16/02/2009 22:59
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Επίδειξη ισχύος της Ντόρας στο Ίδρυμα Καραμανλής

ΣΧΟΛΙΑ

  1. αλογοσκουφιτσα avatar
    αλογοσκουφιτσα 16/02/2009 23:30:12

    Σωνει και καλα να γινει πρωθυπουργος; ρωταει αν Εμεις θα το επιτρεψουμε;
    Η φανταζεται οτι θα πρεπει να εκτελεσουμε επιθυμιες του μπαμμπα της;
    Μεγαλο το παπουτσι για τη μικροτητα αυτης της Κυριας

  2. Προφήτης avatar
    Προφήτης 16/02/2009 23:48:59

    Η Ντόρα θα γίνει πρωθυπουργός μόνο με αμερικανική εισβολή και βομβαρδισμό.
    Σαν τον Αλ Μαλίκι.

  3. Προφήτης avatar
    Προφήτης 16/02/2009 23:50:06

    Αλλά ούτε αυτό φτάνει.
    Πρέπει και να μάς σκοτώσουν όλους, για να μην ψηφίσουμε.

  4. Προφήτης avatar
    Προφήτης 16/02/2009 23:53:49

    Γεγονός για το οποίο δεν θα είχε καμμία αντίρρηση το μητσοτακέϊκο. (Να μάς σκοτώσουν όλους)

    Όπως και δεν θα είχε αντίρρηση να έφθαναν τα σύνορα της Ελλάδας στη Λιβαδειά, προκειμένου να κυβερνήσει.

  5. donaE avatar
    donaE 16/02/2009 23:54:49

    Γυναικα με τρια επιθετα,ειναι αντιληπτο σημειολογικα τι συμβαινει.

  6. αγανάκτηση avatar
    αγανάκτηση 17/02/2009 00:25:14

    Η Ντόρα τους τελευταίους μήνες είναι η καραμανλικότερη των καραμανλικών. Αυτό αποδεικνύει πόσο χάλια είναι η κατάσταση για τον καραμανλή. Εννοείται ότι δεν πρόκειται να γίνει πρωθυπουργίνα, και για αρχηγός το βλέπω κι αυτό δύσκολο, παρ' όλο που οι αντίπαλοί της είναι για τα μπάζα. Γιατί είναι φυσικό φαινόμενο, η γκαντεμιά στο τέλος να γυρίζει στον γκαντέμη.

  7. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 17/02/2009 00:26:13

    μα καλά ο Επίτιμος... Η Ντορα πιστέυει ότι έχει πιθανότητες; Η τα βάζεις αυτά νυχτιάτικα να μας κοπει ο ύπνος;

  8. Προφήτης avatar
    Προφήτης 17/02/2009 00:45:02

    Επανέρχομαι.
    Μετάνοιωσα για όσα έγραψα στην ανάρτηση BODIES.

    Ευχαρίστως θα πήγαινα σε έκθεση πτωμάτων του μητσοτακέϊκου.

  9. Προφήτης avatar
    Προφήτης 17/02/2009 00:46:48

    Θανόντων από φυσικά αίτια, εννοείται.

  10. χαραλαμπο-π avatar
    χαραλαμπο-π 17/02/2009 05:03:32

    ο Καραμαν-Αλης σε συνεργασια με τον Καρα-τζαφερ (αγαπημένο τεκνον αποστάτου) και τον Γέωρ Σόρος έχουν βάλει στόχο (χρυσαυγίτικο) να μας φορτώσουν την¨"αντιαμερικανίδα" (ωρε γελιαααααα) Θεοδώρα Μπακ-ογιαν

    ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ! ΚΑΤΩ Ο ΔΙΑΘΝΗΣ ΣΙΩΝΙΣΜΟΣ!
    ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΟΝ ΑΡΑΦΑΤ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΝΤΑΦΙ

    ΑΝΤΙΑΜΕΡΙΑΝΟΙ! ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ!

  11. χαραλαμπο-π avatar
    χαραλαμπο-π 17/02/2009 05:07:53

    Που σαι Αλέκα για να δεις τα παιδια της Αμερικής!

    φέρτε τον ρεσάλτο να τα ρίξει στο καραμαν - αλή για "ξένα κέντρα". Στείλτε για ενισχύσεις τον Μποτίλια να αποδείξει οτι τα άνωθεν είναι απλώς "συνομωσιολογία".

    γελιααααααααα Εμπρός Τζωρτζ Μπουσάκια μου!!! Πάμε να προσκυνήσουμε τη Νέα Αμερικανία!!! Σόρος ζεις εσύ αμς οδηγείς!

  12. αλογοσκουφιτσα avatar
    αλογοσκουφιτσα 17/02/2009 08:32:57

    donaE
    Σωστη! Γυναικα ξαναπαντρεμμενη με το ονομα του μακαριτη και διπλα αυτο του μπαμπα.
    Του νεου συζυγου το ονομα σε ποιο ρολο την εξυπηρετει.
    Μια γυναικα με 3 αντρες
    κομπολοι διχως χαντρες.

