15/02/2009 20:42
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Εκλογικός αναβρασμός στην Ρηγίλλης

Σε οργανωτικό αναβρασμό βρίσκεται η Ρηγίλλης. Συγκεντρώνεται προεκλογικό υλικό, γίνεται αναβάθμιση ηλεκτρονικών συστημάτων και προγραμμάτων, ενώ δρομολογούνται προσλήψεις προσωπικού. Η γραμματεία πολιτικού σχεδιασμού βρίσκεται επίσης σε κατάσταση εργασιοθεραπείας. Όλα αυτά ασφαλώς και συνιστούν κινήσεις εκλογικής προετοιμασίας.

ΣΧΟΛΙΑ

  1. ΑΤΑΚΤΟΣ avatar
    ΑΤΑΚΤΟΣ 15/02/2009 20:46:34

    Πάλι ο Κωστάκης στο όνειρο του …

  2. "νήπιος γέρων" avatar
    "νήπιος γέρων" 15/02/2009 21:06:24

    H Φαβρωνία να είναι καλά...

  3. ΑΤΑΚΤΟΣ avatar
    ΑΤΑΚΤΟΣ 15/02/2009 21:18:44

    ελενη Λουκα- Άσε τους να βράσουν τα φασολάκια τους καλό θα τους κάνει…

  4. DIKAIOS avatar
    DIKAIOS 15/02/2009 21:39:45

    Φυσικά αστροπελέκια! Υπάρχουν κρίσιμες ευρωεκλογές στις 7 Ιουνίου. Δηλαδή τι θα έπρεπε να κάνουν? Να μην δουλεύουν?

  5. thanos avatar
    thanos 15/02/2009 22:18:31

    Ναι, αλλα η δουλεια πρεπει να συνδιαζεται με αυτομαστιγωμα στο Συνταγμα και να ακολουθει γιαουρτωμα.Αυτο ειναι το ηθικον και νομιμον.

  6. όλοι για έναν και ένας για όλους avatar
    όλοι για έναν και ένας για όλους 15/02/2009 23:39:30

    Δύο πράγματα δεν έχουν όρια, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. Για το πρώτο δεν είμαι σίγουρος.EINSTEIN.

    Αυτός το έλεγε για δικούς του λόγους, εσείς το αποδεικνύετε καθημερινώς! Δεν υπάρχει θέση στην Ελλάδα για τύπους που σπέρνουν διχόνοια, είστε μισητοί και καταστρεπτικοί για το τόπο. Όσο γρηγορότερα το καταλάβετε, τόσο λίγοτερο θα υποφέρουν οι μελλοντικές γενεές.

    Ρε ξυπνάτε, ονειρεύεστε ένα νέο βόλεμα που δε το αξίζετε και αυτό σας κάνει βδελυρούς και αχρείους.
    "όλοι για έναν και ένας για όλους"

  7. GreenPoint avatar
    GreenPoint 16/02/2009 10:18:05

    Βλεπω την Ρηγιλλης απο τον πολυ αναβρασμο να εξαερωνεραι σε λιγο!!!!!!!!!!!

  8. "Κόκκινος Πάνος" avatar
    "Κόκκινος Πάνος" 16/02/2009 15:36:22

    Αναβρασμός για τις βουλευτικές, για τις ευρωβουλευτικές ή για τις εσωκομματικές εκλογές (εκλογής νέου προέδρου);
    Ή για όλες αυτές;

  9. Strange Attractor avatar
    Strange Attractor 16/02/2009 20:45:15

    Ο Βουλγαράκης παράγγειλε χθες δερμάτινα σλιπάκια.

  10. "Κόκκινος Πάνος" avatar
    "Κόκκινος Πάνος" 17/02/2009 21:17:27

    @ 9
    Γιατί όχι τσίγκινα, ως είθισται;
    Διαστροφές οι καλογέροι;
    "Πώς το τρίβουν το πιπέρι";