05/08/2010 22:05
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Ενοχλήθηκε ο κ. Πεταλωτής απο το “κυβέρνηση του Μνημονίου”

Έντονη ήταν η αντίδραση του επροσώπου της κυβέρνησης Γ. Πεταλωτή στις επικρίσεις της ΝΔ για τους χειρισμούς της κυβέρνησης στην οικονομία και στο ζήτημα της ΔΕΗ.

ΝΔ: οι μεγάλες θυσίες του Ελληνικού λαού δεν πιάνουν τόπο

ΝΔ: όχι στην εκποίηση της ΔΕΗ

«Η Ν.Δ. παρά τις απεγνωσμένες προσπάθειές της να δείξει ότι έχει γυρίσει σελίδα, καθημερινά μας πείθει για το αντίθετο», σημειώνει ο κ. Πεταλωτής, ο οποίος ενοχλήθηκε ιδιαίτερα απο τον χαρακτηρισμό “κυβέρνηση του μνημονίου”.

Η αναπληρώτρια Εκπρόσωπος της Νέας Δημοκρατίας, Βασιλική Τζότζολα, απαντώντας στον κυβερνητικό εκπρόσωπο Γ. Πεταλωτή έκανε την ακόλουθη δήλωση:

«Είναι προφανής ο εκνευρισμός και ο πανικός του εκπροσώπου της κυβέρνησης του Μνημονίου».

ΣΧΟΛΙΑ

  1. εναςάσχετος avatar
    εναςάσχετος 06/08/2010 00:20:42

    Κουίσλινγκ τους ανεβάζουνε, Τσολάκογλου τους κατεβάζουνε. Το "κυβέρνηση του μνημονίου τους πείραξε?
    Αν το ΓΑΠ είναι ο Άβερελ, ο μπούλης μήπως είναι ο Ραν Ταν Πλαν?!

    • Στέργιος avatar
      Στέργιος @ εναςάσχετος 06/08/2010 00:44:02

      Χαχαχαχα!
      Άργησε, αλλά το κατάλαβε!
      Κάι κάι κάι!

    • διογενης avatar
      διογενης @ εναςάσχετος 06/08/2010 09:52:54

      Ποιος δουλευε μπαρμαν σε GAY bar ???? μήπως ειχαν και πεταλα απέξω για να μην τους ματιάσουν!!!! βεβαια καμμια δουλεια δεν ειναι ντροπή ...αν σου αρέσεικιολας την κανεισ με ευχαριστηση

  2. Aris. A avatar
    Aris. A 06/08/2010 01:39:18

    Για την κυρία Τζότζολα θα τολμήσω να προβλέψω ότι θα εξελιχθεί σε μια εξαιρετική επιλογή για την ΝΔ.
    Νέα, γυναίκα, με καλές σπουδές χωρίς κομπασμό με δυνατή μετριοφροσύνη.
    Καλή επιτυχία η ΝΔ χρειάζεται νέους ανθρώπους.

  3. Νίκος Θ. avatar
    Νίκος Θ. 06/08/2010 08:06:43

    Κυρία Τζότζολα συγχαρητήρια. Μικρές φράσεις αλλά φαρμακερές ! Σας εύχομαι κάθε επιτυχία.

    • vardarskian avatar
      vardarskian @ Νίκος Θ. 06/08/2010 13:33:17

      χαχα...δώστε της τον Πάγκαλο να τον ξεσκίσει!

  4. Κικη avatar
    Κικη 06/08/2010 08:46:00

    Επιτελους μπας και ξυπνησει και η ΝΔ,καιρος ειναι,με αυτον τον βαρυγδουπο Παναγιωτοπουλο,μας ψοφησε τοσο καιρο.Αυτος την παρτη του φροντιζε μονο,μια χαρα εινι η κοπελια,και καλη της επιτυχια.