#_CRON_JOB_#
#_CRON_JOB_#
16/04/2008 21:18
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Εμπρός στο δρόμο που χάραξε ο Ανδρέας.

Μετά τον Γάλλο πρόεδρο που «έκλεψε» την Κάρλα Μπρούνι, με αποτέλεσμα να προκαλέσει την  αγανάκτηση του ανδρικού φύλου, και ως εκ τούτου τον καταποντισμό του στις δημοσκοπήσεις (καλά να πάθει), τώρα το παράδειγμά του ακολουθεί και ο Ρώσος πρόεδρος, Βλαντιμίρ Πούτιν, ο οποίος, ως αποκαλύπτεται φέρεται βα έχει σχέση με την πρώην αθλήτρια ενόργανης γυμναστικής, Αλίνα Καμπάεβα (πρωτοκλασάτο στέλεχος της νεολαίας (!) του κόμματος Πούτιν). Να πούμε όμως, και μια αλήθεια. Που και ποιος άνοιξε το δρόμο που απολαμβάνουν Πούτιν και Σαρκοζί; Άνοιξε στην Ελλάδα. Και τον άνοιξε, ο Ανδρέας. Λίγο δευτεροκλασάτα βέβαια, σαν την «Αλλαγή», αλλά τον άνοιξε. Κι εμείς του την πέφταμε….


ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΠΕΑ ΚΥΑΝΕΑ avatar
    ΠΕΑ ΚΥΑΝΕΑ 16/04/2008 21:30:19

    Τύφλα να 'χει η Μπρούνα

  2. Vass avatar
    Vass 16/04/2008 22:29:59

    Η νεολαία οφείλει να στηρίξει τον Πρόεδρο.
    Η διαφορά κλάσης είναι εμφανής. Φάκτορα σε παρακαλώ βγάλε την ένθετη φωτό. Είναι σα να κλέβεις εκκλησία. Αν δεν βρεις μία φωτογραφία μέσα σε πούπουλα της Αλίνας, τουλάχιστον ψάξε καμία που να φορά λουριά και μαστίγια. Ο Πούτιν γουστάρει τις πολεμικές τέχνες οπότε θα εκτιμήσει οτιδήποτε kinky

  3. OMOGENEIA avatar
    OMOGENEIA 16/04/2008 22:30:16

    ΓΙΑΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΠΟΥΤΙΝ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΟΥ!

  4. sxolio.gr avatar
    sxolio.gr 16/04/2008 22:43:03

    τι ωραια στο ποταμι, φαγαμε ΟΛΟ το σαλαμι......

    ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΡΩΣΙΔΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!

  5. συνταξιούχος avatar
    συνταξιούχος 16/04/2008 23:05:51

    Anonymous πες αλεύρυ .

  6. ΝΙΚΟΣ.Ο avatar
    ΝΙΚΟΣ.Ο 17/04/2008 00:07:29

    ολα αυτα εκπεμπουν υγεια ρε παιδια
    κανουν πραξη τα πιο απιαστα ονειρα.
    Σκεφτειτε οι δυο αυτοι κυριοι να μην
    ηταν προεδροι τοσο μεγαλων κρατων, που
    θα εβλεπε ο μεν την Καρλα και ο δε την Αλινα!
    Αυτη η ρημαδα η εξουσια...

  7. Le canard avatar
    Le canard 17/04/2008 00:59:07

    Διαφωνώ ριζικά και κάθετα Νίκο. Στη Ρωσία δεν χρειάζεται να είσαι πρόεδρος για να βρείς ωραία κορίτσια που αναδύουν άρωμα βόρειας Ανατολής, ούτε και φραγκάτος να'σαι για να τις έχεις (όπως νομίζουν οι περισσότεροι μικροαστοί Ελληνες που πάνε εκεί). Ορεξη για παιχνίδι να'χεις, καλό ποτήρι να΄σαι και να είσαι βέβαιος ότι την άκρη θα την βρείς. Προσοχή όμως, ε! Ποτέ κουλούρα!

  8. "χωσιά" avatar
    "χωσιά" 17/04/2008 01:18:55

    Ποιος κυβερνάει αυτόν τον Κόσμο;
    ή,
    "Για τα μάτια σου μόνο", (Αλίνα, -της μικρής φωτό)

    Το sex «επί χρήμασι», λέει!, είναι το αρχαιότερο επάγγελμα. Το πρώτο προϊόν αγοροπωλησίας …παροχής υπηρεσιών της Ιστορίας! Στην Εποχή μας, της υπερκαταναλωτικής κοινωνίας και του άκρατου νεοφιλελευθερισμού, η …Βιομηχανία του sex έχει υποστεί την μεγαλύτερη πίεση ανταγωνιστικότητας, αφού, γενικά μιλώντας, στην "Αγορά" διαρκούν πολύ λίγο, πλέον, οι νέες ιδέες, ή, τα νέα προϊόντα που λανσάρονται και μπορούν να φέρουν …«money - money» τα λεφτά.

