕ ΜΟΥΧΛΑ!

    • Περίεργος avatar
      Περίεργος @ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13/01/2012 01:00:41

      Κακώς - έχουμε και εξαιρετικά Ελληνικά (έχουμε και με πήλινους κεσέδες!)

  8. Orestios avatar
    Orestios 13/01/2012 00:45:52

    Οπαδοί του GAP (αντεξουσιαστές) επιτέθηκαν σε βουλευτές του ΠΑΣΟΚ που δεν θέλουν τον GAP

  9. Γιωργος Χ avatar
    Γιωργος Χ 13/01/2012 01:12:52

    και βιντεάκι..

    http://www.iefimerida.gr/node/32191/

  10. Βατάτζης avatar
    Βατάτζης 13/01/2012 03:44:54

    Σίγουρα ΓΑΠίτες είναι.... Η τουλάχιστον τους έστειλε απλά εκεί το περιβάλλον του ΓΑΠ. Να δείτε που αυτός θα μας ξανακυβερνήσει και μάλιστα πανηγυρικά... Εχουμε μπλέξει πολύ άσχημα. Αντώνη, ξύπνα από το λήθαργο και κάνε κάτι. Δεν πάει άλλο. Σήμερα που ανακοινώθηκαν και τα ποσά των επιχορηγήσεων, θα βγει λαβράκι: Οτι δηλαδή, η ΝΔ πήρε τελικά πολύ λιγότερα από αυτά που είπαν οι Γιαννίτσηδες και μάλιστα λιγότερα από πέρσι! Ψάξτε το και αναδείξτε το!!

    "Ο κ. Σκόρδας (διευθυντής ΝΔ) υποστηρίζει ότι για το 2011 η Νέα Δημοκρατία εισέπραξε περίπου 2,5 εκατ. ευρώ λιγότερα από ό,τι το 2010. Συγκεκριμένα το 2010 η Νέα Δημοκρατία εισέπραξε συνολικά 15.056.167, ενώ το 2011 εισέπραξε 12.749.671 ευρώ. Εκ των οποίων τα 11.350.970 ευρώ δεν έφθασαν ποτέ στο ταμείο του κόμματος, καθώς παρακρατήθηκαν για την εξυπηρέτηση υφιστάμενων δανείων."

    • Q-Nihilism avatar
      Q-Nihilism @ Βατάτζης 13/01/2012 11:43:22

      Το λαβράκι που το είδες; Και ΝΔ και Πασοκ χρωστάνε τα μαλλιοκέφαλά τους και δανείζονται με εγγύηση τα δικά μας λεφτά. Επίσης παίρνουν από τις πιο υψηλές επιχορηγήσεις στην Ευρώπη. Όλα τα άλλα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

  11. κατερινα avatar
    κατερινα 13/01/2012 09:58:26

    οι ανθρωποι ειναι αλλου δεν εχουν καταλαβει την ζημια που εχουν κανει αλλα ηνηκεν η ωρα,οσο γοα τον σαμαρα σημερα και οχι α υ ρ ι ο να ζητησει εκλογες και να αποσυρθη απο αυτο το εκτρωμα αλλιως ειναι το ιδιο υπευθηνος και θα εχει την ιδια αντιμετωπιση.απο ολους εμας τους πληβειους.

  12. Dee Jay Stelios avatar
    Dee Jay Stelios 13/01/2012 18:29:14

    Είναι νόμος της φύσης,η δράση φέρνει την αντίδραση.Και λίγα τους έχουμε κάνει μέχρι τώρα......