31/03/2011 12:56
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Εμείς πάντως προτιμάμε να είμαστε Έλληνες...σκέτο

ΣΧΟΛΙΑ

  1. kiki avatar
    kiki 31/03/2011 12:58:22

    Οντως, μονο Ελληνες.

  2. archaeopteryx avatar
    archaeopteryx 31/03/2011 13:14:21

    Παρέα με "τα φασιστόμουτρα" (αυτό ο Σούλτζ...)

  3. man8os avatar
    man8os 31/03/2011 13:33:41

    E οχι κι ετσι!! Γιωργο μας χρεοκοπησες!! Κι εγω κοσμοπολιτης ειμαι αλλα δε σκεφτομαι να παρατησω την χωρα μου επειδη εσυ μου την κατεστρεψες.
    Πρωτα θα φυγεις! Μετα θα κανουμε το μπουρ&#^ο κρατος και μετα θα το παιξουμε και εμεις κοσμοπολιτες.

    • Kostas D avatar
      Kostas D @ man8os 01/04/2011 00:54:40

      ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΝΘΟ.....!!!!!!!!!!!!!

  4. tiramola avatar
    tiramola 31/03/2011 13:35:37

    Είναι χιλιόμετρα μπροστά ο άνθρωπος με το μουστάκι....

    • ΒΡΑΧΟΣ avatar
      ΒΡΑΧΟΣ @ tiramola 31/03/2011 13:49:50

      Και το μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις, αγαπητέ...

    • archaeopteryx avatar
      archaeopteryx @ tiramola 31/03/2011 13:56:52

      Και ο Σουλτζ είναι μπροστά... Χίτλερ με πράσινο μανδύα, και δίπλα του ο Πολ Ποτ με μουστάκι... και Πράσινη Ανάπτυξη με τσιπάκια στα σκυλάκια. Εχετε κατορθώσει με παροχές και χαχλοποίηση να πετάξετε μία χωρα στα σκουπίδια γικα να γεμίσετε τις κοιλιές σας και να αγοράσετε κάλτσες. Από το 1981. Ίσως από το 1965 Μπορεί να γλυτώσετε τα σαρκία σας στην φάση αυτή, αλλά ο χρόνος δεν σταματάει σε αυτή την φάση.

  5. ΚΟΣΜΑΚΙΣ avatar
    ΚΟΣΜΑΚΙΣ 31/03/2011 14:56:41

    τα 2/3 του λαου εχουν ακόμη αποθεματα ,μεχρι τωρα τους ανεχοντε ισως δεν οριμασαν οι συνθηκες ακομα

  6. Orestios avatar
    Orestios 31/03/2011 15:15:52

    Ξεπερασμένες χαριτομενιές gtp, του στυλ: όλοι είμαστε κάτοικοι του ίδιου χωριού. Όλοι ένας λαός (ein volk, που έλεγε και ο Χίτλερ).
    Τέτοια υποτέλεια είναι πρωτοφανής για έναν υποτίθεται ώριμο.
    Παιδικό μυαλό με ξεχυλίζουσα ανωριμότητα.

  7. anonymos avatar
    anonymos 31/03/2011 16:20:19

    Οθτε Σοσιαλιστές ούτε Δημοκράτες. Σκέτοι Φασίστες.

  8. ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ avatar
    ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ 31/03/2011 16:59:26

    Τα περισσότερα σχόλια (όπως και ο τίτλος) είναι μονομερή. Δηλαδή, δεν λαμβάνουν καθόλου υπόψη ποιός είπε αυτά τα πράγματα. Ο ΓΑΠ έχει κάθε δικαίωμα να λέει ακριβώς αυτά που είπε. Για ελάτε λίγο στη θέση του. Γεννήθηκε στην Αμερική από μάνα Βουλγαροαμερικάνα και πατέρα Ελληνοπολωνό και μεγάλωσε στη Σουηδία. Με τι βιώματα να μεγάλωσε άραγε αυτό το παιδί και τι συνείδηση να διαμόρφωσε; Αυτά δεν είναι εύκολα πράγματα. Πιστεύω λοιπόν ότι ο ΓΑΠ έχει (απόλυτα) συναίσθηση τού ποιός είναι. Οι ψηφοφόροι του όμως;

  9. no mercy avatar
    no mercy 31/03/2011 18:40:01

    Σε λίγο να δεις χιλιόμετρα που θα κάψει.........
    Ελικόπτερο η ποδήλατο?
    Όπως λέμε κιθαρίστας η ντράμερ?