    Παρατηρούμε ότι στην υπερ-καταναλωτική τού 20ου αιώνα Κοινωνία τους, όσο πιο πολλά λεφτά έβγαζαν οι Δυτικοί, τόσο πιο πολύ κατέβαινε κι ο μέσος όρος ηλικίας των «κοινών γυναικών»! Αν στην δεκαετία του ’40 ήταν τα 30 χρόνια, στην δεκαετία του ’70 είχε πέσει στα 20. Με το “Sex, Drugs and Rock n΄ Roll” και την φιλελευθεροποίηση μέχρι βλακείας των ηθών, στο επάγγελμα έπεσε …υπερπροσφορά! Ταυτόχρονα, μπήκαν στην πορνο- αγορά και τα …“call boys” ή «κοινοί άνδρες», ενώ έκαναν την εμφάνισή τους σ’ αυτήν κι οι “Transsexual” ή ...«Αρσενικοθήλυκοι», πολλοί από τους οποίους έχουν αποκτήσει μετά από εγχείρηση γυναικεία ή ανδρικά …«γεννητικά όργανα» (: γεννητικά, βέβαια, δεν γίνονται …ούτε με θαύμα, -ας είναι, λέει!-, και του Ενός και Μοναδικού Μέγα Μάγου-Τράγου και ερμαφρόδιτου Θεού!).

    Η τηλεόραση και η εικόνα απογείωσαν και μια άλλη θεϊκή, ή …“3 σε 1”, νέα «ιδέα»: “Show Biz" - modeling - «υψηλή ραπτική». Είναι τέτοιος ο ανταγωνισμός σ’ αυτήν την μικτή και αλληλοτροφοδοτούμενη Βιομηχανία, που μέσα σε λίγα χρόνια η εμφάνιση των μοντέλων είναι προκλητικότερη της εμφάνισης των «κοριτσιών», «πεταλούδων» ή «επισκεπτριών» τής αμέσως προηγούμενης δεκαετίας!

    Όλοι οι μόδιστροι της υψηλής ραπτικής είναι …μοδίστρες, χαριτωμενιές ή gayδες. Εξ υποστάσεως, λοιπόν, φθονούν, -και δεν ζηλεύουν-, την γυναίκα, αφού θα ήθελαν να είναι αυτοί …«χαλίφης στην θέση του χαλίφη»! Ξέρουν, εν τω μεταξύ, εκ του ανδρικού τους ενστίνκτου, ότι όσο πιο πρόστυχη φαίνεται μια γυναίκα, τόσο χάνει απ’ την αξία της στα μάτια του "αρσενικού", (δηλαδή, του άνδρα που ψάχνει θηλυκό για ζευγάρωμα τεκνοποιίας και όχι απλής συνουσίας). Αυτό, το sexy-ξετσιποτέ style, τους συμφέρει. Γιατί, τότε, έχουν μικρότερη απόσταση να διανύσουν, μέχρι να την φθάσουν και να ταυτισθούν μαζί της, πράγμα που είναι και το υπέρτατο ζητούμενον, -λεληθότως ή εν συναισθήσει-, κάθε κίναιδου, ομοφυλόφιλου ή, κοινώς και λαικώς, "πούστη".

    Έτσι, έστω και υποσυνείδητα κι όχι συνειδητά, αρχίζουν να την κάνουν να φαίνεται όλο και πιο ξετσίποτη, έχοντας φθάσει, σήμερα, στο σημείο, να είναι της μόδας παντελόνια ή φούστες που από μπροστά, μεν, έχουν την ζώνη τόσο χαμηλά, ώστε ν’ αφήνει να φαίνεται το stringάκι, από πίσω, δε, να είναι υποχρεωτικά διαφανή, ή τσίτα κολλητά και στενά, τόσο ώστε να είναι σε ...κοινή θέα όλος ο κώλ..mpippp, όπως δεν ήταν ούτε των πάλαι ποτέ «κοινών» γυναικών! Έστω κι αν κυκλοφορούν στην Πατησίων, ή στην Τσιμισκή, δίπλα - δίπλα με τον πατέρα τους (…), τον αδελφό τους (;!;), τον γιο τους (!!!) ή, φευ!, τον άνδρα τους (;;;). «Έλα …βρακί στον τόπο σου!», -at least και at last, μάγκες και κούκλες...

