29/06/2011 00:37
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΙΟΥ

Εικόνες ντροπής (βίντεο από την νυκτερινή επίθεση των ΜΑΤ)

ΣΧΟΛΙΑ

  1. thanos avatar
    thanos 29/06/2011 00:56:55

    Αίσχος,όχι απλά ντροπή!!!Επειδή έζησα τα γεγονότα από κοντά το μόνο που μπορώ να πω είναι πως δεν έχω ξαναδεί τόσο απροκάλυπτη επίθεση από τα Ματ για να διώξουν τον κόσμο!!Δεν υπήρχε ούτε πρόκληση απο κάποιον μπαχαλάκια,ούτε φυσικά απο τον κόσμο που βρισκόταν μπροστά στη Βουλή!!Απίστευτα πράγματα παιδιά,κάνανε τα πάντα να διαλύσουν την διαδήλωση και να διώξουν τον κόσμο!!Και το χειρότερο είναι πως δεν επρόκειτο για απλά δακρυγόνα,μιλάμε για χημικά που σε έκαιγαν και δεν μπορούσες να αναπνεύσεις καν!!Δεν ξέρω ποια αν έχουμε Δημοκρατία ή Χούντα...Έχει καταπατηθεί κάθε ελευθερία,κάθε έννοια του Συντάγματος πλέον σε αυτή τη χώρα..Τραγικό απλά

  2. Θέραπς avatar
    Θέραπς 29/06/2011 01:00:43

    Η πασοκο-χούντα επιτίθεται σε 'Ελληνες. Η κακή σας παράσταση έχει ήδη τελειώσει αλήτες. Είσαστε τελειωμένοι στις συνειδήσεις μας ό,τι χειρότερο δηλαδή.

  3. προδικος avatar
    προδικος 29/06/2011 01:16:49

    ΧΟΥΝΤΑ..ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΟΥΝΤΑ !!!!!!!!
    ΝΤΡΟΠΗ !!!!!!!!!!

  4. ΠΕΤΡΟΣ Μ. avatar
    ΠΕΤΡΟΣ Μ. 29/06/2011 01:37:48

    Μόλις γύρισα από την πλατεία.
    Μιλάμε για σχέδιο εκτέλεσης της δημοκρατίας.
    Μιλάμε για χουντοπράσινο παρακράτος
    Ελληνικά κόμματα να υπερασπίσουν τα δημοκρατικά δικαιώματα του ελληνικού λαού υπάρχουν σε αυτή την χώρα ή πήγαν για ύπνο με ήσυχη την συνείδηση τους ;

  5. daughter of mercy avatar
    daughter of mercy 29/06/2011 01:43:24

    Οι γυναίκες πλειοψηφία απόψε μπροστά στο σύνταγμα. "Η προστασία του πολίτη" έσπρωχνε εμάς και είχε πλάτη τους μπαχαλάκηδες. Αμέτρητα δακρυγόνα στα μούτρα μας, λίγο πιο κάτω σε ένα μπαράκι κάποιοι χασκογελάγανε με την "κατάντια μας", τα ασπρισμένα από τα malox πρόσωπά μας, πίνοντας το αλκοόλ της λήθης και της ασημαντότητας τους. Στο δρόμο προς το σπίτι η ζωή να κυλάει αμέριμνα, σουβλάκια, mcdonalds, Χαρδαβέλας και μπάλα για τα πρόβατα. Οι γυναίκες είναι εδώ! Πάρτε αεροπλάνα, πλοία, τρένα, ελάτε με τα πόδια γιατί σε λίγο θα δούμε γιούς χωρίς μάνες. Τίποτα πια δεν δικαιολογεί την απουσία σας.

  6. Tem avatar
    Tem 29/06/2011 08:10:29

    Είναι αλήτες. Είναι η Χούντα αλλά πολύ χειρότερη από κάθε άλλη φορά.

  7. Y. avatar
    Y. 29/06/2011 09:05:50

    Ο ΣΤΟΧΟΣ (των πασόκων κρατούντων): “Διάλυση των αγανακτισμένων στη πλατεία”
    Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ επιτυχίας του στόχου (των πασόκων κρατούντων): “Δημιουργήστε δεδομένα να πέσουν δακρυγόνα” (υπάρχουν και όρια στην βιολογική ανοχή τους, ειδικά από μεγαλύτερους σε ηλικία)

  8. lukos kapsalos avatar
    lukos kapsalos 29/06/2011 09:30:00

    Συμφωνώ με την κόρη του ελέους.Κάποιοι κοιμούνται ακόμη τον ύπνο του δικαίου,αποχαυνωμένοι,απαθείς,μα..κες ΕΝΤΕΛΩΣ
    Οντως χθες υπήρχαν πολλές γυναίκες και μπράβο τους.

  9. JasonBK avatar
    JasonBK 01/07/2011 16:19:40

    το ΜΠΑΤΣΟΚ έδειξε ΠΑΛΙ τον “Σοσιαλιστικο” του χαρακτήρα έδωσε ξύλο σε όλους, δεν υπήρξε διάκριση τι ήσουν γέρος,νέος,άντρας,γυναίκα,ήρεμος,μπαχαλάκιας το ξύλο το έφαγες και το χημικό αααρε σοσιαλισμός….
    Το μόνο βέβαια που τους ξέφυγε είναι οι ακροδεξιοί ρε τα καημένα τα παιδία δεν απολαύσανε ξύλο αυτοί τους αδίκησε το σύστημα!
    αλλα δεν μπορούν να καταλάβουν πως όταν μας χτυπούσαν
    ΔΕΝ ΝΙΩΘΑΜΕ ΠΟΝΟ
    ΝΙΩΘΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