  13. ψυχραιμια avatar
    ψυχραιμια 17/02/2009 08:44:16

    @ Προφητης
    Προς το παρόν δεν τίθεται ζητημα πρωθυπουργίας.
    Ισως τεθει θέμα αρχηγου αντιπολιτευσεως με κυβερνηση ΓΑΠ.Αλλά τότε η σύγκριση των δύο στα εθνικά θέματα δεν ειναι βεβαιο ότι θα αποβει υπερ του ΓΑΠ.Συνεπως οταν μιλάμε για πρωθυπουργια Ντορας μιλάμε για ενδεχομενη περίπτωση το 2013-14 και με οσα θα εχουν γινει από τον ΓΑΠ πολλοί μπορει να την δουν με άλλο μάτι.

  14. donaE avatar
    donaE 17/02/2009 08:47:18

    @12Αλογοσκουφιτσα
    Εξυπηρετει τον συζυγο.

  15. Προφήτης avatar
    Προφήτης 17/02/2009 10:04:14

    Χαραλαμποτέτοιε
    Που πληρώνεστε, οι αντιφα;
    Ή δεν σάς πλήρωσαν πρόσφατα και είσαι απ' αυτούς που πάνε στις ταβέρνες και τρώνε τζάμπα, με βία ;

  16. αλλενάκι avatar
    αλλενάκι 17/02/2009 10:14:09

    Γυναίκα είναι αυτό ή το σιδηρούν προσωπείον;

  17. Αρις avatar
    Αρις 17/02/2009 11:35:55

    40 βουλευτές για τη Ντόρα.Την ευχαρίστησε ο Βαρβιτσιώτης για την υπουργοποίηση του Μιλτιάδη κτλ.
    Αυτά λένε τα παπαγαλάκια της Ντόρας σήμερα με non-paper σε εφημερίδες και πολλά φιλικά blogs.
    Τι έγινε ξεκίνησε και επίσημα η Ντορούλα να πριονίζει τον Καραμανλή βλέποντας ότι δεν θα φύγει ή έχει αρχίσει και αγχώνεται για κάτι?Διαλέγετε και παίρνετε.
    Η αλήθεια είναι ότι 25 βουλευτές πήγαν για την Ντόρα οι υπόλοιποι είναι καθαρά Καραμανλικοί (πλην Παυλόπουλου πια). Υπάρχει κι η άλλη όψη ότι δηλαδή λείπανε 112 βουλευτές από εκδήλωση του ιδρύματος Καραμανλή με ομιλήτρια τη Ντόρα.

    FACTOR X για ρίξε μια ονοματολογία ποιοι πιστεύεις ότι ήταν Ντορικοί χθές γιατί πολλοί παπαγάλοι πετάνε σήμερα

  18. μιχ. νικολούδης avatar
    μιχ. νικολούδης 17/02/2009 16:58:52

    Προφήτη 1&3.Είναι συγκινητική η άποψη που έχεις για τους έλληνες ψηφοφόρους.

  19. Kὀριννα avatar
    Kὀριννα 17/02/2009 17:01:03

    Πότε θά καταλάβη αυτή ή γυναίκα ότι ΔΕΝ θά γίνη ποτέ μά ποτέ πρωθυπουργός,διότι,απλώς δέν θά τής τὀ επιτρέψουμε,εμείς,οί ψηφοφόροι;Ας τής τὀ ζωγραφίση κάποιος,μήπως καί τό εμπεδώσει!

  20. αλογοσκουφιτσα avatar
    αλογοσκουφιτσα 17/02/2009 17:38:11

    19. Kai δεν θα της το επιτρεψουμε εμεις οι γυναικες, οι οποιες εχουμε αντιληφθει καλυτερα απο τους ανδρες τον υπουλο τροπο μετον οποιο σκαλωσε στην πολιτικη αγελαδα για αρμεγμα, αποκαλωντας εμας τους Ελληνες λαουτζικο.
    Πισω στο νηστι να φτιαχνεις τα ντολμαδακια της μαμας Μαρικας.

  21. donaE avatar
    donaE 17/02/2009 18:18:22

    @20
    Ναι η κορη του μπαμπα,η συζυγος νο1,νο2 και παει λεγοντας.Δεν μπορει να προσποιειται τσαμπουκα η Ντορα.

  22. χαραλαμπο-π avatar
    χαραλαμπο-π 17/02/2009 22:03:29

    Προφήτη

    δημοκρατικουλη μου εσυ. εγω πληρώνομαι απο τον σόρος,για να βγει η θεοδώρα, έτσι δεν είναι; ο καραμαν - αλης που μας φαγατε με τις αντιαμεριανιές του, α
    απο ποιόν τα παίρνει;

    αλλα είπαμε. μόλις σας στριμώξουν, ο άλλος γίνεται "του σόρος"

    γελοιοτητες