  9. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 17/04/2008 04:56:22

    Αυτές οι ειδήσεις είναι επικίνδυνες. Πετάγεται η εικόνα πρωί-πρωί και άντε να βρεις τα γιαλιά σου στο σκοτάδι...

  10. μπ avatar
    μπ 17/04/2008 10:06:20

    Ο Σαρκοζι εχει σαλταρει....δεν τον πολυ βλεπω για καιρο με την Μπρουνι!!!

    Ηδη...ψαχνει 20αρα

  11. ΑΤΑΚΤΟΣ avatar
    ΑΤΑΚΤΟΣ 17/04/2008 14:06:37

    Anonynous -Τι νεβρόζα
    Τι νερβόζα
    Αν έχεις όμως την χειρουργό Νατάσα
    Τότε νωρίς νωρίς νανάκια.

  12. nas avatar
    nas 17/04/2008 18:22:22

    Factorxα σορι αλλά λες ΜΑΛΑΚΙΕΣ! Ποιόν δρόμο άνοιξε μωρέ ο ΑΝΔΡΕΑΣ; Στο γαμήσι; Τόσο φτηνός είσαι; Μα απο εποχής ΝΑΒΟΥΧΟΔΟΝΟΣΟΡΑ το ίδιο γίνεται...εκείνος δεν άνοιξε κανένα δρόμο; τόσο κολημένος είσαι;

  13. Factorx avatar
    Factorx 17/04/2008 18:56:22

    nas: φαίνεται οτι δεν έχεις καμία σχέση με το χιούμορ

  14. otm_neko avatar
    otm_neko 17/04/2008 23:50:47

    Ναι, σιγά μην άνοιξε ο Ανδρέας το δρόμο, τόσοι ήταν πριν απ' αυτόν! Ή μήπως υποτίθεται ότι όποιος το έκανε καλά έκανε? Κρίμα δεν είναι να χαραμίζονται τέτοια τρυφερούδια σε κωλόγερους με λεφτά ή εξουσία?! Χίλιες φορές καλύτερα στο μπαράκι με τα ποτάκια! Γιατί αν ο Πουτιν δεν ήταν αυτό που είναι, σιγά μη γύριζε να τον κοιτάξει δεύτερη φορά η Αλίνα! Το πολύ αν τη μεθούσε να του καθόταν μια φορά! Αλλά πάλι στο μπαράκι σίγουρα θα έβρισκε καλύτερα κορμια! Χε χε! :)

  15. Gianni avatar
    Gianni 18/04/2008 01:48:59

    Καλά μάγκες, λέγετε ό,τι θέλετε. Αν μου βρείτε εσείς έναν Ελληνα πρωθυπουργό (όποτε θέλετε) να κατεβαίνει στη σκάλα του αεροπλάνου (με όλες τις κάμερες πάνω του) και να κάνει το περίφημο νεύμα στη Δήμητρα ("κατέβα") και, όχι μόνο να μην ανοίγει ρουθούνι στην Ελλάδα, αλλά να τον χειροκροτούν όλοι, ελάτε να μου τον δείξετε. Ας βγάλουμε τα κομματικά κουρτινάκια από τα μάτια μας. Ας κάνουμε και λίγο χιούμορ, που όμως, είναι και η αλήθεια.

  16. thanos avatar
    thanos 18/04/2008 03:27:44

    Kai o sterfos (xatoumhs) otan gyrhse apo to Parosi

  17. nas avatar
    nas 18/04/2008 15:58:03

    αγαπητέ Factorx χιούμορ έχω. Την υποκρισία σας δεν αντέχω. Πως και δεν σου πήγε στο μυαλό να πείς για κανα αριστερό ή για δεξιό πολιτικό πως έδειξε για κάτι σχετικό με το σεξ τον δρόμο...κι άλλοι έλληνες πολιτικοί ηγέτες χώρισαν κι άλλοι βρήκαν γκόμενα ή... γκόμενο, αλλά μόνο ο Ανδρέας σας έμεινε στο μυαλό...δηλαδή σ' αυτό τον τόπο μόνο οι ΠΑΣΟΚοι πηδούσαν κι έκλεβαν;

  18. παππάκι avatar
    παππάκι 21/12/2008 20:08:42

    Τύφλα να'χει ο Κακλαμανάκης!